MS
100 m 400 m 800 m 3 000 m 110 mh 106,7 Höjd Stav Längd Kula 7,26 Diskus 2,0 
P 17
100 m 110 mh 91,4 
P 15
80 m 800 m 80 mh 84,0 Höjd Längd Kula 4,0 
P 13
60 m 600 m 60 mh 76,2 Höjd Längd Kula 3,0 
KS
100 m 400 m 800 m 3 000 m 100 mh 84,0 Höjd Stav Längd Kula 4,0 Diskus 1,0 Slägga 4,0 
F 17
100 m 800 m 100 mh 76,2 Kula 3,0 Slägga 3,0 
F 15
80 m 800 m 80 mh 76,2 Höjd Längd Kula 3,0 
F 13
60 m 600 m 60mh 68,6 Höjd Längd Kula 2,0kg 

Bohusspelen

Listan skapad: 2014-07-24 09:17:14


MS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

78

Gustav Magnusson

1995

IK Orient

80

Tobias Jonsson

1996

IK Orient

88

Per-Joan Lorentzon

1974

IK Orient

89

Mathias Andersson

1986

IK Orient

111

Marti Nikolai Kaneström

1996

Lambertseter IF Norge

121

Erik Gedda

1995

Mölndals AIK

122

Linus Ahnbo

1994

Mölndals AIK

176

Herman Olvik

1996

Ullevi FK

190

Oscar Söderbergh

1996

Ullevi FK

203

Victor Fingal

1996

Ullevi FK

204

Eddy Meyerdierks

1996

Ullevi FK

205

Emil Lyrberg

1993

Ullevi FK

206

Rasmus Karlsson

1992

Ullevi FK

207

Patrik Andersson

1991

Ullevi FK

210

Andreas Norström

1992

Ullevi FK

214

Robin Noping

1996

Ullevi FK

234

Josef Åberg

1991

Hälle IF

Totalt 17 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Erlend Haflan

1990

Fredrikstad IF Norge

45

Rickard Gunnarsson

1991

Hässelby SK

66

Michael Skalenius

1990

IF Kville

92

Alexander Rahm

1992

IK Orient

165

Niclas Ragneberg

1991

Trollhättan FIK

171

Kevin Hermansson

1995

Trollhättan FIK

197

Hampus Börjesson

1994

Ullevi FK

198

Chritopher Nilsson

1994

Ullevi FK

199

Dennis Wikström-Roos

1993

Ullevi FK

200

Hugo Forsberg

1996

Ullevi FK

201

Noah Elliot

1996

Ullevi FK

218

Daniel Skatt

1991

Örgryte IS

Totalt 12 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Erik Laggren

1994

Alingsås IF

41

Benjamin Åberg

1995

Hälle IF

152

Tobias Karlsson

1995

Sävedalens AIK

Totalt 3 deltagare

3 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Alexander Holm

1992

GOIF Tjalve

126

Jonathan Weichbrodt

1994

Mölndals AIK

150

Daniel Bucht

1996

Sävedalens AIK

151

Gabriel Steffensen

1996

Sävedalens AIK

Totalt 4 deltagare

110 mh 106,7

Startnr

Namn

Född

Förening

78

Gustav Magnusson

1995

IK Orient

158

Rasmus Stene

1990

Tjalve IK Norge

173

Philip Ngwe

1995

Ullevi FK

202

Per Johansson

1996

Ullevi FK

Totalt 4 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Filip Augustsson

1997

Brattås CK

53

Fredrik Sangberg

1990

IF Kville

54

Oskar Rybo

1989

IF Kville

176

Herman Olvik

1996

Ullevi FK

183

Robin Jacobsson

1998

Ullevi FK

190

Oscar Söderbergh

1996

Ullevi FK

221

Arvid Ryberg

1998

Örgryte IS

238

Carl-Ludvig Patriksson

1998

IF Kville

Totalt 8 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

135

Erik Thorstensson

1989

Spårvägens FK

159

Andreas Gjesdal

1995

Tjalve IK Norge

182

Gustaf Bålström

1998

Ullevi FK

183

Robin Jacobsson

1998

Ullevi FK

184

Mauro Karlsfred

1998

Ullevi FK

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Filip Augustsson

1997

Brattås CK

13

Elias Martinsson

1997

Brattås CK

80

Tobias Jonsson

1996

IK Orient

111

Marti Nikolai Kaneström

1996

Lambertseter IF Norge

178

Daniel Bolin

1997

Ullevi FK

190

Oscar Söderbergh

1996

Ullevi FK

191

Viktor Johansson

1997

Ullevi FK

219

Erik Olsson

1989

Örgryte IS

220

Victor Koch

1998

Örgryte IS

Totalt 9 deltagare

Kula 7,26

Startnr

Namn

Född

Förening

91

Jonas Meyer

1990

IK Orient

Totalt 1 deltagare

Diskus 2,0

Startnr

Namn

Född

Förening

158

Rasmus Stene

1990

Tjalve IK Norge

Totalt 1 deltagare

P 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

61

Eric Andreasson

1997

IF Kville

177

Axel Dillner

1997

Ullevi FK

184

Mauro Karlsfred

1998

Ullevi FK

192

Isak Adam

1998

Ullevi FK

211

Pontus Ericstam

1998

Ullevi FK

212

Axel Dillner

1997

Ullevi FK

220

Victor Koch

1998

Örgryte IS

Totalt 7 deltagare

110 mh 91,4

Startnr

Namn

Född

Förening

13

Elias Martinsson

1997

Brattås CK

Totalt 1 deltagare

P 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

42

Rickard Kilborn

1999

Hälle IF

77

Jesper Simonsson

2000

IK Orient

140

Liu Kunmark

2000

Strömstads IF

144

Erik Andersson

1999

Sävedalens AIK

163

Emil Fagerlin

2000

Trollhättan FIK

186

Max Asensio

1999

Ullevi FK

187

Truls Solli Larsson

1999

Ullevi FK

188

Daniel Johansson

1999

Ullevi FK

189

Anton Bengtsson

1999

Ullevi FK

195

Isak Kristensen

2000

Ullevi FK

215

Anton Bengtsson

1999

Ullevi FK

222

Viggo Hahnsson

1999

Örgryte IS

Totalt 12 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

50

Edvin Qvist-Weghagen

2000

IF Hagen FIK

161

Erik Jälknäs

2000

Trollhättan FIK

162

Carl Jälknäs

2000

Trollhättan FIK

164

Jonathan Borg

2000

Trollhättan FIK

215

Anton Bengtsson

1999

Ullevi FK

237

Malkom Lundqvist

2000

Sävedalens AIK

239

Ole Martin Sandness

1999

Sörum IL Norge

Totalt 7 deltagare

80 mh 84,0

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Robin Gustafsson

1999

Brattås CK

35

Anton Berilsson

1999

Habo FIF

65

Rey Yasui

1999

IF Kville

222

Viggo Hahnsson

1999

Örgryte IS

223

Carl Bengtström

2000

Örgryte IS

224

Olof Ryberg

2000

Örgryte IS

Totalt 6 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

20

Edwin Pakiam

2000

Dals Södra FFI

35

Anton Berilsson

1999

Habo FIF

65

Rey Yasui

1999

IF Kville

185

Markus Lundborg

1999

Ullevi FK

213

Malcolm Herlenius

1999

Ullevi FK

240

Markus Menander

1999

Bohus IF

Totalt 6 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

35

Anton Berilsson

1999

Habo FIF

77

Jesper Simonsson

2000

IK Orient

110

Samuel Persgården

1999

Kongahälla AIK

140

Liu Kunmark

2000

Strömstads IF

144

Erik Andersson

1999

Sävedalens AIK

186

Max Asensio

1999

Ullevi FK

188

Daniel Johansson

1999

Ullevi FK

211

Pontus Ericstam

1998

Ullevi FK

213

Malcolm Herlenius

1999

Ullevi FK

222

Viggo Hahnsson

1999

Örgryte IS

223

Carl Bengtström

2000

Örgryte IS

224

Olof Ryberg

2000

Örgryte IS

240

Markus Menander

1999

Bohus IF

Totalt 13 deltagare

Kula 4,0

Startnr

Namn

Född

Förening

65

Rey Yasui

1999

IF Kville

140

Liu Kunmark

2000

Strömstads IF

195

Isak Kristensen

2000

Ullevi FK

224

Olof Ryberg

2000

Örgryte IS

Totalt 4 deltagare

P 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

67

Philip Höglund

2001

IFK Göteborg-Friidrott

72

David Tengblad

2001

IK Orient

83

William Brochman

2001

IK Orient

118

Melker Drackner

2001

Lidköpings IS

193

Jesper Larsson

2001

Ullevi FK

225

Axel Nätstrand

2003

Örgryte IS

Totalt 6 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

82

Simon Häll

2001

IK Orient

83

William Brochman

2001

IK Orient

127

Josef Wallenlind

2001

Mölndals AIK

160

David Cannmo

2001

Trollhättan FIK

Totalt 4 deltagare

60 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

118

Melker Drackner

2001

Lidköpings IS

235

Fredrik Grund

2002

IF Kville

Totalt 2 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

82

Simon Häll

2001

IK Orient

160

David Cannmo

2001

Trollhättan FIK

235

Fredrik Grund

2002

IF Kville

236

Gustav Tartu

2002

IF Kville

Totalt 4 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

67

Philip Höglund

2001

IFK Göteborg-Friidrott

82

Simon Häll

2001

IK Orient

83

William Brochman

2001

IK Orient

118

Melker Drackner

2001

Lidköpings IS

119

Philip Robertsson

2001

Lidköpings IS

193

Jesper Larsson

2001

Ullevi FK

225

Axel Nätstrand

2003

Örgryte IS

235

Fredrik Grund

2002

IF Kville

236

Gustav Tartu

2002

IF Kville

Totalt 9 deltagare

Kula 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

70

Magnus Andersson

2002

IFK Växjö

119

Philip Robertsson

2001

Lidköpings IS

235

Fredrik Grund

2002

IF Kville

236

Gustav Tartu

2002

IF Kville

Totalt 4 deltagare

KS


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

25

Nina Lundin

1995

GKIK-Friidrott

26

Stina Kilborn

1995

GKIK-Friidrott

28

Ragnhild Kilborn

1995

GKIK-Friidrott

52

Ida Lindskog

1990

IF Kville

55

Anette Persson

1985

IF Kville

56

Josefine Dahlqvist

1988

IF Kville

62

Ida Lindskog

1990

IF Kville

74

Caroline Larsson

1993

IK Orient

90

Moa Kjellsson

1998

IK Orient

96

Amanda Öberg

1996

IK Ymer

97

Emma Gustafsson

1995

IK Ymer

98

Jessica Wallenius

1994

IK Ymer

108

Malin Eriksson

1991

KFUM Örebro FI

196

Eveliina Hiltunen

1995

Ullevi FK

Totalt 14 deltagare

400 m

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Johanna Holmen Svensson

1995

Alingsås IF

8

Eline Felicia Köping Hoftum

1989

Asker Skiklubb

17

Isabell Hultén

1999

Brattås CK

24

Nora Kolleröd

1990

Fredrikstad IF Norge

29

Emma Söderström

1998

GKIK-Friidrott

64

Isabelle Melin

1998

IF Kville

86

Helén Andréasson

1993

IK Orient

93

Evelina Olsson

1998

IK Orient

97

Emma Gustafsson

1995

IK Ymer

98

Jessica Wallenius

1994

IK Ymer

99

Wilma Snygg

1999

IK Ymer

101

Karin Ytterberg

1997

IK Ymer

102

Caroline Andersson

1992

IK Ymer

116

Linnea Tabelius

1997

Lerum Fi

117

Amanda Holmberg

1998

Lidköpings IS

123

Elvira Erixon

1996

Mölndals AIK

129

Julia Törnblad

1997

Mölndals AIK

136

Frida Hansson

1997

Stenungsunds FI

137

Alicia Nilsson

1998

Stenungsunds FI

148

Josefin Persson

1998

Sävedalens AIK

169

Elin Axelsson

1994

Trollhättan FIK

196

Eveliina Hiltunen

1995

Ullevi FK

226

Hanna Bergqvist

1991

Örgryte IS

Totalt 23 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Nicile Sörensen

1996

Falu IK

47

Kajsa Nyqvist

1996

IF Göta

87

Ester Torstensson

1996

IK Orient

170

Sara Christiansson

1997

Trollhättan FIK

Totalt 4 deltagare

3 000 m

Startnr

Namn

Född

Förening

120

Aleksandra Gustavsson

1997

Lidköpings IS

124

Evelina Beramand

1994

Mölndals AIK

125

Johanna Andersson

1996

Mölndals AIK

147

Malin Jonsson

1996

Sävedalens AIK

Totalt 4 deltagare

100 mh 84,0

Startnr

Namn

Född

Förening

96

Amanda Öberg

1996

IK Ymer

108

Malin Eriksson

1991

KFUM Örebro FI

172

Josefin Svensson

1989

Ullevi FK

174

Johanna Koseleus

1995

Ullevi FK

175

Ellen Ekholm

1996

Ullevi FK

Totalt 5 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

6

Frida Gustafsson

1994

Alingsås IF

29

Emma Söderström

1998

GKIK-Friidrott

134

Moa Thorstensson

1990

Spårvägen

136

Frida Hansson

1997

Stenungsunds FI

146

Agnes Bengtson

1997

Sävedalens AIK

175

Ellen Ekholm

1996

Ullevi FK

180

Julia Petersson

1998

Ullevi FK

Totalt 7 deltagare

Stav

Startnr

Namn

Född

Förening

133

Emma Andersson

1991

Spårvägen

143

Julie Farseth Berg

1994

Strömstads IF

153

Matilda Ekenberg

2000

Sävedalens AIK

181

Rebecca Petersson

1998

Ullevi FK

241

Katarine Haarklau

1991

Gular IL Norge

Totalt 5 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

39

Agnes Fredriksson

1997

Hovslätts IK

46

Sandra Höglund

1998

Högbo GIF

48

Kristin Andersson

1992

IF Göta

62

Ida Lindskog

1990

IF Kville

108

Malin Eriksson

1991

KFUM Örebro FI

114

Dagny Olofsson Hoffman

1997

Lerum Fi

115

Kerstin Olofsson Hoffman

1997

Lerum Fi

138

Sara Sjögren

1998

Stenungsunds FI

145

Hanna Gille

1996

Sävedalens AIK

168

Sarah Nordin

1997

Trollhättan FIK

172

Josefin Svensson

1989

Ullevi FK

208

Amanda Fredlund

1992

Ullevi FK

209

Moa Karlin Josefsson

1994

Ullevi FK

Totalt 13 deltagare

Kula 4,0

Startnr

Namn

Född

Förening

75

Maria Nilsson

1995

IK Orient

105

Marie Grahn

1967

KA 2 IF

172

Josefin Svensson

1989

Ullevi FK

Totalt 3 deltagare

Diskus 1,0

Startnr

Namn

Född

Förening

16

Emma Harrysson

1997

Brattås CK

36

Emma Hultström

1998

Hammarby FI

75

Maria Nilsson

1995

IK Orient

117

Amanda Holmberg

1998

Lidköpings IS

Totalt 4 deltagare

Slägga 4,0

Startnr

Namn

Född

Förening

75

Maria Nilsson

1995

IK Orient

157

Mari Strange Öya

1990

Tjalve IK Norge

217

Karolina Pedersen

1987

Ullevi FK

Totalt 3 deltagare

F 17


100 m

Startnr

Namn

Född

Förening

36

Emma Hultström

1998

Hammarby FI

39

Agnes Fredriksson

1997

Hovslätts IK

46

Sandra Höglund

1998

Högbo GIF

93

Evelina Olsson

1998

IK Orient

101

Karin Ytterberg

1997

IK Ymer

137

Alicia Nilsson

1998

Stenungsunds FI

148

Josefin Persson

1998

Sävedalens AIK

168

Sarah Nordin

1997

Trollhättan FIK

181

Rebecca Petersson

1998

Ullevi FK

Totalt 9 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

73

Julia Nilsson

1998

IK Orient

137

Alicia Nilsson

1998

Stenungsunds FI

Totalt 2 deltagare

100 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

29

Emma Söderström

1998

GKIK-Friidrott

114

Dagny Olofsson Hoffman

1997

Lerum Fi

117

Amanda Holmberg

1998

Lidköpings IS

136

Frida Hansson

1997

Stenungsunds FI

138

Sara Sjögren

1998

Stenungsunds FI

Totalt 5 deltagare

Kula 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Ebba Olsson

1997

Brattås CK

16

Emma Harrysson

1997

Brattås CK

29

Emma Söderström

1998

GKIK-Friidrott

36

Emma Hultström

1998

Hammarby FI

117

Amanda Holmberg

1998

Lidköpings IS

Totalt 5 deltagare

Slägga 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Ebba Olsson

1997

Brattås CK

84

Ida Wingård

2000

IK Orient

104

Sara Grahn

2000

KA 2 IF

179

Fanny Leandersson

1997

Ullevi FK

233

Johanna Hansen

1998

Ullevi FK

Totalt 5 deltagare

F 15


80 m

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lowa Björkdahl

2000

Alingsås IF

4

Hanna Andersson

2000

Alingsås IF

5

Anna Hjortstam

2000

Alingsås IF

10

Felicia Sjöblom

2000

Bergaström IK

17

Isabell Hultén

1999

Brattås CK

33

Agnes Nogueras

2000

GKIK-Friidrott

37

Vilma Hultström

2000

Hammarby FI

38

Ida Jespersen

2000

HG ATM Danmark

40

Linnéa Mossberg

1999

Håfreströms IF

43

Ebba Burrows

2000

Hälle IF

44

Amanda Hansson

1999

Hässelby SK

58

Elin Thorsson

1999

IF Kville

59

Julia Björkman

2000

IF Kville

85

Lisa Dahlström

1999

IK Orient

100

Claudia Belgrave

2000

IK Ymer

103

Hanna Gadzo

1999

Istrums SK

104

Sara Grahn

2000

KA 2 IF

106

Emmy Smeberg

2000

KA 2 IF

107

Ida Callenvik

1999

Karlskoga FI

128

Ebba Molinder

2000

Mölndals AIK

132

Linn Hertz Saebbö

2000

GKIK-Friidrott

154

Mathilda Gustavsson

2000

Tanums IF

155

Jessica Jönsson

1999

Tanums IF

194

Violeta Sekiraqa

2000

Ullevi FK

227

Rebecca Strand

1999

Örgryte IS

228

Emma Hamilton

1999

Örgryte IS

229

Della Månsson

1999

Örgryte IS

231

Mathilda Fogelberg

1999

Örgryte IS

Totalt 28 deltagare

800 m

Startnr

Namn

Född

Förening

9

Hanna Simon Köping Hoftum

2000

Asker Skiklubb

37

Vilma Hultström

2000

Hammarby FI

51

Cornelia Storm-Karlén

1999

IF Hagen FIK

99

Wilma Snygg

1999

IK Ymer

156

Miranda Eskilsson

1999

Tanums IF

216

Ella Högman

1999

Ullevi FK

Totalt 6 deltagare

80 mh 76,2

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lowa Björkdahl

2000

Alingsås IF

18

Astrid Lees

1999

Brattås CK

44

Amanda Hansson

1999

Hässelby SK

49

Martina Bergqvist

1999

IF Göta

57

Elin Fredriksson

2000

IF Kville

58

Elin Thorsson

1999

IF Kville

104

Sara Grahn

2000

KA 2 IF

106

Emmy Smeberg

2000

KA 2 IF

107

Ida Callenvik

1999

Karlskoga FI

128

Ebba Molinder

2000

Mölndals AIK

132

Linn Hertz Saebbö

2000

GKIK-Friidrott

230

Therese Nätstrand

2000

Örgryte IS

231

Mathilda Fogelberg

1999

Örgryte IS

Totalt 13 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Ina Dahl

2000

Alingsås IF

5

Anna Hjortstam

2000

Alingsås IF

30

Sanna Sandström

2000

GKIK-Friidrott

31

Malena Ljungqvist-Thoen

2000

GKIK-Friidrott

38

Ida Jespersen

2000

HG ATM Danmark

51

Cornelia Storm-Karlén

1999

IF Hagen FIK

57

Elin Fredriksson

2000

IF Kville

103

Hanna Gadzo

1999

Istrums SK

132

Linn Hertz Saebbö

2000

GKIK-Friidrott

232

Linnea Hovtun

2000

Örgryte IS

Totalt 10 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Hanna Andersson

2000

Alingsås IF

10

Felicia Sjöblom

2000

Bergaström IK

37

Vilma Hultström

2000

Hammarby FI

38

Ida Jespersen

2000

HG ATM Danmark

43

Ebba Burrows

2000

Hälle IF

44

Amanda Hansson

1999

Hässelby SK

49

Martina Bergqvist

1999

IF Göta

59

Julia Björkman

2000

IF Kville

99

Wilma Snygg

1999

IK Ymer

100

Claudia Belgrave

2000

IK Ymer

103

Hanna Gadzo

1999

Istrums SK

106

Emmy Smeberg

2000

KA 2 IF

109

Fanny Runheim

1999

KFUM Örebro FI

113

Johanna Andersson

1999

Lerum Fi

128

Ebba Molinder

2000

Mölndals AIK

132

Linn Hertz Saebbö

2000

GKIK-Friidrott

141

Linn Bergström

2000

Strömstads IF

227

Rebecca Strand

1999

Örgryte IS

228

Emma Hamilton

1999

Örgryte IS

229

Della Månsson

1999

Örgryte IS

230

Therese Nätstrand

2000

Örgryte IS

232

Linnea Hovtun

2000

Örgryte IS

Totalt 22 deltagare

Kula 3,0

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Lowa Björkdahl

2000

Alingsås IF

3

Ina Dahl

2000

Alingsås IF

30

Sanna Sandström

2000

GKIK-Friidrott

33

Agnes Nogueras

2000

GKIK-Friidrott

49

Martina Bergqvist

1999

IF Göta

100

Claudia Belgrave

2000

IK Ymer

167

Hanna Borgemyr

1999

Trollhättan FIK

194

Violeta Sekiraqa

2000

Ullevi FK

Totalt 8 deltagare

F 13


60 m

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Elina Bergman

2001

Brattås CK

21

Cecilia Eriksson

2003

Eds SK

60

Emelie Greby

2001

IF Kville

63

Mathilda Hammarqvist

2001

IF Kville

68

Anna Furubring

2001

IFK Lund

76

Martina Olsson

2002

IK Orient

79

Hanna Hedin

2002

IK Orient

94

Ebba Johansson

2002

IK Orient

112

Thea Sofie Kaneström

2002

Lambertseter IF Norge

130

Felicia Sellman

2001

Mölndals AIK

142

Linnea Borrman

2001

Strömstads IF

Totalt 11 deltagare

600 m

Startnr

Namn

Född

Förening

63

Mathilda Hammarqvist

2001

IF Kville

94

Ebba Johansson

2002

IK Orient

139

Emelie Kinle

2001

Stenungsunds FI

149

Felicia Niklasson

2001

Sävedalens AIK

166

Hanna Johansson

2001

Trollhättan FIK

Totalt 5 deltagare

60mh 68,6

Startnr

Namn

Född

Förening

32

Filippa Söderström

2001

GKIK-Friidrott

76

Martina Olsson

2002

IK Orient

79

Hanna Hedin

2002

IK Orient

81

Alice Gunnarsson

2002

IK Orient

95

Tova Gisslén

2003

IK Wilske

Totalt 5 deltagare

Höjd

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Elina Bergman

2001

Brattås CK

21

Cecilia Eriksson

2003

Eds SK

32

Filippa Söderström

2001

GKIK-Friidrott

71

Sofia Wingård

2002

IK Orient

76

Martina Olsson

2002

IK Orient

79

Hanna Hedin

2002

IK Orient

81

Alice Gunnarsson

2002

IK Orient

95

Tova Gisslén

2003

IK Wilske

112

Thea Sofie Kaneström

2002

Lambertseter IF Norge

142

Linnea Borrman

2001

Strömstads IF

166

Hanna Johansson

2001

Trollhättan FIK

Totalt 11 deltagare

Längd

Startnr

Namn

Född

Förening

19

Elina Bergman

2001

Brattås CK

32

Filippa Söderström

2001

GKIK-Friidrott

60

Emelie Greby

2001

IF Kville

63

Mathilda Hammarqvist

2001

IF Kville

68

Anna Furubring

2001

IFK Lund

71

Sofia Wingård

2002

IK Orient

76

Martina Olsson

2002

IK Orient

79

Hanna Hedin

2002

IK Orient

81

Alice Gunnarsson

2002

IK Orient

95

Tova Gisslén

2003

IK Wilske

112

Thea Sofie Kaneström

2002

Lambertseter IF Norge

131

Moa Sellman

2003

Mölndals AIK

142

Linnea Borrman

2001

Strömstads IF

166

Hanna Johansson

2001

Trollhättan FIK

Totalt 14 deltagare

Kula 2,0kg

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Lotta Flatum

2002

Brandbu IF Norge

68

Anna Furubring

2001

IFK Lund

95

Tova Gisslén

2003

IK Wilske

112

Thea Sofie Kaneström

2002

Lambertseter IF Norge

142

Linnea Borrman

2001

Strömstads IF

Totalt 5 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems