Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2013(8 år) Vår Grupp A

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Ahlafors IF Wilma Larsson 0722272919 Gul/Svart/Gula
Hjuviks AIK Vit Ola Palm Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IK Zenith Grön Peter Grönstedt 0729774848 0729774848 Grön/Vit/grön
Kungälvs FF Grön Sofie Axelsson 0723087708 Grön/vit (Celtic)/grön/vit.
Nödinge SK Fotboll Blå Rickard Karl Oskar Elmdén 0709248884 Blå/Blå/Blå
Romelanda UF 2 Sofia Dahl 0739978537 Gul/Svart/Gul
Säve SK Johan Misuri 0704971751 Röd/Vit/Vita
Torslanda IK 1 Linus Björk 0735405580 Röd/Röd/Röd
Ytterby IS Vit Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 (Inst.) Hjuviks AIK Vit - Säve SK Torslandavallen 2 Konstgräs
2021-04-24 (Inst.) Torslanda IK 1 - Kungälvs FF Grön Torslandavallen 42 Gräs
2021-04-24 (Inst.) Ahlafors IF - Nödinge SK Fotboll Blå Svenska Stenhus Arena 4
2021-04-24 (Inst.) Ytterby IS Vit - Romelanda UF 2 Ytterns IP 44
Omgång 2
2021-04-29 (Inst.) Säve SK - IK Zenith Grön Säve 11 Gräs
2021-05-01 (Inst.) Kungälvs FF Grön - Ahlafors IF Klövervallen 11
2021-05-01 (Inst.) Nödinge SK Fotboll Blå - Ytterby IS Vit Vimmervi 21 Konstgräs
2021-05-02 (Inst.) Romelanda UF 2 - Hjuviks AIK Vit Romevi 31 Konstgräs
Omgång 3
2021-05-08 11:00 Ytterby IS Vit - Hjuviks AIK Vit Ytterns IP 44
2021-05-08 14:30 Nödinge SK Fotboll Blå - Kungälvs FF Grön Vimmervi 21 Konstgräs
2021-05-09 12:00 Torslanda IK 1 - Säve SK Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-16 17:00 IK Zenith Grön - Romelanda UF 2 Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 4
2021-05-20 Säve SK - Ahlafors IF Säve 11 Gräs
2021-05-22 09:30 Kungälvs FF Grön - Ytterby IS Vit Kongevi 12
2021-05-22 10:00 Hjuviks AIK Vit - IK Zenith Grön Hästevik 7M7
2021-05-23 16:00 Romelanda UF 2 - Torslanda IK 1 Romevi 31 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-29 Ahlafors IF - Romelanda UF 2 Svenska Stenhus Arena 4
2021-05-29 11:00 Ytterby IS Vit - IK Zenith Grön Ytterns IP 44
2021-05-29 12:00 Torslanda IK 1 - Hjuviks AIK Vit Torslandavallen 42 Gräs
2021-05-29 14:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Säve SK Vimmervi 21 Konstgräs
Omgång 6
2021-06-03 Säve SK - Kungälvs FF Grön Säve 11 Gräs
2021-06-05 09:30 Hjuviks AIK Vit - Ahlafors IF Hästevik 7M7
2021-06-05 16:30 IK Zenith Grön - Torslanda IK 1 Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-06-06 16:00 Romelanda UF 2 - Nödinge SK Fotboll Blå Romevi 31 Konstgräs
Omgång 7
2021-06-12 11:00 Ahlafors IF - IK Zenith Grön Svenska Stenhus Arena 4
2021-06-12 11:00 Ytterby IS Vit - Torslanda IK 1 Ytterns IP 44
2021-06-13 10:00 Nödinge SK Fotboll Blå - Hjuviks AIK Vit Vimmervi 22 Konstgräs
2021-06-15 18:00 Kungälvs FF Grön - Romelanda UF 2 Klövervallen 11

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info