Hoppa till sidans innehåll

Anmälda Brottare 2011


 

Vättercupen 2011 Löpande lista över anmälda nedan (7/1 16.00)

Kv48+2

Viktoria Jeppson, Dalby BK

Caroline Lövkvist, Hästveda BK

Sara Karvonen, Örgryte IS

Resmie Agusi, BK Ore

Johanna Jonsson, BK Ore

Josefine Fredriksen, HGB Wrestling Team

Kv51+2

Natalie Ekström, Dalby BK

Alexandra Linden, Norrköpings BK

Maja Öhrjegård, Hästveda BK

Fredrika Pettersson, Klippans BK

Cassandra Sjögren, HGB Wrestling Team

Kv55+2

Sandra Skillhag, Hästveda BK

Sofie Jörgensen, Arboga AK

Ida Nilsson, Eslövs AI

Saga Andersson, HBK Bergania

Kv59+2

Ida-Therese Nerell, Hästveda BK

Lisa Holgersson, Varbergs BOIS

Nikolina Alm, Nylöse

Jenny Allandi, Arboga BK

Kv63+2

Evelina Strand, BK Bryggan

Kv67+2

Sandra Mabrouk, Huddinge BK

Ida Stuhr, HGB Wrestling Team

Kv72+2

Viktoria Knutsson, Huskvarna AIK

Emma Elonsson, Varbergs BOIS

KV72-78+2

--------------------------------------------------

S55+2

Emil Sundberg, Lidköping AS

Edwin Dominguez, Arboga AK

Isak Selder Enköpings BK

Anders Rønningen, Norge

Joakim Fagerlund, Huddinge BK

S60+2

Rasmus Ipsa, Hästveda BK

Simon Erlandsson, BK Pan (Arboga)

Thomas Rønningen, Norge

Omid Husseini, Norge

Anders Ekstrøm, Klippans BK

Robin Severinsson, Klippans BK

Martin Mård, Kumla BF

Eduarnis Tellez Zamora, IK Sparta

S66+2

Frunze Harutunyan, Spårvägen

Vahan Juharyan, Spårvägen

Emil Bertzell, Oskarshamns BK

Anton Eriksson,IFK Linköping

Tobias Söderberg, Norrköpings BK

Christian Jonsson, Oskarshamns BK (Arboga)

Lukas Nilsson, Arboga AK

Vahab Daneshvar, Arboga AK

Marcus Selldèn, Enköpings BK

Stig Andre Berge, Norge

Marius Thommesen, Norge

Glenn Pettersson, Bk Trim

Johan Lundin, Ballingslövs BK

Besnik Shala, Falköpings ABK

Jim Gustavsson, HBK Bergania

Johan Kindmark, Örgryte IS

Linus Eriksson, Örgryte IS

Danielo Di Feola, Örgryte IS

S74+2

Samuel Harutunyan, Spårvägen

Alexander Jersgren, Marsvinsholm

Joel Andersson, Hästveda BK

Sebastian Enkvist, Mölndals BK

Petter Krieger, Arboga AK

Emil Grabow, Huskvarna AIK

Rasmus Tjørstad, Norge

Lasse Skifter, Danmark

Andy Nielsen, Danmark

Fredrik Ekstrøm, Klippans BK

Jonas Plato, Ballingslövs BK

Jesper Plato, Ballingslövs BK

Anton Nordström, Huddinge BK

Christoffer Nilsson, Huddinge BK

Manfred Edsberg, Falköpings ABK

Emil Sandahl, HBK Bergania

Andrzj Sandgren, Örgryte IS 

Roger Sjökvist, Örgryte IS

Oliver Frotjold, Örgryte IS

S84+2

Tobias Kvarnmark, IK Sparta

Johan Holmen, Hästveda BK

Robin Lijegren, Hästveda BK

Niklas Nyberg, Oskarshamns BK

Joakim Aardalen, Norge

Johan Storgärd, Skönsbergs BK

Viktor Karlsson, BK Ore

Oskar Rolfs, Örgryte IS

Anders Hallbäck, Eslövs AI

S96+2

Jonny Pettersson, Domnarvets BK

Robert Jansson, Norrköpings BK

Mikael Nyberg, Arboga AK

Jon Fredrik Isaksen, Norge

Marthin Hamlet Nielsen, Örgryte IS

Jesper Viholt, Danmark

Tom Jonsson, Falköpings ABK

Kristoffer Johansson, Heby

Theodoros Tounousidis, Huddinge BK

S120+2

Jonas Lindberg, IFK Linköping

Filip Mårtensson, BK Ore

Sebastian Lönnborn, Eslövs AI

Miltos Miltiadous, Huddinge BK

                                                                                                                                                                                                                                            
 
Uppdaterad: 10 OKT 2011 21:26 Skribent: Peter Brandt

Kontaktinformation:

 

Postadress:
Huskvarna AIK - Brottning
Västra Hasselbacken 8
56138 Huskvarna

Kontakt:
Tel: 036141628
E-post: This is a mailto link

Se all info