Hoppa till sidans innehåll

2020-08-29 Glentonsracet


Start nr. Seniorer Klubb Anmälare Bilmärke
1 Ib Bergstedt Kristianstad FRC   Saab
2 Mattias Hansen Hästveda FRC   Opel
3 Viktor Andersson Höörs MK   Opel
4 Bo Danielsson SMK Helsingborg   Volvo
5 Joacim Persson Tomelilla MK   Opel
6 Jimmy Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Volvo
7 Bo Grolander SMK Trollhättan Edvardssons Maskin Saab
8 Hampus Magnusson Hästveda FRC   Volvo
9 Dennis Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
10 Gert-Göran Persson Tomelilla MK Team Magic Racing Volkswagen
11 Leo Sandberg Ulricehamns MK   Saab
12 Fabian Solberg Vimmerby MS PF Motorsport Saab
13 Christer Ingvarsson Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB Ford
14 Mikael Jönsson Kristianstad FRC   Volkswagen
15 Mattias Bankel SMK Trollhättan   Saab
16 Sammy Andersson Osby MK Barum Racing Volvo
17 Conny Jönsson Hästveda FRC PF Motorsport Saab
18 Roger Sandin Kristianstad FRC   Hyundai
19 Pontus Eriksson Skene MS   Saab
20 Berthil Hansen Laholms MK   Volkswagen
21 Benny Olsson SMK Helsingborg Hagestigs Motorsport Saab
22 Pontus Olsson Asarums MS   Saab
23 Erik Holst Hyllinge MS   Volkswagen
24 Per-Ola Nilsson Kristianstad FRC Rinkabymålaren Volvo
25 Filip Svensson Eslövs MK Team Magic Racing Volvo
26 Stefan Argus Jönköpings MK   Honda
27 Jonas Byrskog Lessebo MK   Volvo
28 Tom Edvardsson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
29 Anton Areskoug Tomelilla MK   Volkswagen
30 Lukas Wernersson Laholms MK   Opel
31 Björn Bols SMK Helsingborg   Saab
32 Linus Persson SMK Helsingborg Team Rallysaft Volvo
33 Andreas Cedervall Kristianstad FRC Barum Racing Opel
34 Anders Larsson SMK Helsingborg   BMW
35 Thore Borg Christianstad RC V.VRAM RACING Volkswagen
36 Peter Kjellkvist Kristianstad FRC Barum Racing Nissan
37 Michael Sörensen SMK Helsingborg Team Rallysaft Saab
38 Mikael Olofsson SMK Örkelljunga   Saab
39 Rasmus Sörliden Kristianstad FRC Barum Racing Opel
40 Jimmy Strömholm Silverdalens MSK   Volvo
41 Jörgen Johansson Målilla MK Barum Racing Volvo
42 Jonnie Henriksen Hässleholms MK   Saab
43 Pontus Haak Hästveda FRC   Volvo
44 Lars Persson SMK Helsingborg Team Rallysaft Volvo
45 Michael Sandin Kristianstad FRC   Opel
46 Tobias Olsson SMK Helsingborg   Saab
47 Conny Persson Arlövs MC Team Graneborg Mazda
48 Christian Berg Målilla MK   Volvo
49 Patrik Nilsson Laholms MK   Saab
50 Rasmus Fogelberg Kristianstad FRC Barum Racing Dodge
51 Joakim Brodén Hästveda FRC   Opel
52 Patrik Dalmans Målilla MK PF Motorsport Volvo
53 Bengt Svensson Kristianstad FRC Bil & Maskin Degeberga AB Saab
54 Ricky Bondesson Laholms MK   Volvo
55 Andreas Persson Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo Opel
56 Niklas Johansson Målilla MK   Volvo
57 Martin Vångendal Laholms MK   Saab
58 Lennart Bergstedt Kristianstad FRC PF Motorsport Mazda
59 Thomas Håkansson Ryds MK Fridafors bilservice ab f racing Volvo
60 Erik Walter Asarums MS   Volvo
61 Dennis Berggren Grimslövs MS   Volvo
62 Oskar Brodén Hästveda FRC   Volvo
63 Ted Holtne Asarums MS Munkahus Racing Saab
64 Patrik Lund Målilla MK   Saab
65 Freddy Malmberg Ljungby MK Team Magic Racing Toyota
66 Sebastian Dahl Hästveda FRC   Saab
67 Oscar Hansen Laholms MK   Alfa Romeo
68 Christoffer Gudmundsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
69 Fredrik Salsten Fjärås MK Salsten Racing Volvo
70 Joel Hult Hästveda FRC Kyrk Motorsport Saab
71 Henrik Friberg Kristianstad FRC   Volvo
72 Tony Persson Simrishamns MK   Opel
73 Jimmy Persson Kristianstad FRC   Mercedes
74 Per-Erik Larsson Tomelilla MK Team Graneborg Mitsubishi
         
Start nr. Damer Klubb Anmälare Bilmärke
601 Veronica Salsten Fjärås MK Salsten Racing Saab
602 Rebecka Svensson Hästveda FRC Tyringe Bildemontering AB Saab
603 Louise Mattsson Kristianstad FRC   Volvo
604 Lina Vångendal Laholms MK   Saab
605 Malin Blixth Johansson Målilla MK   Volvo
606 Cecilia Adermark Kristianstad FRC Barum Racing Saab
607 Sofie Fors Ljungby MK Team Magic Racing Toyota
608 Lina Ingvarsson Simrishamns MK Ingvarssons last & schakt AB Opel
609 Martina Wahlman Hästveda FRC PF Motorsport Saab
610 Charlotte Pettersson Kristianstad FRC   Opel
611 Anneli Fransson Målilla MK PF Motorsport Volvo
612 Hannah Svensson Hästveda FRC Tyringe Bildemontering AB Saab
613 Linn Thomasson Asarums MS Munkahus Racing Saab
614 Frida Ekberg Ryds MK Fridafors bilservice ab f racing Saab
615 Alexandra Sörensen SMK Helsingborg Barum Racing Saab
616 Kerstin Persson  Benz Arlövs MC Team Graneborg Volvo
617 Siv Walter Hästveda FRC  PF Motorsport Volvo
618 Josefina Stigsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
619 Maria Mårtensson SMK Helsingborg  Team Rallysaft Volvo
620 Louise Borg Christianstad RC  V.VRAM RACING Saab
621 Angelica Edvardsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
         
Start nr. Juniorer Klubb Anmälare Bilmärke
301 Filip Benz Arlövs MC Team Graneborg Mazda
302 Benny Strömholm Silverdalens MSK   Volvo
303 Elof Persson Grimslövs MS Barum Racing Volvo
304 Hanna Svensson Kristianstad FRC Bil & Maskin Degeberga AB Saab
305 Felicia Olsson SMK Helsingborg   Saab
306 Moltas Olofsson Asarums MS   Volvo
307 Gottfrid Ljungdahl Kalmar MK   Volvo
308 Hugo Bergstedt Kristianstad FRC PF Motorsport Saab
309 Albin Park Eksjö FRC   Toyota
310 Agnes Ljungdahl Kalmar MK   Volvo
311 Teres Klyft SMK Helsingborg   Volvo
312 Filip Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
313 Hugo Larsson Lessebo MK   Volvo
Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info