Ungdomskretstävling Södra Skbg, Klassresultatlista

2015-09-01


Bana 1 2150 meter 6 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Timea StåhlFalköpings AIK OK28:430:00
2Hugo SamuelssonFalköpings AIK OK31:342:51
3Ellen GunnarssonFalköpings AIK OK35:416:58
4Ragnar PetterssonFalköpings AIK OK40:3211:49
5Elias JohnssonFalköpings AIK OK45:0416:21
Ludvig JohnssonFalköpings AIK OKEj godk.

Bana 2 2690 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Albin LundkvistFalköpings AIK OK23:570:00
2Oliver HammarFalköpings AIK OK24:170:20
3Tindra MolinFalköpings AIK OK25:561:59
4Adam SamuelssonFalköpings AIK OK29:155:18
5Alice WahlbergFalköpings AIK OK30:136:16
6Lova TidquistFalköpings AIK OK37:3913:42
7Anna WibergFalköpings AIK OK42:3318:36

Bana 3 2540 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Elin AxelssonMullsjö SOK23:210:00
2David MusslinderFalköpings AIK OK26:513:30
3Simon HermanssonGudhems IF27:093:48
4Robin DüringMullsjö SOK27:564:35
5Otto WibergFalköpings AIK OK28:295:08
6Ellen DüringMullsjö SOK33:4010:19
7Julius WiklundFalköpings AIK OK38:2715:06

Bana 4 3950 meter 3 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Alice SödervallIK Gandvik48:460:00
2Sofi AnderssonIK Gandvik61:2612:40
Eric ÅstrandFalköpings AIK OKEj godk.

Bana 5 4610 meter 5 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Axel NalbinMullsjö SOK40:490:00
2Olle AnderssonTidaholm SOK Sisu48:117:22
3Elsa SonessonFalköpings AIK OK56:0815:19
4Hanna AlsiöFalköpings AIK OK60:4119:52
5Lukas MagnerfeltFalköpings AIK OK84:1243:23

Bana 6 4430 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
Ellen BlennowFalköpings AIK OKEj start

Vuxen 4 3950 meter 1 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Alexandra BacklundMullsjö SOK63:530:00

Vuxen 5 4610 meter 7 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Stefan KarlssonTidaholm SOK Sisu37:290:00
2Monica AbrahamssonGudhems IF49:2711:58
3Jane JohanssonIstrums SK50:1812:49
4Elisabeth FredrikssonGudhems IF54:1316:44
5Jan SamuelssonFalköpings AIK OK57:2219:53
6Pär AnderssonTidaholm SOK Sisu60:3023:01
Nina OlssonFalköpings AIK OKEj godk.

Vuxen 7 5760 meter 10 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Magnus SödervallIK Gandvik40:370:00
2Joachim FribergIstrums SK46:105:33
3Simon WiklundFalköpings AIK OK46:155:38
4Håkan SonessonFalköpings AIK OK48:378:00
5Alicia FribergIstrums SK50:3910:02
6Moa AlsiöFalköpings AIK OK55:2614:49
7Krister MusslinderFalköpings AIK OK70:3329:56
Albin AlsiöFalköpings AIK OKEj godk.
Karin TorstenssonFalköpings AIK OKEj start
Tindra HjortFalköpings AIK OKEj start

Teknik  meter 5 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Magnus BlennowFalköpings AIK OK56:030:00
2Alma VilhelmssonFalköpings AIK OK60:334:30
Alfred PetterssonFalköpings AIK OKEj godk.
Alva SonessonFalköpings AIK OKEj godk.
Jonas NiklassonFalköpings AIK OKEj godk.


Skapad 2015-09-02 20:53:18 med OLA version 5.1.10-1