Ungdomstävling 20100817, Klassresultatlista

2010-08-17


Grönområdets Giganter 3700 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Moa LindströmIK Wilske77:490:00
2Tea LindströmIK Wilske102:1124:22
Ola LösethFalköpings AIK OKEj godk.

Guldkornen 1900 meter 12 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Nanny AlmTidaholm SOK Sisu16:270:00
2Hannes KarlssonTidaholm SOK Sisu20:484:21
3Tilda WiklundFalköpings AIK OK23:076:40
4Julius WiklundIK Wilske25:118:44
5Knut HammarTidaholm SOK Sisu28:0611:39
6Linnea HolmvikTidaholm SOK Sisu29:1412:47
7Ellen AlmTidaholm SOK Sisu29:3913:12
8Emia HjortFalköpings AIK OK32:4116:14
9Erik AnderssonFalköpings AIK OK32:4516:18
10Moa HolmvikTidaholm SOK Sisu34:5518:28
11Johanna AlmyrenFalköpings AIK OK36:0519:38
12Liv LindströmIK Wilske37:2220:55

Höjdernas Härskare 4600 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Sara HagströmFalköpings AIK OK35:580:00
2Amanda BlennowFalköpings AIK OK40:394:41
3Vilma BlennowFalköpings AIK OK40:554:57
4Johanna HagströmFalköpings AIK OK43:057:07
5Sofia LösethFalköpings AIK OK48:4612:48
6Albin AlsiöFalköpings AIK OK62:2926:31

Myrarnas Mästare 3200 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Tor LindströmIK Wilske62:370:00
2Klara SegerströmIK Wilske66:143:37
3Simon WiklundFalköpings AIK OK66:153:38
4Hanna AnderssonFalköpings AIK OK71:479:10
Tindra HjortFalköpings AIK OKEj godk.
Linn ErikssonGudhems IFEj godk.
Adelina WremerGudhems IFEj start
Jessica AlmyrenFalköpings AIK OKEj start
Lisa NymanGudhems IFEj start
Alma WilhelmssonFalköpings AIK OKEj start

Stigarnas Suveräner 2800 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Alexander BromanderFalköpings AIK OK41:160:00
2Moa AlsiöFalköpings AIK OK44:173:01
3Isa LindströmIK Wilske46:555:39
4Anja KarlssonTidaholm SOK Sisu47:586:42
5Elsa SonessonFalköpings AIK OK51:2910:13
6Henrik HallbergFalköpings AIK OK52:0010:44
7Maja ErikssonGudhems IF57:1816:02
Hanna AlsiöFalköpings AIK OKEj start
Elin JohanssonGudhems IFEj start

Vuxen 1 3700 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Karin TorstenssonFalköpings AIK OK37:180:00
2Helena SonessonFalköpings AIK OK56:2519:07
Sofia HjortFalköpings AIK OKEj godk.

Vuxen 2 4600 meter 15 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Gustav HagströmFalköpings AIK OK30:380:00
2Bo HallbergFalköpings AIK OK33:212:43
3Magnus BlennowFalköpings AIK OK35:034:25
4Daniel AlmyrenFalköpings AIK OK41:2810:50
5Thomas HjertFalköpings AIK OK43:0612:28
6Mattias BergerTidaholm SOK Sisu45:3714:59
7Mats KarlssonTidaholm SOK Sisu51:2020:42
8Elisabeth FredrikssonGudhems IF51:5421:16
9Nicklas KarlssonTidaholm SOK Sisu54:4224:04
10Monica AbrahamssonGudhems IF55:2524:47
11Kerstin KarlssonTidaholm SOK Sisu60:0529:27
12Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu63:5833:20
13Carina OlssonFalköpings AIK OK65:3634:58
Bo JungergårdTidaholm SOK SisuEj start


Skapad 2010-08-18 07:38:02 med OLA version 4.1.6