Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2012(9 år) Hisingen Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
BK Häcken Gul Alexander Berg gul-svart randig, svart, svarta
BK Häcken Svart Alexander Berg gul-svart randig, svart, svarta
Brämaregårdens FC Brämaregårdens FC(Föreningen) Orange/Svart/svart
Finlandia Pallo AIF Annika Hedefjord 0702205946 Blå/vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Blå Max Bergström 0317749788 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Max Bergström 0317749788 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IFK Björkö Christer Johansson Grön/Vit/vit
IK Zenith Rosa Petter Thor Grön/Vit/grön
IK Zenith Röd Petter Thor Grön/Vit/grön
Kärra KIF Andreas Olausson 0706560847 Gul/Blå/Gula
Lundby IF Marlen Lundblad 0739829778 Grön, vit, gröna
Torslanda Gul Mats Åke Bohman +46729775133 Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Blå Nina Nyman Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Grön Daniel Johnsson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK Röd Elin Köpman 0705353792 Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Josefin Blidberg 0735104447 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-19 17:30 (Inst.) Kärra KIF - IFK Björkö Färjenäsplan 12:1
2021-04-19 17:30 (Inst.) Lundby IF - Öckerö IF Färjenäsplan 12:2
2021-04-19 17:30 (Inst.) Brämaregårdens FC - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 11:1
2021-04-19 17:30 (Inst.) Finlandia Pallo AIF - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 11:2
2021-04-19 18:30 (Inst.) IK Zenith Rosa - BK Häcken Svart Färjenäsplan 12:1
2021-04-19 18:30 (Inst.) IK Zenith Röd - BK Häcken Gul Färjenäsplan 12:2
Omgång 2
2021-04-26 17:30 (Inst.) Kärra KIF - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 12:1
2021-04-26 17:30 (Inst.) Lundby IF - Finlandia Pallo AIF Färjenäsplan 12:2
2021-04-26 17:30 (Inst.) Torslanda Gul - IK Zenith Rosa Torslandavallen 41 Gräs
2021-04-26 17:30 (Inst.) Torslanda IK Röd - IK Zenith Röd Torslandavallen 42 Gräs
2021-04-26 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Torslanda IK Grön Färjenäsplan 11:1
2021-04-26 17:30 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Torslanda IK Blå Färjenäsplan 11:2
2021-04-26 18:30 (Inst.) IFK Björkö - BK Häcken Svart Björkö gräs 11
2021-04-26 18:30 (Inst.) Öckerö IF - BK Häcken Gul Prästängen 32 KG
Omgång 3
2021-05-03 17:30 (Inst.) Brämaregårdens FC - IFK Björkö Färjenäsplan 11:1
2021-05-03 17:30 (Inst.) Finlandia Pallo AIF - Öckerö IF Färjenäsplan 11:2
2021-05-03 17:30 (Inst.) Torslanda IK Grön - Kärra KIF Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-03 17:30 (Inst.) Torslanda IK Blå - Lundby IF Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-03 17:30 (Inst.) IK Zenith Rosa - Hjuviks AIK Vit Färjenäsplan 12:1
2021-05-03 17:30 (Inst.) IK Zenith Röd - Hjuviks AIK Blå Färjenäsplan 12:2
2021-05-03 17:30 (Inst.) BK Häcken Svart - Torslanda Gul Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-03 17:30 (Inst.) BK Häcken Gul - Torslanda IK Röd Slättadamm 4 Gräs 7-manna
Omgång 4
2021-05-17 17:30 Kärra KIF - IK Zenith Rosa Färjenäsplan 12:1
2021-05-17 17:30 Lundby IF - IK Zenith Röd Färjenäsplan 12:2
2021-05-17 17:30 Brämaregårdens FC - Torslanda IK Grön Färjenäsplan 11:1
2021-05-17 17:30 Finlandia Pallo AIF - Torslanda IK Blå Färjenäsplan 11:2
2021-05-17 18:30 IFK Björkö - Torslanda Gul Björkö gräs 11
2021-05-19 18:30 Hjuviks AIK Vit - BK Häcken Svart Färjenäsplan 11:1
2021-05-19 18:30 Hjuviks AIK Blå - BK Häcken Gul Färjenäsplan 11:2
2021-06-22 18:00 Öckerö IF - Torslanda IK Röd Prästängen 32 KG
Omgång 5
2021-05-24 17:30 Torslanda IK Grön - IFK Björkö Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-24 17:30 Torslanda IK Blå - Öckerö IF Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-24 17:30 IK Zenith Rosa - Brämaregårdens FC Färjenäsplan 12:1
2021-05-24 17:30 IK Zenith Röd - Finlandia Pallo AIF Färjenäsplan 12:2
2021-05-24 17:30 BK Häcken Svart - Kärra KIF Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-24 17:30 BK Häcken Gul - Lundby IF Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-05-24 18:30 Torslanda Gul - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-24 18:30 (Inst.) Torslanda IK Röd - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 42 Gräs
Omgång 6
2021-05-31 17:30 Kärra KIF - Torslanda Gul Färjenäsplan 12:1
2021-05-31 17:30 Lundby IF - Torslanda IK Röd Färjenäsplan 12:2
2021-05-31 17:30 Brämaregårdens FC - BK Häcken Svart Färjenäsplan 11:1
2021-05-31 17:30 Finlandia Pallo AIF - BK Häcken Gul Färjenäsplan 11:2
2021-05-31 17:30 Torslanda IK Grön - IK Zenith Rosa Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-31 17:30 Torslanda IK Blå - IK Zenith Röd Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-31 18:30 IFK Björkö - Hjuviks AIK Vit Björkö gräs 11
2021-06-01 18:00 Öckerö IF - Hjuviks AIK Blå Prästängen 32 KG
Omgång 7
2021-06-07 17:30 IK Zenith Rosa - IFK Björkö Färjenäsplan 12:1
2021-06-07 17:30 IK Zenith Röd - Öckerö IF Färjenäsplan 12:2
2021-06-07 17:30 BK Häcken Svart - Torslanda IK Grön Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-07 17:30 BK Häcken Gul - Torslanda IK Blå Slättadamm 4 Gräs 7-manna
2021-06-07 17:30 Torslanda Gul - Brämaregårdens FC Torslandavallen 41 Gräs
2021-06-07 17:30 Torslanda IK Röd - Finlandia Pallo AIF Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-07 17:30 Hjuviks AIK Vit - Kärra KIF Färjenäsplan 11:1
2021-06-07 17:30 Hjuviks AIK Blå - Lundby IF Färjenäsplan 11:2
Omgång 8
2021-06-14 17:30 Torslanda IK Röd - IK Zenith Rosa Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-14 17:30 Torslanda Gul - IK Zenith Röd Torslandavallen 41 Gräs
2021-06-14 18:30 Torslanda IK Grön - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-14 18:30 Torslanda IK Blå - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 41 Gräs

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info