Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2013(8 år) Vår Norr Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Backatorp IF Röd Joakim Carlsson 0736100869 Röd/Svart/Röd
Backatorp IF Svart Joakim Carlsson 0736100869 Röd/Svart/Röd
BK Häcken Gul Andrés Jimenez 0702091851 gul-svart randig/svart/svarta
BK Häcken Svart Andrés Jimenez 0702091851 gul-svart randig/svart/svarta
Eriksbergs IF 1 Mårten Tornberg 0705533830 Blå/Vit/Blå/Blå
Eriksbergs IF 2 Mårten Tornberg 0705533830 Blå/Vit/Blå/Blå
Finlandia Pallo AIF Blå Andreas Andmarsjö 07306239389 Blå/vit/Blå/Blå
Finlandia Pallo AIF Vit Andreas Andmarsjö 07306239389 Blå/vit/Blå/Blå
Hisingsbacka FC Svart Leif Sjöqvist 0735618084 Svart/Svart/Svart
Hisingsbacka FC Vit Leif Sjöqvist 0735618084 Svart/Svart/Svart
Hjuviks AIK Blå Andreas Blom 0703132520 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
Hjuviks AIK Vit Andreas Blom 0703132520 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IK Zenith 1 Daniel Da Silva +46736512053 Grön/Vit/grön
IK Zenith 2 Andréas Sörensson Svensson 0706464049 Grön/Vit/grön
Kärra KIF Blå Jon Stockhaus 0708650244 Gul/Blå/Gula
Kärra KIF Gul Rafael Sauce 0733150654 Gul/Blå/Gula
Nödinge SK Fotboll Gul Niclas Kindblad Blå/Blå/Blå
Nödinge SK Fotboll Röd Niclas Kindblad Blå/Blå/Blå
Torslanda IK 1 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 2 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 3 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Torslanda IK 4 Henrik Olausson Röd/Röd/Röd
Öckerö IF Vinröd Henrik Larsson 0761639300 Vinröd/Vit/Vinröd
Öckerö IF Vit Henrik Larsson 0761639300 Vinröd/Vit/Vinröd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-21 (Inst.) Eriksbergs IF 1 - Öckerö IF Vinröd
2021-04-21 (Inst.) Eriksbergs IF 2 - Öckerö IF Vit
2021-04-21 (Inst.) BK Häcken Svart - Torslanda IK 3
2021-04-21 (Inst.) BK Häcken Gul - Torslanda IK 4
2021-04-21 (Inst.) Backatorp IF Svart - Torslanda IK 1
2021-04-21 (Inst.) Backatorp IF Röd - Torslanda IK 2
2021-04-21 (Inst.) Finlandia Pallo AIF Vit - IK Zenith 1
2021-04-21 (Inst.) Finlandia Pallo AIF Blå - IK Zenith 2
2021-04-21 (Inst.) Hisingsbacka FC Vit - Kärra KIF Gul
2021-04-21 (Inst.) Hisingsbacka FC Svart - Kärra KIF Blå
2021-04-21 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Nödinge SK Fotboll Röd
2021-04-21 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Nödinge SK Fotboll Gul
Omgång 2
2021-04-28 (Inst.) Nödinge SK Fotboll Röd - Hisingsbacka FC Vit
2021-04-28 (Inst.) Nödinge SK Fotboll Gul - Hisingsbacka FC Svart
2021-04-28 (Inst.) Kärra KIF Gul - Finlandia Pallo AIF Vit
2021-04-28 (Inst.) Kärra KIF Blå - Finlandia Pallo AIF Blå
2021-04-28 (Inst.) IK Zenith 1 - Backatorp IF Svart
2021-04-28 (Inst.) IK Zenith 2 - Backatorp IF Röd
2021-04-28 (Inst.) Torslanda IK 1 - BK Häcken Svart
2021-04-28 (Inst.) Torslanda IK 2 - BK Häcken Gul
2021-04-28 (Inst.) Torslanda IK 3 - Eriksbergs IF 1
2021-04-28 (Inst.) Torslanda IK 4 - Eriksbergs IF 2
2021-04-28 (Inst.) Öckerö IF Vinröd - Hjuviks AIK Vit
2021-04-28 (Inst.) Öckerö IF Vit - Hjuviks AIK Blå
Omgång 3
2021-05-05 (Inst.) BK Häcken Svart - IK Zenith 1
2021-05-05 (Inst.) BK Häcken Gul - IK Zenith 2
2021-05-05 (Inst.) Finlandia Pallo AIF Vit - Nödinge SK Fotboll Röd
2021-05-05 (Inst.) Finlandia Pallo AIF Blå - Nödinge SK Fotboll Gul
2021-05-05 (Inst.) Hisingsbacka FC Vit - Öckerö IF Vinröd
2021-05-05 (Inst.) Hisingsbacka FC Svart - Öckerö IF Vit
2021-05-05 18:00 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Torslanda IK 4 Hästevik 7M7
2021-05-05 19:00 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Torslanda IK 3 Hästevik 7M7
2021-05-09 10:30 Eriksbergs IF 1 - Torslanda IK 1 Färjenäsplan 11:1
2021-05-09 10:30 Eriksbergs IF 2 - Torslanda IK 2 Färjenäsplan 11:2
2021-05-09 15:30 Backatorp IF Svart - Kärra KIF Gul Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-05-09 15:30 Backatorp IF Röd - Kärra KIF Blå Backavallen 4:2 (Carlos plan)
Omgång 4
2021-05-18 18:00 Torslanda IK 3 - Hisingsbacka FC Vit Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-18 18:00 Torslanda IK 4 - Hisingsbacka FC Svart Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-19 17:00 Kärra KIF Gul - BK Häcken Svart Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-05-19 17:00 Kärra KIF Blå - BK Häcken Gul Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-05-20 17:15 Torslanda IK 1 - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-20 17:15 Torslanda IK 2 - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-22 13:30 IK Zenith 1 - Eriksbergs IF 1 Färjenäsplan 11:2
2021-05-22 13:30 IK Zenith 2 - Eriksbergs IF 2 Färjenäsplan 12:1
2021-05-23 10:30 Öckerö IF Vinröd - Finlandia Pallo AIF Vit Prästängen 32 KG
2021-05-23 10:30 Öckerö IF Vit - Finlandia Pallo AIF Blå Prästängen 31 KG
2021-05-23 16:30 Nödinge SK Fotboll Röd - Backatorp IF Svart Vimmervi 22 Konstgräs
2021-05-23 16:30 Nödinge SK Fotboll Gul - Backatorp IF Röd Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-16 15:30 Backatorp IF Svart - Öckerö IF Vinröd Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-05-16 15:30 Backatorp IF Röd - Öckerö IF Vit Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-05-26 Hisingsbacka FC Vit - Torslanda IK 1
2021-05-26 Hisingsbacka FC Svart - Torslanda IK 2
2021-05-26 16:00 Eriksbergs IF 1 - Kärra KIF Gul Färjenäsplan 11:1
2021-05-26 16:00 Eriksbergs IF 2 - Kärra KIF Blå Färjenäsplan 12:1
2021-05-26 17:00 BK Häcken Svart - Nödinge SK Fotboll Röd Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-26 17:00 BK Häcken Gul - Nödinge SK Fotboll Gul Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-29 09:00 Finlandia Pallo AIF Vit - Torslanda IK 3 Tuvevallen 22 Konstgräs
2021-05-29 09:00 Finlandia Pallo AIF Blå - Torslanda IK 4 Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-05-29 13:00 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith 2 Hästevik 7M7
2021-05-29 14:00 Hjuviks AIK Vit - IK Zenith 1 Hästevik 7M7
Omgång 6
2021-06-01 18:00 Torslanda IK 1 - Finlandia Pallo AIF Vit Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-01 18:00 Torslanda IK 2 - Finlandia Pallo AIF Blå Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-02 17:30 Kärra KIF Gul - Hjuviks AIK Vit Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-06-02 17:30 Kärra KIF Blå - Hjuviks AIK Blå Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-06-03 17:15 Torslanda IK 3 - Backatorp IF Svart Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-03 17:15 Torslanda IK 4 - Backatorp IF Röd Torslandavallen 42 Gräs
2021-06-05 10:30 Öckerö IF Vinröd - BK Häcken Svart Prästängen 31 KG
2021-06-05 10:30 Öckerö IF Vit - BK Häcken Gul Prästängen 32 KG
2021-06-05 16:30 IK Zenith 1 - Hisingsbacka FC Vit Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-06-05 16:30 IK Zenith 2 - Hisingsbacka FC Svart Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-06-06 11:00 Nödinge SK Fotboll Röd - Eriksbergs IF 1 Vimmervi 22 Konstgräs
2021-06-06 11:00 Nödinge SK Fotboll Gul - Eriksbergs IF 2 Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 7
2021-06-06 15:30 Backatorp IF Svart - Hjuviks AIK Vit Backavallen 4:1 (Carlos plan)
2021-06-06 15:30 Backatorp IF Röd - Hjuviks AIK Blå Backavallen 4:2 (Carlos plan)
2021-06-09 17:00 BK Häcken Svart - Hisingsbacka FC Vit Slättadamm 3 konstgräs
2021-06-09 17:00 BK Häcken Gul - Hisingsbacka FC Svart Slättadamm 3 konstgräs
2021-06-09 17:30 Kärra KIF Gul - Torslanda IK 3 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-06-09 17:30 Kärra KIF Blå - Torslanda IK 4 Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-06-12 12:15 IK Zenith 1 - Öckerö IF Vinröd Hovgårdsvallen 22 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-06-12 12:15 IK Zenith 2 - Öckerö IF Vit Hovgårdsvallen 21 Konstgräs(Bjurforsplanen)
2021-06-13 10:30 Eriksbergs IF 1 - Finlandia Pallo AIF Vit Färjenäsplan 11:1
2021-06-13 10:30 Eriksbergs IF 2 - Finlandia Pallo AIF Blå Färjenäsplan 11:2
2021-06-13 16:30 Nödinge SK Fotboll Röd - Torslanda IK 1 Vimmervi 22 Konstgräs
2021-06-13 16:30 Nödinge SK Fotboll Gul - Torslanda IK 2 Vimmervi 22 Konstgräs

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info