Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2012(9 år) Hisingen + Öckerö Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Petronella Bergkvist Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Petronella Bergkvist Röd/Svart/Röd
BK Häcken P2012 Gul Mattias Renström gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken Svart Mattias Renström gul-svart randig, svart, svarta
Brämaregårdens FC Orange Christopher Rahal 0735876163 Brandgul/Svart/svart
Brämaregårdens FC Svart Sören Rooth 0739365345 Orange, Svart, Vit
Eriksbergs IF 1 Aleksandar Tircevski +46704565556 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Aleksandar Tircevski +46704565556 Blå/Vit/Blå/Blå
Hisingsbacka FC Blå Erick Eyzaguirre Paredes 0721799861 Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Gul Erick Eyzaguirre Paredes 0721799861 Svart/Svart/Svart
Hjuviks AIK Blå Martin Ek Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Martin Hoban +46708644310 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IK Zenith P12 Blå Stefan Sjöö 0708225001 Grön/Vit/grön
IK Zenith P12 Grön Stefan Sjöö 0708225001 Grön/Vit/grön
Kärra KIF Svart Fredrik Ohlsson Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Vit Fredrik Ohlsson Gul/Blå/Gula
Lundby IF Jason Fredrik Fritzell 0739022626 Grön/vit/gröna
Lundby IF Lawrence Rikard Liljenskog +46707193757 Grön/vit/gröna
Torslanda IK Lag 3 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Lag 4 Patrik Clasborg Röd/Röd/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-20 17:30 (Inst.) Backatorp IF Röd - Torslanda IK Lag 4 Färjenäsplan 12:1
2021-04-20 17:30 (Inst.) Backatorp IF Svart - Torslanda IK Lag 3 Färjenäsplan 12:2
2021-04-20 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Lundby IF Lawrence Färjenäsplan 11:2
2021-04-20 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Lundby IF Jason Färjenäsplan 11:1
2021-04-20 17:30 (Inst.) Hisingsbacka FC Blå - BK Häcken P2012 Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-04-20 17:30 (Inst.) Hisingsbacka FC Gul - BK Häcken Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-04-20 18:30 (Inst.) Brämaregårdens FC Svart - Kärra KIF Svart Färjenäsplan 11:2
2021-04-20 18:30 (Inst.) Brämaregårdens FC Orange - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 11:1
2021-04-20 18:30 (Inst.) Eriksbergs IF 2 - IK Zenith P12 Grön Färjenäsplan 12:1
2021-04-20 18:30 (Inst.) Eriksbergs IF 1 - IK Zenith P12 Blå Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2021-04-27 17:30 (Inst.) Backatorp IF Röd - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 12:1
2021-04-27 17:30 (Inst.) Backatorp IF Svart - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
2021-04-27 17:30 (Inst.) IK Zenith P12 Blå - Hisingsbacka FC Blå Färjenäsplan 11:1
2021-04-27 17:30 (Inst.) IK Zenith P12 Grön - Hisingsbacka FC Gul Färjenäsplan 11:2
2021-04-27 17:30 (Inst.) Torslanda IK Lag 3 - BK Häcken Svart Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2021-04-27 17:30 (Inst.) Torslanda IK Lag 4 - BK Häcken P2012 Gul Torslandavallen 3 Konstgräs 9M9
2021-04-27 18:30 (Inst.) Kärra KIF Vit - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:2
2021-04-27 18:30 (Inst.) Kärra KIF Svart - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:1
2021-04-27 18:30 (Inst.) Lundby IF Jason - Brämaregårdens FC Svart Färjenäsplan 12:1
2021-04-27 18:30 (Inst.) Lundby IF Lawrence - Brämaregårdens FC Orange Färjenäsplan 12:2
Omgång 3
2021-05-04 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Torslanda IK Lag 3 Färjenäsplan 11:2
2021-05-04 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Torslanda IK Lag 4 Färjenäsplan 11:1
2021-05-04 17:30 (Inst.) Brämaregårdens FC Svart - Backatorp IF Röd Färjenäsplan 12:1
2021-05-04 17:30 (Inst.) Brämaregårdens FC Orange - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 12:2
2021-05-04 17:30 (Inst.) Hisingsbacka FC Blå - Kärra KIF Vit Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-05-04 17:30 (Inst.) Hisingsbacka FC Gul - Kärra KIF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-05-04 17:30 (Inst.) BK Häcken Svart - IK Zenith P12 Blå Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-04 17:30 (Inst.) BK Häcken P2012 Gul - IK Zenith P12 Grön Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-04 18:30 (Inst.) Eriksbergs IF 2 - Lundby IF Jason Färjenäsplan 11:2
2021-05-04 18:30 (Inst.) Eriksbergs IF 1 - Lundby IF Lawrence Färjenäsplan 11:1
Omgång 4
2021-05-18 17:30 Backatorp IF Röd - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 12:1
2021-05-18 17:30 Backatorp IF Svart - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 12:2
2021-05-18 17:30 Hjuviks AIK Vit - Brämaregårdens FC Svart Färjenäsplan 11:2
2021-05-18 17:30 Hjuviks AIK Blå - Brämaregårdens FC Orange Färjenäsplan 11:1
2021-05-18 17:30 Torslanda IK Lag 3 - IK Zenith P12 Blå Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-18 17:30 Torslanda IK Lag 4 - IK Zenith P12 Grön Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-18 18:30 Lundby IF Jason - Hisingsbacka FC Blå Färjenäsplan 12:1
2021-05-18 18:30 Lundby IF Lawrence - Hisingsbacka FC Gul Färjenäsplan 12:2
2021-05-23 16:00 Kärra KIF Vit - BK Häcken Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-05-23 16:00 Kärra KIF Svart - BK Häcken P2012 Gul Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2021-05-25 17:30 Brämaregårdens FC Svart - Torslanda IK Lag 3 Färjenäsplan 11:2
2021-05-25 17:30 Brämaregårdens FC Orange - Torslanda IK Lag 4 Färjenäsplan 11:1
2021-05-25 17:30 Eriksbergs IF 2 - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 12:1
2021-05-25 17:30 Eriksbergs IF 1 - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
2021-05-25 17:30 Hisingsbacka FC Blå - Backatorp IF Röd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-05-25 17:30 Hisingsbacka FC Gul - Backatorp IF Svart Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-05-25 17:30 BK Häcken Svart - Lundby IF Jason Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-25 17:30 BK Häcken P2012 Gul - Lundby IF Lawrence Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-25 18:30 IK Zenith P12 Blå - Kärra KIF Vit Färjenäsplan 12:1
2021-05-25 18:30 IK Zenith P12 Grön - Kärra KIF Svart Färjenäsplan 12:2
Omgång 6
2021-06-01 17:30 Backatorp IF Röd - BK Häcken Svart Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-01 17:30 Backatorp IF Svart - BK Häcken P2012 Gul Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-01 17:30 Hjuviks AIK Vit - Hisingsbacka FC Blå Färjenäsplan 11:2
2021-06-01 17:30 Hjuviks AIK Blå - Hisingsbacka FC Gul Färjenäsplan 11:1
2021-06-01 17:30 Lundby IF Jason - IK Zenith P12 Blå Färjenäsplan 12:1
2021-06-01 17:30 Lundby IF Lawrence - IK Zenith P12 Grön Färjenäsplan 12:2
2021-06-01 17:30 Torslanda IK Lag 3 - Kärra KIF Vit Torslandavallen 41 Gräs
2021-06-01 17:30 Torslanda IK Lag 4 - Kärra KIF Svart Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-01 18:30 Brämaregårdens FC Svart - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 11:2
2021-06-01 18:30 Brämaregårdens FC Orange - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:1
Omgång 7
2021-06-08 17:30 Eriksbergs IF 2 - Torslanda IK Lag 3 Färjenäsplan 11:2
2021-06-08 17:30 Eriksbergs IF 1 - Torslanda IK Lag 4 Färjenäsplan 11:1
2021-06-08 17:30 Hisingsbacka FC Blå - Brämaregårdens FC Svart Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-06-08 17:30 Hisingsbacka FC Gul - Brämaregårdens FC Orange Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-06-08 17:30 BK Häcken Svart - Hjuviks AIK Vit Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-08 17:30 BK Häcken P2012 Gul - Hjuviks AIK Blå Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-08 17:30 IK Zenith P12 Blå - Backatorp IF Röd Färjenäsplan 12:1
2021-06-08 17:30 IK Zenith P12 Grön - Backatorp IF Svart Färjenäsplan 12:2
2021-06-08 18:30 Kärra KIF Vit - Lundby IF Jason Färjenäsplan 11:2
2021-06-08 18:30 Kärra KIF Svart - Lundby IF Lawrence Färjenäsplan 11:1

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info