Ungdomstävling 20100817, Föreningslista

2010-08-17


Förening:   Falköpings AIK Orienteringsklubb
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
Vuxen 2   640527 Magnus Blennow 4600   Start 18:17
Vuxen 2   249614 Gustav Hagström 4600   Start 18:21
Vuxen 2   501510 Bo Hallberg 4600   Start 18:25
Vuxen 2   435781 Daniel Almyren 4600   Start 18:29
Vuxen 2   343115 Carina Olsson 4600   Start 18:33
Vuxen 1   439475 Helena Sonesson 3700   Start 18:30
Stigarnas Suveräner   439474 Elsa Sonesson 2800   Start 18:16
Stigarnas Suveräner   260780 Henrik Hallberg 2800   Start 18:20
Stigarnas Suveräner   439472 Hanna Alsiö 2800   Start 18:24
Stigarnas Suveräner   428924 Alexander Bromander 2800   Start 18:28
Myrarnas Mästare   433610 Simon Wiklund 3200   Start 18:15
Myrarnas Mästare   428927 Jessica Almyren 3200   Start 18:21
Myrarnas Mästare   362596 Hanna Andersson 3200   Start 18:29
Myrarnas Mästare   710614 Alma Wilhelmsson 3200   Start 18:33
Indianerna   433612 Tilda Wiklund 1900   Start 18:25
Indianerna   433601 Erik Andersson 1900   Start 18:29
Indianerna   433605 Johanna Almyren 1900   Start 18:33
Höjdernas Härskare   961022 Sofia Löseth 4600   Start 18:24
Höjdernas Härskare   980130 Vilma Blennow 4600   Start 18:26
Höjdernas Härskare   362600 Albin Alsiö 4600   Start 18:28
Höjdernas Härskare   30805 Johanna Hagström 4600   Start 18:30
Höjdernas Härskare   950927 Amanda Blennow 4600   Start 18:32
Höjdernas Härskare   260872 Sara Hagström 4600   Start 18:34
Grönområdets Giganter   980318 Ola Löseth 3700   Start 18:16


Förening:   Gudhems Idrottsförening
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
Stigarnas Suveräner   215663 Viktor Källermark 2800   Start 18:22
Stigarnas Suveräner   37761 Elin Johansson 2800   Start 18:26
Myrarnas Mästare   260890 Axel Källermark 3200   Start 18:17
Myrarnas Mästare   37697 Adelina Wremer 3200   Start 18:23
Myrarnas Mästare   405763 Linn Eriksson 3200   Start 18:27
Myrarnas Mästare   37914 Maja Eriksson 3200   Start 18:31
Myrarnas Mästare   38956 Lisa Nyman 3200   Start 18:35


Förening:   Idrottsklubben Wilske
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
Stigarnas Suveräner   203887 Isa Lindström 2800   Start 18:18
Myrarnas Mästare   203893 Tor Lindström 3200   Start 18:19
Myrarnas Mästare   203888 Klara Segerström 3200   Start 18:25
Indianerna   214808 Julius Wiklund 1900   Start 18:17
Indianerna     Liv Lindström 1900   Start 18:21
Grönområdets Giganter   214846 Tea Lindström 3700   Start 18:14
Grönområdets Giganter   214810 Moa Lindström 3700   Start 18:18


Förening:   Tidaholm SOK Sisu
Klass Nr-lapp Bricka Namn Banl meter Start St tid
Vuxen 2   229555 Bo Jungergård 4600   Start 18:15
Vuxen 2     Mats Karlsson 4600   Start 18:19
Vuxen 2   245165 David Löfving 4600   Start 18:23
Vuxen 2   245190 Mattias Berger 4600   Start 18:27
Vuxen 2   203878 Kerstin Karlsson 4600   Start 18:31
Vuxen 2   17971 Stefan Karlsson 4600   Start 18:35
Indianerna     Ellen Alm 1900   Start 18:15
Indianerna   700388 Moa Holmvik 1900   Start 18:19
Indianerna   428858 Hannes Karlsson 1900   Start 18:23
Indianerna     Nanny Alm 1900   Start 18:27
Indianerna   405767 Linnea Holmvik 1900   Start 18:31


Skapad 2010-08-16 21:11:07 med OLA version 4.1.6