Ungdomstävling 20100817, Sträcktidsresultatlista

2010-08-17

Guldkornen1900 m12 anmälda
1Nanny Alm
Tidaholm SOK Sisu
16:271:11
1:11
2:24
3:35
2:43
6:18
2:22
8:40
1:55
10:35
1:21
11:56
1:47
13:43
2:10
15:53
0:34
16:27
   
2Hannes Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
20:481:34
1:34
3:22
4:56
2:22
7:18
3:03
10:21
4:40
15:01
1:05
16:06
2:06
18:12
1:52
20:04
0:44
20:48
   
3Tilda Wiklund
Falköpings AIK OK
23:071:16
1:16
3:11
4:27
2:38
7:05
6:58
14:03
1:48
15:51
1:28
17:19
2:35
19:54
2:37
22:31
0:36
23:07
   
4Julius Wiklund
IK Wilske
25:111:55
1:55
4:22
6:17
3:09
9:26
4:07
13:33
3:30
17:03
1:43
18:46
3:01
21:47
2:24
24:11
1:00
25:11
   
5Knut Hammar
Tidaholm SOK Sisu
28:061:30
1:30
5:26
6:56
3:13
10:09
3:40
13:49
3:07
16:56
3:38
20:34
3:35
24:09
3:21
27:30
0:36
28:06
   
6Linnea Holmvik
Tidaholm SOK Sisu
29:142:53
2:53
5:20
8:13
3:13
11:26
3:23
14:49
3:11
18:00
3:28
21:28
4:30
25:58
2:34
28:32
0:42
29:14
   
7Ellen Alm
Tidaholm SOK Sisu
29:391:30
1:30
4:40
6:10
3:18
9:28
9:48
19:16
2:12
21:28
1:49
23:17
2:59
26:16
2:42
28:58
0:41
29:39
   
8Emia Hjort
Falköpings AIK OK
32:411:58
1:58
5:42
7:40
4:39
12:19
4:41
17:00
3:12
20:12
3:22
23:34
4:34
28:08
3:52
32:00
0:41
32:41
   
9Erik Andersson
Falköpings AIK OK
32:451:59
1:59
5:49
7:48
4:51
12:39
4:31
17:10
3:13
20:23
3:13
23:36
4:34
28:10
3:51
32:01
0:44
32:45
   
10Moa Holmvik
Tidaholm SOK Sisu
34:552:14
2:14
5:57
8:11
4:04
12:15
3:43
15:58
3:38
19:36
3:30
23:06
4:47
27:53
4:58
32:51
2:04
34:55
   
11Johanna Almyren
Falköpings AIK OK
36:052:12
2:12
7:04
9:16
5:50
15:06
5:09
20:15
3:31
23:46
3:04
26:50
3:35
30:25
4:53
35:18
0:47
36:05
   
12Liv Lindström
IK Wilske
37:222:22
2:22
5:32
7:54
4:56
12:50
5:10
18:00
4:48
22:48
3:07
25:55
4:44
30:39
4:48
35:27
1:55
37:22
   




Stigarnas Suveräner2800 m11 anmälda
1Alexander Bromander
Falköpings AIK OK
41:161:21
1:21
2:21
3:42
3:22
7:04
6:12
13:16
4:21
17:37
11:09
28:46
5:32
34:18
2:11
36:29
2:43
39:12
1:23
40:35
0:41
41:16
 
2Moa Alsiö
Falköpings AIK OK
44:171:20
1:20
2:03
3:23
3:37
7:00
5:22
12:22
4:05
16:27
17:14
33:41
4:22
38:03
1:31
39:34
2:09
41:43
1:52
43:35
0:42
44:17
 
3Isa Lindström
IK Wilske
46:551:12
1:12
2:33
3:45
3:50
7:35
4:34
12:09
4:48
16:57
19:27
36:24
4:08
40:32
1:22
41:54
2:31
44:25
1:44
46:09
0:46
46:55
 
4Anja Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
47:581:22
1:22
1:46
3:08
2:22
5:30
17:56
23:26
5:14
28:40
8:26
37:06
3:48
40:54
1:31
42:25
3:04
45:29
1:54
47:23
0:35
47:58
 
5Elsa Sonesson
Falköpings AIK OK
51:291:35
1:35
6:59
8:34
3:49
12:23
5:04
17:27
4:54
22:21
14:34
36:55
5:01
41:56
1:47
43:43
3:05
46:48
3:55
50:43
0:46
51:29
 
6Henrik Hallberg
Falköpings AIK OK
52:001:16
1:16
4:59
6:15
2:22
8:37
8:18
16:55
9:46
26:41
10:39
37:20
5:30
42:50
2:45
45:35
2:36
48:11
3:13
51:24
0:36
52:00
 
7Maja Eriksson
Gudhems IF
57:181:49
1:49
2:54
4:43
3:34
8:17
13:10
21:27
5:44
27:11
13:37
40:48
6:20
47:08
2:15
49:23
4:22
53:45
2:40
56:25
0:53
57:18
 




Myrarnas Mästare3200 m11 anmälda
1Tor Lindström
IK Wilske
62:372:15
2:15
0:46
62:37
2:54
5:09
2:12
7:21
23:26
30:47
4:43
35:30
8:00
43:30
5:08
48:38
2:19
50:57
2:42
53:39
4:29
58:08
2:16
60:24
1:27
61:51
2Klara Segerström
IK Wilske
66:1411:07
11:07
0:47
66:14
3:33
14:40
4:18
18:58
9:42
28:40
5:34
34:14
10:36
44:50
5:12
50:02
2:31
52:33
3:07
55:40
5:21
61:01
2:56
63:57
1:30
65:27
3Simon Wiklund
Falköpings AIK OK
66:155:34
5:34
0:34
66:15
2:57
8:31
2:00
10:31
11:17
21:48
6:12
28:00
13:25
41:25
13:42
55:07
1:30
56:37
1:49
58:26
4:04
62:30
1:52
64:22
1:19
65:41
4Hanna Andersson
Falköpings AIK OK
71:476:30
6:30
1:18
71:47
6:17
12:47
5:25
18:12
8:10
26:22
8:44
35:06
8:52
43:58
7:08
51:06
3:25
54:31
3:15
57:46
6:56
64:42
3:39
68:21
2:08
70:29
Tindra Hjort
Falköpings AIK OK
Ej godk.3:51
3:51
0:39
62:52
3:52
7:43
3:37
11:20
   
42:21
2:58
45:19
3:04
48:23
9:03
57:26
3:07
60:33
1:40
62:13
Linn Eriksson
Gudhems IF
Ej godk.4:35
4:35
0:30
67:58
4:33
9:08
3:27
12:35
11:28
24:03
      
65:48
1:40
67:28




Grönområdets Giganter3700 m3 anmälda
1Moa Lindström
IK Wilske
77:491:11
1:11
2:14
76:56
2:25
3:36
0:53
77:49
11:36
15:12
7:31
22:43
2:21
25:04
10:28
35:32
5:31
41:03
6:31
47:34
10:59
58:33
8:13
66:46
4:30
71:16
3:26
74:42
2Tea Lindström
IK Wilske
102:111:36
1:36
1:47
101:29
3:11
4:47
0:42
102:11
13:04
17:51
16:13
34:04
3:19
37:23
7:10
44:33
24:03
68:36
5:01
73:37
8:55
82:32
7:39
90:11
6:30
96:41
3:01
99:42
Ola Löseth
Falköpings AIK OK
Ej godk.




Höjdernas Härskare4600 m6 anmälda
1Sara Hagström
Falköpings AIK OK
35:581:52
1:52
1:07
31:04
1:27
3:19
2:07
33:11
5:29
8:48
1:22
34:33
3:01
11:49
0:53
35:26
0:40
12:29
0:32
35:58
1:38
14:07
2:46
16:53
1:44
18:37
4:50
23:27
2:46
26:13
2:03
28:16
1:41
29:57
2Amanda Blennow
Falköpings AIK OK
40:392:19
2:19
1:14
35:33
1:51
4:10
2:11
37:44
6:18
10:28
1:19
39:03
3:27
13:55
1:06
40:09
0:40
14:35
0:30
40:39
1:47
16:22
2:54
19:16
1:55
21:11
5:06
26:17
3:41
29:58
2:31
32:29
1:50
34:19
3Vilma Blennow
Falköpings AIK OK
40:55
4Johanna Hagström
Falköpings AIK OK
43:052:16
2:16
1:17
37:43
1:49
4:05
2:14
39:57
8:55
13:00
1:25
41:22
3:13
16:13
1:01
42:23
0:34
16:47
0:42
43:05
1:51
18:38
2:49
21:27
1:53
23:20
5:07
28:27
3:35
32:02
2:37
34:39
1:47
36:26
5Sofia Löseth
Falköpings AIK OK
48:46
6Albin Alsiö
Falköpings AIK OK
62:292:32
2:32
2:18
55:08
1:53
4:25
2:58
58:06
10:24
14:49
2:37
60:43
4:15
19:04
1:16
61:59
1:13
20:17
0:30
62:29
4:25
24:42
5:00
29:42
3:07
32:49
9:03
41:52
4:35
46:27
4:20
50:47
2:03
52:50




Vuxen 13700 m3 anmälda
1Karin Torstensson
Falköpings AIK OK
37:18
2Helena Sonesson
Falköpings AIK OK
56:251:19
1:19
1:15
55:42
1:50
3:09
0:43
56:25
7:39
10:48
5:13
16:01
2:16
18:17
6:20
24:37
2:48
27:25
5:29
32:54
10:26
43:20
5:19
48:39
3:24
52:03
2:24
54:27
Sofia Hjort
Falköpings AIK OK
Ej godk.1:15
1:15
1:40
73:18
8:44
9:59
0:35
73:53
8:15
18:14
5:22
23:36
2:18
25:54
5:29
31:23
3:00
34:23
   
68:32
3:06
71:38




Vuxen 24600 m15 anmälda
1Gustav Hagström
Falköpings AIK OK
30:381:40
1:40
1:02
26:16
1:20
3:00
1:48
28:04
3:35
6:35
1:10
29:14
3:49
10:24
0:53
30:07
0:31
10:55
0:31
30:38
1:35
12:30
2:10
14:40
1:21
16:01
3:27
19:28
2:30
21:58
1:52
23:50
1:24
25:14
2Bo Hallberg
Falköpings AIK OK
33:212:02
2:02
1:01
28:30
1:43
3:45
2:00
30:30
4:19
8:04
1:16
31:46
2:57
11:01
1:05
32:51
0:37
11:38
0:30
33:21
1:34
13:12
2:10
15:22
1:37
16:59
4:02
21:01
2:53
23:54
2:05
25:59
1:30
27:29
3Magnus Blennow
Falköpings AIK OK
35:03
4Daniel Almyren
Falköpings AIK OK
41:282:01
2:01
1:03
36:24
1:34
3:35
2:10
38:34
5:43
9:18
1:21
39:55
3:29
12:47
1:00
40:55
0:44
13:31
0:33
41:28
2:21
15:52
3:31
19:23
1:46
21:09
5:36
26:45
3:12
29:57
3:48
33:45
1:36
35:21
5Thomas Hjert
Falköpings AIK OK
43:062:23
2:23
1:23
37:22
1:58
4:21
2:16
39:38
5:20
9:41
1:35
41:13
3:56
13:37
1:09
42:22
0:45
14:22
0:44
43:06
1:55
16:17
2:58
19:15
2:40
21:55
5:36
27:31
4:08
31:39
2:32
34:11
1:48
35:59
6Mattias Berger
Tidaholm SOK Sisu
45:373:26
3:26
1:11
40:20
1:51
5:17
2:18
42:38
6:42
11:59
1:24
44:02
3:59
15:58
1:06
45:08
0:57
16:55
0:29
45:37
1:58
18:53
3:47
22:40
2:12
24:52
5:38
30:30
3:54
34:24
2:54
37:18
1:51
39:09
7Mats Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
51:204:50
4:50
1:58
45:20
1:51
6:41
2:27
47:47
5:07
11:48
1:52
49:39
4:05
15:53
1:01
50:40
0:58
16:51
0:40
51:20
1:58
18:49
3:20
22:09
2:08
24:17
6:11
30:28
5:46
36:14
5:11
41:25
1:57
43:22
8Elisabeth Fredriksson
Gudhems IF
51:542:47
2:47
1:21
45:18
2:18
5:05
2:32
47:50
6:38
11:43
1:59
49:49
5:58
17:41
1:21
51:10
0:46
18:27
0:44
51:54
3:02
21:29
3:38
25:07
2:26
27:33
4:55
32:28
4:25
36:53
5:13
42:06
1:51
43:57
9Nicklas Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
54:422:34
2:34
1:41
46:36
1:41
4:15
4:21
50:57
12:29
16:44
1:54
52:51
3:33
20:17
1:12
54:03
0:44
21:01
0:39
54:42
3:07
24:08
3:08
27:16
2:35
29:51
5:11
35:02
3:54
38:56
4:05
43:01
1:54
44:55
10Monica Abrahamsson
Gudhems IF
55:25
11Kerstin Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
60:053:21
3:21
1:51
53:03
2:31
5:52
2:49
55:52
9:06
14:58
1:59
57:51
5:12
20:10
1:24
59:15
1:12
21:22
0:50
60:05
2:32
23:54
4:14
28:08
2:26
30:34
6:52
37:26
4:53
42:19
6:37
48:56
2:16
51:12
12Stefan Karlsson
Tidaholm SOK Sisu
63:583:07
3:07
2:08
54:50
2:10
5:17
4:55
59:45
10:02
15:19
1:51
61:36
4:20
19:39
1:23
62:59
2:03
21:42
0:59
63:58
2:55
24:37
3:35
28:12
2:22
30:34
10:44
41:18
5:07
46:25
3:50
50:15
2:27
52:42
13Carina Olsson
Falköpings AIK OK
65:364:27
4:27
1:55
56:11
2:10
6:37
5:00
61:11
7:10
13:47
2:07
63:18
5:10
18:57
1:13
64:31
1:03
20:00
1:05
65:36
4:10
24:10
6:46
30:56
2:40
33:36
7:04
40:40
8:03
48:43
3:30
52:13
2:03
54:16



Skapad 2010-08-18 08:42:33 med OLA version 4.1.6