Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2011(10 år) Grupp J Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Grön Morgan Björklund 0705538133 Gul/svart randig/svart/svart
BK Häcken Vit Morgan Björklund 0705538133 Gul/svart randig/svart/svart
Eriksbergs IF 1 Martin Ringvall +46705917270 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Nima Djafary +46706670376 Blå/Vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Blå Robert Samuelsson 0761391030 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Robert Samuelsson 0761391030 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IF Warta Röd Paul Guimarães Schmidtbauer 0737581406 Svart, Vit, Vit
IF Warta Vit Ronald Susic 0704011106 Svart/Vit/Vit
IK Zenith Gul Daniel Olsson 0708244676 0708244676 Grön, Vit, grön
IK Zenith Röd Daniel Olsson 0708244676 0708244676 Grön, Vit, grön
Qviding FIF Svart-vit Anders Ling Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Leo Vafai 0706480278 Vinröd/Vit/Vit
Ytterby IS Blå Johan Alm +46709650099 Röd/Vit/Blå/Röd
Ytterby IS Röd Johan Alm +46709650099 Röd/Vit/Blå/Röd
Öjersjö IF Svart Henrik Krook +46707307687 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Vit Henrik Krook +46707307687 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 12:00 (Inst.) Qviding FIF Vit - Hjuviks AIK Blå Härlanda 21
2021-04-24 12:00 (Inst.) IF Warta Röd - IK Zenith Röd Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-04-24 12:00 (Inst.) IF Warta Vit - IK Zenith Gul Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-04-24 13:15 (Inst.) Qviding FIF Svart-vit - Hjuviks AIK Vit Härlanda 21
2021-04-24 14:00 (Inst.) BK Häcken Vit - Öjersjö IF Svart Slättadamm 22 konstgräs
2021-04-24 14:00 (Inst.) BK Häcken Grön - Öjersjö IF Vit Slättadamm 21 konstgräs
2021-04-24 14:45 (Inst.) Eriksbergs IF 2 - Ytterby IS Röd Rosenhill 12
2021-04-24 14:45 (Inst.) Eriksbergs IF 1 - Ytterby IS Blå Rosenhill 11
Omgång 2
2021-05-01 12:00 (Inst.) Ytterby IS Röd - Qviding FIF Svart-vit Ytterns IP 42
2021-05-01 12:00 (Inst.) Ytterby IS Blå - Qviding FIF Vit Ytterns IP 41
2021-05-01 12:15 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - IF Warta Röd Hästevik 7M7
2021-05-01 13:30 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - IF Warta Vit Hästevik 7M7
2021-05-01 14:00 (Inst.) BK Häcken Vit - Eriksbergs IF 2 Slättadamm 22 konstgräs
2021-05-01 14:00 (Inst.) BK Häcken Grön - Eriksbergs IF 1 Slättadamm 21 konstgräs
2021-05-01 14:30 (Inst.) Öjersjö IF Svart - IK Zenith Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2021-05-01 14:30 (Inst.) Öjersjö IF Vit - IK Zenith Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
Omgång 3
2021-05-08 12:00 IF Warta Röd - Ytterby IS Röd Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-05-08 12:00 IF Warta Vit - Ytterby IS Blå Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-08 16:00 Qviding FIF Svart-vit - BK Häcken Vit Härlanda 22
2021-05-08 16:00 Qviding FIF Vit - BK Häcken Grön Härlanda 21
2021-05-09 15:15 IK Zenith Röd - Hjuviks AIK Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-05-09 15:15 IK Zenith Gul - Hjuviks AIK Blå Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-05-09 17:15 Eriksbergs IF 2 - Öjersjö IF Svart Rosenhill 12
2021-05-09 17:15 Eriksbergs IF 1 - Öjersjö IF Vit Rosenhill 11
Omgång 4
2021-05-22 12:00 Ytterby IS Röd - IK Zenith Röd Ytterns IP 42
2021-05-22 13:30 Eriksbergs IF 2 - Qviding FIF Svart-vit Rosenhill 12
2021-05-22 13:30 Eriksbergs IF 1 - Qviding FIF Vit Rosenhill 11
2021-05-22 14:00 BK Häcken Grön - IF Warta Vit Slättadamm 21 konstgräs
2021-05-22 15:15 BK Häcken Vit - IF Warta Röd Slättadamm 21 konstgräs
2021-05-23 10:45 Ytterby IS Blå - IK Zenith Gul Ytterns IP 32
2021-05-23 13:15 Öjersjö IF Svart - Hjuviks AIK Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2021-05-23 13:15 Öjersjö IF Vit - Hjuviks AIK Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-29 12:00 Qviding FIF Svart-vit - Öjersjö IF Svart Härlanda 21
2021-05-29 12:00 IF Warta Röd - Eriksbergs IF 2 Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-05-29 12:00 IF Warta Vit - Eriksbergs IF 1 Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-05-29 12:15 Hjuviks AIK Vit - Ytterby IS Röd Hästevik 7M7
2021-05-29 13:15 Qviding FIF Vit - Öjersjö IF Vit Härlanda 21
2021-05-29 13:30 Hjuviks AIK Blå - Ytterby IS Blå Hästevik 7M7
2021-05-29 16:00 IK Zenith Röd - BK Häcken Vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-05-29 16:00 IK Zenith Gul - BK Häcken Grön Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 6
2021-06-05 12:00 BK Häcken Vit - Hjuviks AIK Vit Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-05 12:00 BK Häcken Grön - Hjuviks AIK Blå Slättadamm 1 Gräs
2021-06-05 12:00 Qviding FIF Svart-vit - IF Warta Röd Härlanda 22
2021-06-05 12:00 Öjersjö IF Svart - Ytterby IS Röd Öjersjö IP 11 Konstgräs
2021-06-05 13:15 Qviding FIF Vit - IF Warta Vit Härlanda 22
2021-06-05 13:15 Öjersjö IF Vit - Ytterby IS Blå Öjersjö IP 11 Konstgräs
2021-06-05 17:30 Eriksbergs IF 2 - IK Zenith Röd Rosenhill 12
2021-06-05 17:30 Eriksbergs IF 1 - IK Zenith Gul Rosenhill 11
Omgång 7
2021-06-12 12:00 IF Warta Röd - Öjersjö IF Svart Sälöfjordsvallen 21 K.Gräs
2021-06-12 12:00 IF Warta Vit - Öjersjö IF Vit Sälöfjordsvallen 22 K.Gräs
2021-06-12 12:00 Ytterby IS Blå - BK Häcken Grön Ytterns IP 41
2021-06-12 13:15 Hjuviks AIK Blå - Eriksbergs IF 1 Hästevik 7M7
2021-06-12 13:15 (Inst.) Ytterby IS Röd - BK Häcken Vit Ytterns IP 42
2021-06-12 14:30 Hjuviks AIK Vit - Eriksbergs IF 2 Hästevik 7M7
2021-06-12 16:00 IK Zenith Röd - Qviding FIF Svart-vit Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-06-12 16:00 IK Zenith Gul - Qviding FIF Vit Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info