Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Fair playserien Flickor 2009 Lätt

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Bjarne Skog 0705493193 Gul, Svart, Gula
Azalea BK Orange Frida Soric Goodrich 0720170807 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Svart Frida Soric Goodrich 0720170807 Orange/Svart/Orange
Backatorp IF Röd Elinor Holmberg 0708528412 Röd, Svart, Röd
Backatorp IF Svart Elinor Holmberg 0708528412 Röd/Svart/Röd
Brämaregårdens FC Brämaregårdens FC(Föreningen) Brandgul/Svart/Svart
Hermansby IF Linda Söderström 0707505387 Gul, Svart, Gul
IFK Björkö Magnus Andersson 0707778538 Grön, Vit, vit
IFK Hindås Sofia Alvarsson 0707721484 vit/Blå/Blå
Kareby IS Johanna Svensson 0733106877 Röd. /Blå.)/Röda.
Lekstorps IF Grön Clara Lundberg 0704971491 Grön eller Vit, Vit eller grön, Grön
Lekstorps IF Vit Clara Lundberg 0704971491 Grön/Vit/Grön
Masthuggets BK Urban Häggmalm 0704715643 röd/blå/röd
Mossens BK Stefan Larsson 0732045536 Svart, Svart, Svart
Qviding FIF Vinröd Thomas Magner Vinröd/Vit/Vita
Qviding FIF Vit Thomas Magner Vinröd, Vit, Vit
Slottsskogen/Godhem IF Frida Johansson +46734426142 VIT, VIT, VIT
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-03-07 09:00 (Inst.) Azalea BK Svart - IFK Björkö Heden 42 Konstgräs
2021-03-07 09:00 (Inst.) Backatorp IF Röd - Mossens BK Backavallen 12 Konstgräs
2021-03-07 10:00 (Inst.) IFK Hindås - Masthuggets BK Fagervallen 22 Konstgräs
2021-03-07 10:00 (Inst.) Ahlafors IF - Kareby IS Svenska Stenhus Arena 32
2021-03-07 10:00 (Inst.) Lekstorps IF Vit - Qviding FIF Vinröd LP Idrottsplats 12
2021-03-07 10:00 (Inst.) Hermansby IF - Brämaregårdens FC Kärnavallen 22 Konstgräs
2021-03-07 10:15 (Inst.) Backatorp IF Svart - Slottsskogen/Godhem IF Backavallen 12 Konstgräs
2021-03-07 11:15 (Inst.) Lekstorps IF Grön - Qviding FIF Vit LP Idrottsplats 12
Omgång 2
2021-03-13 09:00 (Inst.) Qviding FIF Vinröd - Backatorp IF Röd Överåsvallen 12 Konstgräs
2021-03-13 09:00 (Inst.) Brämaregårdens FC - Ahlafors IF Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-03-13 09:00 (Inst.) Slottsskogen/Godhem IF - Azalea BK Orange Gröna Vallen 12
2021-03-13 09:00 (Inst.) Masthuggets BK - Lekstorps IF Vit Majvallen 12 Konstgräs
2021-03-13 10:15 (Inst.) Qviding FIF Vit - Backatorp IF Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2021-03-13 12:00 (Inst.) Kareby IS - Azalea BK Svart Kareby Hed 12
2021-03-13 12:00 (Inst.) Mossens BK - IFK Hindås Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-03-13 12:00 (Inst.) IFK Björkö - Hermansby IF Prästängen 3 9M9 Konstgräs
Omgång 3
2021-03-21 09:00 (Inst.) Azalea BK Svart - Qviding FIF Vinröd Heden 22 Konstgräs
2021-03-21 09:00 (Inst.) Backatorp IF Röd - Lekstorps IF Vit Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2021-03-21 10:00 (Inst.) Ahlafors IF - Hermansby IF Svenska Stenhus Arena 32
2021-03-21 10:15 (Inst.) Backatorp IF Svart - Lekstorps IF Grön Länsmansgårdens IP 22 Konstgräs
2021-03-21 10:30 (Inst.) Azalea BK Orange - Qviding FIF Vit Heden 22 Konstgräs
2021-03-21 11:00 (Inst.) Kareby IS - Masthuggets BK Kareby Hed 12
2021-03-21 12:00 (Inst.) IFK Hindås - Brämaregårdens FC Fagervallen 22 Konstgräs
2021-03-21 12:00 (Inst.) Mossens BK - IFK Björkö Heden 22 Konstgräs
Omgång 4
2021-03-27 09:00 (Inst.) Qviding FIF Vit - Slottsskogen/Godhem IF Härlanda 22
2021-03-27 09:00 (Inst.) Brämaregårdens FC - Mossens BK Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-03-27 09:00 (Inst.) Masthuggets BK - Backatorp IF Röd Åkeredsvallen 22 Konstgräs
2021-03-27 10:00 (Inst.) Lekstorps IF Vit - Azalea BK Svart LP Idrottsplats 22
2021-03-27 10:15 (Inst.) Qviding FIF Vinröd - Kareby IS Härlanda 22
2021-03-27 11:00 (Inst.) Hermansby IF - IFK Hindås Kärnavallen 22 Konstgräs
2021-03-27 11:15 (Inst.) Lekstorps IF Grön - Azalea BK Orange LP Idrottsplats 12
2021-03-27 12:00 (Inst.) IFK Björkö - Ahlafors IF Prästängen 3 9M9 Konstgräs

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info