Hoppa till sidans innehåll

Tävlingsresultat


Resultat Hindåskvällen 20210119

Resultat Kvällscupen 2019-02-23.pdf

 

Klubbmästerskap Hindås SK 20180317 Barn.docx

Jannes Minnestävling 2018-02-05.docx

Kvällskuppen 2018-01-17.pd


Resultatlista Kvällscupen deltävling 2 Hindåskvällen 2016-01-20
Plac Startnr Förnamn Efternamn     Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1.  29 Natanael Bokesand   Sävedalens AIK H 9-10 00:05:03 OK  
.2. 35 Wilhelm Kuylenstierna   Sävedalens AIK H 9-10 00:05:10 OK  
 3. 26 Pål Hassellöf   IK Stern H 9-10 00:05:13 OK  
 4. 22 Emil Carlén   OK Landehof H 9-10 00:05:26 OK  
 5. 32 Olle Gedda   OK Landehof H 9-10 00:05:37 OK  
 6. 28 Lucas Mårts   IK Stern H 9-10 00:05:41 OK  
7. 25 Edvin Sonedahl   OK Landehof H 9-10 00:05:46 OK  
7. 31 Albin Svensson   IK Stern H 9-10 00:05:46 OK  
9. 23 Alfred Swahn   OK Landehof H 9-10 00:05:49 OK  
10. 33 Algot Finnäs   OK Landehof H 9-10 00:06:30 OK  
11. 24 Lukas Gudmundsson   OK Landehof H 9-10 00:08:00 OK  
12. 27 Ludvig Möller   IK Stern H 9-10 00:08:19 OK  
  30 Vile Torbrink   OK Landehof H 9-10  
  34 Samuel Karlsson   OK Landehof H 9-10

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 17 Elsa Moqvist   OK Landehof D 9-10 00:05:16 OK  
2. 18 Elin Axelsson   OK Landehof D 9-10 00:05:21 OK  
3. 20 Nike Werner   IK Stern D 9-10 00:05:31 OK  
4. 19 Kajsa Ekenberg   IK Stern D 9-10 00:05:33 OK  
5. 13 Miranda Wallström   Sävedalens AIK D 9-10 00:05:43 OK  
6. 12 Wilma Reinholdsson   OK Alehof D 9-10 00:06:14 OK  
7. 14 Hanna Lidström   OK Landehof D 9-10 00:06:24 OK  
8. 15 Uma Een   IK Stern D 9-10 00:06:29 OK  
9. 11 Tilde Strid   OK Landehof D 9-10 00:06:31 OK  
10 .113 Jackie Lundh   Hindås SK D 9-10 00:07:44 OK  
11. 21 Elvina Bergdahl   Hindås SK D 9-10 00:07:52 OK  
12 .110 Elinora Almers   Hindås SK D 9-10 00:07:56 OK  
13 .16 Frida Sandberg   OK Landehof D 9-10 00:10:03 OK  
  112 Elvira Engman   Hindås SK D 9-10

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 61 Martin Höiby   OK Landehof H 11-12 00:09:07 OK  
2. 55 Melker Åkesson   OK Landehof H 11-12 00:10:22 OK  
3. 54 Elias Nyqvist   OK Landehof H 11-12 00:10:27 OK  
4. 60 Michael Chao Pettersson   IK Stern H 11-12 00:10:46 OK  
5. 63 Isak Ingelström   IK Stern H 11-12 00:10:47 OK  
6. 59 Nils Olsson   Göteborgs SK H 11-12 00:11:41 OK  
7. 57 Tim Olsson   Göteborgs SK H 11-12 00:11:59 OK  
8. 64 Trond Forssten   Kungälvs OK H 11-12 00:12:13 OK  
9. 56 Johan Wall Jungbjer   Göteborgs SK H 11-12 00:12:27 OK  
10 .58 Axel Sandberg   OK Landehof H 11-12 00:12:35 OK  
11. 62 Måns Magnusson   IK Stern H 11-12 00:12:53 OK

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 47 Yrla Abrahamsson   IK Stern D 11-12 00:09:37 OK  
2. 44 Maja Axelsson   OK Landehof D 11-12 00:10:49 OK  
3. 36 Elina Reinholdsson   OK Alehof D 11-12 00:10:56 OK  
4. 37 Matilda Wallström   Sävedalens AIK D 11-12 00:11:34 OK  
5. 43 Ida Körle   OK Landehof D 11-12 00:11:36 OK  
6 .42 Matilda Lekberg   Sävedalens AIK D 11-12 00:11:38 OK  
7. 39 Thea Flogård   IK Stern D 11-12 00:12:23 OK  
8 .41 Anna Westin   IK Stern D 11-12 00:12:26 OK  
9. 51 Ellen Norman   Sävedalens AIK D 11-12 00:12:40 OK  
10. 40 Lova Möller   IK Stern D 11-12 00:12:55 OK  
11. 52 Emma Stadig   IK Stern D 11-12 00:13:21 OK  
12 .38 Kim Hassellöf   IK Stern D 11-12 00:13:53 OK  
13. 48 Tua Eilard   IK Stern D 11-12 00:14:22 OK  
14. 49 Wilma Bohm   IK Stern D 11-12 00:14:40 OK  
15. 53 Klara Albrektson   IK Stern D 11-12 00:15:09 OK  
16 .50 Melke Björkman   IK Stern D 11-12 00:18:23 OK  
17. 46 Rebecca Norling   IK Stern D 11-12 00:18:24 OK  
  45 Ida Bengtsson   OK Alehof D 11-12

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 79 Axel Werner   IK Stern H 13-14 00:08:44 OK  
2 .71 Nils Körle   OK Landehof H 13-14 00:09:19 OK  
3 .76 Hjalmar Gedda   OK Landehof H 13-14 00:09:21 OK  
4 .78 Harald Ekenberg   IK Stern H 13-14 00:09:38 OK  
5 .77 Simon Wiksell   IK Stern H 13-14 00:09:49 OK  
6 .69 Sondre Swahn   OK Landehof H 13-14 00:10:04 OK  
7. 80 Nils Thorin   Hindås SK H 13-14 00:10:26 OK  
8. 73 Casper Skepp   Sävedalens AIK H 13-14 00:10:59 OK  
9. 70 Oscar Wall Jungbjer   Göteborgs SK H 13-14 00:11:11 OK  
10. 74 Johan Svenske   IK Stern H 13-14 00:12:27 OK  
  68 Albin Nyqvist   OK Landehof H 13-14  
  72 Emil Axelsson   OK Landehof H 13-14  
  75 Emil Ravakko   Sävedalens AIK H 13-14

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 67 Lovisa Moqvist   Sävedalens AIK D 13-14 00:09:20 OK  
2. 115 Thuva Andersson   OK Landehof D 13-14 00:10:54 OK  
3. 66 Smilla Engman   Hindås SK D 13-14 00:11:32 OK  
4. 65 Emma Sundqvist   Hindås SK D 13-14 00:12:09 OK

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1 .94 Mårten Gedda   OK Landehof H 15-16 00:15:55 OK  
2. 90 Oskar Persson   OK Landehof H 15-16 00:16:44 OK  
3. 93 Lucas Höiby   OK Landehof H 15-16 00:17:27 OK  
4 .89 Ivar Westin   IK Stern H 15-16 00:17:37 OK  
5. 87 Hugo Hilmersson   Göteborgs SK H 15-16 00:17:42 OK  
6. 92 Ask Abrahamsson   IK Stern H 15-16 00:17:59 OK  
7. 95 Petter Jonsson   Sävedalens AIK H 15-16 00:18:50 OK  
8. 91 Albin Svenske   IK Stern H 15-16 00:22:08 OK  
9. 88 Olof Hjalmarsson   IK Stern H 15-16 00:22:12 OK  
  96 Per Nordholm   Sävedalens AIK H 15-

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 86 Matilda Ekenberg   IK Stern D 15-16 00:18:31 OK  
2 82 Rebecca Lekberg   Sävedalens AIK D 15-16 00:18:49 OK  
3 85 Elin Wiksell   IK Stern D 15-16 00:20:45 OK  
4 84 Kajsa Norman   Sävedalens AIK D 15-16 00:21:13 OK  
  83 Ingrid Bengtson   IK Stern D 15-16   DNF  
  81 Selma Moqvist   Sävedalens AIK D 15-16

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 101 Karl Hjalmarsson   IK Stern H 17-20 00:15:17 OK  
2. 100 Sebastian Nilsson   OK Landehof H 17-20 00:16:58 OK  
3. 104 Gösta Malmström   IK Stern H 17-20 00:17:15 OK  
4 .102 Johan Lamm   OK Landehof H 17-20 00:18:27 OK  
5 .105 Emil Tedeholm   Göteborgs SK H 17-20 00:21:51 OK  
  103 Oscar Höiby   OK Landehof H 17-20

Plac Startnr Förnamn Efternamn Födelsedata Fiscode Klubb Klass Tid Status Div1 Div2
1. 99 Hilma Markinhuhta   Göteborgs SK D 17-20 00:19:22 OK  
2. 98 Ida Hilmersson   Göteborgs SK D 17-20 00:22:21 OK  
3. 97 Elin Bernhardsson   IK Stern D 17-20 00:23:54 OK