Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2010(11 år) Grupp D Vår

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-04-24 11:00 (Inst.) Kärra KIF - Mossens BK Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-04-24 12:00 (Inst.) Hönö IS - Älvsborg FF Blå Hönö Arena 21
2021-04-24 12:00 (Inst.) Hjuviks AIK - Ytterby IS Blå Hästevik 7M7
2021-04-24 12:00 (Inst.) Gunnilse IS - Vallens IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2021-04-24 12:00 (Inst.) Bergums IF - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 22
Omgång 2
2021-05-01 11:15 (Inst.) Älvsborg FF Blå - BK Häcken Vit Hagenplan 11
2021-05-01 12:00 (Inst.) Mossens BK - Gunnilse IS Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-05-01 12:00 (Inst.) Kärra KIF - Bergums IF Klarebergsvallen 3 Konstgräs 7M7
2021-05-02 11:00 (Inst.) Hjuviks AIK - Sävedalens IF Blå Hästevik 7M7
2021-05-02 16:30 (Inst.) Vallens IF - Hönö IS Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 3
2021-05-08 10:00 Älvsborg FF Blå - Vallens IF Hagenplan 11
2021-05-08 12:00 Hönö IS - Mossens BK Hönö Arena 21
2021-05-08 12:00 Hjuviks AIK - Kärra KIF Hästevik 7M7
2021-05-08 12:00 Gunnilse IS - Bergums IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2021-05-16 14:00 BK Häcken Vit - Ytterby IS Blå Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 4
2021-05-22 10:00 Gunnilse IS - Hjuviks AIK Hjällbovallen 22 konstgräs
2021-05-22 10:15 Sävedalens IF Blå - Ytterby IS Blå Vallhamra 22 Konstgräs
2021-05-22 11:45 Bergums IF - Hönö IS Bergumsvallen 22
2021-05-22 12:00 Mossens BK - Älvsborg FF Blå Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-05-23 16:30 Vallens IF - BK Häcken Vit Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 5
2021-05-29 12:00 Hönö IS - Hjuviks AIK Hönö Arena 21
2021-05-29 12:30 Älvsborg FF Blå - Bergums IF Hagenplan 11
2021-05-29 14:15 Ytterby IS Blå - Kärra KIF Ytterns IP 32
2021-05-29 16:30 BK Häcken Vit - Sävedalens IF Blå Slättadamm 3 konstgräs
2021-05-30 16:30 Vallens IF - Mossens BK Stora Höga IP 3 Konstgräs
Omgång 6
2021-06-05 10:30 Kärra KIF - Sävedalens IF Blå Klarebergsvallen 21 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Mossens BK - BK Häcken Vit Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-06-05 12:00 Hjuviks AIK - Älvsborg FF Blå Hästevik 7M7
2021-06-05 12:30 Bergums IF - Vallens IF Bergumsvallen 21
Omgång 7
2021-06-10 19:15 Vallens IF - Hjuviks AIK Stora Höga IP 3 Konstgräs
2021-06-12 09:00 Sävedalens IF Blå - Gunnilse IS Vallhamra 22 Konstgräs
2021-06-12 12:00 Mossens BK - Bergums IF Guldheden Södra 12 Konstgräs
2021-06-12 14:15 Ytterby IS Blå - Hönö IS Ytterns IP 32
2021-06-12 16:30 BK Häcken Vit - Kärra KIF Slättadamm 3 konstgräs
Omgång 8
2021-06-19 12:00 Hjuviks AIK - Mossens BK Hästevik 7M7
2021-06-19 12:00 Hönö IS - Sävedalens IF Blå Hönö Arena 21
2021-06-19 12:00 Älvsborg FF Blå - Ytterby IS Blå Hagenplan 11
2021-06-19 12:30 Bergums IF - BK Häcken Vit Bergumsvallen 22

Postadress:
Hjuviks AIK - Fotboll
Torslanda Hästeviks väg 59
42341 Torslanda

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: hjuviksaik@hotmail.c...

Se all info