Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2010(11 år) Grupp I Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Angered MBIK Svart Jamil Boulos Svart/Svart/Svarta
Angered MBIK Vit Jamil Boulos Svart/Svart/Svarta
Backatorp IF Röd Sami Petri Mikael Oinas 0708279391 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Jenny Sörensen 0707608729 Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Andy Erheriene 0704776858 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Savo Drobac 0707860994 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF 1 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 3 Porija Mokarami +46725530325 Blå/Vit/Blå/Blå
Götaholms BK Blå Wisdom Anthonio Blå/Vit/Blå/Blå
Götaholms BK Vit Wisdom Anthonio Blå/Vit, Blå, Blå
Hjuviks AIK Blå Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Andreas Edsbagge Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Warta Svart Wais Timor 0704439104 Svart, Vit, Vit
IF Warta Vit Wais Timor 0704439104 Svart. Vit /Vit/Vit
IK Kongahälla Grön Johan Lindberg 0706781818 Röd, Vit, Röd
IK Kongahälla Vit Johan Lindberg 0706781818 Röd/Vit/Röd
KF Velebit 1 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
KF Velebit 2 Oliver Bilan 0704934052 Vit/Blå/Blå
Kärra KIF Blå Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Emir Mulahusic 0760015620 Gul/Blå/Gula
Ytterby IS Blå Daniel Eliasson 0736236361 Röd,vit/blå/röda
Ytterby IS Grön Daniel Eliasson 0736236361 Röd,vit/blå/röda
Älvängens IK Blå Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Älvängens IK Vit Peter Sandin 0708679770 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-25 11:15 (Inst.) Angered MBIK Vit - Älvängens IK Blå Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2021-04-25 12:00 (Inst.) Angered MBIK Svart - Älvängens IK Vit Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2021-04-25 12:00 (Inst.) Backatorp IF Svart - Ytterby IS Grön Lillhagsparken 11
2021-04-25 12:00 (Inst.) Götaholms BK Blå - IK Kongahälla Vit Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2021-04-25 12:00 (Inst.) Götaholms BK Vit - IK Kongahälla Grön Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2021-04-25 12:00 (Inst.) IF Warta Vit - Hjuviks AIK Vit Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-04-25 12:00 (Inst.) IF Warta Svart - Hjuviks AIK Blå Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-04-25 13:15 (Inst.) Backatorp IF Röd - Ytterby IS Blå Lillhagsparken 11
2021-04-25 13:45 (Inst.) BK Häcken Svart - Kärra KIF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2021-04-25 15:00 (Inst.) BK Häcken Gul - Kärra KIF Gul Slättadamm 3 konstgräs
2021-04-25 16:15 (Inst.) Eriksbergs IF 3 - KF Velebit 1 Rosenhill 12
2021-04-25 17:30 (Inst.) Eriksbergs IF 1 - KF Velebit 2 Rosenhill 12
Omgång 2
2021-05-02 12:00 (Inst.) IF Warta Vit - Götaholms BK Blå Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-05-02 12:00 (Inst.) IF Warta Svart - Götaholms BK Vit Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-02 12:00 (Inst.) IK Kongahälla Vit - Eriksbergs IF 3 Skarpe Nord 11
2021-05-02 12:00 (Inst.) IK Kongahälla Grön - Eriksbergs IF 1 Skarpe Nord 12
2021-05-02 12:00 (Inst.) KF Velebit 1 - BK Häcken Svart Velebit IP 12 Gräs
2021-05-02 12:00 (Inst.) Kärra KIF Blå - Backatorp IF Svart Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-05-02 12:00 (Inst.) Kärra KIF Gul - Backatorp IF Röd Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-05-02 12:00 (Inst.) Ytterby IS Grön - Angered MBIK Vit Ytterns IP 42
2021-05-02 12:00 (Inst.) Ytterby IS Blå - Angered MBIK Svart Ytterns IP 41
2021-05-02 13:15 (Inst.) KF Velebit 2 - BK Häcken Gul Velebit IP 12 Gräs
2021-05-02 14:30 (Inst.) Älvängens IK Blå - Hjuviks AIK Vit Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2021-05-02 15:45 (Inst.) Älvängens IK Vit - Hjuviks AIK Blå Älvevi 3 7M7 Konstgräs
Omgång 3
2021-05-09 09:30 BK Häcken Gul - IK Kongahälla Grön Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-09 10:00 Angered MBIK Vit - Kärra KIF Blå Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2021-05-09 10:00 Angered MBIK Svart - Kärra KIF Gul Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2021-05-09 10:45 BK Häcken Svart - IK Kongahälla Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-09 12:00 KF Velebit 2 - Backatorp IF Röd Velebit IP 12 Gräs
2021-05-09 12:00 Götaholms BK Blå - Älvängens IK Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2021-05-09 12:00 Götaholms BK Vit - Älvängens IK Vit Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2021-05-09 12:00 Hjuviks AIK Vit - Ytterby IS Grön Hästevik 7M7
2021-05-09 13:15 KF Velebit 1 - Backatorp IF Svart Velebit IP 12 Gräs
2021-05-09 13:15 Hjuviks AIK Blå - Ytterby IS Blå Hästevik 7M7
2021-05-09 15:45 Eriksbergs IF 1 - IF Warta Svart Rosenhill 11
2021-05-09 16:00 Eriksbergs IF 3 - IF Warta Vit Rosenhill 12
Omgång 4
2021-05-23 12:00 IF Warta Vit - BK Häcken Svart Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-05-23 12:00 IF Warta Svart - BK Häcken Gul Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-23 12:00 IK Kongahälla Vit - Backatorp IF Svart Skarpe Nord 12
2021-05-23 12:00 IK Kongahälla Grön - Backatorp IF Röd Skarpe Nord 11
2021-05-23 12:00 KF Velebit 1 - Angered MBIK Vit Velebit IP 12 Gräs
2021-05-23 12:00 Kärra KIF Blå - Hjuviks AIK Vit Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-05-23 12:00 Kärra KIF Gul - Hjuviks AIK Blå Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-05-23 13:15 KF Velebit 2 - Angered MBIK Svart Velebit IP 12 Gräs
2021-05-23 14:00 Ytterby IS Grön - Götaholms BK Blå Ytterns IP 42
2021-05-23 14:00 Ytterby IS Blå - Götaholms BK Vit Ytterns IP 41
2021-05-23 14:30 Älvängens IK Vit - Eriksbergs IF 1 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2021-05-23 15:45 Älvängens IK Blå - Eriksbergs IF 3 Älvevi 3 7M7 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-30 09:00 BK Häcken Svart - Älvängens IK Blå Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-30 10:15 BK Häcken Gul - Älvängens IK Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-30 12:00 Angered MBIK Vit - IK Kongahälla Vit Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2021-05-30 12:00 Angered MBIK Svart - IK Kongahälla Grön Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2021-05-30 12:00 Backatorp IF Svart - IF Warta Vit Lillhagsparken 11
2021-05-30 12:00 Backatorp IF Röd - IF Warta Svart Lillhagsparken 12
2021-05-30 12:00 Hjuviks AIK Vit - KF Velebit 1 Hästevik 7M7
2021-05-30 12:15 Eriksbergs IF 3 - Ytterby IS Grön Rosenhill 12
2021-05-30 12:15 Eriksbergs IF 1 - Ytterby IS Blå Rosenhill 11
2021-05-30 13:15 Götaholms BK Blå - Kärra KIF Blå Gamlestadsvallen 21 Konstgräs
2021-05-30 13:15 Götaholms BK Vit - Kärra KIF Gul Gamlestadsvallen 22 Konstgräs
2021-05-30 13:15 Hjuviks AIK Blå - KF Velebit 2 Hästevik 7M7
Omgång 6
2021-06-05 12:00 Kärra KIF Blå - Eriksbergs IF 3 Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Kärra KIF Gul - Eriksbergs IF 1 Klarebergsvallen 22 Konstgräs
2021-06-06 12:00 IF Warta Vit - Angered MBIK Vit Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-06-06 12:00 IF Warta Svart - Angered MBIK Svart Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-06-06 12:00 IK Kongahälla Vit - Hjuviks AIK Vit Skarpe Nord 12
2021-06-06 12:00 IK Kongahälla Grön - Hjuviks AIK Blå Skarpe Nord 11
2021-06-06 12:00 KF Velebit 1 - Götaholms BK Blå Velebit IP 12 Gräs
2021-06-06 12:00 Ytterby IS Grön - BK Häcken Svart Ytterns IP 42
2021-06-06 12:00 Ytterby IS Blå - BK Häcken Gul Ytterns IP 41
2021-06-06 13:15 KF Velebit 2 - Götaholms BK Vit Velebit IP 12 Gräs
2021-06-06 14:30 Älvängens IK Blå - Backatorp IF Svart Älvevi 3 7M7 Konstgräs
2021-06-06 15:45 Älvängens IK Vit - Backatorp IF Röd Älvevi 3 7M7 Konstgräs
Omgång 7
2021-06-13 12:00 Angered MBIK Vit - Eriksbergs IF 3 Lövgärdesplan 21 Konstgräs
2021-06-13 12:00 Angered MBIK Svart - Eriksbergs IF 1 Lövgärdesplan 22 Konstgräs
2021-06-13 12:00 Backatorp IF Svart - Götaholms BK Blå Lillhagsparken 11
2021-06-13 12:00 Backatorp IF Röd - Götaholms BK Vit Lillhagsparken 12
2021-06-13 12:00 IF Warta Vit - Kärra KIF Blå Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-06-13 12:00 IF Warta Svart - Kärra KIF Gul Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-06-13 12:00 IK Kongahälla Vit - Ytterby IS Grön Skarpe Nord 12
2021-06-13 12:00 IK Kongahälla Grön - Ytterby IS Blå Skarpe Nord 11
2021-06-13 12:00 KF Velebit 1 - Älvängens IK Blå Velebit IP 12 Gräs
2021-06-13 13:15 KF Velebit 2 - Älvängens IK Vit Velebit IP 12 Gräs
2021-06-13 16:15 BK Häcken Svart - Hjuviks AIK Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-06-13 17:30 BK Häcken Gul - Hjuviks AIK Blå Slättadamm 3 konstgräs

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info