Hoppa till sidans innehåll

Föreningens styrelse


Styrelsen

Hudik triathlons styrelse 2018

Ordförande Pelle Gustavsson pelle.gustavsson@hudiktriathlon.se

Vice ordförande Christer Moberg christer.moberg@hudiktriathlon.se

Sekreterare Sanna Salmela sanna.salmela@hudiktriathlon.se

Kassör Ulrika Johansson ulrika.johansson@hudiktriathlon.se

Ledamot Peter Sundman peter.sundman@hudiktriathlon.se

Suppleant Franz Hellberg franz.hellberg@hudiktriathlon.se

 

Uppdaterad: 18 MAR 2018 21:35 Skribent: Joakim Oknefjell

hudik triathlon

Postadress:
Hudik Triathlon Klubb - Triathlon
Pelle Gustafsson, Klampargatan 4a
82442 Hudiksvall

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info

Våra sponsorer & partnersMonitor ERP systems

Björn Lundén information