Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2013(8 år) Vår Grupp B

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Finlandia Pallo AIF Annika Hedefjord 0702205946 Blå/vit/Blå/Blå
Hjuviks AIK Blå Johanna Fredhsdotter Lager 0702965574 Ljusblå/Mörkblå/Mörkblå
IK Zenith Vit Per-Ola Bohm Aldensjö 0709474794 Grön/Vit/grön
Kode IF Gul Sara Olsson Wennberg 0736879597 gul/Svart/svart
Romelanda UF 1 Sofia Dahl 0739978537 Gul/Svart/Gul/Svarta
Torslanda IK 2 Mathias Andreasson Röd/Röd/Röd
Ytterby IS Röd Mattias Zetterberg 0763443531 Röd/Vit/Blå/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 (Inst.) Hjuviks AIK Blå - Ytterby IS Röd Hästevik 7M7
2021-04-24 (Inst.) IK Zenith Vit - Torslanda IK 2 Hovgårdsvallen 31 Konstgräs(Team Sportia planen)
2021-04-24 (Inst.) Kode IF Gul - Romelanda UF 1 Kode IP 32 Konstgräs
Omgång 2
2021-05-01 (Inst.) Torslanda IK 2 - Kode IF Gul Torslandavallen 21 Konstgräs
2021-05-01 (Inst.) Ytterby IS Röd - IK Zenith Vit Ytterns IP 43
2021-05-02 (Inst.) Finlandia Pallo AIF - Hjuviks AIK Blå Tuvevallen 21 Konstgräs
Omgång 3
2021-05-08 11:00 Romelanda UF 1 - Torslanda IK 2 Romevi 31 Konstgräs
2021-05-09 16:15 Kode IF Gul - Ytterby IS Röd Kode IP 32 Konstgräs
2021-05-16 17:00 IK Zenith Vit - Finlandia Pallo AIF Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 4
2021-05-22 11:00 Hjuviks AIK Blå - IK Zenith Vit Hästevik 7M7
2021-05-22 11:00 Ytterby IS Röd - Romelanda UF 1 Ytterns IP 43
2021-05-22 14:00 Finlandia Pallo AIF - Kode IF Gul Tuvevallen 21 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-29 11:10 Romelanda UF 1 - Finlandia Pallo AIF Romevi 31 Konstgräs
2021-05-29 12:00 Torslanda IK 2 - Ytterby IS Röd Torslandavallen 41 Gräs
2021-05-30 16:15 Kode IF Gul - Hjuviks AIK Blå Kode IP 32 Konstgräs
Omgång 6
2021-06-05 10:30 Hjuviks AIK Blå - Romelanda UF 1 Hästevik 7M7
2021-06-05 14:00 Finlandia Pallo AIF - Torslanda IK 2 Tuvevallen 21 Konstgräs
2021-06-05 16:30 IK Zenith Vit - Kode IF Gul Hovgårdsvallen 32 Konstgräs(Team Sportia planen)
Omgång 7
2021-06-12 12:00 Romelanda UF 1 - IK Zenith Vit Romevi 31 Konstgräs
2021-06-12 12:00 Torslanda IK 2 - Hjuviks AIK Blå Torslandavallen 41 Gräs
2021-06-12 12:00 Ytterby IS Röd - Finlandia Pallo AIF Ytterns IP 43

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info