P 14
80 m 300 m 800 m 2 000 m 80 mh 84,0 300 mh 1 500 m hinder Höjd Stav Längd Tresteg Kula 4,0 Diskus 1,0 Slägga 4,0 Spjut 600 g 
P 13
60 m 200 m 600 m 1 500 m 60 mh 76,2 200 mh 76,2 Höjd Stav Längd zon Tresteg Kula 3,0 Diskus 600 g Slägga 3,0 Spjut 400 g 
F 14
80 m 300 m 800 m 2 000 m 80 mh 76,2 300 mh 76,2 1 500 m hinder Höjd Stav Längd Tresteg Kula 3,0 Diskus 750 g Slägga 3,0 Spjut 500 g 
F 13
60 m 200 m 600 m 1 500 m 60mh 68,6 200 mh 68,6 Höjd Stav Längd zon Tresteg Kula 2,0kg Diskus 600 g Slägga 2,0 Spjut 400 g 

Götalandsmästerskapen

Listan skapad: 2014-09-10 11:56:51


P 14


80 m 13/9 12:35

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Edwin Pakiam

2000

B-D/Dals Södra FFI

4

Jesper Simonsson

2000

B-D/IK Orient

10

Surachai Kunmak

2000

B-D/Strömstads IF

104

Simon Hultén

2000

GBG/Sävedalens AIK

119

Isak Kristensen

2000

GBG/Ullevi FK

167

Anton Andersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

184

Daniel Sjölin

2000

SKÅ/Höörs IS

194

Omar Chabaan

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

214

Hampus Lilja

2000

SKÅ/Klippans FK

227

Edvin Persson

2000

SKÅ/MAI

251

Marcus Andersson

2000

SKÅ/Öresunds FK

269

Hampus Holmberg

2000

SMÅ/Högby IF

270

Simon Strand

2000

SMÅ/Högby IF

271

Melker Torslén

2000

SMÅ/Högby IF

278

Victor Petersson

2000

SMÅ/IFK Växjö

282

Anton Winroth

2000

SMÅ/IFK Växjö

316

Andrés Vera

2000

SMÅ/Wärnamo SK

322

Jesper Fassé

2000

VÄS/Falköpings FIK

351

Simon Jonsson

2000

VÄS/Lidköpings IS

354

Emiil Fagerlin

2000

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 20 deltagare

300 m 14/9 12:25

Startnr

Namn

Född

Förening

76

Christoffer Wockatz

2000

GBG/Kville

104

Simon Hultén

2000

GBG/Sävedalens AIK

107

Albin Thunberg

2000

GBG/Sävedalens AIK

119

Isak Kristensen

2000

GBG/Ullevi FK

128

Carl Bengström

2000

GBG/Örgryte IS

184

Daniel Sjölin

2000

SKÅ/Höörs IS

193

Erik Hedenström

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

214

Hampus Lilja

2000

SKÅ/Klippans FK

227

Edvin Persson

2000

SKÅ/MAI

273

Alex Wisme

2000

SMÅ/IFK Växjö

322

Jesper Fassé

2000

VÄS/Falköpings FIK

354

Emiil Fagerlin

2000

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 12 deltagare

800 m 13/9 16:10

Startnr

Namn

Född

Förening

58

Carl Malmström

2000

GBG/Kongahälla AIK

106

André Mellqvist

2000

GBG/Sävedalens AIK

107

Albin Thunberg

2000

GBG/Sävedalens AIK

128

Carl Bengström

2000

GBG/Örgryte IS

226

Henrik Möbius

2000

SKÅ/MAI

253

Ezatulah Nabizada

2000

SKÅ/Öresunds FK

335

Eric Kjellman

2000

VÄS/IK Ymer

355

Erik Jälknäs

2000

VÄS/Trollhättans FIK

356

Carl Jälknäs

2000

VÄS/Trollhättans FIK

365

Simon Hjortmark

2000

ÖST/GOIF Tjalve

395

Malkom Lundqvist

2000

GBG/Sävedalens AIK

Totalt 11 deltagare

2 000 m 14/9 13:50

Startnr

Namn

Född

Förening

106

André Mellqvist

2000

GBG/Sävedalens AIK

144

Sam Nilsson-Ezeh

2000

HAL/IF Rigor

226

Henrik Möbius

2000

SKÅ/MAI

253

Ezatulah Nabizada

2000

SKÅ/Öresunds FK

335

Eric Kjellman

2000

VÄS/IK Ymer

355

Erik Jälknäs

2000

VÄS/Trollhättans FIK

356

Carl Jälknäs

2000

VÄS/Trollhättans FIK

365

Simon Hjortmark

2000

ÖST/GOIF Tjalve

Totalt 8 deltagare

80 mh 84,0 14/9 10:10

Startnr

Namn

Född

Förening

21

Hugo Delveus

2000

BLE/Ka2 IF

55

Samuel Lestander

2000

GBG/IFK Göteborg

129

Felix Larsen Nilsson

2000

GBG/Örgryte IS

143

Tobias Calryd

2000

HAL/IF Rigor

167

Anton Andersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

194

Omar Chabaan

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

269

Hampus Holmberg

2000

SMÅ/Högby IF

282

Anton Winroth

2000

SMÅ/IFK Växjö

352

Vilgot Dahl

2000

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 10 deltagare

300 mh 13/9 17:45

Startnr

Namn

Född

Förening

21

Hugo Delveus

2000

BLE/Ka2 IF

128

Carl Bengström

2000

GBG/Örgryte IS

129

Felix Larsen Nilsson

2000

GBG/Örgryte IS

143

Tobias Calryd

2000

HAL/IF Rigor

168

Alexander Dahlslund

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

227

Edvin Persson

2000

SKÅ/MAI

Totalt 6 deltagare

1 500 m hinder 13/9 18:40

Startnr

Namn

Född

Förening

120

William Ryden

2000

GBG/Ullevi FK

129

Felix Larsen Nilsson

2000

GBG/Örgryte IS

352

Vilgot Dahl

2000

VÄS/Lidköpings IS

356

Carl Jälknäs

2000

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 4 deltagare

Höjd 13/9 16:00

Startnr

Namn

Född

Förening

2

Edwin Pakiam

2000

B-D/Dals Södra FFI

21

Hugo Delveus

2000

BLE/Ka2 IF

55

Samuel Lestander

2000

GBG/IFK Göteborg

76

Christoffer Wockatz

2000

GBG/Kville

99

Jona Askelund

2000

GBG/Mölndals AIK

120

William Ryden

2000

GBG/Ullevi FK

166

Daniel Hinrichs

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

185

Albin Wågsäter

2000

SKÅ/IF Kronan

252

Samuel Fransson

2000

SKÅ/Öresunds FK

271

Melker Torslén

2000

SMÅ/Högby IF

352

Vilgot Dahl

2000

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 11 deltagare

Stav 14/9 10:30

Startnr

Namn

Född

Förening

99

Jona Askelund

2000

GBG/Mölndals AIK

120

William Ryden

2000

GBG/Ullevi FK

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

227

Edvin Persson

2000

SKÅ/MAI

277

Jonathan Hagehed

2000

SMÅ/IFK Växjö

Totalt 5 deltagare

Längd 13/9 18:00

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Jesper Simonsson

2000

B-D/IK Orient

55

Samuel Lestander

2000

GBG/IFK Göteborg

104

Simon Hultén

2000

GBG/Sävedalens AIK

143

Tobias Calryd

2000

HAL/IF Rigor

144

Sam Nilsson-Ezeh

2000

HAL/IF Rigor

166

Daniel Hinrichs

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

167

Anton Andersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

168

Alexander Dahlslund

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

193

Erik Hedenström

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

194

Omar Chabaan

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

214

Hampus Lilja

2000

SKÅ/Klippans FK

251

Marcus Andersson

2000

SKÅ/Öresunds FK

277

Jonathan Hagehed

2000

SMÅ/IFK Växjö

278

Victor Petersson

2000

SMÅ/IFK Växjö

282

Anton Winroth

2000

SMÅ/IFK Växjö

351

Simon Jonsson

2000

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 16 deltagare

Tresteg 14/9 15:00

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Jesper Simonsson

2000

B-D/IK Orient

21

Hugo Delveus

2000

BLE/Ka2 IF

128

Carl Bengström

2000

GBG/Örgryte IS

143

Tobias Calryd

2000

HAL/IF Rigor

168

Alexander Dahlslund

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

185

Albin Wågsäter

2000

SKÅ/IF Kronan

214

Hampus Lilja

2000

SKÅ/Klippans FK

215

Hampus Nordstedt KJell

2000

SKÅ/Klippans FK

277

Jonathan Hagehed

2000

SMÅ/IFK Växjö

278

Victor Petersson

2000

SMÅ/IFK Växjö

351

Simon Jonsson

2000

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 11 deltagare

Kula 4,0 13/9 16:20

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Surachai Kunmak

2000

B-D/Strömstads IF

34

Alex Olsson

2000

BLE/Kyrkhults SK

105

Simon Lanngren

2000

GBG/Sävedalens AIK

119

Isak Kristensen

2000

GBG/Ullevi FK

166

Daniel Hinrichs

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

202

Samuel Ahlqvist

2000

SKÅ/IFK Lund

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

216

Viktor Tullgren

2000

SKÅ/Klippans FK

255

Simon Bjärnlöf Segerlind

2000

SMÅ/Eksjö Södra

269

Hampus Holmberg

2000

SMÅ/Högby IF

270

Simon Strand

2000

SMÅ/Högby IF

273

Alex Wisme

2000

SMÅ/IFK Växjö

321

John Nguyen

2000

SMÅ/Wärnamo SK

Totalt 13 deltagare

Diskus 1,0 13/9 12:00

Startnr

Namn

Född

Förening

34

Alex Olsson

2000

BLE/Kyrkhults SK

56

Filip Linner

2000

GBG/IFK Göteborg

75

Joel Gylden

2000

GBG/Kville

105

Simon Lanngren

2000

GBG/Sävedalens AIK

137

Jaro Feldhusen

2000

HAL/Falkenbergs IK

166

Daniel Hinrichs

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

255

Simon Bjärnlöf Segerlind

2000

SMÅ/Eksjö Södra

270

Simon Strand

2000

SMÅ/Högby IF

273

Alex Wisme

2000

SMÅ/IFK Växjö

310

Gustav Alm

2000

SMÅ/Ljungby

Totalt 11 deltagare

Slägga 4,0 14/9 09:30

Startnr

Namn

Född

Förening

56

Filip Linner

2000

GBG/IFK Göteborg

186

Sebastian Smusin

2000

SKÅ/IF Kronan

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

255

Simon Bjärnlöf Segerlind

2000

SMÅ/Eksjö Södra

273

Alex Wisme

2000

SMÅ/IFK Växjö

321

John Nguyen

2000

SMÅ/Wärnamo SK

334

Philip Fabian

2000

VÄS/IK Ymer

Totalt 7 deltagare

Spjut 600 g 14/9 11:30

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Surachai Kunmak

2000

B-D/Strömstads IF

75

Joel Gylden

2000

GBG/Kville

99

Jona Askelund

2000

GBG/Mölndals AIK

129

Felix Larsen Nilsson

2000

GBG/Örgryte IS

143

Tobias Calryd

2000

HAL/IF Rigor

144

Sam Nilsson-Ezeh

2000

HAL/IF Rigor

182

Johan Tropp

2001

SKÅ/HAIS

185

Albin Wågsäter

2000

SKÅ/IF Kronan

203

Casper Borgström

2000

SKÅ/IFK Lund

215

Hampus Nordstedt KJell

2000

SKÅ/Klippans FK

216

Viktor Tullgren

2000

SKÅ/Klippans FK

255

Simon Bjärnlöf Segerlind

2000

SMÅ/Eksjö Södra

271

Melker Torslén

2000

SMÅ/Högby IF

273

Alex Wisme

2000

SMÅ/IFK Växjö

393

Ozzie Hinsshaw

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 15 deltagare

P 13


60 m 13/9 13:35

Startnr

Namn

Född

Förening

6

David Tengblad

2001

B-D/IK Orient

13

Petter Roos

2001

BLE/FIF Gnistan

16

George Ian

2001

BLE/IF UDD

51

Erik Johansson

2001

GBG/IFK Göteborg

67

Philip Ryding

2001

GBG/Kville

158

Nils Bjerger

2001

HAL/Laholms IF

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

231

Bimo Soenarso

2001

SKÅ/Ystad IF

238

Jakob Zäll

2001

SKÅ/Ängelholms IF

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

266

Teodor Sobczyk

2001

SMÅ/Hovslätts IK

287

Victor Natvig

2001

SMÅ/IFK Växjö

292

Kasper Linnér

2001

SMÅ/IFK Växjö

296

Lukas Nilsson

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

313

Johan Claesson

2001

SMÅ/Tranås AIF

315

Max Brüel

2001

SMÅ/Villastads GIF

348

Edward Appelberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

358

Jonatan Forss

2001

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 20 deltagare

200 m 14/9 11:10

Startnr

Namn

Född

Förening

5

William Brochmann

2001

B-D/IK Orient

6

David Tengblad

2001

B-D/IK Orient

13

Petter Roos

2001

BLE/FIF Gnistan

51

Erik Johansson

2001

GBG/IFK Göteborg

52

Hampus Helamb

2001

GBG/IFK Göteborg

69

Tom Berensson

2001

GBG/Kville

79

Kalle Wållgren

2001

GBG/Lerum Friidrott

100

Josef Wallenlind

2001

GBG/Mölndals AIK

101

Oscar Weidenholm

2001

GBG/Mölndals AIK

102

William Sander

2001

GBG/Mölndals AIK

118

Jesper Larsson

2001

GBG/Ullevi FK

125

Charles Palmborg

2001

GBG/Ullevi FK

134

Oliver Edman Chrantz

2001

GBG/Örgryte IS

147

Viktor Hellström

2001

HAL/IF Rigor

158

Nils Bjerger

2001

HAL/Laholms IF

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

231

Bimo Soenarso

2001

SKÅ/Ystad IF

238

Jakob Zäll

2001

SKÅ/Ängelholms IF

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

287

Victor Natvig

2001

SMÅ/IFK Växjö

312

Andreas Unosson

2001

SMÅ/Oskarshamn SK

348

Edward Appelberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

358

Jonatan Forss

2001

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 25 deltagare

600 m 13/9 16:50

Startnr

Namn

Född

Förening

5

William Brochmann

2001

B-D/IK Orient

6

David Tengblad

2001

B-D/IK Orient

17

Vide Teglund

2001

BLE/IF UDD

52

Hampus Helamb

2001

GBG/IFK Göteborg

53

Anton Wälkki

2001

GBG/IFK Göteborg

59

Victor Larsson

2001

GBG/Kongahälla AIK

68

Elias Brink

2001

GBG/Kville

69

Tom Berensson

2001

GBG/Kville

100

Josef Wallenlind

2001

GBG/Mölndals AIK

102

William Sander

2001

GBG/Mölndals AIK

108

Alexander Bucht

2001

GBG/Sävedalens AIK

134

Oliver Edman Chrantz

2001

GBG/Örgryte IS

147

Viktor Hellström

2001

HAL/IF Rigor

170

Kasper Friberg

2001

SKÅ/Björntorps IF

232

Michael Nordahl

2001

SKÅ/Ystad IF

287

Victor Natvig

2001

SMÅ/IFK Växjö

312

Andreas Unosson

2001

SMÅ/Oskarshamn SK

315

Max Brüel

2001

SMÅ/Villastads GIF

357

David Cannmo

2001

VÄS/Trollhättans FIK

366

Emil Magnell Millan

2001

ÖST/GOIF Tjalve

383

Emil Renholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

400

Andreij Svanhill

2001

GBG/Ullevi FK

Totalt 22 deltagare

1 500 m 14/9 14:10

Startnr

Namn

Född

Förening

17

Vide Teglund

2001

BLE/IF UDD

59

Victor Larsson

2001

GBG/Kongahälla AIK

68

Elias Brink

2001

GBG/Kville

108

Alexander Bucht

2001

GBG/Sävedalens AIK

147

Viktor Hellström

2001

HAL/IF Rigor

170

Kasper Friberg

2001

SKÅ/Björntorps IF

232

Michael Nordahl

2001

SKÅ/Ystad IF

313

Johan Claesson

2001

SMÅ/Tranås AIF

357

David Cannmo

2001

VÄS/Trollhättans FIK

366

Emil Magnell Millan

2001

ÖST/GOIF Tjalve

383

Emil Renholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 11 deltagare

60 mh 76,2 14/9 09:00

Startnr

Namn

Född

Förening

16

George Ian

2001

BLE/IF UDD

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

67

Philip Ryding

2001

GBG/Kville

79

Kalle Wållgren

2001

GBG/Lerum Friidrott

103

Emil Krenauer

2001

GBG/Mölndals AIK

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

231

Bimo Soenarso

2001

SKÅ/Ystad IF

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

266

Teodor Sobczyk

2001

SMÅ/Hovslätts IK

285

Filip Lindh

2001

SMÅ/IFK Växjö

290

Casper Petersson

2001

SMÅ/IFK Växjö

297

Joshua Kidmo

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

306

Alexander Johansson

2001

SMÅ/Ljungby

313

Johan Claesson

2001

SMÅ/Tranås AIF

323

Christian Pool Wiklund

2001

VÄS/Falköpings FIK

349

Melker Drackner

2001

VÄS/Lidköpings IS

374

Henrik Renz

2001

ÖST/IK Norrköping

376

Edvin Åberg

2001

ÖST/IK Norrköping

384

Jonatan Eklöv

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 19 deltagare

200 mh 76,2 13/9 15:55

Startnr

Namn

Född

Förening

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

67

Philip Ryding

2001

GBG/Kville

79

Kalle Wållgren

2001

GBG/Lerum Friidrott

102

William Sander

2001

GBG/Mölndals AIK

103

Emil Krenauer

2001

GBG/Mölndals AIK

118

Jesper Larsson

2001

GBG/Ullevi FK

238

Jakob Zäll

2001

SKÅ/Ängelholms IF

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

266

Teodor Sobczyk

2001

SMÅ/Hovslätts IK

285

Filip Lindh

2001

SMÅ/IFK Växjö

290

Casper Petersson

2001

SMÅ/IFK Växjö

313

Johan Claesson

2001

SMÅ/Tranås AIF

349

Melker Drackner

2001

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 13 deltagare

Höjd 14/9 12:50

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

51

Erik Johansson

2001

GBG/IFK Göteborg

67

Philip Ryding

2001

GBG/Kville

103

Emil Krenauer

2001

GBG/Mölndals AIK

125

Charles Palmborg

2001

GBG/Ullevi FK

126

Melker Manne

2001

GBG/Ullevi FK

127

Sören Pauli

2001

GBG/Ullevi FK

131

Oliver Karlsson

2001

GBG/Örgryte IS

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

289

Rasmus Nygren

2001

SMÅ/IFK Växjö

290

Casper Petersson

2001

SMÅ/IFK Växjö

300

Otto Nilsson

2001

SMÅ/IK Sisu

305

Alfred Steen

2001

SMÅ/Ljungby

313

Johan Claesson

2001

SMÅ/Tranås AIF

328

Andreas Ehn

2001

VÄS/IK Ymer

348

Edward Appelberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

357

David Cannmo

2001

VÄS/Trollhättans FIK

Totalt 18 deltagare

Stav 13/9 14:00

Startnr

Namn

Född

Förening

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

66

Arvid Mägi Theorin

2001

GBG/Kville

132

Erik Rolfö

2001

GBG/Örgryte IS

133

Isak Hejdenberg

2001

GBG/Örgryte IS

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

289

Rasmus Nygren

2001

SMÅ/IFK Växjö

323

Christian Pool Wiklund

2001

VÄS/Falköpings FIK

374

Henrik Renz

2001

ÖST/IK Norrköping

Totalt 8 deltagare

Längd zon 14/9 09:30

Startnr

Namn

Född

Förening

13

Petter Roos

2001

BLE/FIF Gnistan

16

George Ian

2001

BLE/IF UDD

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

51

Erik Johansson

2001

GBG/IFK Göteborg

52

Hampus Helamb

2001

GBG/IFK Göteborg

118

Jesper Larsson

2001

GBG/Ullevi FK

125

Charles Palmborg

2001

GBG/Ullevi FK

126

Melker Manne

2001

GBG/Ullevi FK

131

Oliver Karlsson

2001

GBG/Örgryte IS

132

Erik Rolfö

2001

GBG/Örgryte IS

158

Nils Bjerger

2001

HAL/Laholms IF

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

231

Bimo Soenarso

2001

SKÅ/Ystad IF

238

Jakob Zäll

2001

SKÅ/Ängelholms IF

266

Teodor Sobczyk

2001

SMÅ/Hovslätts IK

285

Filip Lindh

2001

SMÅ/IFK Växjö

286

Isac Roselius

2001

SMÅ/IFK Växjö

296

Lukas Nilsson

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

305

Alfred Steen

2001

SMÅ/Ljungby

323

Christian Pool Wiklund

2001

VÄS/Falköpings FIK

328

Andreas Ehn

2001

VÄS/IK Ymer

349

Melker Drackner

2001

VÄS/Lidköpings IS

358

Jonatan Forss

2001

VÄS/Trollhättans FIK

374

Henrik Renz

2001

ÖST/IK Norrköping

376

Edvin Åberg

2001

ÖST/IK Norrköping

Totalt 28 deltagare

Tresteg 13/9 12:00

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

79

Kalle Wållgren

2001

GBG/Lerum Friidrott

101

Oscar Weidenholm

2001

GBG/Mölndals AIK

103

Emil Krenauer

2001

GBG/Mölndals AIK

118

Jesper Larsson

2001

GBG/Ullevi FK

131

Oliver Karlsson

2001

GBG/Örgryte IS

133

Isak Hejdenberg

2001

GBG/Örgryte IS

147

Viktor Hellström

2001

HAL/IF Rigor

158

Nils Bjerger

2001

HAL/Laholms IF

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

285

Filip Lindh

2001

SMÅ/IFK Växjö

286

Isac Roselius

2001

SMÅ/IFK Växjö

348

Edward Appelberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

349

Melker Drackner

2001

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 15 deltagare

Kula 3,0 14/9 13:15

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

35

Tomas Jones

2001

BLE/Kyrkhults SK

52

Hampus Helamb

2001

GBG/IFK Göteborg

66

Arvid Mägi Theorin

2001

GBG/Kville

201

Caleb Conable

2001

SKÅ/IFK Lund

217

Max Rosqvist Larsson

2001

SKÅ/Lomma

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

289

Rasmus Nygren

2001

SMÅ/IFK Växjö

295

Gustav Mathsson

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

300

Otto Nilsson

2001

SMÅ/IK Sisu

301

Filip Sörmander

2001

SMÅ/IK Sisu

306

Alexander Johansson

2001

SMÅ/Ljungby

327

William Lanndalen

2001

VÄS/IK Ymer

350

Philip Råbertsson

2001

VÄS/Lidköpings IS

Totalt 14 deltagare

Diskus 600 g 14/9 14:45

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

66

Arvid Mägi Theorin

2001

GBG/Kville

69

Tom Berensson

2001

GBG/Kville

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

256

Carl Hedin

2001

SMÅ/Eksjö Södra

265

Oskar Wictorsson

2001

SMÅ/Hovslätts IK

289

Rasmus Nygren

2001

SMÅ/IFK Växjö

292

Kasper Linnér

2001

SMÅ/IFK Växjö

301

Filip Sörmander

2001

SMÅ/IK Sisu

327

William Lanndalen

2001

VÄS/IK Ymer

350

Philip Råbertsson

2001

VÄS/Lidköpings IS

384

Jonatan Eklöv

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 12 deltagare

Slägga 3,0 13/9 17:30

Startnr

Namn

Född

Förening

53

Anton Wälkki

2001

GBG/IFK Göteborg

290

Casper Petersson

2001

SMÅ/IFK Växjö

301

Filip Sörmander

2001

SMÅ/IK Sisu

327

William Lanndalen

2001

VÄS/IK Ymer

Totalt 4 deltagare

Spjut 400 g 13/9 14:15

Startnr

Namn

Född

Förening

3

Max Lütken Bengtsson

2001

B-D/Håfreströms IF

22

Emil Stenlund

2001

BLE/Ka2 IF

53

Anton Wälkki

2001

GBG/IFK Göteborg

158

Nils Bjerger

2001

HAL/Laholms IF

182

Johan Tropp

2001

SKÅ/HAIS

204

Alexander Bergh

2001

GBG/Mölndals AIK

225

Erik Bengtsson

2001

SKÅ/MAI

231

Bimo Soenarso

2001

SKÅ/Ystad IF

234

Henrik Palmblad

2001

SKÅ/Åhus FIK

292

Kasper Linnér

2001

SMÅ/IFK Växjö

300

Otto Nilsson

2001

SMÅ/IK Sisu

301

Filip Sörmander

2001

SMÅ/IK Sisu

305

Alfred Steen

2001

SMÅ/Ljungby

327

William Lanndalen

2001

VÄS/IK Ymer

350

Philip Råbertsson

2001

VÄS/Lidköpings IS

374

Henrik Renz

2001

ÖST/IK Norrköping

383

Emil Renholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 17 deltagare

F 14


80 m 13/9 12:00

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Mathilda Gustavsson

2000

B-D/Tanums IF

14

Ebba Månsson

2000

BLE/FIF Gnistan

23

Sara Grahn

2000

BLE/Ka2 IF

24

Emmy Smedberg

2000

BLE/Ka2 IF

25

Hilma Hofström

2000

BLE/Ka2 IF

41

Emma Andreasson

2000

GBG/GKIK

57

Alexandra Pekic

2000

GBG/IFK Göteborg

72

Elin Eriksson

2000

GBG/Kville

84

Linnea Wijk

2000

GBG/Lerum Friidrott

88

Madeleine Winberg

2000

GBG/Mölndals AIK

92

Ebba Molinder

2000

GBG/Mölndals AIK

109

Matilda Ekenberg

2000

GBG/Sävedalens AIK

122

Emma Strömqvist

2000

GBG/Ullevi FK

138

Evelina Bengtsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

139

Linnea Bengtsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

149

Amanda Störner

2000

HAL/IF Rigor

154

Julia Hansten

2000

HAL/IFK Halmstad

156

Wilma Hultin

2000

HAL/Laholms IF

161

Olivia Melby

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

177

Hanna Dahlberg

2000

SKÅ/Eslövs AI

191

Julia Henriksson

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

205

Amanda Hansson

2000

SKÅ/IFK Trelleborg

220

Stella Johansen

2000

SKÅ/MAI

245

Filippa Blomqvist

2000

SKÅ/Öresunds FK

247

Sally Börjesson Fransén

2000

SKÅ/Öresunds FK

259

Elin Forsgård

2000

SMÅ/Habo FIF

279

Emma Petersson

2000

SMÅ/IFK Växjö

314

Linnéa Norin

2000

SMÅ/Tranås AIF

318

Elin Jonasson

2000

SMÅ/Wärnamo SK

325

Cajsa Lindberg

2000

VÄS/Hagen Friidrott

336

Claudia Belgrave

2000

VÄS/IK Ymer

337

Signe Hedin

2000

VÄS/IK Ymer

338

Clara Augustsson

2000

VÄS/IK Ymer

340

Felicia Wallette

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

341

Hedda Göransson

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

359

Daniella Milojkovic

2000

VÄS/Trollhättans FIK

371

Elin Lund

2000

ÖST/IK Norrköping

Totalt 37 deltagare

300 m 14/9 12:00

Startnr

Namn

Född

Förening

12

Mathilda Gustavsson

2000

B-D/Tanums IF

14

Ebba Månsson

2000

BLE/FIF Gnistan

24

Emmy Smedberg

2000

BLE/Ka2 IF

25

Hilma Hofström

2000

BLE/Ka2 IF

39

Alice Kellander

2000

GBG/GKIK

40

Embala Ingelman

2000

GBG/GKIK

45

Linn Hertz Saebbö

2000

GBG/GKIK

57

Alexandra Pekic

2000

GBG/IFK Göteborg

83

Sara Dahlén

2000

GBG/Lerum Friidrott

84

Linnea Wijk

2000

GBG/Lerum Friidrott

88

Madeleine Winberg

2000

GBG/Mölndals AIK

121

Louise Duvling-Andersson

2000

GBG/Ullevi FK

122

Emma Strömqvist

2000

GBG/Ullevi FK

130

Therese Nätstrand

2000

GBG/Örgryte IS

153

Lina Eriksson

2000

HAL/IFK Halmstad

177

Hanna Dahlberg

2000

SKÅ/Eslövs AI

213

Hedda Carlsson

2000

SKÅ/Klippans FK

250

Filippa Wiström

2000

SKÅ/Öresunds FK

257

Agnes Jardén

2000

SMÅ/Eksjö Södra

267

Mimmi Andersson

2000

SMÅ/Hultsfreds LK

276

Lisa Wilhelmsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

314

Linnéa Norin

2000

SMÅ/Tranås AIF

318

Elin Jonasson

2000

SMÅ/Wärnamo SK

337

Signe Hedin

2000

VÄS/IK Ymer

338

Clara Augustsson

2000

VÄS/IK Ymer

361

Filippa Hoppstadius

2000

VÄS/Trollhättans FIK

371

Elin Lund

2000

ÖST/IK Norrköping

Totalt 27 deltagare

800 m 13/9 16:20

Startnr

Namn

Född

Förening

46

Malena Ljungqvist Thoen

2000

GBG/GKIK

47

Matilda Hallström

2000

GBG/GKIK

57

Alexandra Pekic

2000

GBG/IFK Göteborg

83

Sara Dahlén

2000

GBG/Lerum Friidrott

90

Elsa Lindén

2000

GBG/Mölndals AIK

110

Sofie Eriksson

2000

GBG/Sävedalens AIK

121

Louise Duvling-Andersson

2000

GBG/Ullevi FK

150

Emmi Ortheden

2000

HAL/IFK Halmstad

151

Selena Becanovic

2000

HAL/IFK Halmstad

156

Wilma Hultin

2000

HAL/Laholms IF

171

Tilda Pettersson

2000

SKÅ/Björntorps IF

192

Kristin Johnsson

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

222

Caroline Mubiru

2000

SKÅ/MAI

224

Amani Salman-Ismael

2000

SKÅ/MAI

258

Hanna Abrahamsson

2000

SMÅ/Eksjö Södra

267

Mimmi Andersson

2000

SMÅ/Hultsfreds LK

276

Lisa Wilhelmsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

337

Signe Hedin

2000

VÄS/IK Ymer

347

Clara Ekman

2000

VÄS/Lidköpings IS

389

Emily Fielder

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 20 deltagare

2 000 m 14/9 13:30

Startnr

Namn

Född

Förening

47

Matilda Hallström

2000

GBG/GKIK

110

Sofie Eriksson

2000

GBG/Sävedalens AIK

192

Kristin Johnsson

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

224

Amani Salman-Ismael

2000

SKÅ/MAI

304

Sofie Persson

2000

SMÅ/Ljungby

324

Klara Magnusson

2000

VÄS/Hagen Friidrott

347

Clara Ekman

2000

VÄS/Lidköpings IS

389

Emily Fielder

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 8 deltagare

80 mh 76,2 14/9 09:45

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Sara Grahn

2000

BLE/Ka2 IF

24

Emmy Smedberg

2000

BLE/Ka2 IF

71

Elin Fredriksson

2000

GBG/Kville

81

Nora Bankel

2000

GBG/Lerum Friidrott

88

Madeleine Winberg

2000

GBG/Mölndals AIK

130

Therese Nätstrand

2000

GBG/Örgryte IS

138

Evelina Bengtsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

149

Amanda Störner

2000

HAL/IF Rigor

162

Alva Vastersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

163

Alma Jonsson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

164

Wilma Söderbaum

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

165

Ellen Bergman

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

169

Wilma Mårtensson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

178

Eir Persson

2000

SKÅ/Eslövs AI

191

Julia Henriksson

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

199

Linn Beer

2000

SKÅ/IFK Lund

220

Stella Johansen

2000

SKÅ/MAI

223

Megan Berg Nobéus

2000

SKÅ/MAI

247

Sally Börjesson Fransén

2000

SKÅ/Öresunds FK

248

Erika Wärff

2000

SKÅ/Öresunds FK

263

Axelina Johansson

2000

SMÅ/Hovslätts IK

268

Lovisa Karlsson

2000

SMÅ/Högby IF

276

Lisa Wilhelmsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

299

Linnea Bruksås

2000

SMÅ/IK Sisu

319

Linda Deltin

2000

SMÅ/Wärnamo SK

373

Lovisa Stadelman

2000

ÖST/IK Norrköping

Totalt 26 deltagare

300 mh 76,2 13/9 15:10

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Sara Grahn

2000

BLE/Ka2 IF

24

Emmy Smedberg

2000

BLE/Ka2 IF

42

Emma Green Blomroos

2000

GBG/GKIK

81

Nora Bankel

2000

GBG/Lerum Friidrott

83

Sara Dahlén

2000

GBG/Lerum Friidrott

88

Madeleine Winberg

2000

GBG/Mölndals AIK

92

Ebba Molinder

2000

GBG/Mölndals AIK

130

Therese Nätstrand

2000

GBG/Örgryte IS

165

Ellen Bergman

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

178

Eir Persson

2000

SKÅ/Eslövs AI

199

Linn Beer

2000

SKÅ/IFK Lund

213

Hedda Carlsson

2000

SKÅ/Klippans FK

248

Erika Wärff

2000

SKÅ/Öresunds FK

276

Lisa Wilhelmsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

319

Linda Deltin

2000

SMÅ/Wärnamo SK

324

Klara Magnusson

2000

VÄS/Hagen Friidrott

361

Filippa Hoppstadius

2000

VÄS/Trollhättans FIK

372

Caroline Hallgren

2000

ÖST/IK Norrköping

388

Orchina Ghreibo

2000

ÖST/Motala IF

394

Ebba Burrows Jernmark

2000

B-D/Hälle IF

Totalt 20 deltagare

1 500 m hinder 13/9 18:50

Startnr

Namn

Född

Förening

276

Lisa Wilhelmsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

324

Klara Magnusson

2000

VÄS/Hagen Friidrott

Totalt 2 deltagare

Höjd 13/9 13:00

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Ellen Hedin

2000

B-D/IK Orient

41

Emma Andreasson

2000

GBG/GKIK

45

Linn Hertz Saebbö

2000

GBG/GKIK

46

Malena Ljungqvist Thoen

2000

GBG/GKIK

61

Saga Norin

2000

GBG/Kongahälla AIK

71

Elin Fredriksson

2000

GBG/Kville

81

Nora Bankel

2000

GBG/Lerum Friidrott

89

Katja Gudmand Höyer

2000

GBG/Mölndals AIK

93

Alexandra Schill

2000

GBG/Mölndals AIK

153

Lina Eriksson

2000

HAL/IFK Halmstad

162

Alva Vastersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

163

Alma Jonsson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

169

Wilma Mårtensson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

175

Tuss Anzelius

2000

SKÅ/Båstads GIF

189

Elsa Ivarsson

2000

SKÅ/IF Kronan

213

Hedda Carlsson

2000

SKÅ/Klippans FK

248

Erika Wärff

2000

SKÅ/Öresunds FK

268

Lovisa Karlsson

2000

SMÅ/Högby IF

274

Emilia Lind

2000

SMÅ/IFK Växjö

275

Emma Joabsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

299

Linnea Bruksås

2000

SMÅ/IK Sisu

339

Ida Gustafsson

2000

VÄS/IK Ymer

342

Stina Jacobsson

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

390

Tilda Ånborg

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 24 deltagare

Stav 14/9 13:30

Startnr

Namn

Född

Förening

74

Nathalie Lemark

2000

GBG/Kville

109

Matilda Ekenberg

2000

GBG/Sävedalens AIK

121

Louise Duvling-Andersson

2000

GBG/Ullevi FK

123

Anna Rönner

2000

GBG/Ullevi FK

124

Elin Skarin

2000

GBG/Ullevi FK

220

Stella Johansen

2000

SKÅ/MAI

221

Maja Torstensson

2000

SKÅ/MAI

223

Megan Berg Nobéus

2000

SKÅ/MAI

230

Klara Christiansson

2000

SKÅ/Ystad IF

274

Emilia Lind

2000

SMÅ/IFK Växjö

275

Emma Joabsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

302

Emilia Culibrk

2000

SMÅ/Ljungby

325

Cajsa Lindberg

2000

VÄS/Hagen Friidrott

Totalt 13 deltagare

Längd 13/9 15:50

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Ebba Månsson

2000

BLE/FIF Gnistan

23

Sara Grahn

2000

BLE/Ka2 IF

24

Emmy Smedberg

2000

BLE/Ka2 IF

25

Hilma Hofström

2000

BLE/Ka2 IF

38

Kajsa Nilsson

2000

BLE/UF Contact

39

Alice Kellander

2000

GBG/GKIK

41

Emma Andreasson

2000

GBG/GKIK

43

Emmy Ekberg

2000

GBG/GKIK

44

Hedda Jagstedt

2000

GBG/GKIK

45

Linn Hertz Saebbö

2000

GBG/GKIK

70

Julia Björkman

2000

GBG/Kville

92

Ebba Molinder

2000

GBG/Mölndals AIK

93

Alexandra Schill

2000

GBG/Mölndals AIK

130

Therese Nätstrand

2000

GBG/Örgryte IS

138

Evelina Bengtsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

139

Linnea Bengtsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

149

Amanda Störner

2000

HAL/IF Rigor

154

Julia Hansten

2000

HAL/IFK Halmstad

161

Olivia Melby

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

163

Alma Jonsson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

164

Wilma Söderbaum

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

165

Ellen Bergman

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

169

Wilma Mårtensson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

177

Hanna Dahlberg

2000

SKÅ/Eslövs AI

191

Julia Henriksson

2000

SKÅ/IFK Helsingborg

198

Sesina Beyed

2000

SKÅ/IFK Lund

223

Megan Berg Nobéus

2000

SKÅ/MAI

258

Hanna Abrahamsson

2000

SMÅ/Eksjö Södra

259

Elin Forsgård

2000

SMÅ/Habo FIF

268

Lovisa Karlsson

2000

SMÅ/Högby IF

275

Emma Joabsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

299

Linnea Bruksås

2000

SMÅ/IK Sisu

314

Linnéa Norin

2000

SMÅ/Tranås AIF

336

Claudia Belgrave

2000

VÄS/IK Ymer

337

Signe Hedin

2000

VÄS/IK Ymer

338

Clara Augustsson

2000

VÄS/IK Ymer

341

Hedda Göransson

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

342

Stina Jacobsson

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

359

Daniella Milojkovic

2000

VÄS/Trollhättans FIK

360

Isabella Höglund Pwersson

2000

VÄS/Trollhättans FIK

373

Lovisa Stadelman

2000

ÖST/IK Norrköping

394

Ebba Burrows Jernmark

2000

B-D/Hälle IF

Totalt 42 deltagare

Tresteg 14/9 11:30

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Sara Grahn

2000

BLE/Ka2 IF

25

Hilma Hofström

2000

BLE/Ka2 IF

38

Kajsa Nilsson

2000

BLE/UF Contact

40

Embala Ingelman

2000

GBG/GKIK

42

Emma Green Blomroos

2000

GBG/GKIK

43

Emmy Ekberg

2000

GBG/GKIK

44

Hedda Jagstedt

2000

GBG/GKIK

45

Linn Hertz Saebbö

2000

GBG/GKIK

48

Sanna Sandström

2000

GBG/GKIK

70

Julia Björkman

2000

GBG/Kville

151

Selena Becanovic

2000

HAL/IFK Halmstad

157

Erika Bäckman

2000

HAL/Laholms IF

164

Wilma Söderbaum

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

198

Sesina Beyed

2000

SKÅ/IFK Lund

230

Klara Christiansson

2000

SKÅ/Ystad IF

257

Agnes Jardén

2000

SMÅ/Eksjö Södra

258

Hanna Abrahamsson

2000

SMÅ/Eksjö Södra

259

Elin Forsgård

2000

SMÅ/Habo FIF

299

Linnea Bruksås

2000

SMÅ/IK Sisu

339

Ida Gustafsson

2000

VÄS/IK Ymer

382

Ebba Agefjell

2000

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 21 deltagare

Kula 3,0 13/9 17:30

Startnr

Namn

Född

Förening

9

Daniella Persson

2000

B-D/IK Orient

38

Kajsa Nilsson

2000

BLE/UF Contact

48

Sanna Sandström

2000

GBG/GKIK

60

Linnéa Helgegren

2000

GBG/Kongahälla AIK

73

Johanna Sköldborg

2000

GBG/Kville

81

Nora Bankel

2000

GBG/Lerum Friidrott

94

Johanna Jansson

2000

GBG/Mölndals AIK

123

Anna Rönner

2000

GBG/Ullevi FK

140

Lovisa Nilsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

162

Alva Vastersson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

176

Ella Andersson

2000

SKÅ/Eslövs AI

245

Filippa Blomqvist

2000

SKÅ/Öresunds FK

246

Vilma Engbe

2000

SKÅ/Öresunds FK

248

Erika Wärff

2000

SKÅ/Öresunds FK

249

Mia Lindberg

2000

SKÅ/Öresunds FK

263

Axelina Johansson

2000

SMÅ/Hovslätts IK

268

Lovisa Karlsson

2000

SMÅ/Högby IF

275

Emma Joabsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

280

Erika Honeth

2000

SMÅ/IFK Växjö

281

Wilma Lundberg

2000

SMÅ/IFK Växjö

302

Emilia Culibrk

2000

SMÅ/Ljungby

360

Isabella Höglund Pwersson

2000

VÄS/Trollhättans FIK

373

Lovisa Stadelman

2000

ÖST/IK Norrköping

382

Ebba Agefjell

2000

ÖST/Linköpings GIF

390

Tilda Ånborg

2000

ÖST/Motala IF

391

Frida Stormats

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 26 deltagare

Diskus 750 g 13/9 14:00

Startnr

Namn

Född

Förening

38

Kajsa Nilsson

2000

BLE/UF Contact

140

Lovisa Nilsson

2000

HAL/Falkenbergs IK

152

Louise Molin

2000

HAL/IFK Halmstad

160

Julia Nilsson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

176

Ella Andersson

2000

SKÅ/Eslövs AI

200

Jennifer Quick

2000

SKÅ/IFK Lund

212

Linnea Amneskog

2000

SKÅ/Klippans FK

245

Filippa Blomqvist

2000

SKÅ/Öresunds FK

246

Vilma Engbe

2000

SKÅ/Öresunds FK

249

Mia Lindberg

2000

SKÅ/Öresunds FK

259

Elin Forsgård

2000

SMÅ/Habo FIF

263

Axelina Johansson

2000

SMÅ/Hovslätts IK

303

Gabriella Jansson

2000

SMÅ/Ljungby

311

Hanna Ronneteg

2000

SMÅ/Oskarshamn SK

320

Rebecca Nishiura

2000

SMÅ/Wärnamo SK

390

Tilda Ånborg

2000

ÖST/Motala IF

392

Sara Forssell

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 17 deltagare

Slägga 3,0 14/9 12:30

Startnr

Namn

Född

Förening

8

Ida Wingård

2000

B-D/IK Orient

90

Elsa Lindén

2000

GBG/Mölndals AIK

91

Vilma Hansson

2000

GBG/Mölndals AIK

92

Ebba Molinder

2000

GBG/Mölndals AIK

94

Johanna Jansson

2000

GBG/Mölndals AIK

160

Julia Nilsson

2000

HAL/Varbergs GIF Friidrott

187

Maja Rosenlind

2000

SKÅ/IF Kronan

190

Viktoria Johansson

2000

SKÅ/IF Kronan

200

Jennifer Quick

2000

SKÅ/IFK Lund

212

Linnea Amneskog

2000

SKÅ/Klippans FK

237

Hanna Olofsson

2000

SKÅ/Ängelholms IF

246

Vilma Engbe

2000

SKÅ/Öresunds FK

249

Mia Lindberg

2000

SKÅ/Öresunds FK

263

Axelina Johansson

2000

SMÅ/Hovslätts IK

314

Linnéa Norin

2000

SMÅ/Tranås AIF

318

Elin Jonasson

2000

SMÅ/Wärnamo SK

391

Frida Stormats

2000

ÖST/Motala IF

392

Sara Forssell

2000

ÖST/Motala IF

396

Ida Wåhlstrand

2000

SMÅ/IFK Växjö

Totalt 19 deltagare

Spjut 500 g 14/9 09:30

Startnr

Namn

Född

Förening

71

Elin Fredriksson

2000

GBG/Kville

72

Elin Eriksson

2000

GBG/Kville

73

Johanna Sköldborg

2000

GBG/Kville

82

Martina Börjesson

2000

GBG/Lerum Friidrott

89

Katja Gudmand Höyer

2000

GBG/Mölndals AIK

94

Johanna Jansson

2000

GBG/Mölndals AIK

174

Ella Baltzarsson

2000

SKÅ/Båstads GIF

176

Ella Andersson

2000

SKÅ/Eslövs AI

212

Linnea Amneskog

2000

SKÅ/Klippans FK

248

Erika Wärff

2000

SKÅ/Öresunds FK

249

Mia Lindberg

2000

SKÅ/Öresunds FK

268

Lovisa Karlsson

2000

SMÅ/Högby IF

275

Emma Joabsson

2000

SMÅ/IFK Växjö

280

Erika Honeth

2000

SMÅ/IFK Växjö

281

Wilma Lundberg

2000

SMÅ/IFK Växjö

303

Gabriella Jansson

2000

SMÅ/Ljungby

320

Rebecca Nishiura

2000

SMÅ/Wärnamo SK

342

Stina Jacobsson

2000

VÄS/Istrums SK Friidrott

373

Lovisa Stadelman

2000

ÖST/IK Norrköping

382

Ebba Agefjell

2000

ÖST/Linköpings GIF

390

Tilda Ånborg

2000

ÖST/Motala IF

391

Frida Stormats

2000

ÖST/Motala IF

Totalt 22 deltagare

F 13


60 m 13/9 13:00

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Elina Bergman

2001

B-D/Brattås CK

11

Linnea Borrman

2001

B-D/Strömstads IF

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

28

Hanna Falk

2001

BLE/Ka2 IF

29

Stina Olgrim

2001

BLE/Ka2 IF

49

Sofie Cederlund

2001

GBG/GKIK

62

Alfrida Kilvik

2001

GBG/Kville

96

Felicia Sellman

2001

GBG/Mölndals AIK

135

Sandra Jonsson Lorentsson

2001

GBG/Örgryte IS

136

Klara Mattson

2001

GBG/Örgryte IS

145

Linn Lindberg

2001

HAL/IF Rigor

148

Lovisa Ronge

2001

HAL/IF Rigor

159

Felicia Boqvist

2001

HAL/Rydö ASK

172

Linnea Andersson

2001

SKÅ/Båstads GIF

180

Thea Petersson

2001

SKÅ/HAIS

218

Samantha Oware

2001

SKÅ/MAI

239

Filippa Sivnert

2001

SKÅ/Öresunds FK

254

Emelie Henningsson

2001

SMÅ/Bottnaryds IF

264

Stina Östklint

2001

SMÅ/Hovslätts IK

272

Elin Nilsson

2001

SMÅ/Högby IF

283

Vera Vikdahl

2001

SMÅ/IFK Växjö

291

Olivia Klang-Ohlin

2001

SMÅ/IFK Växjö

294

Nina Kavian

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

317

Elsa Brasch

2001

SMÅ/Wärnamo SK

326

Moa Ljungqvist

2001

VÄS/Hagen Friidrott

330

Julia Wennersten

2001

VÄS/IK Ymer

332

Felicia Norrby Rydin

2001

VÄS/IK Ymer

345

Maja Hellqvist

2001

VÄS/Lidköpings IS

353

Emile Jälmeneng

2001

VÄS/IK Wilske

369

Matilda Jönsson

2001

ÖST/IK Norrköping

377

Lovisa Linholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

380

Junis Andersson

2001

ÖST/Linköpings GIF

397

Alva Olander

2001

B-D/Tanums IF

Totalt 33 deltagare

200 m 14/9 11:30

Startnr

Namn

Född

Förening

28

Hanna Falk

2001

BLE/Ka2 IF

29

Stina Olgrim

2001

BLE/Ka2 IF

31

Freja Andersdotter

2001

BLE/Ka2 IF

49

Sofie Cederlund

2001

GBG/GKIK

62

Alfrida Kilvik

2001

GBG/Kville

95

Moa Lindqvist

2001

GBG/Mölndals AIK

112

Gael De Coninck

2001

GBG/Sävedalens AIK

113

Alexandra Gullberg

2001

GBG/Sävedalens AIK

115

Julia Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

116

Wilma Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

135

Sandra Jonsson Lorentsson

2001

GBG/Örgryte IS

136

Klara Mattson

2001

GBG/Örgryte IS

146

William Lager

2001

HAL/IF Rigor

155

Filippa Bergström

2001

HAL/IFK Halmstad

159

Felicia Boqvist

2001

HAL/Rydö ASK

207

Thelma Carlsson

2001

SKÅ/Klippans FK

219

Kajsa Ericsson

2001

SKÅ/MAI

228

Anja Olsson

2001

SKÅ/Ystad IF

243

Wilma Rosenquist

2001

SKÅ/Öresunds FK

264

Stina Östklint

2001

SMÅ/Hovslätts IK

272

Elin Nilsson

2001

SMÅ/Högby IF

291

Olivia Klang-Ohlin

2001

SMÅ/IFK Växjö

294

Nina Kavian

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

317

Elsa Brasch

2001

SMÅ/Wärnamo SK

330

Julia Wennersten

2001

VÄS/IK Ymer

343

Saga Aurell Lauresen

2001

VÄS/Istrums SK Friidrott

345

Maja Hellqvist

2001

VÄS/Lidköpings IS

353

Emile Jälmeneng

2001

VÄS/IK Wilske

363

Hanna Johansson

2001

VÄS/Trollhättans FIK

369

Matilda Jönsson

2001

ÖST/IK Norrköping

377

Lovisa Linholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 31 deltagare

600 m 13/9 16:35

Startnr

Namn

Född

Förening

30

Ebba Berglin

2001

BLE/Ka2 IF

37

Almida Thörjesson

2001

BLE/Kyrkhults SK

49

Sofie Cederlund

2001

GBG/GKIK

78

Linnea Pihl

2001

GBG/Lerum Friidrott

112

Gael De Coninck

2001

GBG/Sävedalens AIK

113

Alexandra Gullberg

2001

GBG/Sävedalens AIK

115

Julia Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

116

Wilma Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

117

Felicia Niklasson

2001

GBG/Sävedalens AIK

146

William Lager

2001

HAL/IF Rigor

159

Felicia Boqvist

2001

HAL/Rydö ASK

183

Lovisa Skoglund

2001

SKÅ/Höörs IS

197

Ingibjörg Sigurdardottir

2001

SKÅ/IFK Lund

207

Thelma Carlsson

2001

SKÅ/Klippans FK

235

Allinor Aurell

2001

SKÅ/Ängelholms IF

243

Wilma Rosenquist

2001

SKÅ/Öresunds FK

254

Emelie Henningsson

2001

SMÅ/Bottnaryds IF

284

Melinda Prick

2001

SMÅ/IFK Växjö

294

Nina Kavian

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

344

Klara Westberg

2001

VÄS/Istrums SK Friidrott

363

Hanna Johansson

2001

VÄS/Trollhättans FIK

385

Amanda Ivehammar

2001

ÖST/Linköpings GIF

399

Ella Larsen

2001

Örgryte IS

Totalt 23 deltagare

1 500 m 14/9 14:25

Startnr

Namn

Född

Förening

30

Ebba Berglin

2001

BLE/Ka2 IF

37

Almida Thörjesson

2001

BLE/Kyrkhults SK

78

Linnea Pihl

2001

GBG/Lerum Friidrott

112

Gael De Coninck

2001

GBG/Sävedalens AIK

113

Alexandra Gullberg

2001

GBG/Sävedalens AIK

115

Julia Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

116

Wilma Nielsen

2001

GBG/Sävedalens AIK

117

Felicia Niklasson

2001

GBG/Sävedalens AIK

146

William Lager

2001

HAL/IF Rigor

208

Emma Jensen

2001

SKÅ/Klippans FK

235

Allinor Aurell

2001

SKÅ/Ängelholms IF

284

Melinda Prick

2001

SMÅ/IFK Växjö

294

Nina Kavian

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

385

Amanda Ivehammar

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 14 deltagare

60mh 68,6 14/9 09:20

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Boel Palm

2001

BLE/IF UDD

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

31

Freja Andersdotter

2001

BLE/Ka2 IF

50

Filippa Söderström

2001

GBG/GKIK

62

Alfrida Kilvik

2001

GBG/Kville

63

Hilda Gyldén

2001

GBG/Kville

65

Sofia Overgaard

2001

GBG/Kville

80

Cornelia Lindberg

2001

GBG/Lerum Friidrott

85

Elvira Carlén

2001

GBG/Lerum Friidrott

86

Ella Darrell

2001

GBG/Lerum Friidrott

97

Moa Ekdahl

2001

GBG/Mölndals AIK

142

Tilde Johansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

179

Vera Kvist

2001

SKÅ/HAIS

209

Hanna Kovacevc

2001

SKÅ/Klippans FK

211

Tanya Rajkovic

2001

SKÅ/Klippans FK

240

Nellie Erlandsson

2001

SKÅ/Öresunds FK

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

264

Stina Östklint

2001

SMÅ/Hovslätts IK

307

Malin Andersson

2001

SMÅ/Ljungby

330

Julia Wennersten

2001

VÄS/IK Ymer

343

Saga Aurell Lauresen

2001

VÄS/Istrums SK Friidrott

345

Maja Hellqvist

2001

VÄS/Lidköpings IS

369

Matilda Jönsson

2001

ÖST/IK Norrköping

370

Ella Schölin

2001

ÖST/IK Norrköping

Totalt 24 deltagare

200 mh 68,6 13/9 15:40

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Elina Bergman

2001

B-D/Brattås CK

11

Linnea Borrman

2001

B-D/Strömstads IF

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

28

Hanna Falk

2001

BLE/Ka2 IF

30

Ebba Berglin

2001

BLE/Ka2 IF

31

Freja Andersdotter

2001

BLE/Ka2 IF

78

Linnea Pihl

2001

GBG/Lerum Friidrott

85

Elvira Carlén

2001

GBG/Lerum Friidrott

87

Ronja Bökmark

2001

GBG/Lerum Friidrott

97

Moa Ekdahl

2001

GBG/Mölndals AIK

142

Tilde Johansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

209

Hanna Kovacevc

2001

SKÅ/Klippans FK

211

Tanya Rajkovic

2001

SKÅ/Klippans FK

228

Anja Olsson

2001

SKÅ/Ystad IF

235

Allinor Aurell

2001

SKÅ/Ängelholms IF

240

Nellie Erlandsson

2001

SKÅ/Öresunds FK

317

Elsa Brasch

2001

SMÅ/Wärnamo SK

Totalt 17 deltagare

Höjd 14/9 09:55

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Elina Bergman

2001

B-D/Brattås CK

11

Linnea Borrman

2001

B-D/Strömstads IF

19

Emilia Darin

2001

BLE/IF UDD

20

Linnéa Sörmlind

2001

BLE/IF UDD

28

Hanna Falk

2001

BLE/Ka2 IF

30

Ebba Berglin

2001

BLE/Ka2 IF

32

Ellen Blomgren

2001

BLE/Ka2 IF

33

Lova Skåve

2001

BLE/Ka2 IF

50

Filippa Söderström

2001

GBG/GKIK

54

Emmie Persson/Schöneberger

2001

GBG/IFK Göteborg

63

Hilda Gyldén

2001

GBG/Kville

85

Elvira Carlén

2001

GBG/Lerum Friidrott

135

Sandra Jonsson Lorentsson

2001

GBG/Örgryte IS

141

Amanda Hansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

159

Felicia Boqvist

2001

HAL/Rydö ASK

173

Nelly Malmros

2001

SKÅ/Båstads GIF

197

Ingibjörg Sigurdardottir

2001

SKÅ/IFK Lund

206

Gabriella Jönsson

2001

SKÅ/IS Göta

242

Mea Gedin

2001

SKÅ/Öresunds FK

260

Alexandra Klasson

2001

SMÅ/Habo FIF

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

283

Vera Vikdahl

2001

SMÅ/IFK Växjö

294

Nina Kavian

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

307

Malin Andersson

2001

SMÅ/Ljungby

317

Elsa Brasch

2001

SMÅ/Wärnamo SK

362

Sofia Börjesson Rintala

2001

VÄS/Trollhättans FIK

377

Lovisa Linholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 27 deltagare

Stav 13/9 16:10

Startnr

Namn

Född

Förening

31

Freja Andersdotter

2001

BLE/Ka2 IF

65

Sofia Overgaard

2001

GBG/Kville

77

Ebba Hager

2001

GBG/Lerum Friidrott

78

Linnea Pihl

2001

GBG/Lerum Friidrott

86

Ella Darrell

2001

GBG/Lerum Friidrott

87

Ronja Bökmark

2001

GBG/Lerum Friidrott

114

Elin Hellqvist

2001

GBG/Sävedalens AIK

179

Vera Kvist

2001

SKÅ/HAIS

206

Gabriella Jönsson

2001

SKÅ/IS Göta

228

Anja Olsson

2001

SKÅ/Ystad IF

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

288

Jennie Granqvist

2001

SMÅ/IFK Växjö

329

Alma Eriksson

2001

VÄS/IK Ymer

386

Maria Lindholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 14 deltagare

Längd zon 14/9 13:30

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Elina Bergman

2001

B-D/Brattås CK

11

Linnea Borrman

2001

B-D/Strömstads IF

18

Boel Palm

2001

BLE/IF UDD

19

Emilia Darin

2001

BLE/IF UDD

20

Linnéa Sörmlind

2001

BLE/IF UDD

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

28

Hanna Falk

2001

BLE/Ka2 IF

30

Ebba Berglin

2001

BLE/Ka2 IF

31

Freja Andersdotter

2001

BLE/Ka2 IF

33

Lova Skåve

2001

BLE/Ka2 IF

49

Sofie Cederlund

2001

GBG/GKIK

54

Emmie Persson/Schöneberger

2001

GBG/IFK Göteborg

95

Moa Lindqvist

2001

GBG/Mölndals AIK

96

Felicia Sellman

2001

GBG/Mölndals AIK

135

Sandra Jonsson Lorentsson

2001

GBG/Örgryte IS

142

Tilde Johansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

145

Linn Lindberg

2001

HAL/IF Rigor

148

Lovisa Ronge

2001

HAL/IF Rigor

172

Linnea Andersson

2001

SKÅ/Båstads GIF

180

Thea Petersson

2001

SKÅ/HAIS

207

Thelma Carlsson

2001

SKÅ/Klippans FK

218

Samantha Oware

2001

SKÅ/MAI

228

Anja Olsson

2001

SKÅ/Ystad IF

254

Emelie Henningsson

2001

SMÅ/Bottnaryds IF

264

Stina Östklint

2001

SMÅ/Hovslätts IK

283

Vera Vikdahl

2001

SMÅ/IFK Växjö

288

Jennie Granqvist

2001

SMÅ/IFK Växjö

291

Olivia Klang-Ohlin

2001

SMÅ/IFK Växjö

331

Corine Wessmann

2001

VÄS/IK Ymer

332

Felicia Norrby Rydin

2001

VÄS/IK Ymer

333

Lovisa Kling

2001

VÄS/IK Ymer

353

Emile Jälmeneng

2001

VÄS/IK Wilske

363

Hanna Johansson

2001

VÄS/Trollhättans FIK

370

Ella Schölin

2001

ÖST/IK Norrköping

377

Lovisa Linholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

380

Junis Andersson

2001

ÖST/Linköpings GIF

386

Maria Lindholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

398

Tindra Honner

2001

Örgryte IS

Totalt 38 deltagare

Tresteg 13/9 13:45

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Boel Palm

2001

BLE/IF UDD

19

Emilia Darin

2001

BLE/IF UDD

20

Linnéa Sörmlind

2001

BLE/IF UDD

26

Ellen Blomgren

2001

BLE/Ka2 IF

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

33

Lova Skåve

2001

BLE/Ka2 IF

50

Filippa Söderström

2001

GBG/GKIK

85

Elvira Carlén

2001

GBG/Lerum Friidrott

87

Ronja Bökmark

2001

GBG/Lerum Friidrott

95

Moa Lindqvist

2001

GBG/Mölndals AIK

112

Gael De Coninck

2001

GBG/Sävedalens AIK

141

Amanda Hansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

142

Tilde Johansson

2001

HAL/Falkenbergs IK

146

William Lager

2001

HAL/IF Rigor

155

Filippa Bergström

2001

HAL/IFK Halmstad

188

Anna Müller

2001

SKÅ/IF Kronan

196

Johanna Sjöström

2001

SKÅ/IFK Lund

229

Felicia Svensson

2001

SKÅ/Ystad IF

241

Moa Simonsson

2001

SKÅ/Öresunds FK

242

Mea Gedin

2001

SKÅ/Öresunds FK

264

Stina Östklint

2001

SMÅ/Hovslätts IK

283

Vera Vikdahl

2001

SMÅ/IFK Växjö

288

Jennie Granqvist

2001

SMÅ/IFK Växjö

291

Olivia Klang-Ohlin

2001

SMÅ/IFK Växjö

332

Felicia Norrby Rydin

2001

VÄS/IK Ymer

343

Saga Aurell Lauresen

2001

VÄS/Istrums SK Friidrott

345

Maja Hellqvist

2001

VÄS/Lidköpings IS

386

Maria Lindholm

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 28 deltagare

Kula 2,0kg 14/9 14:45

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Tilda Petersson

2001

BLE/FIF Gnistan

32

Ellen Blomgren

2001

BLE/Ka2 IF

36

Mimmi Olsson

2001

BLE/Kyrkhults SK

37

Almida Thörjesson

2001

BLE/Kyrkhults SK

64

Karolina Ilic

2001

GBG/Kville

111

Molly Broback

2001

GBG/Sävedalens AIK

155

Filippa Bergström

2001

HAL/IFK Halmstad

195

Anna Furebring

2001

SKÅ/IFK Lund

229

Felicia Svensson

2001

SKÅ/Ystad IF

233

Fanny Lundberg

2001

SKÅ/Åhus FIK

236

Agnes Hökfelt

2001

SKÅ/Ängelholms IF

241

Moa Simonsson

2001

SKÅ/Öresunds FK

261

Alicia Almberg

2001

SMÅ/Habo FIF

293

Amanda Myhrman

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

309

Elina Kilpeläinen

2001

SMÅ/Ljungby

329

Alma Eriksson

2001

VÄS/IK Ymer

331

Corine Wessmann

2001

VÄS/IK Ymer

344

Klara Westberg

2001

VÄS/Istrums SK Friidrott

362

Sofia Börjesson Rintala

2001

VÄS/Trollhättans FIK

367

Jennifer Ahlstet

2001

ÖST/GOIF Tjalve

378

Emilia Malmehed

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 21 deltagare

Diskus 600 g 14/9 10:45

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Tilda Petersson

2001

BLE/FIF Gnistan

64

Karolina Ilic

2001

GBG/Kville

77

Ebba Hager

2001

GBG/Lerum Friidrott

111

Molly Broback

2001

GBG/Sävedalens AIK

206

Gabriella Jönsson

2001

SKÅ/IS Göta

210

Kajsa Toftner

2001

SKÅ/Klippans FK

233

Fanny Lundberg

2001

SKÅ/Åhus FIK

261

Alicia Almberg

2001

SMÅ/Habo FIF

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

293

Amanda Myhrman

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

308

Meja Stridberg

2001

SMÅ/Ljungby

309

Elina Kilpeläinen

2001

SMÅ/Ljungby

346

Tova Holmberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

364

Maja Johansson

2001

VÄS/Trollhättans FIK

367

Jennifer Ahlstet

2001

ÖST/GOIF Tjalve

368

Johanna Malmros

2001

ÖST/GOIF Tjalve

378

Emilia Malmehed

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 17 deltagare

Slägga 2,0 13/9 16:00

Startnr

Namn

Född

Förening

86

Ella Darrell

2001

GBG/Lerum Friidrott

87

Ronja Bökmark

2001

GBG/Lerum Friidrott

98

Filippa Isberg

2001

GBG/Mölndals AIK

181

Johanna Sandberg

2001

SKÅ/HAIS

210

Kajsa Toftner

2001

SKÅ/Klippans FK

233

Fanny Lundberg

2001

SKÅ/Åhus FIK

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

288

Jennie Granqvist

2001

SMÅ/IFK Växjö

293

Amanda Myhrman

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

308

Meja Stridberg

2001

SMÅ/Ljungby

378

Emilia Malmehed

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 11 deltagare

Spjut 400 g 13/9 12:00

Startnr

Namn

Född

Förening

15

Tilda Petersson

2001

BLE/FIF Gnistan

27

Hanna Johansson

2001

BLE/Ka2 IF

36

Mimmi Olsson

2001

BLE/Kyrkhults SK

80

Cornelia Lindberg

2001

GBG/Lerum Friidrott

155

Filippa Bergström

2001

HAL/IFK Halmstad

173

Nelly Malmros

2001

SKÅ/Båstads GIF

196

Johanna Sjöström

2001

SKÅ/IFK Lund

233

Fanny Lundberg

2001

SKÅ/Åhus FIK

241

Moa Simonsson

2001

SKÅ/Öresunds FK

244

Helena Cronstedt

2001

SKÅ/Öresunds FK

261

Alicia Almberg

2001

SMÅ/Habo FIF

262

Sandra Alveero

2001

SMÅ/Habo FIF

293

Amanda Myhrman

2001

SMÅ/IK Hakarpspojkarna

298

Liza Blomqvist

2001

SMÅ/IK Sisu

309

Elina Kilpeläinen

2001

SMÅ/Ljungby

331

Corine Wessmann

2001

VÄS/IK Ymer

346

Tova Holmberg

2001

VÄS/Lidköpings IS

378

Emilia Malmehed

2001

ÖST/Linköpings GIF

379

Filippa Norberg

2001

ÖST/Linköpings GIF

Totalt 19 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems