Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2013(8 år) Vår Väst Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Orange Stefan Jensen 0766210029 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Röd Gabriel Westin 0727000056 Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Mikael Kroon 0721843822 Orange, Svart, Orange
Hovås Billdal IF Björnarna Niklas Backlund 0734379828 Blå/Blå/Vita
Hovås Billdal IF Vargarna John Öller 0709500044 Blå/Blå/Vita
IF Väster Orange Jesper Strand 0736793372 0736793372 Orange/Svart/Orange
IF Väster Svart Jesper Strand 0736793372 0736793372 Orange/Svart/Orange
Masthuggets BK 1 Jan Anders Ondracek Röd/Blå/Röda/blå
Masthuggets BK 2 Jan Anders Ondracek Röd/Blå/Röda/blå
Mossens BK Orange Sara Karolina Lindmark Svart/Svart/Svart
Mossens BK Vit Sara Karolina Lindmark Svart/Svart/Svart
Slottsskogen/Godhem IF Grön Mattias Sjöberg Bergström 0703133752 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF Gul Tomas Karlsson 0702971428 VIT/VIT/VIT
Älvsborg FF Blå Henrik Larsson 0700645665 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Svart Henrik Larsson 0700645665 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-21 (Inst.) Mossens BK Vit - Älvsborg FF Blå Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-04-21 (Inst.) Mossens BK Orange - Älvsborg FF Svart Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-04-21 (Inst.) Slottsskogen/Godhem IF Gul - Azalea BK Orange Ruddalen 2 Konstgräs
2021-04-21 (Inst.) IF Väster Svart - Hovås Billdal IF Björnarna Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-04-21 (Inst.) IF Väster Orange - Hovås Billdal IF Vargarna Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-04-25 16:30 (Inst.) Askims IK Röd - Masthuggets BK 1 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-04-25 16:30 (Inst.) Askims IK Orange - Masthuggets BK 2 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 2
2021-04-28 (Inst.) Askims IK Röd - Mossens BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-04-28 (Inst.) Askims IK Orange - Mossens BK Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-04-28 (Inst.) Azalea BK Orange - IF Väster Svart
2021-04-28 (Inst.) Älvsborg FF Blå - Slottsskogen/Godhem IF Gul Hagenplan 11
2021-04-28 (Inst.) Älvsborg FF Svart - Slottsskogen/Godhem IF Grön Ruddalen 1 Konstgräs
2021-04-28 (Inst.) Masthuggets BK 1 - Hovås Billdal IF Björnarna Gröna Vallen 11
2021-04-28 (Inst.) Masthuggets BK 2 - Hovås Billdal IF Vargarna Gröna Vallen 11
Omgång 3
2021-05-05 (Inst.) IF Väster Svart - Älvsborg FF Blå Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-05-05 (Inst.) IF Väster Orange - Älvsborg FF Svart Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-05-06 Hovås Billdal IF Björnarna - Azalea BK Orange Billdalsvallen 3A
2021-05-09 10:30 Mossens BK Vit - Masthuggets BK 1 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-05-09 10:30 Mossens BK Orange - Masthuggets BK 2 Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-05-09 12:30 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Askims IK Röd Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-05-09 14:00 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Orange Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
Omgång 4
2021-05-16 11:15 Mossens BK Vit - Slottsskogen/Godhem IF Gul Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-05-16 11:15 Mossens BK Orange - Slottsskogen/Godhem IF Grön Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-05-18 18:15 Masthuggets BK 1 - Azalea BK Orange Majvallen 11 Konstgräs
2021-05-19 Älvsborg FF Blå - Hovås Billdal IF Björnarna Hagenplan 11
2021-05-19 Älvsborg FF Svart - Hovås Billdal IF Vargarna Ruddalen 1 Konstgräs
2021-05-23 16:30 Askims IK Röd - IF Väster Svart Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-05-23 16:30 Askims IK Orange - IF Väster Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2021-05-25 Azalea BK Orange - Älvsborg FF Blå
2021-05-27 17:30 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Masthuggets BK 1 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-05-27 17:30 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Masthuggets BK 2 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-05-29 11:00 IF Väster Svart - Mossens BK Vit Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-05-29 11:00 IF Väster Orange - Mossens BK Orange Önneredsplan 12 Konstgräs
2021-06-02 17:30 Hovås Billdal IF Vargarna - Askims IK Orange Billdalsvallen 3B
2021-06-02 18:30 Hovås Billdal IF Björnarna - Askims IK Röd Billdalsvallen 3A
Omgång 6
2021-05-31 17:00 Askims IK Röd - Azalea BK Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-05-31 17:00 Masthuggets BK 1 - Älvsborg FF Blå Masthuggsplan
2021-05-31 18:00 Masthuggets BK 2 - Älvsborg FF Svart Masthuggsplan
2021-06-03 17:30 Slottsskogen/Godhem IF Gul - IF Väster Svart Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-06-03 17:30 Slottsskogen/Godhem IF Grön - IF Väster Orange Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-06-06 10:30 Mossens BK Vit - Hovås Billdal IF Björnarna Guldheden Södra 11 Konstgräs
2021-06-06 10:30 Mossens BK Orange - Hovås Billdal IF Vargarna Guldheden Södra 11 Konstgräs
Omgång 7
2021-06-07 17:30 Hovås Billdal IF Björnarna - Slottsskogen/Godhem IF Gul Billdalsvallen 3A
2021-06-07 17:30 Hovås Billdal IF Vargarna - Slottsskogen/Godhem IF Grön Billdalsvallen 3B
2021-06-08 17:30 Älvsborg FF Blå - Askims IK Röd Hagenplan 11
2021-06-08 17:30 Älvsborg FF Svart - Askims IK Orange Hagenplan 11
2021-06-08 18:10 Azalea BK Orange - Mossens BK Vit Lilla Majvallen
2021-06-12 11:00 IF Väster Svart - Masthuggets BK 1 Önneredsplan 11 Konstgräs
2021-06-12 11:00 IF Väster Orange - Masthuggets BK 2 Önneredsplan 11 Konstgräs

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info