Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Matchändringar - Göteborgs Fotbollförbund

Visa ändringar för tävling
Matchändringar
Datum Match Ändrades
Division 4B Herr
2022-08-20 14:15 Näsets SK - Älvsborg FF 2022-08-10 14:43
Division 6C Herr
2022-09-06 20:15 Fröjdens FK - Pushers BK 2022-08-10 14:29
2022-10-05 19:45 Fröjdens FK - Askims IK 2022-08-09 11:55
Reserv Elit Göteborg
2022-12-31 Ale United - Kållered SK 2022-08-08 08:41
2022-12-31 Sävedalens IF - IK Kongahälla 2022-08-09 12:44
Reservklass 1
2022-09-05 20:15 IK Zenith - Göteborgs FF 2022-08-08 13:43
Reservklass 2 Höst
2022-08-23 20:15 Kungsladugårds BK - Azalea BK 2022-08-08 08:31
2022-12-31 Azalea BK - Balltorps FF 2022-08-11 14:33
Reservklass 3A Höst
2022-10-12 19:45 Inter Linné IF - Utbynäs SK 2022-08-10 14:16
2022-12-31 Inter Linné IF - Kärra KIF (C) 2022-08-10 17:03
2022-12-31 Neutrala UF - BK Skottfint 2022-08-08 09:41
Reservklass 3B Höst
2022-12-31 Slottsskogen/Godhem IF - SK Argo/Futsal Club Linné 2022-08-08 11:56
Fotbollsligan 7M7 Herr Höst GrpB
2022-08-23 19:00 Bjurslätts IF - Azalea BK 2022-08-10 14:19
2022-08-31 19:00 Bjurslätts IF - Brämaregårdens FC 2022-08-10 14:20
2022-09-04 16:00 Brämaregårdens FC - Kalvsunds IF 2022-08-08 13:40
Fotbollsligan 7M7 Dam Höst
2022-08-28 16:50 Masthuggets BK - IF Väster All Ladies 2022-08-10 16:29
2022-09-18 16:50 Masthuggets BK - Nol IK 2022-08-09 13:35
Div. 2 Nordvästra Götaland dam
2022-08-13 12:30 Eriksbergs IF - IK Zenith 2022-08-11 15:01
Division 3A Dam
2022-08-14 12:00 Jitex Mölndal BK (B) - Lindome GIF 2022-08-08 08:36
2022-09-14 19:20 Donsö IS - Jitex Mölndal BK (B) 2022-08-08 08:39
Division 4 Dam
2022-08-21 17:15 IF Mölndal Fotboll - Angered BK 2022-08-08 11:58
2022-09-10 12:15 IF Mölndal Fotboll - Jonsereds IF 2022-08-10 13:51
2022-10-06 20:15 IF Mölndal Fotboll - Göteborgs SIF (B) 2022-08-11 09:08
Junior Pojkar Div 1
2022-08-18 20:30 Floda BoIF - Hisingsbacka FC 2022-08-12 15:41
2022-08-31 19:45 GFF/Azalea BK - Lindome GIF 2022-08-08 13:18
2022-12-31 Lerums IS - Solängens BK 2022-08-09 10:22
Junior Pojkar Div 2A
2022-10-01 16:15 IF Väster - Neutrala UF 2022-08-08 09:04
2022-10-19 20:15 Öckerö IF - Jonsereds IF 1 2022-08-10 20:59
Junior Pojkar Div 2B
2022-10-28 19:15 Qviding FIF Vinröd - Götaholms BK 2022-08-12 11:23
Junior Pojkar Div 3A
2022-08-17 20:15 Askims IK - Angered BK/Angered MBIK 2 2022-08-10 13:10
2022-08-29 20:00 Lundby IF 1 - Hermansby IF 1 2022-08-08 13:14
Junior Pojkar Div 3B
2022-08-21 14:15 Qviding FIF Vit - IFK Fjärås 2022-08-12 09:16
2022-08-26 19:15 Qviding FIF Vit - Ale United Röd 2022-08-11 13:57
2022-09-01 19:00 Ale United Röd - Dalen/Krokslätts FF 2022-08-09 11:06
2022-09-09 19:00 Floda BoIF 2 - Qviding FIF Vit 2022-08-11 13:57
2022-10-07 20:15 IK Zenith Vit - Näsets SK 2022-08-10 20:57
2022-10-14 19:30 Lindome GIF Vit - Näsets SK 2022-08-08 09:10
Junior Pojkar Div 3C
2022-08-21 13:00 Kode IF - Hönö IS 2022-08-10 13:55
2022-12-31 Kullavik IF - Hisingsbacka FC 2022-08-12 15:39
Junior Pojkar Div 4
2022-08-14 18:00 Älvängens IK - Ale United Svart 2022-08-12 09:22
2022-12-31 Hovås Billdal IF - Majorna FC 2022-08-08 08:34
Junior Flickor Div 2
2022-08-31 20:00 IK Zenith - Hjuvik/Björkö/Hönö 2022-08-08 11:55
2022-09-07 20:00 Jitex Mölndal BK - Öckerö IF 2022-08-07 17:50
2022-12-31 Mölnlycke IF - Öckerö IF 2022-08-10 13:09
Junior Flickor Div 3
2022-08-21 12:45 IF Mölndal Fotboll Röd - Stenkullen GoIK 2 2022-08-10 21:00
2022-10-04 20:00 Stenkullen GoIK 2 - Kungälvs FF/IK Kongahälla 2022-08-09 13:48
2022-12-31 Qviding FIF Vinröd - Askims IK 2022-08-10 20:59
Pojkar 2006(16 år) Svår
2022-09-02 19:30 Sävedalens IF Röd - Lundby IF Vit 2022-08-10 13:53
2022-12-31 Älvsborg FF Svart - Kongahälla/Romelanda/Kode 2022-08-10 13:55
Pojkar 2007(15 år) Svår
2022-08-22 20:15 GAIS - Angered MBIK 2022-08-10 20:54
2022-09-07 20:15 Västra Frölunda IF Grön - GAIS 2022-08-09 11:07
2022-09-09 19:15 Backatorp IF Röd - Örgryte IS Fotboll 2022-08-10 13:18
Pojkar 2007(15 år) Medel Grupp A
2022-08-12 19:00 Ytterby IS - Partille IF FK Vit 2022-08-09 11:09
2022-09-02 18:15 Ale United - Hönö IS 2022-08-08 10:24
Pojkar 2007(15 år) Medel Grupp C
2022-12-31 Sävedalens IF Blå - Floda BoIF Blå 2022-08-09 10:12
Pojkar 2007(15 år) Lätt Grupp A
2022-12-31 Öckerö IF - Azalea BK 2022-08-12 09:19
2022-12-31 Surte IS FK - Lerums IS 2022-08-10 13:21
Pojkar 2007(15 år) Lätt Grupp B
2022-12-31 Askims IK Svart - Floda BoIF Vit 2022-08-09 10:11
Pojkar 2008(14 år) Svår Grupp A
2022-08-13 12:00 Lerums IS 1 - GAIS Grön 2022-08-08 13:15
Pojkar 2008(14 år) Svår Grupp B
2022-08-24 20:15 Askims IK Svart - Sävedalens IF Vit 2022-08-09 15:03
Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp A
2022-08-28 13:30 Torslanda IK Svart - Hovås Billdal IF Vit 2022-08-09 11:16
Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp B
2022-08-24 18:30 Torslanda IK Vit - FC Komarken 2022-08-10 14:41
2022-08-26 18:30 Landvetter IS Vit - Jonsereds IF Svart 2022-08-12 13:40
2022-09-11 16:00 Lundby IF - Jonsereds IF Svart 2022-08-08 10:54
Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp C
2022-09-11 16:15 IF Väster - Hermansby IF 2022-08-09 15:02
Pojkar 2008(14 år) Medel Grupp D
2022-08-28 17:40 Sävedalens IF Blå - Utbynäs SK Gul 2022-08-12 11:23
Pojkar 2008(14 år) Lätt Grupp A
2022-08-19 18:30 FC Komarken Vit - Eriksbergs IF Röd 2022-08-10 14:43
2022-12-31 Kortedala IF - IFK Hindås 2022-08-09 10:09
Pojkar 2008(14 år) Lätt Grupp B
2022-08-19 19:00 Bergsjön SK - Mölnlycke IF Vit 2022-08-10 13:12
2022-09-09 18:30 Torslanda IK Röd - Bergsjön SK 2022-08-10 20:58
Pojkar 2009(13 år) Höst Svår Grupp A
2022-08-19 18:15 Örgryte IS Fotboll Röd - Västra Frölunda IF Vit 2022-08-12 09:17
2022-09-23 19:30 Mölnlycke IF Svart - Örgryte IS Fotboll Röd 2022-08-10 13:15
2022-10-16 11:00 Västra Frölunda IF Vit - Floda BoIF Blå 2022-08-12 09:15
2022-12-31 IFK Göteborg - Partille IF FK 1 2022-08-12 10:29
Pojkar 2009(13 år) Höst Svår Grupp B
2022-08-30 19:00 GAIS Grön - Fässbergs IF Vit 2022-08-07 17:49
2022-09-25 12:00 Torslanda IK Röd - Sävedalens IF Röd 2022-08-10 22:10
Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp A
2022-08-21 18:00 Hovås Billdal IF 1 - Ytterby IS Vit 2022-08-10 13:15
Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp B
2022-10-16 14:15 Finlandia Pallo AIF 1 - Utbynäs SK Blå 2022-08-09 11:09
Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp C
2022-08-23 18:30 IFK Hindås - BK Häcken Gul 2022-08-12 09:18
2022-08-29 18:30 Näsets SK Lag Gul - Öjersjö IF Vit 2022-08-12 15:43
Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp D
2022-08-29 19:15 Lindome GIF 1 - Espanyol Göteborg IF 2022-08-09 11:18
2022-10-09 13:30 Lerums IS 2 - Mölnlycke IF Gul 2022-08-09 11:16
2022-10-16 14:00 Kode IF Gul - IK Zenith vit 2022-08-08 13:15
Pojkar 2009(13 år) Höst Medel Grupp E
2022-08-14 17:00 Stenkullen GoIK Röd - Eriksbergs IF 1 2022-08-08 10:54
2022-08-20 12:00 Näsets SK Lag Röd - Stenkullen GoIK Röd 2022-08-10 14:45
2022-08-28 17:00 Stenkullen GoIK Röd - Torslanda IK Grön 2022-08-08 10:54
2022-08-28 17:00 Näsets SK Lag Röd - Landvetter IS Svart 2022-08-10 13:55
2022-09-18 17:00 Stenkullen GoIK Röd - Lindome GIF 2 2022-08-08 10:54
Pojkar 2009(13 år) Höst Lätt Grupp A
2022-08-26 18:35 Sävedalens IF Blå - Backatorp IF Svart 2022-08-08 11:44
2022-09-24 17:00 Guldhedens IK - Utbynäs SK Grön 2022-08-09 11:11
Pojkar 2009(13 år) Höst Lätt Grupp B
2022-08-27 14:00 BK Bifrost - Torslanda IK Svart 2022-08-12 10:03
2022-10-16 12:30 Finlandia Pallo AIF 2 - Utbynäs SK Gul 2022-08-09 11:10
2022-12-31 BK Bifrost - Majorna FC 2022-08-07 17:46
Pojkar 2009(13 år) Höst Lätt Grupp C
2022-08-20 16:00 Fässbergs IF Lila - Brämaregårdens FC 2022-08-09 12:59
2022-08-27 16:00 Brämaregårdens FC - Älvängens IK 2022-08-08 10:04
Pojkar 2009(13 år) Höst Lätt Grupp D
2022-08-27 13:10 Hovås Billdal IF 2 - Kortedala IF Gul 2022-08-09 10:21
2022-10-16 16:15 Hovås Billdal IF 2 - Azalea BK Orange 2022-08-09 10:21
2022-12-31 IF Mölndal Fotboll Vit - Kärra KIF Gul 2022-08-12 09:20
Pojkar 2010(12 år) Grupp A Höst
2022-09-01 18:30 BK Bifrost - Slottsskogen/Godhem IF 2022-08-12 13:39
Pojkar 2010(12 år) Grupp D Höst
2022-08-23 18:15 Hovås Billdal IF 1 - Sandarna BK Svart 2022-08-10 13:21
2022-08-25 18:15 Hovås Billdal IF 2 - Sandarna BK Röd 2022-08-10 13:21
2022-09-04 10:00 Hovås Billdal IF 1 - Näsets SK Premier League 2022-08-09 10:26
2022-09-04 11:15 Hovås Billdal IF 2 - Näsets SK La Liga 2022-08-09 10:25
2022-09-17 14:00 Hovås Billdal IF 2 - Kungsladugårds BK Vit 2022-08-09 11:02
2022-10-08 12:45 Hovås Billdal IF 2 - Azalea BK Vit 2022-08-09 11:03
Pojkar 2010(12 år) Grupp E Höst
2022-09-10 11:30 Hovås Billdal IF 3 - Kållered SK Vit 2022-08-09 11:05
2022-09-10 13:00 Lindome GIF Röd - Kärra KIF Gul 2022-08-09 13:29
2022-09-10 15:00 Lindome GIF Blå - Kärra KIF Blå 2022-08-09 13:29
2022-09-24 11:30 Hovås Billdal IF 3 - Fässbergs IF Lazio 2022-08-09 11:05
2022-10-08 14:15 Hovås Billdal IF 3 - Solängens BK 1 2022-08-09 11:03
Pojkar 2010(12 år) Grupp F Höst
2022-09-04 11:30 Sjövalla FK/Mölnlycke IS Svart - Masthuggets BK 2022-08-08 09:02
Pojkar 2010(12 år) Grupp I Höst
2022-08-27 12:00 Stenkullen GoIK - Öjersjö IF Blå 2022-08-10 13:59
2022-09-03 12:00 Stenkullen GoIK - Björndammens BK 2022-08-10 14:00
2022-09-03 12:00 Floda BoIF - Björndammens BK 2 2022-08-06 17:22
2022-09-10 12:00 Stenkullen GoIK - Bergums IF Blå 2022-08-10 14:00
2022-09-24 12:00 Stenkullen GoIK - Partille IF FK Vit 2022-08-10 14:01
2022-09-24 13:30 Floda BoIF - Partille IF FK Röd 2022-08-07 17:56
2022-10-08 12:00 Stenkullen GoIK - Lunden Överås BK Vit 2022-08-10 14:01
2022-10-08 16:30 Floda BoIF - Lunden Överås BK svart 2022-08-06 17:23
Pojkar 2011(11 år) Grupp B Höst
2022-10-16 17:15 Dalen/Krokslätts FF Blå - Torslanda IK Svart 2022-08-08 13:18
2022-10-16 17:15 Dalen/Krokslätts FF Gul - Torslanda IK Röd 2022-08-08 13:18
Pojkar 2011(11 år) Grupp D Höst
2022-09-04 12:45 Hovås Billdal IF 6 - Kärra KIF Gul 2022-08-09 10:22
2022-09-04 12:45 Hovås Billdal IF 5 - Kärra KIF Röd 2022-08-09 10:22
2022-10-01 15:30 Romelanda UF 1 - Kode IF Gul 2022-08-10 13:32
Pojkar 2011(11 år) Grupp H Höst
2022-09-25 10:00 Örgryte IS Fotboll Blå - Atletico Göteborg FC 2022-08-11 14:01
Pojkar 2012(10 år) Grupp E Höst
2022-08-27 09:15 Stenkullen GoIK Röd - Götaholms BK Vit 2022-08-10 14:03
2022-08-27 09:15 Stenkullen GoIK Blå - Götaholms BK Blå 2022-08-10 14:02
2022-09-10 09:30 Stenkullen GoIK Röd - Qviding FIF Vinröd 2022-08-10 14:04
2022-09-10 09:30 Stenkullen GoIK Blå - Qviding FIF Rosa 2022-08-10 14:04
2022-09-17 09:30 Stenkullen GoIK Röd - Sävedalens IF Vit 2022-08-10 14:06
2022-09-17 09:30 Stenkullen GoIK Blå - Sävedalens IF Röd 2022-08-10 14:06
2022-10-01 09:15 Stenkullen GoIK Blå - Öjersjö IF Blå 2022-08-10 14:07
2022-10-01 09:15 Stenkullen GoIK Röd - Öjersjö IF Grön 2022-08-10 14:07
Pojkar 2012(10 år) Grupp F Höst
2022-08-27 10:30 Stenkullen GoIK Vit - Floda BoIF Blå 2022-08-12 13:43
2022-09-04 17:00 Stenkullen GoIK Vit - Gunnared KIF 2022-08-10 14:08
2022-10-01 10:30 Stenkullen GoIK Vit - Björndammens BK 2022-08-10 14:08
2022-10-15 09:30 Stenkullen GoIK Vit - Utbynäs SK Blå 2022-08-10 14:09
Pojkar 2013(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp B Höst
2022-08-24 18:30 IF Väster Vit - Näsets SK P2013 6 2022-08-08 11:42
2022-08-24 18:30 IF Väster Svart - Näsets SK P2013 5 2022-08-08 11:40
2022-09-07 18:30 IF Väster Vit - Slottsskogen/Godhem IF Röd 2022-08-08 11:42
2022-09-07 18:30 IF Väster Svart - Slottsskogen/Godhem IF Vit 2022-08-08 11:41
2022-09-21 18:30 IF Väster Vit - Hovås Billdal IF Vit 2022-08-08 11:42
2022-09-21 18:30 IF Väster Svart - Hovås Billdal IF Orange 2022-08-08 11:41
2022-10-05 18:30 IF Väster Svart - Askims IK Svart 2022-08-08 11:41
2022-10-05 18:30 IF Väster Vit - Askims IK Vit 2022-08-08 11:41
2022-10-12 18:30 IF Väster Vit - Kungsladugårds BK Vit 2022-08-08 11:42
2022-10-12 18:30 IF Väster Svart - Kungsladugårds BK Vinröd 2022-08-08 11:41
Pojkar 2013(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp E Höst
2022-08-31 18:30 IF Väster Orange - Proletären FF 2022-08-08 11:38
2022-09-14 18:30 IF Väster Orange - Kungsladugårds BK Röd 2022-08-08 11:38
2022-09-28 18:30 IF Väster Orange - Guldhedens IK 2022-08-08 11:38
Flickor 2007(15 år) Svår/Medel
2022-08-28 11:00 Stenkullen GoIK - Kärra KIF Gul 2022-08-09 16:09
2022-09-16 19:15 Älvsborg FF - Stenkullen GoIK 2022-08-09 11:22
2022-09-30 19:15 Kärra KIF Gul - Qviding FIF Vinröd 2022-08-07 12:52
2022-10-27 19:30 Mölnlycke IF Svart - Älvsborg FF 2022-08-09 11:14
2022-12-31 Öjersjö IF Vit - Öckerö IF 2022-08-09 11:34
Flickor 2007(15 år) Lätt
2022-08-16 19:15 Nol IK/Ahlafors IF - Landvetter IF 2003 Röd 2022-08-12 09:07
2022-12-31 Hisingsbacka FC - Hermansby IF 2022-08-09 11:14
2022-12-31 IK Zenith Grön - BK Häcken Gul 2022-08-09 11:17
Flickor 2008(14 år) Svår/Medel
2022-08-13 11:30 Askims IK Röd - Jonsereds IF Svart 2022-08-10 13:18
2022-10-19 20:15 Askims IK Röd - Jitex Mölndal BK Svart 2022-08-11 12:18
2922-09-06 18:30 IK Zenith Grön - Jitex Mölndal BK Lila 2022-08-12 13:38
Flickor 2008(14 år) Lätt Grupp A
2022-12-31 Mölnlycke IF Gul - Azalea BK Vit 2022-08-12 12:03
Flickor 2008(14 år) Lätt Grupp B
2022-09-16 19:00 Älvängens IK - Romelanda UF/Kode IF 2022-08-12 09:22
Flickor 2010(12 år) Grupp E Höst
2022-08-24 19:00 Jitex Mölndal BK Svart - Landvetter IF 2003 F10 Lag Vit 2022-08-10 13:20
2022-08-24 19:00 Jitex Mölndal BK Vit - Landvetter IF 2003 F10 Lag Svart 2022-08-10 13:19
Flickor 2009(13 år) Höst Svår
2022-08-20 16:30 BK Häcken - IF Väster Orange 2022-08-09 10:09
2022-09-11 15:15 IFK Göteborg - Älvsborg FF Svart 2022-08-06 17:23
Flickor 2009(13 år) Höst Medel Grupp A
2022-09-11 13:30 IF Väster Svart - Ytterby IS 2022-08-10 13:22
2022-09-18 10:30 Jitex Mölndal BK Vit - Utbynäs SK 2022-08-10 21:03
2022-09-18 13:15 Hovås Billdal IF Blå - Kållered SK Blå 2022-08-09 11:34
Flickor 2009(13 år) Höst Medel Grupp B
2022-09-14 18:30 Lerums IS - Backatorp IF 2022-08-10 13:17
2022-10-03 20:00 Dalen/Krokslätts FF - Lerums IS 2022-08-11 12:19
2022-12-31 Lerums IS - IK Zenith 2022-08-09 11:06
2022-12-31 Lindome GIF - Lerums IS 2022-08-12 09:00
Flickor 2009(13 år) Höst Lätt Grupp A
2022-08-18 18:00 Älvängens IK - Lekstorps IF 2022-08-10 22:12
2022-09-17 11:00 Lekstorps IF - Öjersjö IF 2022-08-07 17:49
2022-09-25 10:00 IFK Hindås - Lekstorps IF 2022-08-11 09:19
2022-09-30 18:00 Lekstorps IF - Askims IK Svart 2022-08-12 13:44
2022-10-16 12:00 Brämaregårdens FC - Qviding FIF Vinröd 2022-08-08 13:11
Flickor 2009(13 år) Höst Lätt Grupp B
2022-08-20 13:00 Azalea BK - Mölnlycke IF Svart 2022-08-09 11:19
2022-08-28 12:00 Gunnilse IS - Qviding FIF Vit 2022-08-12 09:23
2022-09-02 19:30 Hönö IS - Azalea BK 2022-08-11 09:18
2022-09-11 10:00 Qviding FIF Vit - Torslanda IK Röd 2022-08-11 12:55
2022-10-08 13:10 Hovås Billdal IF Vit - Hönö IS 2022-08-09 10:20
Flickor 2009(13 år) Höst Lätt Grupp C
2022-10-15 10:15 Solängens BK - Bergums IF 2022-08-12 12:08
Flickor 2010(12 år) Grupp A Höst
2022-08-27 10:30 Brämaregårdens FC - IF Mölndal Fotboll Vit 2022-08-09 11:06
2022-10-08 10:30 Brämaregårdens FC - Södra Skärgårdens IK 2022-08-09 11:05
Flickor 2010(12 år) Grupp B Höst
2022-08-30 19:00 Kareby IS - Säve SK 2022-08-08 09:05
2022-09-15 18:00 Kareby IS - Älvängens IK 2022-08-09 11:13
Flickor 2010(12 år) Grupp C Höst
2022-08-27 11:00 Lindome GIF Vit - Solängens BK Vit 2022-08-09 13:30
2022-08-27 12:15 Lindome GIF Svart - Solängens BK Grön 2022-08-09 13:30
2022-08-27 13:00 Mölnlycke IF Svart - Näsets SK Gul 2022-08-11 13:59
2022-09-04 12:45 Hovås Billdal IF Blå - IF Väster Svart 2022-08-09 10:26
2022-09-04 14:00 Hovås Billdal IF Gul - IF Väster Orange 2022-08-09 11:02
2022-09-04 17:00 Solängens BK Grön - Mölnlycke IF Svart 2022-08-12 09:21
2022-09-17 12:00 Björkö/Hjuvik/Hönö - Näsets SK Gul 2022-08-10 13:13
2022-09-17 12:45 Hovås Billdal IF Gul - Mölnlycke IF Svart 2022-08-09 11:02
2022-10-01 13:00 Lindome GIF Vit - Mölnlycke IF Gul 2022-08-09 13:31
2022-10-01 15:00 Lindome GIF Svart - Mölnlycke IF Svart 2022-08-09 13:32
Flickor 2010(12 år) Grupp D Höst
2022-09-11 10:30 Lerums IS 1 - Öjersjö IF Vit 2022-08-09 11:08
Flickor 2011(11 år) Grupp B Höst
2022-09-17 13:15 Hjuviks AIK - Mossens BK 2022-08-10 13:14
Flickor 2011(11 år) Grupp D Höst
2022-09-04 14:00 Hovås Billdal IF 2 - Kållered SK Blå 2022-08-09 10:23
2022-09-04 14:00 Hovås Billdal IF 1 - Kållered SK Vit 2022-08-09 10:24
DM Junior Pojkar
2022-08-15 20:00 Mölnlycke IF - Götaholms BK 2022-08-07 12:50
2022-08-22 19:30 IFK Göteborg - Älvsborg FF 2022-08-11 15:07
2022-08-22 20:15 Kareby IS - IF Warta 2022-08-11 15:05
Träningsmatcher Ungdomar Göteborg Pojk
2022-08-21 19:30 Näsets SK (P08) - Hovås Billdal IF (P08) 2022-08-11 08:13

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info