Hoppa till sidans innehåll

2020-10-03 Buteo i Brobyracet


.

 

 

 

Start nr. Seniorer Klubb Anmälare Bilmärke
1 Oscar Hansen Laholms MK   Subaru
2 Christoffer Gudmundsson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
3 Sammy Andersson Osby MK Barum Racing Volvo
4 Christer Ingvarsson Simrishamns MK  Ingvarssons last & schakt AB Ford
5 Per-Erik Larsson Tomelilla MK Team Graneborg Mitsubishi
6 Jerry Svensson Hästveda FRC Tyringe Bildemontering AB Saab
7 Patrik Ahlstedt Christianstad RC V.VRAM RACING Opel
8 Sebastian Andersson Laholms MK   Volvo
9 Mikael Jönsson Kristianstad FRC   Volkswagen
10 Bo Danielsson SMK Helsingborg   Ford
11 Pontus Haak Hästveda FRC   Opel
12 Peter Kjellkvist Kristianstad FRC  Barum Racing Saab
13 Filip Svensson Eslövs MK Team Magic Racing Volvo
14 Dennis Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Nissan
15 Glenn Lindell SMK Helsingborg  Team Essen Volvo
16 Mats Olsson Trelleborgs MK   Volvo
17 Ricky Bondesson Laholms MK   Volvo
18 Lina Ingvarsson Simrishamns MK  Ingvarssons last & schakt AB Opel
19 Johnny Nilsson SMK Helsingborg   Volvo
20 Charlie Svensson Christianstad RC   Saab
21 Oscar Olsson Laholms MK  Team Essen Volvo
22 Bengt Svensson Kristianstad FRC Bil & Maskin Degeberga AB Saab
23 Lars Persson SMK Helsingborg Team Rallysaft Volvo
24 Linda Nilsson Kristianstad FRC PF Motorsport Saab
25 Jonas Byrskog Lessebo MK   Volvo
26 Pontus Eriksson Skene MS   Saab
27 Tom Edvardsson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
28 Michael Sörensen SMK Helsingborg Team Rallysaft Opel
29 Daniel Johansson Södra Sunnerbos MK   Saab
30 Oskar Brodén Hästveda FRC   Volvo
31 Conny Persson Arlövs MC Team Graneborg Opel
32 Edvin Johnsson Tomelilla MK Ingvarssons last & schakt AB Saab
33 Conny Jönsson Hästveda FRC PF Motorsport Saab
34 Alexander Byrskog Lessebo MK   Volvo
35 Albin Ström Osby MK   Toyota
36 Berthil Hansen Laholms MK   Lada
37 Robert Thomsson Pilatorps MK  Tyringe Bildemontering AB Volvo
38 Rasmus Fogelberg Kristianstad FRC Barum Racing Opel
39 Fredrik Johansson MK Falcon   Toyota
40 Markus Pedersen Hässleholms MK V.VRAM RACING Volvo
41 Stefan Persson SMK Helsingborg   Volvo
42 Eddie Persson Eslövs MK   Volvo
43 Jimmy Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
44 Roberth Krondahl Tomelilla MK   Saab
45 Lukas Wernersson Laholms MK   Saab
46 Patrik Dalmans Målilla MK PF Motorsport Volvo
47 Thore Borg Christianstad RC V.VRAM RACING Volkswagen
48 Lennart Bergstedt Kristianstad FRC PF Motorsport Fiat
49 Håkan Eriksson Tomelilla MK   Volvo
50 Jörgen Johansson Målilla MK Barum Racing Volvo
51 Paul Åberg SMK Helsingborg Team Rallysaft Opel
52 Åke Andersson Haninge MK   Saab
53 Andreas Persson Simrishamns MK Team Lasses Trafikskola Sjöbo Opel
  Damer      
601 Angelica Edvardsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
602 Siv Walter Hästveda FRC PF Motorsport Volvo
603 Caroline Tillgren Kristianstad FRC Barum Racing Opel
604 Anneli Fransson Målilla MK PF Motorsport Volvo
605 Mari Persson Christianstad RC V.VRAM RACING Volvo
606 Hannah Svensson Hästveda FRC Tyringe Bildemontering AB Saab
607 Charlotte Pettersson Kristianstad FRC   Opel
608 Maria Thomsson Pilatorps MK   Volvo
609 Martina Wahlman Hästveda FRC  PF Motorsport Saab
610 Nathalie Petersson SMK Helsingborg   Saab
611 Cecilia Adermark Kristianstad FRC Barum Racing Saab
612 Louise Borg Christianstad RC V.VRAM RACING Saab
613 Josefina Stigsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
614 Rebecca Bäckman Simrishamns MK   Ford
615 Rebecka Svensson Hästveda FRC Tyringe Bildemontering AB Saab
616 Frida Ekberg Ryds MK Fridafors bilservice ab f racing Saab
617 Kerstin Persson  Benz Arlövs MC Team Graneborg Mazda
618 Johanna Nilsson Kristianstad FRC Barum Racing Opel
  Juniorer      
301 Filip Gudmundson Kristianstad FRC Barum Racing Saab
302 Dea Bäckman Simrishamns MK   Ford
303 Adam Thomsson Pilatorps MK Tyringe Bildemontering AB Volvo
304 Felicia Olsson SMK Helsingborg   Saab
305 Hanna Svensson Kristianstad FRC Bil & Maskin Degeberga AB Saab
306 Marika Agnesson Tomelilla MK   Volvo
307 Tindra Hansson SMK Helsingborg   Mazda
308 Hugo Bergstedt Kristianstad FRC PF Motorsport Saab
309 Filip Benz Arlövs MC Team Graneborg Opel
310 Emelie Toll Kristianstad FRC   Volvo
311 Oliver Ekholm SMK Helsingborg   Saab
312 Filippa Björklöv Sjöbo MK   Saab
313 Leo Wallman Kristianstad FRC Barum Racing Ford

 

Det finns inget album kopplat till denna sida.

Postadress:
Hästveda FRC
Hästveda 2476
28276 Hästveda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info