Ungdomstävling 20100817, Startlista

2010-08-17


Höjdernas Härskare    4600 meter    6 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  961022   Sofia Löseth Falköpings AIK OK 18:24
  980130   Vilma Blennow Falköpings AIK OK 18:26
  362600   Albin Alsiö Falköpings AIK OK 18:28
  30805   Johanna Hagström Falköpings AIK OK 18:30
  950927   Amanda Blennow Falköpings AIK OK 18:32
  260872   Sara Hagström Falköpings AIK OK 18:34


Grönområdets Giganter    3700 meter    3 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  214846   Tea Lindström IK Wilske 18:14
  980318   Ola Löseth Falköpings AIK OK 18:16
  214810   Moa Lindström IK Wilske 18:18


Myrarnas Mästare    3200 meter    11 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  433610   Simon Wiklund Falköpings AIK OK 18:15
  260890   Axel Källermark Gudhems IF 18:17
  203893   Tor Lindström IK Wilske 18:19
  428927   Jessica Almyren Falköpings AIK OK 18:21
  37697   Adelina Wremer Gudhems IF 18:23
  203888   Klara Segerström IK Wilske 18:25
  405763   Linn Eriksson Gudhems IF 18:27
  362596   Hanna Andersson Falköpings AIK OK 18:29
  37914   Maja Eriksson Gudhems IF 18:31
  710614   Alma Wilhelmsson Falköpings AIK OK 18:33
  38956   Lisa Nyman Gudhems IF 18:35


Stigarnas Suveräner    2800 meter    7 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  439474   Elsa Sonesson Falköpings AIK OK 18:16
  203887   Isa Lindström IK Wilske 18:18
  260780   Henrik Hallberg Falköpings AIK OK 18:20
  215663   Viktor Källermark Gudhems IF 18:22
  439472   Hanna Alsiö Falköpings AIK OK 18:24
  37761   Elin Johansson Gudhems IF 18:26
  428924   Alexander Bromander Falköpings AIK OK 18:28


Indianerna    1900 meter    10 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
      Ellen Alm Tidaholm SOK Sisu 18:15
  214808   Julius Wiklund IK Wilske 18:17
  700388   Moa Holmvik Tidaholm SOK Sisu 18:19
      Liv Lindström IK Wilske 18:21
  428858   Hannes Karlsson Tidaholm SOK Sisu 18:23
  433612   Tilda Wiklund Falköpings AIK OK 18:25
      Nanny Alm Tidaholm SOK Sisu 18:27
  433601   Erik Andersson Falköpings AIK OK 18:29
  405767   Linnea Holmvik Tidaholm SOK Sisu 18:31
  433605   Johanna Almyren Falköpings AIK OK 18:33


Vuxen 1    3700 meter    1 anmäld    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  439475   Helena Sonesson Falköpings AIK OK 18:30


Vuxen 2    4600 meter    11 anmälda    Start    
Nr-lapp Bricka Rank Namn Förening St tid
  229555   Bo Jungergård Tidaholm SOK Sisu 18:15
  640527   Magnus Blennow Falköpings AIK OK 18:17
      Mats Karlsson Tidaholm SOK Sisu 18:19
  249614   Gustav Hagström Falköpings AIK OK 18:21
  245165   David Löfving Tidaholm SOK Sisu 18:23
  501510   Bo Hallberg Falköpings AIK OK 18:25
  245190   Mattias Berger Tidaholm SOK Sisu 18:27
  435781   Daniel Almyren Falköpings AIK OK 18:29
  203878   Kerstin Karlsson Tidaholm SOK Sisu 18:31
  343115   Carina Olsson Falköpings AIK OK 18:33
  17971   Stefan Karlsson Tidaholm SOK Sisu 18:35


Skapad 2010-08-16 21:10:48 med OLA version 4.1.6