M 22
60 m 400 m 1 500 m 60mh 106,7cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 7,26 kg 
P 19
60 m 400 m 1 500 m 60mh 99,1 cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 6,00 kg Vikt 15,88 kg 
P 17
60 m 400 m 1 500 m 60mh 91,4 cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 5,00 kg Vikt 11,34 kg 
K 22
60 m 400 m 1 500 m 60mh 84,0 cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 4,0 kg Vikt 9,08 kg 
F 19
60 m 400 m 1 500 m 60mh 84,0 cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 4,0 kg Vikt 9,08 kg 
F 17
60 m 400 m 1 500 m 60mh 76,2 cm Höjd Stav Längd Tresteg Kula 3,00 kg Vikt 9,08 kg 

Inne junior SM 2013

Listan skapad: 2013-02-20 10:30:11


M 22


60 m 24/2 10:30

Startnr

Namn

Född

Förening

2

O´dain Rose

1992

IFK Umeå

44

David Sennung

1991

Ullevi FK

45

Patrik Andersson

1991

Ullevi FK

46

Tobias Karlsson

1991

Ullevi FK

49

Martin Astner

1993

Ullevi FK

59

Emil Lyrbeg

1993

Ullevi FK

82

Shahbaz Safdar

1992

IF Kville

106

Albin Larsson

1993

Istrums SK

136

Emmanuel Amoh

1992

Malmö AI

237

Jan Wocalewski

1993

Huddinge AIS

241

Fredrik Lindgren

1992

Stenungsunds FI

298

Daniel Andersson

1991

KFUM Örebro Friidrott

320

Oscar Johansson

1992

Hammarby Friidrott

329

Andreas Engwall

1992

Hammarby Friidrott

340

Daniel Nordmark

1993

Västerås FK

362

Fredrick Gustavsson

1993

Spårvägens FK

363

Axel Bergrahm

1992

Spårvägens FK

376

Marcus Backman

1993

Eskilstuna FI

377

Hector Falk

1993

Eskilstuna FI

469

Anton Levin

1992

IFK Helsingborg

473

Benjamin Olsson

1991

IFK Helsingborg

494

Anders Leifsson

1992

IK Orient

496

Rasmus Karlsson

1992

IK Orient

510

Björn Skoglund

1991

Bollnäs FIK

520

Eric Larsson

1993

IK Hakarpspojkarna

Totalt 25 deltagare

400 m 23/2 10:45

Startnr

Namn

Född

Förening

24

Sakaria Hussein

1993

Falkenbergs IK

55

Alexander Lesser

1993

Ullevi FK

57

Adam Danielsson

1993

Ullevi FK

183

Ahmed Tahir

1992

Malmö AI

192

Patrik Sjöö

1996

Hässelby SK

197

Rickard Gunnarsson

1991

Hässelby SK

218

Erik Holmberg

1993

Rånäs 4H

238

Anton Nilson

1992

Huddinge AIS

270

Nuraldin ElJammal

1992

Riviera Friidrott

317

Hannes Skugghall

1992

Hammarby Friidrott

362

Fredrick Gustavsson

1993

Spårvägens FK

363

Axel Bergrahm

1992

Spårvägens FK

420

Fredrik Åström

1993

Täby IS Friidrott

445

Oliwer Åstrand

1992

Örgryte IS Friidrott

446

Andreas Petersson

1992

Örgryte IS Friidrott

447

Daniel Skatt

1991

Örgryte IS Friidrott

485

Dennis Wikström Roos

1993

Skellefteå AIK Friidrott

495

Alexander Rahm

1992

IK Orient

534

Fabian Rosenqvist

1991

GoIF Tjalve

563

Niclas Ragneberg

1991

Trollhättans FIK

Totalt 20 deltagare

1 500 m 24/2 13:55

Startnr

Namn

Född

Förening

93

Klas Persson

1991

Turebergs FK

94

Albin Sjöblom

1993

Turebergs FK

95

Daniel Gleimar

1992

Turebergs FK

97

Erik Norrbom

1993

Turebergs FK

197

Rickard Gunnarsson

1991

Hässelby SK

300

Linus Rosdahl

1992

KFUM Örebro Friidrott

349

Dejen Kahsay

1993

Järvsö IF

354

John Foitzik

1991

Spårvägens FK

355

Niklas Könberg

1993

Spårvägens FK

391

André Ragnelind

1991

IF Göta Karlstad

460

Simon Ståhl

1993

Tranås AIF Friidrott

Totalt 11 deltagare

60mh 106,7cm 23/2 17:00

Startnr

Namn

Född

Förening

194

Petter Olson

1991

Hässelby SK

381

Filip Lööv

1992

IF Göta Karlstad

469

Anton Levin

1992

IFK Helsingborg

494

Anders Leifsson

1992

IK Orient

Totalt 4 deltagare

Höjd 23/2 11:30

Startnr

Namn

Född

Förening

52

Erik Liberg

1993

Ullevi FK

53

Viktor Husmark

1992

Ullevi FK

71

Jesper Borg

1993

Ullevi FK

117

Yuan-Zhong Wu

1991

IFK Växjö

239

Adam Chiguer

1991

Huddinge AIS

271

Nils Carlsson

1993

Riviera Friidrott

477

Marcus Lundquist

1991

Rånäs 4H

Totalt 7 deltagare

Stav 24/2 14:50

Startnr

Namn

Född

Förening

83

Simon Gyllensten

1992

IF Kville

85

Filip Gyllensten

1992

IF Kville

86

Viktor Moen

1993

IF Kville

112

Simon Assarsson

1991

IFK Växjö

190

Jonathan Jansson

1991

Östhammar FI

295

Dennis Fransson-Bergetoft

1992

KFUM Örebro Friidrott

296

Per Drageryd

1991

KFUM Örebro Friidrott

401

Carl Sténson

1993

Hellas FK

542

Arvid Lindahl

1992

KA 2 IF

Totalt 9 deltagare

Längd 24/2 11:55

Startnr

Namn

Född

Förening

126

Viktor Björklund

1991

IFK Lund

135

Richard Berg

1992

IFK Halmstad

194

Petter Olson

1991

Hässelby SK

239

Adam Chiguer

1991

Huddinge AIS

297

Adam Ståhlberg

1991

KFUM Örebro Friidrott

358

Björn Bamane

1993

Spårvägens FK

453

Oscar Wahlqvist

1993

Örgryte IS Friidrott

528

Viktor Warg

1993

KFUM Arvika friidrott

534

Fabian Rosenqvist

1991

GoIF Tjalve

551

Mattias Abulu

1991

Ullevi FK

571

Hugo Jansson

1992

Glanshammars IF

Totalt 11 deltagare

Tresteg 23/2 16:40

Startnr

Namn

Född

Förening

54

Sadeeh Mbye

1992

Ullevi FK

135

Richard Berg

1992

IFK Halmstad

453

Oscar Wahlqvist

1993

Örgryte IS Friidrott

575

Mattias Karlsson

1992

Västerås FK

Totalt 4 deltagare

Kula 7,26 kg 24/2 10:30

Startnr

Namn

Född

Förening

193

Niklas Lindstedt

1993

Hässelby SK

194

Petter Olson

1991

Hässelby SK

240

Arwid Koskinen

1992

Huddinge AIS

350

Anton Larsson

1993

Järvsö IF

357

Daniel Ståhl

1992

Spårvägens FK

Totalt 5 deltagare

P 19


60 m 24/2 11:00

Startnr

Namn

Född

Förening

9

Jean-Christian Zirignon

1995

Piteå IF

12

Martin Andersson

1995

IK Ymer Friidrott

38

André Andersson

1995

Brattås CK

58

Dennis Forsman

1995

Ullevi FK

63

Patrik Rodås

1995

Ullevi FK

79

Max Oscarsson

1994

Tanums IF

101

Andreas Gustafsson

1994

Dals Södra FFI

107

Per Lundin

1994

Istrums SK

111

Victor Ivarsson

1994

IFK Växjö

114

Hannes Kvist Wirdmo

1994

IFK Växjö

123

Adam Dengui

1994

IFK Lund

124

Filip Sjövall

1995

IFK Lund

154

Micael Fagö

1994

Kalmar SK

169

Erik Annerfalk

1994

Mariestads AIF

170

Sebastian Knutsson

1995

Mariestads AIF

219

Fabian Revilla

1995

Rånäs 4H

231

Amadou Sussoho

1995

Huddinge AIS

236

Dennis Elms Jansson

1995

Huddinge AIS

265

Anton Jahnke

1995

IF Kronan

268

Martin Jonsson

1995

SK Bore

272

Hjalmar Sundvall

1994

Riviera Friidrott

322

Mattias Qvarfort

1994

Hammarby Friidrott

323

Sami Gassan

1995

Hammarby Friidrott

324

Jakob Ewertzh

1995

Hammarby Friidrott

330

Erik Grundberg

1994

Hammarby Friidrott

347

Jonathan Johansson

1994

Söderhamns IF

399

Jacob Öman

1995

Danderyds SK

417

Niklas Alsing

1995

Östersunds GIF

426

Carl Dath

1995

Täby IS Friidrott

435

Jonathan Kruse

1995

Upsala IF friidrott

439

Erik Hagberg

1995

Upsala IF friidrott

461

Eskil Grahn

1995

Tranås AIF Friidrott

483

David Andersson

1994

Skellefteå AIK Friidrott

498

Mattias Håkansson

1994

IK Orient

518

Alexander Andersson

1994

IK Hakarpspojkarna

526

Abel Fistume

1995

Hovslätts IK

543

Jakob Lindbom

1995

KA 2 IF

560

Sebastian Eliasson

1995

Lerum Friidrott

565

Daniel Rintala-Börjesson

1995

Trollhättans FIK

Totalt 39 deltagare

400 m 23/2 11:35

Startnr

Namn

Född

Förening

17

Tobias Karlsson

1995

Sävedalens AIK

39

Erik Linsten

1994

Kongahälla AIK

58

Dennis Forsman

1995

Ullevi FK

72

Martin Selin

1995

Ullevi FK

98

Benjamin Åberg

1995

Hälle IF

111

Victor Ivarsson

1994

IFK Växjö

195

Edwin Råsberg

1994

Hässelby SK

213

Fredrik Samuelsson

1995

Hässelby SK

220

Martin Hammar

1995

Rånäs 4H

236

Dennis Elms Jansson

1995

Huddinge AIS

306

Abdiaziz Warsame

1995

Råby Rekarne FIF

316

Alexander Torgersson

1994

Hammarby Friidrott

394

Carl Sjöstedt

1994

IF Göta Karlstad

399

Jacob Öman

1995

Danderyds SK

461

Eskil Grahn

1995

Tranås AIF Friidrott

490

Nigusu Solomon

1995

Fredrikshofs FIF

501

Rasmus Lennartsson

1995

IK Orient

526

Abel Fistume

1995

Hovslätts IK

573

Gustav Schölin

1994

Finspångs AIK

Totalt 19 deltagare

1 500 m 23/2 15:10

Startnr

Namn

Född

Förening

28

Alexander Nilsson

1995

Mölndals AIK

31

Matz Larsson

1994

Mölndals AIK

60

Hampus Börjesson

1994

Ullevi FK

96

Andreas Almgren

1995

Turebergs FK

99

Oliver Lämber

1994

Hälle IF

152

Ken Slättengren

1985

Högby IF

153

David Fridell

1994

Stensjöns IF

166

Philip Keterlins

1995

SK Granan

196

Joel Durén

1994

Hässelby SK

220

Martin Hammar

1995

Rånäs 4H

221

Hugo Lindell

1995

Rånäs 4H

235

Otto Kingstedt

1994

Huddinge AIS

316

Alexander Torgersson

1994

Hammarby Friidrott

406

Lucas Grönborg

1994

Hellas FK

489

Napoleon Solomon

1994

Fredrikshofs FIF

490

Nigusu Solomon

1995

Fredrikshofs FIF

537

Ludvig Danielson

1995

GoIF Tjalve

538

Gustav Berlin

1995

IK Akele

553

Joel Zachrisson

1994

Ullevi FK

566

Kevin Hermansson

1995

Trollhättans FIK

577

Jakob Ranglin Grissler

1994

Alingsås IF

Totalt 21 deltagare

60mh 99,1 cm 23/2 14:30

Startnr

Namn

Född

Förening

30

Philip Ngwe

1995

Mölndals AIK

111

Victor Ivarsson

1994

IFK Växjö

114

Hannes Kvist Wirdmo

1994

IFK Växjö

184

Linus Otto Boyer

1995

Nyköpings BIS

213

Fredrik Samuelsson

1995

Hässelby SK

232

Fredrick Ekholm

1994

Huddinge AIS

260

Ali Tepe

1994

Gefle IF

286

Felix Norén

1995

Katrineholms SK Friidrott

307

Ayad Shaker

1994

Råby Rekarne FIF

328

Andreas Almlöf

1995

Hammarby Friidrott

330

Erik Grundberg

1994

Hammarby Friidrott

343

Rickard Willman

1994

Västerås FK

394

Carl Sjöstedt

1994

IF Göta Karlstad

413

Jonathan Holm

1994

Strands IF

441

Anton Nordback

1995

Upsala IF friidrott

482

Ludwig Sjödin

1995

Skellefteå AIK Friidrott

517

Kevin Fankl

1995

Ullevi FK

519

Petter Gustafsson

1994

IK Hakarpspojkarna

Totalt 18 deltagare

Höjd 23/2 12:50

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Andreas Carlsson

1995

IK Ymer Friidrott

37

Samuel Grip

1994

IK Orient

81

Philip Andersson

1995

SOK Träff Karlsborg

122

Fredrik Löfgren

1994

IFK Lund

203

Henning Rydström

1995

Hässelby SK

213

Fredrik Samuelsson

1995

Hässelby SK

260

Ali Tepe

1994

Gefle IF

263

Jonas Nilsson

1994

Habo FIF-04

276

Adam Lindhe

1994

IFK Lidingö

299

Edvin Heggemann

1994

KFUM Örebro Friidrott

331

Staffan Åkesson

1995

Hammarby Friidrott

435

Jonathan Kruse

1995

Upsala IF friidrott

499

Erik Bryngelsson

1995

IK Orient

558

Fredrik Konradsson

1994

IFK Umeå

Totalt 14 deltagare

Stav 24/2 10:10

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Andreas Carlsson

1995

IK Ymer Friidrott

26

Arvid Björemark

1995

IF Rigor

63

Patrik Rodås

1995

Ullevi FK

84

Anders Andreasson

1994

IF Kville

150

Johan Knutsson

1995

Malmö AI

154

Micael Fagö

1994

Kalmar SK

213

Fredrik Samuelsson

1995

Hässelby SK

262

Anton Evertsson

1995

Habo FIF-04

264

Rasmus Elfgaard

1994

Habo FIF-04

450

David Kappelin

1995

Örgryte IS Friidrott

Totalt 10 deltagare

Längd 24/2 13:10

Startnr

Namn

Född

Förening

10

Andreas Carlsson

1995

IK Ymer Friidrott

29

Karl Teiffel

1994

Mölndals AIK

37

Samuel Grip

1994

IK Orient

123

Adam Dengui

1994

IFK Lund

170

Sebastian Knutsson

1995

Mariestads AIF

203

Henning Rydström

1995

Hässelby SK

204

Jesper Hellström

1995

Hässelby SK

213

Fredrik Samuelsson

1995

Hässelby SK

219

Fabian Revilla

1995

Rånäs 4H

232

Fredrick Ekholm

1994

Huddinge AIS

265

Anton Jahnke

1995

IF Kronan

267

Nils Andersson

1994

SK Bore

268

Martin Jonsson

1995

SK Bore

330

Erik Grundberg

1994

Hammarby Friidrott

331

Staffan Åkesson

1995

Hammarby Friidrott

343

Rickard Willman

1994

Västerås FK

347

Jonathan Johansson

1994

Söderhamns IF

375

Johan Talèus

1994

Eskilstuna FI

417

Niklas Alsing

1995

Östersunds GIF

427

Johan Meckbach

1995

Täby IS Friidrott

476

Max Andersson

1995

Tierps IF

482

Ludwig Sjödin

1995

Skellefteå AIK Friidrott

517

Kevin Fankl

1995

Ullevi FK

Totalt 23 deltagare

Tresteg 23/2 10:35

Startnr

Namn

Född

Förening

72

Martin Selin

1995

Ullevi FK

122

Fredrik Löfgren

1994

IFK Lund

204

Jesper Hellström

1995

Hässelby SK

276

Adam Lindhe

1994

IFK Lidingö

386

Joel Valdemarsson

1994

IF Göta Karlstad

Totalt 5 deltagare

Kula 6,00 kg 24/2 11:40

Startnr

Namn

Född

Förening

50

Gustav Liberg

1995

Ullevi FK

101

Andreas Gustafsson

1994

Dals Södra FFI

102

Tim Söderqvist

1995

Dals Södra FFI

129

Karl Persson

1994

IFK Lund

180

Johan Berggren

1994

Eslövs AI

217

Timothy Gottlieb

1994

Hässelby SK

233

Alexander Persson

1995

Huddinge AIS

234

Gabriel Heen

1995

Huddinge AIS

305

Ali Alsaadi

1995

Råby Rekarne FIF

368

Tim Wunger

1994

Falu IK

430

Alex Larsson

1994

Upsala IF friidrott

545

Marcus Johansson

1994

Tanums IF

564

Markus Saarela

1994

Trollhättans FIK

Totalt 13 deltagare

Vikt 15,88 kg 23/2 12:40

Startnr

Namn

Född

Förening

102

Tim Söderqvist

1995

Dals Södra FFI

233

Alexander Persson

1995

Huddinge AIS

368

Tim Wunger

1994

Falu IK

430

Alex Larsson

1994

Upsala IF friidrott

Totalt 4 deltagare

P 17


60 m 24/2 11:40

Startnr

Namn

Född

Förening

64

Herman Olvik

1996

Ullevi FK

65

Melker Karlsson

1996

Ullevi FK

66

Emil von Barth

1996

Ullevi FK

67

Noah Eliott

1996

Ullevi FK

76

Victor Fingal

1996

Ullevi FK

88

Gustav Kjell

1996

Turebergs FK

100

Tobias Jonsson

1996

Dals Södra FFI

137

Charles Mitala

1996

Malmö AI

138

Thobias NilssonMontler

1996

Malmö AI

139

Anton Sigurdsson

1996

Malmö AI

187

Alexander Thunberg

1996

IK Stål

252

Erik Martinsson

1996

Gefle IF

278

Erik Hermelin

1996

IFK Lidingö

279

Andreas Movin

1996

IFK Lidingö

280

Erik Lidén

1996

IFK Lidingö

301

Anton Johansson

1996

KFUM Örebro Friidrott

321

Daniel Rosberg

1996

Hammarby Friidrott

365

Joar Husmark

1996

Falu IK

367

Samuel Ingvarsson

1996

Falu IK

415

Sebastian Kadestål

1996

Öresund FK

434

Victor Björklund

1996

Upsala IF friidrott

443

Akram Adinda

1996

Upsala IF friidrott

444

Alexander Lindholm

1996

Upsala IF friidrott

466

Joakim Bäckman

1996

Varbergs GIF

481

Gustav Burman

1996

Skellefteå AIK Friidrott

504

Florian Plathe

1996

IK Orient

544

Richard Pettersson

1996

Alingsås IF

556

Radyar Muhammed

1996

Ullevi FK

568

Arthur Engström

1996

Ullevi FK

Totalt 29 deltagare

400 m 23/2 12:10

Startnr

Namn

Född

Förening

1

Kalle Berglund

1996

UF Contact

56

Alexander Lundskog

1996

Ullevi FK

65

Melker Karlsson

1996

Ullevi FK

67

Noah Eliott

1996

Ullevi FK

76

Victor Fingal

1996

Ullevi FK

252

Erik Martinsson

1996

Gefle IF

278

Erik Hermelin

1996

IFK Lidingö

279

Andreas Movin

1996

IFK Lidingö

415

Sebastian Kadestål

1996

Öresund FK

440

Isak Andersson

1996

Upsala IF friidrott

554

Oskar Carlsson

1996

Ullevi FK

Totalt 11 deltagare

1 500 m 23/2 14:55

Startnr

Namn

Född

Förening

18

Gustaf Stensjö

1996

Sävedalens AIK

19

Gabriel Steffensen

1996

Sävedalens AIK

20

Vidar Johansson

1996

Sävedalens AIK

21

Daniel Bucht

1996

Sävedalens AIK

32

Johan Lindgren

1996

Mölndals AIK

147

Christopher Koos

1996

Malmö AI

198

Andreas Jansson

1996

Hässelby SK

199

Anton Persson

1996

Hässelby SK

200

Filip Arthursson

1996

Hässelby SK

281

Mohammed Loukili

1996

IFK Lidingö

312

Abdi Yusuf

1996

Hammarby Friidrott

405

Archie Casteel

1996

Hellas FK

491

Mahad Abdullahi

1996

Fredrikshofs FIF

554

Oskar Carlsson

1996

Ullevi FK

567

Martin Axelsson

1996

Trollhättans FIK

Totalt 15 deltagare

60mh 91,4 cm 23/2 14:10

Startnr

Namn

Född

Förening

56

Alexander Lundskog

1996

Ullevi FK

137

Charles Mitala

1996

Malmö AI

155

Joakim Stenström

1996

IK Hinden

201

Axel Ohlson

1996

Hässelby SK

202

Isak Hampel Klang

1996

Hässelby SK

366

Adam Nygårds Jacobsson

1996

Falu IK

390

Mathieu Nilsson

1996

IF Göta Karlstad

434

Victor Björklund

1996

Upsala IF friidrott

440

Isak Andersson

1996

Upsala IF friidrott

544

Richard Pettersson

1996

Alingsås IF

549

Per Johansson

1996

Sävedalens AIK

570

Niklas Karlsson

1996

Finspångs AIK

Totalt 12 deltagare

Höjd 23/2 15:40

Startnr

Namn

Född

Förening

64

Herman Olvik

1996

Ullevi FK

282

Christoffer Ekberg

1996

IFK Lidingö

390

Mathieu Nilsson

1996

IF Göta Karlstad

423

Fabian Delryd

1996

Täby IS Friidrott

465

Danie Gällblad

1996

Varbergs GIF

487

Linus Falck

1996

HUR Tidaholm

506

Henrik Thoms

1996

Hanvikens SK

Totalt 7 deltagare

Stav 24/2 12:40

Startnr

Namn

Född

Förening

157

Carl Ivarsson

1996

Lerum Friidrott

160

Jonatan Edsinger

1996

Lerum Friidrott

201

Axel Ohlson

1996

Hässelby SK

202

Isak Hampel Klang

1996

Hässelby SK

258

Hannes Gidlöf

1996

Gefle IF

448

Jonatan Nordh

1996

Örgryte IS Friidrott

449

Carl Thunberg

1996

Örgryte IS Friidrott

480

Hannes Burman

1996

Skellefteå AIK Friidrott

481

Gustav Burman

1996

Skellefteå AIK Friidrott

535

Alfred Delefors

1996

GoIF Tjalve

555

Esa Hiltunen

1996

Ullevi FK

Totalt 11 deltagare

Längd 24/2 10:25

Startnr

Namn

Född

Förening

64

Herman Olvik

1996

Ullevi FK

100

Tobias Jonsson

1996

Dals Södra FFI

137

Charles Mitala

1996

Malmö AI

138

Thobias NilssonMontler

1996

Malmö AI

187

Alexander Thunberg

1996

IK Stål

202

Isak Hampel Klang

1996

Hässelby SK

278

Erik Hermelin

1996

IFK Lidingö

282

Christoffer Ekberg

1996

IFK Lidingö

333

Manne Persson

1996

Hammarby Friidrott

365

Joar Husmark

1996

Falu IK

366

Adam Nygårds Jacobsson

1996

Falu IK

367

Samuel Ingvarsson

1996

Falu IK

390

Mathieu Nilsson

1996

IF Göta Karlstad

409

Marcus Rostmark

1996

IFK Märsta

466

Joakim Bäckman

1996

Varbergs GIF

480

Hannes Burman

1996

Skellefteå AIK Friidrott

508

Jesper Frykholm

1996

Glanshammars IF

568

Arthur Engström

1996

Ullevi FK

Totalt 18 deltagare

Tresteg 23/2 17:55

Startnr

Namn

Född

Förening

41

Jonathan Persgården

1996

Kongahälla AIK

333

Manne Persson

1996

Hammarby Friidrott

390

Mathieu Nilsson

1996

IF Göta Karlstad

433

Gustav Norén

1996

Upsala IF friidrott

508

Jesper Frykholm

1996

Glanshammars IF

549

Per Johansson

1996

Sävedalens AIK

Totalt 6 deltagare

Kula 5,00 kg 24/2 09:00

Startnr

Namn

Född

Förening

88

Gustav Kjell

1996

Turebergs FK

103

Tobias Hagström

1996

Istrums SK

181

Emil Berggren

1996

Eslövs AI

201

Axel Ohlson

1996

Hässelby SK

205

Eric Hacksell

1996

Hässelby SK

273

William Ullberg

1996

Riviera Friidrott

301

Anton Johansson

1996

KFUM Örebro Friidrott

339

Fredrik Gerdsdorff

1996

Sundsvalls FI

410

Kamil Kaminski

1996

Linköpings GIF

433

Gustav Norén

1996

Upsala IF friidrott

434

Victor Björklund

1996

Upsala IF friidrott

504

Florian Plathe

1996

IK Orient

570

Niklas Karlsson

1996

Finspångs AIK

Totalt 13 deltagare

Vikt 11,34 kg 23/2 11:15

Startnr

Namn

Född

Förening

89

Chris Arnoldsson

1996

Turebergs FK

201

Axel Ohlson

1996

Hässelby SK

310

Anton Andersson

1996

Umedalens IF

339

Fredrik Gerdsdorff

1996

Sundsvalls FI

Totalt 4 deltagare

K 22


60 m 23/2 13:05

Startnr

Namn

Född

Förening

4

Maria Ollinen

1992

Glanshammars IF

27

Nathalie Nagy

1992

Mölndals AIK

47

Hanna Mattisson

1992

Ullevi FK

48

Elina Palmqvist

1992

Ullevi FK

77

Angelica Karlsson

1993

Tanums IF

91

Maj Johansson

1991

Turebergs FK

108

Evelin Hindrikes

1991

IFK Växjö

116

Lisa Linnell

1991

IFK Växjö

119

Sara Svensson

1991

Åhus FIK

144

Pernilla Nilsson

1992

Malmö AI

145

Stephanie Olsson

1991

Malmö AI

172

Elin Johansson

1993

Mariestads AIF

206

Jessica Östlund

1993

Hässelby SK

222

Marine Alfredsson

1993

Rånäs 4H

274

Hanna Adriansson

1992

IFK Lidingö

275

Madeleine Eriksson

1993

IFK Lidingö

303

Caroline Ståhl

1993

KFUM Örebro Friidrott

325

Linnea Alstermark

1992

Hammarby Friidrott

380

Mia Axelsson

1991

IF Göta Karlstad

392

Freja Jernstig

1992

IF Göta Karlstad

393

Maryann Andreasson

1992

IF Göta Karlstad

404

Sofie Tholander

1993

Hellas FK

412

Jenny Melin

1993

Strands IF

463

Lisa Skagersten

1992

Varbergs GIF

497

Mathilda Hellqvist

1993

IK Orient

Totalt 25 deltagare

400 m 23/2 11:10

Startnr

Namn

Född

Förening

6

Malin Trollsås

1993

Danderyds SK

61

Felicia Hedström

1992

Ullevi FK

108

Evelin Hindrikes

1991

IFK Växjö

144

Pernilla Nilsson

1992

Malmö AI

173

Elin Moraiti

1991

Falu IK

174

Sara Ulin

1991

Falu IK

210

Lisa Duffy

1993

Hässelby SK

289

Estelle Montler

1991

Göteborgs Kvinnliga IK

302

Sara Jernfält

1993

KFUM Örebro Friidrott

315

Julia Karlsson

1993

Hammarby Friidrott

318

Lynette Morgan

1991

Hammarby Friidrott

378

Caroline Andersson

1992

IF Göta Karlstad

404

Sofie Tholander

1993

Hellas FK

457

Linda Frödin Glad

1993

Turebergs FK

462

Jessica Bloodworth

1993

Tranås AIF Friidrott

530

Sara Bley

1991

GoIF Tjalve

Totalt 16 deltagare

1 500 m 24/2 14:05

Startnr

Namn

Född

Förening

22

Malin Strand

1993

Sävedalens AIK

177

Julia Forsmark

1993

Falu IK

398

Anna Silvander

1993

Danderyds SK

419

Ida Holm

1993

Täby IS Friidrott

455

Nina Persson

1991

Örgryte IS Friidrott

529

Emilia Ohlin

1993

Trollhättans IF

Totalt 6 deltagare

60mh 84,0 cm 24/2 09:50

Startnr

Namn

Född

Förening

116

Lisa Linnell

1991

IFK Växjö

119

Sara Svensson

1991

Åhus FIK

156

Ida Hansen

1993

KFUM Arvika friidrott

211

Therese Lindhe

1991

Hässelby SK

251

Julia Wigren

1993

Gefle IF

275

Madeleine Eriksson

1993

IFK Lidingö

304

Malin Eriksson

1991

KFUM Örebro Friidrott

379

Maja Rogemyr

1991

IF Göta Karlstad

393

Maryann Andreasson

1992

IF Göta Karlstad

576

Sabina Winqvist

1991

Göteborgs Kvinnliga IK

Totalt 10 deltagare

Höjd 24/2 13:35

Startnr

Namn

Född

Förening

90

Caroline Gyllenbern

1993

Turebergs FK

118

Louise Persson

1991

IFK Växjö

120

Sandra Lliljegren

1991

Åhus FIK

229

Erika Chytraeus

1992

Huddinge AIS

250

Caroline Andersson

1993

Gefle IF

348

Emma Ericsson

1993

Söderhamns IF

360

Felicia Berglind

1993

Spårvägens FK

452

Vendela von Corswant

1993

Örgryte IS Friidrott

578

Victoria Dronsfield

1991

Majornas IK

Totalt 9 deltagare

Stav 23/2 11:00

Startnr

Namn

Född

Förening

62

Sara Eriksson

1991

Ullevi FK

352

Anna Jacobsson

1992

Spårvägens FK

353

Emma Andersson

1991

Spårvägens FK

403

Anna Juggas Öberg

1992

Hellas FK

456

Thea Nyberg

1992

Örgryte IS Friidrott

467

Emma Bärjegård

1993

Kvarnsveden FIK

Totalt 6 deltagare

Längd 23/2 15:20

Startnr

Namn

Född

Förening

116

Lisa Linnell

1991

IFK Växjö

125

Frida McCabe

1992

IFK Lund

156

Ida Hansen

1993

KFUM Arvika friidrott

211

Therese Lindhe

1991

Hässelby SK

243

Emma Ehrlin

1993

Ärla IF

251

Julia Wigren

1993

Gefle IF

304

Malin Eriksson

1991

KFUM Örebro Friidrott

335

Jasmin Sabir

1992

Hammarby Friidrott

348

Emma Ericsson

1993

Söderhamns IF

497

Mathilda Hellqvist

1993

IK Orient

541

Lisa Sernbrandt

1993

Huddinge AIS

572

Amanda Fredlund

1992

Ullevi FK

Totalt 12 deltagare

Tresteg 24/2 14:55

Startnr

Namn

Född

Förening

73

Sofie Hallman

1992

Ullevi FK

109

Elina Rapp

1993

IFK Växjö

224

Maria Ollinnen

1992

Glanshammars IF

243

Emma Ehrlin

1993

Ärla IF

253

Madeleine Nilsson

1991

Gefle IF

335

Jasmin Sabir

1992

Hammarby Friidrott

404

Sofie Tholander

1993

Hellas FK

452

Vendela von Corswant

1993

Örgryte IS Friidrott

Totalt 8 deltagare

Kula 4,0 kg 24/2 13:10

Startnr

Namn

Född

Förening

7

Johanna Larsson

1992

Filipstads IF

36

Isabelle Karlsson

1992

IK Orient

116

Lisa Linnell

1991

IFK Växjö

342

Jennie Söderholm

1993

Västerås FK

425

Heidi Schmidt

1993

Täby IS Friidrott

Totalt 5 deltagare

Vikt 9,08 kg 23/2 14:20

Startnr

Namn

Född

Förening

36

Isabelle Karlsson

1992

IK Orient

230

Eleni Larsson

1993

Huddinge AIS

246

Frida Engsröm

1992

IFK Lidingö

308

Kristina Andersson

1991

Råby Rekarne FIF

416

Maria Söderqvist

1994

Öresund FK

531

Camilla Norr-Ericson

1991

GoIF Tjalve

550

Stephanie Ericsson

1993

Ullevi FK

Totalt 7 deltagare

F 19


60 m 23/2 12:40

Startnr

Namn

Född

Förening

25

Amanda Odesjö

1994

Alingsås IF

43

Malin Roth

1995

Kongahälla AIK

92

Julia Hässel

1994

Turebergs FK

105

Hanna Arvidsson

1994

Istrums SK

140

Fanny Lindström

1994

Malmö AI

146

Emmy Ahlqvist

1995

Malmö AI

163

Sara Söderberg

1994

IK Norrköping Friidrott

171

Sofia Gustafsson

1994

Mariestads AIF

207

Farydah Inoussa

1994

Hässelby SK

209

Rebecca Larsson

1994

Hässelby SK

212

Malin Skogström

1995

Hässelby SK

226

Louise Gabrielsson

1995

Huddinge AIS

247

Sandra Törnros

1995

Gefle IF

249

Josefin Palm

1994

Gefle IF

292

Anna Lind

1995

Göteborgs Kvinnliga IK

293

Nina Lundin

1995

Göteborgs Kvinnliga IK

326

Elin Lindell

1995

Hammarby Friidrott

387

Frida Johansson

1995

IF Göta Karlstad

388

Susanne Schüssler

1995

IF Göta Karlstad

396

Michelle Tyborn

1995

Alingsås IF

428

Alina Lindqvist

1995

Väsby IK

432

Karolina Nikamo

1995

Upsala IF friidrott

436

Alice Andréasson

1994

Upsala IF friidrott

484

Fanny Panboon

1995

Skellefteå AIK Friidrott

493

Linnea Styrman

1994

Haparanda SKT

522

Elise Malmberg

1995

Hässleholms AIS

524

Elina Gunnarsson

1994

Hovslätts IK

546

Evamarie Vikström

1995

Haparanda SKT

Totalt 28 deltagare

400 m 23/2 10:15

Startnr

Namn

Född

Förening

113

Elin Tornhed

1995

IFK Växjö

130

Josefine Risberg Thoor

1995

IFK Lund

131

Jennifer Widovic

1995

IFK Lund

161

Linnea Ivarsson

1994

Lerum Friidrott

228

Caroline Kihlblom

1994

Huddinge AIS

259

Stina M Jansson

1994

Gefle IF

283

Hanna Hermansson

1995

Kils AIK Friidrott

309

Jessica Edlund

1995

Umedalens IF

314

Emma Forss

1994

Hammarby Friidrott

373

Evelina Landstedt

1995

Falu IK

374

Elin Eriksson

1995

Falu IK

389

Isabella Rosenquist

1995

IF Göta Karlstad

422

Rakel Rosshagen

1995

Täby IS Friidrott

438

Klara Helander

1995

Upsala IF friidrott

464

Elsa Skagersten

1994

Varbergs GIF

470

Isabell Norstedt

1995

IFK Helsingborg

522

Elise Malmberg

1995

Hässleholms AIS

559

Evelina Hiltunen

1995

Ullevi FK

561

Elin Axelsson

1994

Trollhättans FIK

Totalt 19 deltagare

1 500 m 24/2 13:45

Startnr

Namn

Född

Förening

78

Alice Kristiansen

1994

Tanums IF

214

Sarah Lahti

1995

Hässelby SK

261

Josefine Malmborg

1994

Habo FIF-04

291

Tova Eurén

1994

Göteborgs Kvinnliga IK

309

Jessica Edlund

1995

Umedalens IF

313

Ellen Narfgren

1994

Hammarby Friidrott

356

Emma Fogelkvist

1995

Spårvägens FK

408

Emelie Svensson

1995

IFK Mora

418

Amanda Trense

1995

Östersunds GIF

454

Maria Larsson

1994

Örgryte IS Friidrott

470

Isabell Norstedt

1995

IFK Helsingborg

540

Lisa Bergdahl

1995

Glanshammars IF

Totalt 12 deltagare

60mh 84,0 cm 24/2 10:05

Startnr

Namn

Född

Förening

140

Fanny Lindström

1994

Malmö AI

178

Sofia Mossberg

1995

Falu IK

207

Farydah Inoussa

1994

Hässelby SK

208

Sofia Johnsson

1994

Hässelby SK

212

Malin Skogström

1995

Hässelby SK

223

Isabelle Pauksens

1995

Rånäs 4H

327

Josefin Sandelius

1994

Hammarby Friidrott

371

Erika Löke

1995

Falu IK

385

Sarah Larsson

1995

IF Göta Karlstad

387

Frida Johansson

1995

IF Göta Karlstad

395

Johanna Holmén Svensson

1995

Alingsås IF

421

Sofia Linde

1995

Täby IS Friidrott

422

Rakel Rosshagen

1995

Täby IS Friidrott

436

Alice Andréasson

1994

Upsala IF friidrott

493

Linnea Styrman

1994

Haparanda SKT

522

Elise Malmberg

1995

Hässleholms AIS

546

Evamarie Vikström

1995

Haparanda SKT

562

Agnes Johansson

1995

Trollhättans FIK

Totalt 18 deltagare

Höjd 24/2 11:40

Startnr

Namn

Född

Förening

87

Marie Fransson

1995

Falköpings AIK

113

Elin Tornhed

1995

IFK Växjö

115

Molly Bergvall

1995

IFK Växjö

167

Sofia Jäger Stenberg

1994

Sundbybergs IK

186

Evelina Erlandsson

1994

Nyköpings BIS

212

Malin Skogström

1995

Hässelby SK

223

Isabelle Pauksens

1995

Rånäs 4H

277

Linda Skantze

1995

IFK Lidingö

284

Lisa Engman

1994

Kils AIK Friidrott

421

Sofia Linde

1995

Täby IS Friidrott

428

Alina Lindqvist

1995

Väsby IK

442

Felicia Engman

1995

Upsala IF friidrott

451

Sara Skogman

1995

Örgryte IS Friidrott

546

Evamarie Vikström

1995

Haparanda SKT

574

Louise Österberg

1995

Söderhamns IF

Totalt 15 deltagare

Stav 23/2 15:25

Startnr

Namn

Född

Förening

148

Nellie Becke

1995

Malmö AI

149

Terese Dimblad Gonzales

1995

Malmö AI

226

Louise Gabrielsson

1995

Huddinge AIS

227

Moa Bylund

1994

Huddinge AIS

255

Denise Eriksson

1995

Gefle IF

256

Alexandra Bartee

1995

Gefle IF

334

Madeleine Rossi

1995

Hammarby Friidrott

336

Malin Gillman

1994

Stocksäters IF

361

Alissa Söderberg

1994

Spårvägens FK

Totalt 9 deltagare

Längd 23/2 13:35

Startnr

Namn

Född

Förening

40

Elin Axberg

1995

Kongahälla AIK

42

Amanda Fransson

1994

Kongahälla AIK

159

Olivia Axell

1994

Lerum Friidrott

163

Sara Söderberg

1994

IK Norrköping Friidrott

167

Sofia Jäger Stenberg

1994

Sundbybergs IK

207

Farydah Inoussa

1994

Hässelby SK

208

Sofia Johnsson

1994

Hässelby SK

247

Sandra Törnros

1995

Gefle IF

257

Fanny Anonsen

1995

Gefle IF

290

Kamila Pietruszka

1994

Göteborgs Kvinnliga IK

332

Ellinor Bill

1995

Hammarby Friidrott

359

Aina Griksaite

1994

Spårvägens FK

385

Sarah Larsson

1995

IF Göta Karlstad

421

Sofia Linde

1995

Täby IS Friidrott

422

Rakel Rosshagen

1995

Täby IS Friidrott

428

Alina Lindqvist

1995

Väsby IK

451

Sara Skogman

1995

Örgryte IS Friidrott

459

Lisa Sandström

1995

IFK Sunne FI

493

Linnea Styrman

1994

Haparanda SKT

522

Elise Malmberg

1995

Hässleholms AIS

524

Elina Gunnarsson

1994

Hovslätts IK

532

Jonna Kowalski

1994

GoIF Tjalve

546

Evamarie Vikström

1995

Haparanda SKT

552

Lynn Johnsson

1994

Ullevi FK

562

Agnes Johansson

1995

Trollhättans FIK

Totalt 25 deltagare

Tresteg 24/2 09:00

Startnr

Namn

Född

Förening

74

Johanna Konselius

1995

Ullevi FK

134

Rebecka Abrahamsson

1994

FIF Gnistan

186

Evelina Erlandsson

1994

Nyköpings BIS

208

Sofia Johnsson

1994

Hässelby SK

212

Malin Skogström

1995

Hässelby SK

247

Sandra Törnros

1995

Gefle IF

254

Sofia Nilsson

1995

Gefle IF

257

Fanny Anonsen

1995

Gefle IF

290

Kamila Pietruszka

1994

Göteborgs Kvinnliga IK

332

Ellinor Bill

1995

Hammarby Friidrott

385

Sarah Larsson

1995

IF Göta Karlstad

438

Klara Helander

1995

Upsala IF friidrott

451

Sara Skogman

1995

Örgryte IS Friidrott

459

Lisa Sandström

1995

IFK Sunne FI

546

Evamarie Vikström

1995

Haparanda SKT

Totalt 15 deltagare

Kula 4,0 kg 24/2 15:25

Startnr

Namn

Född

Förening

80

Fanny Roos

1995

Ljungby FIK

104

Emma Sjöberg

1995

Istrums SK

110

Erica Lantz

1994

IFK Växjö

168

Fanny Öhrn Selahn

1995

Sundbybergs IK

185

Emma Ljungberg

1994

Nyköpings BIS

344

Sofi Flink

1995

Västerås FK

370

Lisa Carlsson

1994

Falu IK

414

Lina Bengtson

1994

Öresund FK

421

Sofia Linde

1995

Täby IS Friidrott

431

Linnéa Jönsson

1995

Upsala IF friidrott

500

Maria Nilsson

1995

IK Orient

Totalt 11 deltagare

Vikt 9,08 kg 23/2 17:00

Startnr

Namn

Född

Förening

75

Alessandra Wall

1995

Ullevi FK

80

Fanny Roos

1995

Ljungby FIK

168

Fanny Öhrn Selahn

1995

Sundbybergs IK

185

Emma Ljungberg

1994

Nyköpings BIS

245

Clara Westin

1994

IFK Lidingö

431

Linnéa Jönsson

1995

Upsala IF friidrott

500

Maria Nilsson

1995

IK Orient

547

Marinda Petersson

1995

Hässleholms AIS

Totalt 8 deltagare

F 17


60 m 23/2 13:30

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Amanda Öberg

1996

IK Ymer Friidrott

13

Sanna Oscarson

1996

IK Ymer Friidrott

133

Linn Henriksson

1996

FIF Gnistan

141

Adriana Janic

1996

Malmö AI

142

Linnea Sandell

1996

Malmö AI

143

Sara Jacobsson

1996

Malmö AI

164

Linnéa Hård

1996

Karlskoga FIF

191

Amanda Jansson

1996

Örbyhus IF

242

Stina Gustafsson

1996

Ärla IF

248

Emma Gällstedt

1996

Gefle IF

285

Thilda Särnevång

1996

IF Udd Karlshamn

311

Yasmin Jelassi

1996

Hammarby Friidrott

369

Tove Ågren

1996

Falu IK

383

Johanna Norén

1996

IF Göta Karlstad

384

Izabelle Kjellberg

1996

IF Göta Karlstad

429

Lisa Brorsson

1996

Falköpings FIK

437

Klara Zetterberg

1996

Upsala IF friidrott

458

Emilia Kjellberg

1996

IFK Sunne FI

525

Klara Volmerdal

1996

Hovslätts IK

533

Moa Ullgren

1996

GoIF Tjalve

Totalt 20 deltagare

400 m 23/2 10:00

Startnr

Namn

Född

Förening

33

Elvira Erixon

1996

Mölndals AIK

128

Felicia Ascard

1996

IFK Lund

158

Jill Höstman

1996

Lerum Friidrott

175

Mikaela Johannesson

1996

Falu IK

294

Gabrielle Wehlander

1996

Göteborgs Kvinnliga IK

338

Moa Fanqvist

1996

Sundsvalls FI

397

Madeleine Björlin-Delmar

1996

IFK Göteborg friidrott

471

Frida Grindheim

1996

IFK Helsingborg

521

Sofia Andersson

1996

IFK Växjö

525

Klara Volmerdal

1996

Hovslätts IK

Totalt 10 deltagare

1 500 m 24/2 13:25

Startnr

Namn

Född

Förening

23

Linn Söderholm

1996

Sävedalens AIK

34

Johanna Andersson

1996

Mölndals AIK

35

Anna Dahlsjö

1996

Mölndals AIK

165

Lovisa Keterlins

1996

SK Granan

176

Nicole Sörensen

1996

Falu IK

215

Isabelle Brauer

1996

Hässelby SK

244

Carolina Johnson

1996

Linköpings GIF

345

Moa Rothman

1996

Västerås FK

411

Julia Ivehammar

1996

Linköpings GIF

503

Maja Hultin

1996

IK Orient

539

Emelie Ring

1996

IK Akele

Totalt 11 deltagare

60mh 76,2 cm 24/2 09:30

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Amanda Öberg

1996

IK Ymer Friidrott

121

Matilda Andersson

1996

Åhus FIK

128

Felicia Ascard

1996

IFK Lund

132

Fanny Holgersson

1996

FIF Gnistan

141

Adriana Janic

1996

Malmö AI

164

Linnéa Hård

1996

Karlskoga FIF

294

Gabrielle Wehlander

1996

Göteborgs Kvinnliga IK

338

Moa Fanqvist

1996

Sundsvalls FI

346

Emma Stenlöf

1996

Västerås FK

424

Ellinor Persson

1996

Täby IS Friidrott

437

Klara Zetterberg

1996

Upsala IF friidrott

458

Emilia Kjellberg

1996

IFK Sunne FI

521

Sofia Andersson

1996

IFK Växjö

527

Sara Cannmo

1996

Hovslätts IK

533

Moa Ullgren

1996

GoIF Tjalve

Totalt 15 deltagare

Höjd 24/2 10:20

Startnr

Namn

Född

Förening

68

Ellen Ekholm

1996

Ullevi FK

141

Adriana Janic

1996

Malmö AI

337

Anna Stickler

1996

Sundsvalls FI

346

Emma Stenlöf

1996

Västerås FK

458

Emilia Kjellberg

1996

IFK Sunne FI

492

Nadja Ohrsell

1996

Luleå Friidrottsförening

523

Agnes Lundin

1996

Hovslätts IK

Totalt 7 deltagare

Stav 23/2 13:00

Startnr

Namn

Född

Förening

69

Malin Smetana

1996

Ullevi FK

70

Sigrid Forsberg

1996

Ullevi FK

127

Olivia Maunsbach

1996

IFK Lund

407

Agnes Moberg

1996

Tyresö FK

468

Emma Häggström

1996

Kvarnsveden FIK

474

Annika Jönsson

1996

IFK Helsingborg

479

Amanda Gabrielson

1996

Wärnamo SK

502

Amanda Mattson

1996

IK Orient

527

Sara Cannmo

1996

Hovslätts IK

Totalt 9 deltagare

Längd 23/2 12:05

Startnr

Namn

Född

Förening

11

Amanda Öberg

1996

IK Ymer Friidrott

14

Mattilda Norström

1996

IK Ymer Friidrott

15

Hanna Bengtsson

1991

Sävedalens AIK

132

Fanny Holgersson

1996

FIF Gnistan

151

Emilia Hammarström

1996

Wärnamo SK

188

Matilde Andersson

1996

Östhammar FI

189

Joline Jansson

1996

Östhammar FI

266

Elvira Richardsson

1996

IFK Kristinehamn Friidrott

285

Thilda Särnevång

1996

IF Udd Karlshamn

338

Moa Fanqvist

1996

Sundsvalls FI

346

Emma Stenlöf

1996

Västerås FK

383

Johanna Norén

1996

IF Göta Karlstad

384

Izabelle Kjellberg

1996

IF Göta Karlstad

424

Ellinor Persson

1996

Täby IS Friidrott

437

Klara Zetterberg

1996

Upsala IF friidrott

458

Emilia Kjellberg

1996

IFK Sunne FI

523

Agnes Lundin

1996

Hovslätts IK

533

Moa Ullgren

1996

GoIF Tjalve

Totalt 18 deltagare

Tresteg 24/2 16:05

Startnr

Namn

Född

Förening

14

Mattilda Norström

1996

IK Ymer Friidrott

15

Hanna Bengtsson

1991

Sävedalens AIK

151

Emilia Hammarström

1996

Wärnamo SK

188

Matilde Andersson

1996

Östhammar FI

189

Joline Jansson

1996

Östhammar FI

266

Elvira Richardsson

1996

IFK Kristinehamn Friidrott

285

Thilda Särnevång

1996

IF Udd Karlshamn

382

Martina Appel

1996

IF Göta Karlstad

424

Ellinor Persson

1996

Täby IS Friidrott

458

Emilia Kjellberg

1996

IFK Sunne FI

Totalt 10 deltagare

Kula 3,00 kg 24/2 14:10

Startnr

Namn

Född

Förening

51

Linn Bergstrand

1996

Ullevi FK

164

Linnéa Hård

1996

Karlskoga FIF

182

Sigrid Karlsson

1996

Malmö AI

216

Hanna Mårtensson

1996

Hässelby SK

225

Amanda Karlsson

1996

Huddinge AIS

269

Lisa Einarsson

1996

SK Bore

287

Sara Lennman

1996

Katrineholms SK Friidrott

346

Emma Stenlöf

1996

Västerås FK

402

Rebecka Hallerth

1996

Hellas FK

472

Jessika Love

1996

IFK Helsingborg

Totalt 10 deltagare

Vikt 9,08 kg 23/2 15:40

Startnr

Namn

Född

Förening

216

Hanna Mårtensson

1996

Hässelby SK

225

Amanda Karlsson

1996

Huddinge AIS

269

Lisa Einarsson

1996

SK Bore

472

Jessika Love

1996

IFK Helsingborg

Totalt 4 deltagare



© Arena 2.0, RunPro Systems