Hoppa till sidans innehåll

Anmälan 10mila

08 JAN 2020 20:30
Nu är det dags att anmäla sig till årets 10mila, 2-3 maj i Upplands Bro. Sista anmälningsdatum är den 26 januari.
  • Skapad: 08 JAN 2020 20:30

Anmälan gäller alla såväl elit, ungdom och övriga som vill springa 10mila. Man anmäler sig genom att man skriver sitt namn och klass i kommentarer.

Skribent: Matti Envall
Epost: This is a mailto link
  1. Adam Granstedt

    (Adam Granstedt 2020-02-09 kl 17:40) Anmäl
  2. Gustaf Sparrevik-H21

    (Gustaf Sparrevik 2020-02-09 kl 17:23) Anmäl
  3. Magnus Johansson, herrkavle

    (Magnus Johansson 2020-02-05 kl 20:18) Anmäl
  4. D-20

    (Annika Simonsen 2020-01-27 kl 11:07) Anmäl
  5. Emma Olin Ungdom

    (Anna 2020-01-26 kl 20:40) Anmäl
  6. Joel Björnlinger Herr

    (Matti 2020-01-26 kl 17:02) Anmäl
  7. Elin Granstedt D21

    (Elin G 2020-01-26 kl 15:31) Anmäl
  8. Alice Finndahl

    (Alice Finndahl 2020-01-26 kl 08:43) Anmäl
  9. Evelina Svensson finndahl - dam

    (Evelina Svensson Finndahl 2020-01-26 kl 08:38) Anmäl
  10. Kalle Öhlund - ungdomskavlen

    (Kalle Öhlund 2020-01-25 kl 20:30) Anmäl
  11. Hilda damkaveln

    (Hilda Holmqvist Johansson 2020-01-25 kl 13:57) Anmäl
  12. Ida Eskilsson dam

    (Ida Eskilsson dam 2020-01-25 kl 13:57) Anmäl
  13. Albin Axelsson

    (Albin 2020-01-25 kl 13:55) Anmäl
  14. Viktor Ossiansson herrar

    (Viktor Ossiansson 2020-01-25 kl 09:01) Anmäl
  15. Albin Hjellström Herrkavle

    (Albin Hjellström 2020-01-23 kl 21:40) Anmäl
  16. Josh

    (Josh 2020-01-21 kl 09:49) Anmäl
  17. Lukas Granstedt H20

    (Lukas Granstedt 2020-01-19 kl 18:05) Anmäld
  18. Herrkavlen. Vore kul om någon mer mogen man ville springa😊

    (Peter Jacobsson 2020-01-19 kl 14:18) Anmäl
  19. Eva Öhlund - reserv till dam- och/eller herrkavlen

    (Eva Öhlund 2020-01-18 kl 14:16) Anmäl
  20. Martin Djerf herrkavle 

    (Martin Djerf 2020-01-13 kl 16:00) Anmäl
  21. Sofia Öhlund - ungdomskavlen

    (Sofia Öhlund 2020-01-13 kl 15:13) Anmäl
  22. Tova Rangert ungdom

    (Tova 2020-01-13 kl 08:09) Anmäl
  23. ungdomskaveln

    (Adrian Sjödin 2020-01-12 kl 21:48) Anmäl
  24. Ungdom + reserv dam

    (Emmy Granstedt 2020-01-12 kl 21:43) Anmäl
  25. Melker Carlsson, ungdom

    (Anette 2020-01-12 kl 19:52) Anmäld
  26. Maria Ossiansson Damkavlen + coach

    (Maria 2020-01-12 kl 18:53) Anmäl
  27. Isa Envall D20

    (Isa Envall 2020-01-12 kl 16:17) Anmäl
  28. Andreas Jansson, herrar

    (Andreas 2020-01-12 kl 15:19) Anmäl
  29. Hanna Palm (dam)

    (Hanna Palm 2020-01-12 kl 13:28) Anmäl
  30. Minna Palm (ungdom)

    (Minna Palm 2020-01-12 kl 13:27) Anmäl
  31. Signe Eskilsson Ungdom

    (Fridolf 2020-01-11 kl 17:07) Anmäl
  32. Isak Eskilsson Ungdom och Herr

    (Fridolf 2020-01-11 kl 17:06) Anmäl
  33. Ida Eskilsson Dam

    (Fridolf 2020-01-11 kl 17:05) Anmäl
  34. Tilda Palm D18

    (Tilda Palm 2020-01-11 kl 16:07) Anmäl
  35. Stina Elgh D14

    (David Elgh 2020-01-11 kl 14:59) Anmäl
  36. Andreas Gustafsson-H21

    (Andreas Gustafsson 2020-01-11 kl 09:56) Anmäld
  37. Emma Ling D18

    (Emma ling 2020-01-11 kl 08:42) Anmäl
  38. Ungdomskaveln

    (Sandra Ling 2020-01-11 kl 08:41) Anmäl
  39. Ungdomskaveln

    (Emil Ling 2020-01-11 kl 08:40) Anmäl
  40. Viktor Gunnarsson

    (Matti 2020-01-10 kl 23:15) Anmäld
  41. Olle Karlsson Ungdomskaveln

    (Olle Karlsson 2020-01-10 kl 20:20) Anmäld
  42. Marianne Haug D21

    (Marianne Haug 2020-01-10 kl 16:46) Anmäl
  43. Jakub Chaloupský H18

    (Jakub Chaloupský 2020-01-10 kl 11:45) Anmäld
  44. Joar Hertin, Herrar

    (Joar Hertin 2020-01-09 kl 21:12) Anmäl
  45. 10milakaveln

    (Anton Hansson 2020-01-09 kl 18:42) Anmäl
  46. Ella Palm D20

    (Ella Palm 2020-01-09 kl 18:41) Anmäl
  47. Måns Sandahl Ungdoms klass

    (Måns Sandahl 2020-01-09 kl 16:56) Anmäl
  48. Aleksei Alekseyonok H21

    (Aleksei 2020-01-09 kl 16:54) Anmäl
  49. Erik ling H18

    (Erik ling 2020-01-09 kl 14:42) Anmäl
  50. Elna Forsberg D21

    (Elna 2020-01-09 kl 13:43) Anmäl
  51. Anette Carlsson Dam

    (Anette 2020-01-09 kl 12:35) Anmäl
  52. Mattias Öhlund H18

    (Mattias Öhlund 2020-01-09 kl 10:51) Anmäl
  53. Emil Öhlund H20

    (Emil Öhlund 2020-01-09 kl 10:45) Anmäld
  54. Tova Olsson D21

    (Tova Olsson 2020-01-09 kl 00:56) Anmäl
  55. coach

    (Christian Tingström 2020-01-08 kl 22:19) Anmäl
  56. H20

    (Jakob ingström 2020-01-08 kl 21:48) Anmäld
  57. D20

    (Julia Rangert 2020-01-08 kl 21:33) Anmäl
  58. Filip Ossiansson -H21

    (Filip Ossiansson 2020-01-08 kl 21:29) Anmäl
  59. Joakim Hederskog Herrar

    (Joakim Hederskog 2020-01-08 kl 21:21) Anmäl
  60. Arvid Nord H21

    (Arvid Nord 2020-01-08 kl 21:17) Anmäl
  61. Sara Granstedt D20

    (Sara Granstedt 2020-01-08 kl 21:16) Anmäl
  62. Alice Axelsson D21

    (Alice Axelsson 2020-01-08 kl 20:56) Anmäld

Andra sektioner - IKHP

IKHP-Allmänt

IKHP-Cykel

IKHP-Cykel

IKHP-Skidor

IKHP-Triathlon

 

Sponsorer IKHP - Orientering

 

 

 

Direktlänkar

 

Beställning av kläder

 

Klubbshopen för beställning av kläder via Trimtex hittar ni här.

 

Följ oss på sociala medier

           

Postadress:
IK Hakarpspojkarna - Orientering
Norra Klevaliden 13
56193 Huskvarna

Kontakt:
Tel: 036133054
E-post: This is a mailto link

Se all info