Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2013(8 år) Höst Grupp I

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Askims IK Blå George Johanen 0739350253 0739350253 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Grön Niklas Martinsson 0722297510 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Orange Stefan Jensen 0766210029 Svart/Röd/Svart/Röda
Askims IK Röd Gabriel Westin 0727000056 Svart/Röd/Svart/Röda
Azalea BK Orange Mikael Kroon 0721843822 Orange, Svart, Orange
Azalea BK Vit Mikael Kroon 0721843822 Orange/Svart/Orange
Hovås Billdal IF Björnarna Niklas Backlund 0734379828 Blå/Blå/Vita
Hovås Billdal IF Hajarna Tomas Lindberg 0708800294 Blå/Blå/Vita
Kungsladugårds BK Gul Erik Ljung Hansson 0709390591 Vinröd/Vita/Vita
Kungsladugårds BK Röd Erik Ljung Hansson 0709390591 Vinröd/Vita/Vita
Masthuggets BK 1 Jan Anders Ondracek Röd/Blå/Röda/blå
Masthuggets BK 2 Jan Anders Ondracek Röd/Blå/Röda/blå
Mossens BK Blå Sara Karolina Lindmark Svart/Svart/Svart
Mossens BK Grön Sara Karolina Lindmark Svart/Svart/Svart
Näsets SK 3 Gabriel Börjesson 0708808057 vinröda, Svarta, Vinröda
Näsets SK 4 Gabriel Börjesson 0708808057 vinröda, Svarta, Vinröda
Slottsskogen/Godhem IF Grön Mattias Sjöberg Bergström 0703133752 VIT/VIT/VIT
Slottsskogen/Godhem IF Gul Tomas Karlsson 0702971428 VIT/VIT/VIT
Älvsborg FF Svart Henrik Larsson 0700645665 Blå/Svart/Svart/Svart
Älvsborg FF Vit Henrik Larsson 0700645665 Blå/Svart/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-08-24 17:30 Älvsborg FF Svart - Askims IK Röd Hagenplan 12
2021-08-24 17:30 Älvsborg FF Vit - Askims IK Orange Hagenplan 12
2021-08-28 14:00 Näsets SK 3 - Hovås Billdal IF Hajarna Unlimited Arena
2021-08-28 14:00 Masthuggets BK 2 - Kungsladugårds BK Röd Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-08-28 14:00 Masthuggets BK 1 - Kungsladugårds BK Gul Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-08-28 14:00 Mossens BK Grön - Azalea BK Orange Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-08-28 15:00 Näsets SK 4 - Hovås Billdal IF Björnarna Unlimited Arena
2021-08-28 15:00 Mossens BK Blå - Azalea BK Vit Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-08-29 15:30 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-08-29 15:30 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Askims IK Blå Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
Omgång 2
2021-09-02 18:30 Älvsborg FF Svart - Slottsskogen/Godhem IF Grön Hagenplan 12
2021-09-02 18:30 Älvsborg FF Vit - Slottsskogen/Godhem IF Gul Hagenplan 12
2021-09-05 12:00 Hovås Billdal IF Björnarna - Masthuggets BK 2 Billdalsvallen 3A
2021-09-05 12:00 Hovås Billdal IF Hajarna - Masthuggets BK 1 Billdalsvallen 3B
2021-09-05 13:00 Kungsladugårds BK Gul - Mossens BK Grön Sjöbaren Arena
2021-09-05 13:00 Kungsladugårds BK Röd - Mossens BK Blå Sjöbaren Arena
2021-09-05 16:30 Askims IK Orange - Azalea BK Vit Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-05 16:30 Askims IK Röd - Azalea BK Orange Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-05 17:30 Askims IK Blå - Näsets SK 3 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-05 17:30 Askims IK Grön - Näsets SK 4 Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 3
2021-09-11 14:00 Näsets SK 3 - Älvsborg FF Svart Unlimited Arena
2021-09-11 14:00 Masthuggets BK 2 - Askims IK Blå Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-11 14:00 Masthuggets BK 1 - Askims IK Grön Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-11 14:00 Mossens BK Grön - Hovås Billdal IF Björnarna Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-09-11 14:30 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Askims IK Orange Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 14:30 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Askims IK Röd Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-11 14:30 Azalea BK Vit - Kungsladugårds BK Gul Lilla Majvallen
2021-09-11 15:00 Näsets SK 4 - Älvsborg FF Vit Unlimited Arena
2021-09-11 15:00 Mossens BK Blå - Hovås Billdal IF Hajarna Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-09-11 15:30 Azalea BK Orange - Kungsladugårds BK Röd Lilla Majvallen
Omgång 4
2021-09-18 14:00 Masthuggets BK 2 - Älvsborg FF Svart Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-18 14:00 Masthuggets BK 1 - Älvsborg FF Vit Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-18 14:00 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Näsets SK 3 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-18 14:00 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Näsets SK 4 Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-09-19 12:00 Hovås Billdal IF Björnarna - Azalea BK Vit Billdalsvallen 3A
2021-09-19 12:00 Hovås Billdal IF Hajarna - Azalea BK Orange Billdalsvallen 3B
2021-09-19 16:30 Askims IK Orange - Kungsladugårds BK Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-19 16:30 Askims IK Röd - Kungsladugårds BK Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-19 17:30 Askims IK Blå - Mossens BK Grön Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-09-19 17:30 Askims IK Grön - Mossens BK Blå Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
Omgång 5
2021-09-25 13:30 Kungsladugårds BK Gul - Hovås Billdal IF Björnarna Sjöbaren Arena
2021-09-25 14:00 Näsets SK 3 - Askims IK Orange Unlimited Arena
2021-09-25 14:00 Masthuggets BK 2 - Slottsskogen/Godhem IF Grön Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-25 14:00 Masthuggets BK 1 - Slottsskogen/Godhem IF Gul Karl Johans Torg Konstgräs 7M7
2021-09-25 14:00 Mossens BK Grön - Älvsborg FF Svart Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-09-25 14:30 Kungsladugårds BK Röd - Hovås Billdal IF Hajarna Sjöbaren Arena
2021-09-25 15:00 Näsets SK 4 - Askims IK Röd Unlimited Arena
2021-09-25 15:00 Mossens BK Blå - Älvsborg FF Vit Guldheden Södra - Lilla Plan
2021-09-25 15:30 Azalea BK Vit - Askims IK Blå Lilla Majvallen
2021-09-25 15:30 Azalea BK Orange - Askims IK Grön Lilla Majvallen
Omgång 6
2021-09-30 18:30 Älvsborg FF Svart - Azalea BK Vit Hagenplan 12
2021-09-30 18:30 Älvsborg FF Vit - Azalea BK Orange Hagenplan 12
2021-10-02 12:00 Näsets SK 3 - Masthuggets BK 2 Unlimited Arena
2021-10-02 13:00 Näsets SK 4 - Masthuggets BK 1 Unlimited Arena
2021-10-02 14:15 Slottsskogen/Godhem IF Gul - Mossens BK Blå Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-02 15:30 Slottsskogen/Godhem IF Grön - Mossens BK Grön Ruddalen 7M7 nr 4 Konstgräs
2021-10-03 16:30 Askims IK Blå - Kungsladugårds BK Gul Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-10-03 16:30 Askims IK Grön - Kungsladugårds BK Röd Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-10-03 17:30 Askims IK Orange - Hovås Billdal IF Björnarna Kobbegården 3 Konstgräs 7M7
2021-10-03 17:30 Askims IK Röd - Hovås Billdal IF Hajarna Kobbegården 3 Konstgräs 7M7

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info