Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2012(9 år) Centrum+Härryda+Mölndal+Väster Grupp D Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Vit Visas ej Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Vit Oskar Widäng +46702678250 Orange/Svart/Orange
Guldhedens IK Claudia Hernandez Perez Röd, Svart, vit
IF Väster Orange Andreas Drougge 0701726914 Orange/Svart/Orange
Landvetter IS Blå Anders Lindeborg 0734442442 Grön/Grön/Grön
Proletären FF Henrik Källén 0702228771 Röd/Röd/Röda
Slottsskogen/Godhem IF Mathias Andreasson 0706821433 VIT/VIT/VIT
Älvsborg FF 5 Gustaf Höök 0703687120 Blå/Svart, Svart, Svart
Ösets BK Ösets BK(Föreningen) gul, svart, gul
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-21 18:30 (Inst.) Guldhedens IK - Slottsskogen/Godhem IF Anders Svensson vallen
2021-04-21 18:30 (Inst.) IF Väster Orange - Proletären FF Önneredsplan 2
2021-04-22 18:00 (Inst.) Azalea BK Vit - Ösets BK Lilla Majvallen
2021-04-24 16:30 (Inst.) Landvetter IS Blå - Älvsborg FF 5 Landevi Gräs främre
Omgång 2
2021-04-28 17:30 (Inst.) Älvsborg FF 5 - Proletären FF Hagenplan 11
2021-04-28 18:10 (Inst.) Askims IK Vit - Azalea BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-05-01 14:30 (Inst.) Slottsskogen/Godhem IF - Landvetter IS Blå Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-05-01 14:30 (Inst.) Ösets BK - Guldhedens IK Gröna Vallen 11
Omgång 3
2021-05-05 18:30 (Inst.) IF Väster Orange - Ösets BK Önneredsplan 2
2021-05-05 18:30 (Inst.) Proletären FF - Azalea BK Vit Röda Vallen
2021-05-08 13:15 Slottsskogen/Godhem IF - Askims IK Vit Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-05-09 10:00 Landvetter IS Blå - Guldhedens IK Landvetter IP A-plan 12
Omgång 4
2021-05-19 18:00 Azalea BK Vit - Landvetter IS Blå Lilla Majvallen
2021-05-19 18:10 Askims IK Vit - Älvsborg FF 5 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-05-19 18:30 Guldhedens IK - IF Väster Orange Anders Svensson vallen
2021-05-23 11:45 Ösets BK - Slottsskogen/Godhem IF Gröna Vallen 11
Omgång 5
2021-05-26 17:30 IF Väster Orange - Slottsskogen/Godhem IF Önneredsplan 2
2021-05-26 18:30 Proletären FF - Askims IK Vit Röda Vallen
2021-05-26 18:30 Guldhedens IK - Azalea BK Vit Anders Svensson vallen
2021-05-26 18:30 Älvsborg FF 5 - Ösets BK Hagenplan 11
Omgång 6
2021-06-02 18:10 Askims IK Vit - Landvetter IS Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-06-03 18:00 Azalea BK Vit - IF Väster Orange Lilla Majvallen
2021-06-05 12:00 Slottsskogen/Godhem IF - Älvsborg FF 5 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Ösets BK - Proletären FF Gröna Vallen 11
Omgång 7
2021-06-09 18:30 Proletären FF - Slottsskogen/Godhem IF Röda Vallen
2021-06-09 18:30 IF Väster Orange - Älvsborg FF 5 Önneredsplan 2
2021-06-09 18:30 Guldhedens IK - Askims IK Vit Anders Svensson vallen
2021-06-12 16:00 Landvetter IS Blå - Ösets BK Landvetter IP A-plan 12

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info