Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2011(10 år) Grupp A Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Röd Andreas Petersson 0709678900 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Svart Andreas Petersson 0709678900 Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Paul Alexandersson Chandan 0702316634 Orange/Svart/Orange
Azalea BK Vit Patrik Bragsjö Orange/Svart/Orange
Bergums IF Blå Thomas Forsberg 0046739025297 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Thomas Forsberg 0046739025297 Blå/Blå/Blåa
Gunnilse IS Lena Dinh 0739547915 Röd/Blå/Röd
IFK Hindås 1 Markus Lund vit/Blå/Blå
Kungsladugårds BK Röd Eugen Garis Vinröd/Vita/Vita
Kungsladugårds BK Vit Eugen Garis Vinröd/Vita/Vita
Lekstorps IF Vit Joakim Remler 0706007358 0706007358 Grön eller Vit/Vit eller grön/Grön
Lerums IS Blå Mikael Henningsson lila/vit/lila
Lerums IS Rosa Mikael Henningsson lila/vit/lila
Lindome GIF 1 Safa Hadi 0707865029 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Lindome GIF 2 Safa Hadi 0707865029 Vit-svart-randig/Svart/Vit
Masthuggets BK Eskil Vowles 0736768271 Röd/Blå/Röda/blå
Mölnlycke IF Gul Rémi Colas Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Rémi Colas Gul/Svart/Gul
Sandarna BK 1 Ludvig Lindelöf Svart/Röd randig, svarta, svarta
Torslanda IK Grön Per Sjövall 0709613753 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Röd Maria Hagberg Röd/Röd/Röd
Utbynäs SK Anders Finskud 0703395390 Gul, Blå, Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 10:30 (Inst.) Bergums IF Vit - Lindome GIF 2 Bergumsvallen 22
2021-04-24 10:30 (Inst.) Bergums IF Blå - Lindome GIF 1 Bergumsvallen 21
2021-04-24 12:00 (Inst.) Gunnilse IS - Mölnlycke IF Svart Hjällbovallen 21 konstgräs
2021-04-24 12:00 (Inst.) Torslanda IK Röd - Lerums IS Blå Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-04-24 12:00 (Inst.) Torslanda IK Grön - Lerums IS Rosa Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-04-24 12:15 (Inst.) Kungsladugårds BK Vit - Sandarna BK 1 Sjöbaren Arena
2021-04-24 14:30 (Inst.) Askims IK Röd - Lekstorps IF Vit Kobbegården Övre 22
2021-04-24 14:45 (Inst.) Masthuggets BK - Mölnlycke IF Gul Gröna Vallen 12
2021-04-24 15:45 (Inst.) Askims IK Svart - Utbynäs SK Kobbegården Övre 22
2021-04-24 16:00 (Inst.) Azalea BK Orange - IFK Hindås 1 Majvallen 11 Konstgräs
Omgång 2
2021-05-01 11:00 (Inst.) Lindome GIF 2 - Torslanda IK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2021-05-01 12:00 (Inst.) Lerums IS Blå - Gunnilse IS Aspevallen C-yta
2021-05-01 12:00 (Inst.) Lekstorps IF Vit - Bergums IF Vit LP Idrottsplats 11
2021-05-01 12:00 (Inst.) Utbynäs SK - Bergums IF Blå Kviberg 3:2 gräs 7M7
2021-05-01 12:15 (Inst.) Lindome GIF 1 - Torslanda IK Grön Lindevi 32 Konstgräs
2021-05-01 12:30 (Inst.) Mölnlycke IF Svart - Kungsladugårds BK Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-01 13:15 (Inst.) Lerums IS Rosa - Masthuggets BK Aspevallen C-yta
2021-05-01 13:15 (Inst.) Sandarna BK 1 - Azalea BK Orange Sannaplan 2
2021-05-01 13:15 (Inst.) IFK Hindås 1 - Askims IK Svart Fagervallen 22 Konstgräs
2021-05-01 13:45 (Inst.) Mölnlycke IF Gul - Kungsladugårds BK Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
Omgång 3
2021-05-08 11:00 Kungsladugårds BK Röd - Lerums IS Blå Sjöbaren Arena
2021-05-08 11:45 Bergums IF Blå - IFK Hindås 1 Bergumsvallen 22
2021-05-08 12:00 Gunnilse IS - Lindome GIF 2 Hjällbovallen 21 konstgräs
2021-05-08 12:00 Torslanda IK Röd - Lekstorps IF Vit Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-05-08 12:00 Torslanda IK Grön - Utbynäs SK Torslandavallen 22 Konstgräs
2021-05-08 12:15 Kungsladugårds BK Vit - Lerums IS Rosa Sjöbaren Arena
2021-05-08 12:45 Masthuggets BK - Lindome GIF 1 Gröna Vallen 12
2021-05-08 13:30 Askims IK Svart - Sandarna BK 1 Kobbegården Övre 22
2021-05-08 16:00 Azalea BK Vit - Mölnlycke IF Svart Majvallen 12 Konstgräs
2021-05-08 16:00 Azalea BK Orange - Mölnlycke IF Gul Majvallen 11 Konstgräs
Omgång 4
2021-05-22 12:00 Lindome GIF 2 - Kungsladugårds BK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2021-05-22 12:00 Lekstorps IF Vit - Gunnilse IS LP Idrottsplats 11
2021-05-22 12:30 Mölnlycke IF Svart - Askims IK Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-22 13:15 Lindome GIF 1 - Kungsladugårds BK Vit Lindevi 32 Konstgräs
2021-05-22 13:15 Lerums IS Rosa - Azalea BK Orange Hulan 11
2021-05-22 13:15 IFK Hindås 1 - Torslanda IK Grön Fagervallen 22 Konstgräs
2021-05-22 13:15 Utbynäs SK - Masthuggets BK Kviberg 3:2 gräs 7M7
2021-05-22 13:45 Mölnlycke IF Gul - Askims IK Svart Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-05-23 14:30 Sandarna BK 1 - Bergums IF Blå Sannaplan 2
2021-06-15 17:15 Lerums IS Blå - Azalea BK Vit Hulan 11
Omgång 5
2021-05-26 18:15 Askims IK Svart - Lerums IS Rosa Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-05-29 11:00 Kungsladugårds BK Röd - Lekstorps IF Vit Sjöbaren Arena
2021-05-29 12:15 Kungsladugårds BK Vit - Utbynäs SK Sjöbaren Arena
2021-05-29 12:30 Bergums IF Vit - Mölnlycke IF Svart Bergumsvallen 22
2021-05-29 12:30 Bergums IF Blå - Mölnlycke IF Gul Bergumsvallen 22
2021-05-29 14:00 Masthuggets BK - IFK Hindås 1 Gröna Vallen 11
2021-05-29 14:00 Torslanda IK Grön - Sandarna BK 1 Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-05-30 14:30 Azalea BK Vit - Lindome GIF 2 Majvallen 12 Konstgräs
2021-05-30 14:30 Azalea BK Orange - Lindome GIF 1 Majvallen 11 Konstgräs
2021-05-31 18:10 Askims IK Röd - Lerums IS Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 6
2021-06-05 12:00 Lindome GIF 2 - Askims IK Röd Lindevi 32 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Lekstorps IF Vit - Azalea BK Vit LP Idrottsplats 11
2021-06-05 12:30 Mölnlycke IF Svart - Torslanda IK Röd Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-05 13:15 Lindome GIF 1 - Askims IK Svart Lindevi 32 Konstgräs
2021-06-05 13:15 Sandarna BK 1 - Masthuggets BK Sannaplan 2
2021-06-05 13:15 IFK Hindås 1 - Kungsladugårds BK Vit Fagervallen 22 Konstgräs
2021-06-05 13:15 Utbynäs SK - Azalea BK Orange Kviberg 3:2 gräs 7M7
2021-06-05 13:45 Mölnlycke IF Gul - Torslanda IK Grön Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-06 10:30 Lerums IS Blå - Bergums IF Vit Hulan 11
2021-06-06 10:30 Lerums IS Rosa - Bergums IF Blå Hulan 11
Omgång 7
2021-06-12 11:00 Kungsladugårds BK Röd - Bergums IF Vit Sjöbaren Arena
2021-06-12 12:15 Kungsladugårds BK Vit - Bergums IF Blå Sjöbaren Arena
2021-06-12 13:15 Lindome GIF 1 - Sandarna BK 1 Lindevi 32 Konstgräs
2021-06-12 13:15 Lerums IS Rosa - IFK Hindås 1 Hulan 11
2021-06-12 14:00 Azalea BK Vit - Torslanda IK Röd Majvallen 12 Konstgräs
2021-06-12 14:00 Azalea BK Orange - Torslanda IK Grön Majvallen 11 Konstgräs
2021-06-12 14:30 Mölnlycke IF Svart - Lekstorps IF Vit Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-12 15:45 Mölnlycke IF Gul - Utbynäs SK Djupedalsplan A Konstgräs höger
2021-06-13 13:30 Askims IK Svart - Masthuggets BK Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-06-13 15:00 Askims IK Röd - Gunnilse IS Kobbegården 3 Konstgräs 7M7

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info