Hoppa till sidans innehåll

2020-07-18 Sommarracet


Startnr. Seniorer Klubb Anmälare Bilmärke
1 Conny Jönsson Hästveda FRC  PF Motorsport Saab
2 Jonathan Eriksson Tomelilla MK   Honda
3 Lennart Bergstedt Kristianstad FRC   Saab
4 Sammy Andersson Osby MK  Barum Racing Volkswagen
5 Kenneth Johnsson SMK Helsingborg Team Essen Volvo
6 Jimmy Gudmundson Kristianstad FRC  Barum Racing Volvo
7 Marcus Nilsson Eslövs MK   Volvo
8 Tony Ohlsson SMK Nyköping   Volkswagen
9 Thomas Håkansson Ryds MK   Volvo
10 Niklas Johansson Målilla MK PF Motorsport Volvo
11 Michael Sörensen SMK Helsingborg Team Rallysaft Saab
12 Simon Hollén Liljestad MK Speed   Saab
13 Kim Larsson Jungnerligan RC   Volvo
14 Glenn Lindell SMK Helsingborg  Team Essen Volvo
15 Hans Nilsson Kristianstad FRC  Team Graneborg Saab
16 Pontus Mejving Skillingaryds MK  Hejdu Hejdu Racing Nissan
17 Mattias Hansen Hästveda FRC   Opel
18 Kent Mattisson Vimmerby MS Munkahus Racing Volvo
19 Gert-Göran Persson Tomelilla MK  Team Magic Racing Toyota
20 Joel Hult Hästveda FRC  Kyrk Motorsport Saab
21 Magnus Nilsson Pilatorps MK  Barum Racing Volvo
22 Göran Jarnving Mönsterås MK  TEAM BBG Volvo
23 Michael Johansson Jönköpings MK Barum Racing Skoda
24 Rasmus Johansson Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB Volvo
25 Dennis Gudmundson Kristianstad FRC  Barum Racing Saab
26 Ante Kristiansson Älmhults MK Team Rallysaft Volvo
27 Roger Olsson Tomelilla MK   Saab
28 Jesper Månsson SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport Saab
29 Conny Persson Arlövs MC  Team Graneborg Opel
30 Fabian Claëson Hästveda FRC   Ford
31 Bengt Svensson Kristianstad FRC Bil & Maskin Degeberga AB Saab
32 Robin Gustafsson Pilatorps MK  Tyringe Bildemontering AB Opel
33 Roger Olsson Tomelilla MK   Citroën
34 Wilmer Westerling MK Kinda   Volvo
35 Martin Liljeblad Eksjö FRC Brorssons Lastvagnsdelar AB Volkswagen
36 Jimmy Helmersson SMK Uppsala   Saab
37 Jimmy Karlsson Skepptuna MK   Saab
38 Ulf Eriksson Oskarshamns RRC  Hagestigs Motorsport Saab
39 Lars-Göran Fritz Östernärkes RMC   Vauxhall
40 Edvin Johnsson Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB Saab
41 Jörgen Johansson Målilla MK PF Motorsport Volvo
42 Petter Karlsson Tjust MK Hagestigs Motorsport Saab
43 Paul Åberg SMK Helsingborg  Team Rallysaft Volvo
44 Håkan Eriksson Tomelilla MK   Volvo
45 Jan Brodén Hästveda FRC   Opel
46 Magnus Halvarsson Jönköpings MK   Volvo
47 Pontus Haak Hästveda FRC   Volvo
48 Rikard Hedström Eslövs MK   Saab
49 Balthazar Kristiansson Älmhults MK  Team Rallysaft Volvo
50 Åke Andersson Haninge MK   Saab
51 Mattias Hansen Tomelilla MK   Saab
52 Sebastian Dahl Hästveda FRC   Opel
53 Fredrik Salsten Fjärås MK Salsten Racing Volvo
54 Oscar Hansen Laholms MK   Volvo
55 Johan Runesson Kalmar MK   Audi
56 Danny Eckhoff SMK Helsingborg Team Rallysaft Volvo
57 Rasmus Fogelberg Kristianstad FRC Barum Racing Opel
58 Ted Holtne Asarums MS Munkahus Racing Ford
59 Mattias Nilsson Tomelilla MK  Skrot&Metall återvinning Toyota
60 Jerry Göransson SMK Motala bil   Toyota
61 Lars Arvidsson SMK Helsingborg Team Pärup Racing Saab
62 Andreas Persson Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo Opel
63 Albin Ekenberg Lessebo MK   BMW
64 Albin Ström Osby MK   Toyota
65 Johan Fransson Grimslövs MS  TEAM BBG Volvo
66 Hampus Magnusson Hästveda FRC   Volvo
67 Tim Bergstedt Kristianstad FRC   Mitsubishi
         
Startnr. Damer Klubb Anmälare Bilmärke
601 Jenny Lindell Östernärkes RMC   Saab
602 Rebecca Bäckman Simrishamns MK   Ford
603 Isabell Persson Hästveda FRC   Toyota
604 Frida Ekberg Ryds MK Fridafors bilservice AB f racing Saab
605 Louise Mattsson Kristianstad FRC   Volvo
606 Veronica Salsten Fjärås MK Salsten Racing Saab
607 Sofie Fors Ljungby MK Team Magic Racing Toyota
608 Emelie Karlsson Målilla MK  PF Motorsport Volvo
609 Annika Klyft Eslövs MK   Saab
610 Amanda Kvarnström MK Ran Askersund   Saab
611 Maja Fritz Östernärkes RMC   Volvo
612 Jessica Argus Jönköpings MK   Saab
613 Rebecka Svensson Hästveda FRC  Tyringe Bildemontering AB Saab
614 Sofia Svärd Skepptuna MK  Team apelsin Volvo
615 Malin Holmbom Tjust MK Hagestigs Motorsport Saab
616 Nathalie Larsson Pilatorps MK   Opel
617 Sara Ordell MK Orion Fisknäbbens Bil & Maskin Saab
618 Siv Walter Hästveda FRC PF Motorsport Volvo
619 Ida Andersson MK Kinda   Volvo
620 Malin Blixth Johansson Målilla MK PF Motorsport Volvo
621 Mariah Blixth Målilla MK   Volvo
622 Maria Eckhoff SMK Helsingborg  Team Rallysaft Opel
623 Kerstin Persson  Benz Arlövs MC  Team Graneborg Volvo
624 Martina Wahlman Hästveda FRC PF Motorsport Audi
625 Hanna Petersson Bohus Racing  Hagestigs Motorsport Saab
626 Marie Karlsson Vimmerby MS Team RACEPAGE www.racepage.org Volvo
627 Charlotte Pettersson Kristianstad FRC   Opel
628 Adelinn Westerling MK Kinda   Volvo
         
Startnr. Juniorer Klubb Anmälare Bilmärke
301 Moltas Olofsson Asarums MS   Volvo
302 Linnéa Karlsson Vimmerby MS Team RACEPAGE www.racepage.org Volvo
303 Filip Benz Arlövs MC Team Graneborg Mazda
304 Filip Gudmundson Kristianstad FRC  Barum Racing Volvo
305 Alicia Westerling MK Kinda   Volkswagen
306 Hanna Granvik Gestrike RT   Volvo
307 Malve Westerling MK Kinda   Volvo
308 Emelie Toll Kristianstad FRC   Opel
309 Teres Klyft SMK Helsingborg   Saab
310 Dea Bäckman Simrishamns MK   Ford
311 Albin Park Eksjö FRC   Toyota
312 Elliott Karlsson EmådalensMK   Volvo
313 Elof Persson Grimslövs MS   Saab
314 Felix Skärbring Jungnerligan RC  Team RACEPAGE Volvo
315 Victor Wöllecke Nybro AC   Saab
316 Neo Bjärgestad Kalmar MK   Audi
317 Måns Örum-Gad Lessebo MK   Volvo
318 Marina Hult SMK Helsingborg Barum Racing Volvo
319 Elias Ekhult Kristianstad FRC Barum Racing Volvo
320 Cedrik Nilsson Kristianstad FRC   Saab
321 Adam Thomsson Pilatorps MK Tyringe Bildemontering Volvo
322 Tove Magnusson Oskarshamns RRC   Volvo
323 Anna Lundell Tomelilla MK  Lundells Motorsport Volvo
324 Robin Larsson Jungnerligan RC   Volvo
325 Filip Jönsson Kristianstad FRC   Volvo
326 Max Bjerstedt Jönköpings MK  Barum Racing Ford
327 Alexander Björklund Fjugesta MS   Volvo
328 Loke Jänchen Tomelilla MK   Skoda
329 Hugo Bergstedt Kristianstad FRC   Saab
330 Melwin Mattisson Vimmerby MS  Munkahus Racing Volvo
331 Douglas Jarnving Mönsterås MK TEAM BBG Volvo
332 Hugo Larsson Lessebo MK   Volvo
333 Liam Leven Vara MK  Hagestigs Motorsport Saab
334 Andreas Toll Kristianstad FRC   Peugeot
335 Nellie Eriksson MK Kinda   Volvo
336 Moa Roos Jönköpings MK   Volvo
337 Wilma Jönsson Kristianstad FRC   Mazda
338 Filip Bernström MK Ran Askersund   Saab
339 Wille Örum-Gad Lessebo MK   Volvo
340 Benny Strömholm Silverdalens MSK   Volvo
341 Theo Wernersson Kak Motorklubb Hagestigs Motorsport Saab
342 Hugo Verner Asarums MS Munkahus Racing Saab
343 Lukas Jönsson Eslövs MK   Volvo
344 Alexander Christensen Sjöbo MK Barum Racing Saab
345 Måns Persson Tomelilla MK   Opel
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info