Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Division 15 Västergötland Pojk

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alingsås IF FF Grön Johan Bergman 0701908919
Alingsås IF FF Svart Johan Bergman 0701908919 Grön-vit-grön
Alingsås IF FF Vit Johan Bergman 0701908919 Grön-vit-grön
Ardala GoIF Niklas Johansson 0736509862 Röd/Blå/Röd
Bergdalens IK Peter Zekovic 0761335520 Röd/Röd/Röd
BK Trix Mattias Andersson 0721564195 Vit/svart/Svart/Svart
Borås GIF Edin Selimovic 0736146196 Blå/Vit/Blå
Brämhults IK Gul Niklas Andersson 0706452057 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Svart Niklas Andersson 0706452057 Svart/Svart/Svart
Brämhults IK Vit Joakim Hellström 0725877517 Svart/Svart/Svart
Byttorps IF Grön Peter Moberg 0707486830 Grön/Vit/Grön
Byttorps IF Vit Malin Wåhlberg Moberg Grön/Vit/Grön
Dalsjöfors GoIF Grön Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalsjöfors GoIF Svart Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalsjöfors GoIF Vit Andreas Lidén 0705721401 Grön (Herr), Orange (Dam)/Svart (Herr), Orange (Dam)/Grön (Herr), Orange (Dam)
Dalstorps IF Markus Lid 0706438010 Gul/Svart/Gul
Fristads GoIF Grön Thomas Fridén 0708123413 Grön/Vit/Grön
Fristads GoIF Vit Thomas Fridén 0708123413 Grön/Vit/Grön
Fritsla IF Linus Adolfsson 0709627622 Orange, Svart, Svart
Gerdskens BK Gul Michael Johansson 0322622446 0731098757 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Svart Natassja Block 0763205570 Gul/Svart/svarta (A-Lag) Svarta
Gerdskens BK Vit Natassja Block 0763205570 Gul/Svart/svata (A-Lag) Svarta
Gullspångs IF Martin Fröjd 0702519675 Grön/Vit/Grön
Gånghester/Målsryd Gul Linus Lindgren 0702506020 Svart/Svart/Svart
Gånghester/Målsryd Svart Kristoffer Gråhns 0702138360 0702138360 Svart/Svart/Svart
Hemsjö IF Gul Jens Spalding 0735122528 Gul/Svart/Gul-svart
Hemsjö IF Svart Jens Spalding 0735122528 Gul/Svart/Gul
Hestrafors/Bollebygd Grön Kristian Kjellman 0704452522 Grön-vit/Vit/Grön
Hestrafors/Bollebygd Vit Kristian Kjellman 0704452522 Grön-vit, Vit, Grön
Hillareds IF Jon Söderlund 0708104168 -Blå-vit, -Blå-vit, -Vit
Holmalunds IF Röd Stina Udin Milicevic 0733462653 Röd/Vit/Röd
Holmalunds IF Vit Stina Udin Milicevic 0733462653 Röd/Vit/Röd
Horreds IF Tiina Liedes 0730316329 Grön, Vit, Vit
Hova IF Mikael Andersson 050635349 0736481850 Vit/Svart/Vit
Hyssna IF Kristoffer Hansen 0709780079 0709780079 Gul/Svart/Gul
Hössna IF Madeleine Asplund 0730704407 Röd/Vit/Röd/Röd
IFK Hjo Blå Henrik Eriksson 0701757435 Vit/Blå/Vit
IFK Hjo Vit Andreas Hägg 050310799 0732016554 Vit/Blå/Vit
IFK Skövde FK Blå Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Blåvit Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vit Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Skövde FK Vitblå Michael Ryder 0709668680 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Blå Stefan Johansson 0706560377 Blå/Blå/Blå
IFK Tidaholm Vit Daniel Malmberg 050214320 0706411289 Vit/Blå/Blå
IFK Trollhättan Besarion Kodalaev 0727366598 Blå/Vit/Blå/Blå
IFK Värsås Sofia Georgii 0736428987 Blå/Blå/Blå
IFK Örby Niklas Andersson 0703922269 Blå/Vit/blå/Blå
Igelstorps IK Olof Johansson 0709603047 Gulsvart/Svart/Svart
IK Gauthiod Sanna Johansson 0738052444 Röd/Blå/Röd
Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Sami Tietäväinen 0708776161 Svart/Svart/Svart
Järpås IS Tobias Olofsson 0705715866 Röd/Vit/Röd
Kinna IF Blå Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Vit
Kinna IF Röd Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Röd
Kinna IF Vit Daniel Egelind 0705284265 Röd/Blå/Räd
Källby IF Patrick Andersson 051022128 0702101710 Vit/Blå/Blå
Lidköpings FK Röd Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Svart Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lidköpings FK Vit Johan Hjelmaeus 0703922820 Röd-Svart/Svart/Svart
Lödöse Nygård IK Stefan Linde 0735066584 Vit/Vit/Vit
Mellby IK Daniel Holgersson 0732594376 Blå-vit/Blå/Blå
Moholm/Tidan Andreas Jonsson 0708627309 svart/svart/svart
Norra Fågelås IF Jan-Erik Brandt 050310372 0705727406 Gul/Svart/Svart
Rydboholms SK Rikard Johelid 0705463486 0705463486 Blå/Blå/Blå
Råda BK Grön David Nordqvist 0706056189 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Gul David Nordqvist 0706056189 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Svart David Nordqvist 0706056189 Vit-Grön/Grön/Vit
Råda BK Vit David Nordqvist 0706056189 Vit-Grön/Grön/Vit
Sandareds IF Maria Mencevski 0702737551 Vit/Grön/Grön
Sexdrega IF Johanna Ahlgren 0739223914 -blå/-blå/-blå
Sjömarkens IF Anton Wall 0733202885 Vit/Grön/Grön
Skara FC Blå Martin Johansson 0708232947 Vit/Blå/Vit
Skara FC Vit Martin Johansson 0708232947 Vit/Blå/Vit
Skene IF Jonas Nyqvist 0732689137 Vit/Svarta/Vita
Skepplanda BTK David Kusmark 0725313484 0725313484 Gul/Svart/Gul
Skultorps IF Gul Erik Jakobsson 0739513801 Gul/Svart/Gul
Skultorps IF Svart Erik Jakobsson 0739513801 Gul/Svart/Gul
Skövde AIK Röd Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Rödvit Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Skövde AIK Vit Sara Söderqvist 0705467046 Röd/Röd/Röd
Sparsörs AIK Gul Karolina Gustavsson 0735426460 Svart/Vit/Gul/Svart
Sparsörs AIK Svart Karolina Gustavsson 0735426460 Svart, Vit, Gul/Svart
Stenstorps IF Richard Willbo 0708909596 Röd/Vit/Röd
Sätila SK Patrik Turebo 0708248016 Röd/Blå/Röd
Södra Vings IF Johannes Lindqvist 0736969653 Röd/Svart/Vit/Svart
Tibro AIK FK Johan Karlsson Gul/Svart/Svart
Tranemo IF Tobias Bengtsson Sjögren 0737184953 Röd/Vit/Röd
Trollhättans BoIS Röd Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd/Vit/Röd
Trollhättans BoIS Vit Tobias Karnevi 0708537535 0708537535 Röd/Vit/Röd
Töreboda IK Röd Karl-Johan Skagerstam 0737076081 Röd/Röd/Röd
Töreboda IK Vit Karl-Johan Skagerstam 0737076081 Röd/Röd/Röd
Ubbhults IF Blå Mikael Johansson 0709206144 gul/svart
Ubbhults IF Gul Mikael Johansson 0709206144 Gul/Svart
Ulricehamns IFK Blå Mattias Lindgren 0703357621 Blå-svart/Svart/Svart
Ulricehamns IFK Svart Mattias Lindgren 0703357621 Blå-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Röd Niclas Krantz 0763902100 0763902100 Röd-svart, Svart, Svart
Ulvåkers IF Svart Niclas Krantz 0763902100 0763902100 Röd/svart/Svart/Svart
Vara SK Gul Johan Ohlsson 0708959510 Gul/Svart/Gul
Vara SK Gulsvart Fredrik Svanlind 0739883696 Gul/Svart/Gul
Vara SK Svart Marcus Hölmark 0761919937 Gul/Svart/Gul
Vartofta SK Billy Hermansson Blå/Blå/Blå
Vedums AIS Blå Ulrika Vedin 0768207570 Röd/Blå/Röd
Vedums AIS Röd Ulrika Vedin 0768207570 Röd/Blå/Röd
Vinninga AIF Camilla Olmats 0703827447 Grön/Grön/Grön
Våmbs IF Grön Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Svart Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Våmbs IF Vit Markus Gunnarsson 0730910692 Grön-vit/Grön/Grön
Västra Mark Åsa Fahlén 0702930037 Röd/Svart/Svart
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-06-27 00:00 Tibro AIK FK - Igelstorps IK Snickarvallen
2021-06-27 00:00 Dalstorps IF - Södra Vings IF Dalshov B-plan
2021-06-27 11:00 Våmbs IF Vit - Stenstorps IF Claesborgs Nedre Plan
2021-06-27 11:00 Skövde AIK Rödvit - Ulvåkers IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-27 12:30 Råda BK Grön - Källby IF Rådavallen
2021-06-27 13:10 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Vit Lassalyckan C-plan 1
2021-06-28 18:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Ardala GoIF Nya IP Kvänum
Omgång 2
2021-05-15 11:00 Hemsjö IF Svart - Gerdskens BK Vit Byvallen C-plan
2021-05-16 16:00 Lödöse Nygård IK - Gerdskens BK Gul Alevi
2021-05-16 16:00 Fristads GoIF Grön - Gånghester/Målsryd Gul Hedens IP
2021-05-16 17:00 Fristads GoIF Vit - Gånghester/Målsryd Svart Hedens IP
2021-05-26 18:15 Kinna IF Vit - Hyssna IF Viskavallen B
2021-05-28 18:00 Vara SK Svart - Skara FC Blå Torsvallen E-plan
2021-05-29 10:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Grön Ågårdsvallen I
2021-05-29 10:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Gul Ågårdsvallen K
2021-05-29 10:00 Sexdrega IF - Hillareds IF Ängagärdet
2021-05-29 10:00 Sparsörs AIK Svart - Borås GIF Trollevi B
2021-05-29 10:30 Töreboda IK Vit - Gullspångs IF Töreshov 5-manna 1
2021-05-29 11:00 Ubbhults IF Blå - Västra Mark Ekåsvallen
2021-05-29 11:00 Sandareds IF - Rydboholms SK Sandevi
2021-05-29 11:30 Töreboda IK Röd - BK Trix Töreshov 5-manna 1
2021-05-29 11:30 IFK Örby - Fritsla IF Örby IP D
2021-05-29 12:30 Ubbhults IF Gul - Skene IF Ekåsvallen
2021-05-29 14:30 IK Gauthiod - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-05-30 00:00 Moholm/Tidan - Ulvåkers IF Röd Mogårdsvallen A-plan
2021-05-30 00:00 Skultorps IF Gul - IFK Skövde FK Blåvit Orkanvallen Putteplan
2021-05-30 00:00 Skultorps IF Svart - IFK Skövde FK Blåvit Orkanvallen Putteplan
2021-05-30 00:00 Vinninga AIF - Skara FC Vit Lindvallen D1
2021-05-30 00:00 Tibro AIK FK - Skövde AIK Rödvit Snickarvallen
2021-05-30 10:00 IFK Tidaholm Blå - Våmbs IF Grön Tidavallen D-plan
2021-05-30 10:00 IFK Tidaholm Vit - Våmbs IF Svart Tidavallen D-plan
2021-05-30 10:00 Råda BK Svart - Mellby IK Rådavallen
2021-05-30 10:00 Råda BK Vit - Källby IF Rådavallen
2021-05-30 10:00 Järpås IS - Lidköpings FK Vit Järpåsvallen B-plan
2021-05-30 10:00 Skepplanda BTK - Gerdskens BK Svart Forsvallen
2021-05-30 10:00 Sparsörs AIK Gul - Sjömarkens IF Trollevi B
2021-05-30 10:30 IFK Hjo Blå - Skövde AIK Röd Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-05-30 10:30 IFK Hjo Vit - Skövde AIK Vit Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-05-30 11:00 Våmbs IF Vit - IFK Värsås Claesborgs Nedre Plan
2021-05-30 11:00 Alingsås IF FF Grön - Holmalunds IF Röd Mjörnvallen, C-plan
2021-05-30 11:00 Hemsjö IF Gul - Alingsås IF FF Vit Byvallen C-plan
2021-05-30 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Kinna IF Blå Bollevi C
2021-05-30 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Kinna IF Röd Bollevi C
2021-05-30 11:00 Södra Vings IF - Dalsjöfors GoIF Vit Stationsvallen
2021-05-30 11:30 Ulricehamns IFK Blå - Dalsjöfors GoIF Grön Lassalyckan C-plan 2
2021-05-30 11:30 Ulricehamns IFK Svart - Dalsjöfors GoIF Svart Lassalyckan C-plan 3
2021-05-30 12:00 Norra Fågelås IF - Hova IF Landbyvallen
2021-05-30 12:00 Alingsås IF FF Svart - Holmalunds IF Vit Mjörnvallen, C-plan
2021-05-30 14:00 Horreds IF - Sätila SK Eksätersvallen
2021-05-30 15:00 IFK Skövde FK Vit - Stenstorps IF Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Igelstorps IK Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-30 15:00 Vara SK Gul - Vedums AIS Blå Torsvallen E-plan
2021-05-30 15:00 Dalstorps IF - Tranemo IF Dalshov B-plan
2021-05-30 15:30 Brämhults IK Gul - Byttorps IF Grön Brämhults IP
2021-05-30 15:30 Brämhults IK Svart - Byttorps IF Vit Brämhults IP
2021-05-30 16:30 Vara SK Gulsvart - Vedums AIS Röd Torsvallen E-plan
Omgång 3
2021-05-20 18:00 Hyssna IF - IFK Örby Ekäng C
2021-05-22 10:00 Holmalunds IF Röd - Lödöse Nygård IK Östlyckevallen
2021-05-22 10:00 Holmalunds IF Vit - Skepplanda BTK Östlyckevallen
2021-05-22 10:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Sparsörs AIK Svart Dalsjöhov
2021-05-22 10:30 Alingsås IF FF Grön - Hemsjö IF Gul Mjörnvallen, C-plan
2021-05-22 11:00 Skara FC Vit - Lidköpings FK Svart Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-05-22 11:00 Lidköpings FK Vit - IK Gauthiod Ågårdsvallen J
2021-05-22 11:00 Kinna IF Blå - Ubbhults IF Blå Viskavallen A
2021-05-22 11:00 Kinna IF Röd - Ubbhults IF Gul Viskavallen A
2021-05-22 11:00 Sätila SK - Västra Mark Lygnevi B
2021-05-22 11:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Sparsörs AIK Gul Dalsjöhov
2021-05-22 12:00 Alingsås IF FF Vit - Sandareds IF Mjörnvallen, C-plan
2021-05-22 13:00 Ulvåkers IF Röd - Våmbs IF Vit Åbrovallen
2021-05-22 13:00 Skara FC Blå - Lidköpings FK Röd Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-05-23 00:00 Gullspångs IF - Moholm/Tidan Gullmovallen C-plan
2021-05-23 00:00 Hova IF - Töreboda IK Röd Movallen Addevallen C-plan
2021-05-23 00:00 Stenstorps IF - IFK Hjo Blå Sportvallen B
2021-05-23 00:00 Ardala GoIF - Vinninga AIF Ardala IP
2021-05-23 00:00 Ulvåkers IF Svart - Tibro AIK FK Åbrovallen
2021-05-23 10:00 Råda BK Grön - Vara SK Gul Rådavallen
2021-05-23 10:00 Råda BK Gul - Vara SK Gulsvart Rådavallen
2021-05-23 10:00 Fritsla IF - Kinna IF Vit Kungaberg
2021-05-23 10:00 Tranemo IF - Sexdrega IF Tranehov
2021-05-23 10:30 Våmbs IF Grön - IFK Skövde FK Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 10:30 Våmbs IF Svart - IFK Skövde FK Vitblå Claesborgs Nedre Plan
2021-05-23 10:30 Alingsås IF FF Svart - Hemsjö IF Svart Mjörnvallen, C-plan
2021-05-23 11:00 IFK Värsås - Töreboda IK Vit Värsås IP
2021-05-23 11:00 Skövde AIK Röd - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 11:00 Skövde AIK Vit - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 11:00 Igelstorps IK - IFK Hjo Vit Igelvallen B
2021-05-23 11:00 Källby IF - Vara SK Svart Eolsborg C-pan
2021-05-23 11:00 Gerdskens BK Svart - Brämhults IK Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 11:00 Hössna IF - Södra Vings IF Granvalla 5mot5
2021-05-23 11:00 Sjömarkens IF - Rydboholms SK Idrottsgården Konstgräsplan
2021-05-23 12:00 Gerdskens BK Vit - Brämhults IK Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 12:00 Skene IF - Horreds IF Vävarevallen
2021-05-23 13:00 Gerdskens BK Gul - Brämhults IK Gul Gerdskenvallen C-plan
2021-05-23 13:00 Byttorps IF Grön - Hestrafors/Bollebygd Grön Byttorps IP B
2021-05-23 13:30 Borås GIF - Fristads GoIF Vit Sjöbo Arena
2021-05-23 14:00 Vedums AIS Blå - Råda BK Svart Nordvalla 5-manna
2021-05-23 15:00 BK Trix - Norra Fågelås IF Molidens IP
2021-05-23 15:00 IFK Skövde FK Blå - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-05-23 15:00 Mellby IK - Järpås IS Mellbyvallen
2021-05-23 15:00 Vedums AIS Röd - Råda BK Vit Nordvalla 5-manna
2021-05-23 15:00 Byttorps IF Vit - Hestrafors/Bollebygd Vit Byttorps IP B
2021-05-23 16:00 Gånghester/Målsryd Svart - Ulricehamns IFK Svart Målevi B
2021-05-23 17:00 Gånghester/Målsryd Gul - Ulricehamns IFK Blå Målevi B
2021-05-23 17:00 Hillareds IF - Dalstorps IF Hillevi
2021-05-23 17:45 Bergdalens IK - Fristads GoIF Grön Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-05-30 17:00 Brämhults IK Vit - Bergdalens IK Brämhults IP
Omgång 4
2021-05-31 18:00 Vara SK Svart - Mellby IK Torsvallen E-plan
2021-06-01 18:00 Hyssna IF - Fritsla IF Ekäng C
2021-06-02 18:15 Kinna IF Vit - IFK Örby Viskavallen B
2021-06-03 17:30 Gånghester/Målsryd Gul - Dalsjöfors GoIF Vit Engvallen, Gånghester
2021-06-03 17:30 Gånghester/Målsryd Svart - Sjömarkens IF Målevi 25
2021-06-04 18:00 Sparsörs AIK Svart - Brämhults IK Svart Trollevi B
2021-06-05 10:00 Holmalunds IF Röd - Bergdalens IK Östlyckevallen
2021-06-05 10:00 Holmalunds IF Vit - Borås GIF Östlyckevallen
2021-06-05 11:00 Lidköpings FK Röd - Vedums AIS Blå Ågårdsvallen K
2021-06-05 11:00 Lidköpings FK Svart - Vedums AIS Röd Ågårdsvallen I
2021-06-05 11:00 Sätila SK - Skene IF Lygnevi B
2021-06-05 11:30 Alingsås IF FF Vit - Gerdskens BK Vit Mjörnvallen, C-plan
2021-06-05 12:50 Ulricehamns IFK Svart - Södra Vings IF Lassalyckan C-plan 1
2021-06-05 13:00 Västra Mark - Horreds IF Björketorps IP A
2021-06-05 16:00 BK Trix - Hova IF Molidens IP
2021-06-06 00:00 Gullspångs IF - Tibro AIK FK Gullmovallen C-plan
2021-06-06 00:00 Ardala GoIF - Ulvåkers IF Röd Ardala IP
2021-06-06 00:00 Skultorps IF Gul - Våmbs IF Grön Orkanvallen Putteplan
2021-06-06 00:00 Skultorps IF Svart - Våmbs IF Svart Orkanvallen Putteplan
2021-06-06 00:00 Vinninga AIF - Råda BK Grön Lindvallen D1
2021-06-06 00:00 Lödöse Nygård IK - Hemsjö IF Gul Tingevi
2021-06-06 00:00 IFK Värsås - Ulvåkers IF Svart Värsås IP
2021-06-06 10:00 IFK Tidaholm Vit - Skövde AIK Rödvit Tidavallen D-plan
2021-06-06 10:00 Järpås IS - Källby IF Järpåsvallen B-plan
2021-06-06 10:00 Tranemo IF - Hillareds IF Tranehov
2021-06-06 10:00 Sparsörs AIK Gul - Brämhults IK Gul Trollevi B
2021-06-06 10:30 IFK Hjo Blå - IFK Skövde FK Blå Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-06 10:30 IFK Hjo Vit - IFK Skövde FK Blåvit Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-06 11:00 Töreboda IK Vit - Moholm/Tidan Töreshov 5-manna 1
2021-06-06 11:00 IFK Tidaholm Blå - Stenstorps IF Tidavallen D-plan
2021-06-06 11:00 Råda BK Svart - Skara FC Blå Rådavallen
2021-06-06 11:00 Råda BK Vit - Skara FC Vit Rådavallen
2021-06-06 11:00 Gerdskens BK Gul - Alingsås IF FF Grön Gerdskenvallen C-plan
2021-06-06 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Ubbhults IF Blå Bollevi C
2021-06-06 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Ubbhults IF Gul Bollevi C
2021-06-06 11:00 Byttorps IF Grön - Kinna IF Blå Byttorps IP B
2021-06-06 11:30 Gerdskens BK Svart - Alingsås IF FF Svart Gerdskenvallen C-plan
2021-06-06 12:00 Töreboda IK Röd - Norra Fågelås IF Töreshov 5-manna 1
2021-06-06 12:00 Rydboholms SK - Brämhults IK Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-06 13:00 Byttorps IF Vit - Ubbhults IF Gul Byttorps IP B
2021-06-06 14:00 IK Gauthiod - Råda BK Gul Lunnevi IP 5-manna (Norr/Söder)
2021-06-06 15:00 IFK Skövde FK Vit - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-06 15:00 Vara SK Gul - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Torsvallen E-plan
2021-06-06 16:00 Dalstorps IF - Hössna IF Dalshov B-plan
2021-06-06 16:00 Fristads GoIF Grön - Dalsjöfors GoIF Grön Hedens IP
2021-06-06 16:00 Sexdrega IF - Sandareds IF Ängagärdet
2021-06-06 16:30 Vara SK Gulsvart - Lidköpings FK Vit Torsvallen E-plan
2021-06-06 17:00 Fristads GoIF Vit - Dalsjöfors GoIF Svart Hedens IP
2021-06-12 10:00 Skepplanda BTK - Hemsjö IF Svart Forsvallen
Omgång 5
2021-06-05 10:30 Alingsås IF FF Svart - Skepplanda BTK Mjörnvallen, C-plan
2021-06-10 17:45 Källby IF - Lidköpings FK Svart Eolsborg C-pan
2021-06-12 10:00 Lidköpings FK Vit - Råda BK Vit Ågårdsvallen J
2021-06-12 11:00 Skara FC Vit - Vara SK Gulsvart Sparbanken Arena Trekanten 1
2021-06-12 11:00 Mellby IK - Lidköpings FK Röd Mellbyvallen
2021-06-12 11:00 Fristads GoIF Vit - Gerdskens BK Vit Hedens IP
2021-06-12 11:00 Kinna IF Blå - Skene IF Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-12 11:00 Kinna IF Röd - Sätila SK Viskavallen Pruhultsplanen B
2021-06-12 11:00 Södra Vings IF - Tranemo IF Stationsvallen
2021-06-12 11:30 IFK Örby - Sexdrega IF Örby IP D
2021-06-12 12:00 Ulvåkers IF Röd - Töreboda IK Röd Åbrovallen
2021-06-12 12:00 Alingsås IF FF Grön - Lödöse Nygård IK Mjörnvallen, C-plan
2021-06-12 12:00 Fristads GoIF Grön - Alingsås IF FF Vit Hedens IP
2021-06-12 12:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Brämhults IK Gul Dalsjöhov
2021-06-12 12:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Brämhults IK Svart Dalsjöhov
2021-06-12 13:00 Skara FC Blå - Vara SK Gul Sparbanken Arena Trekanten 2
2021-06-12 13:00 Västra Mark - Hyssna IF Kajbergsvallen
2021-06-13 00:00 Hova IF - Gullspångs IF Movallen Addevallen C-plan
2021-06-13 00:00 Ardala GoIF - Våmbs IF Vit Ardala IP
2021-06-13 00:00 Ulvåkers IF Svart - Töreboda IK Vit Åbrovallen
2021-06-13 10:00 IFK Tidaholm Blå - Skultorps IF Gul Tidavallen D-plan
2021-06-13 10:00 IFK Tidaholm Vit - Skultorps IF Svart Tidavallen D-plan
2021-06-13 10:00 Råda BK Grön - Järpås IS Rådavallen
2021-06-13 10:00 Råda BK Gul - Vara SK Svart Rådavallen
2021-06-13 10:00 Fritsla IF - Ubbhults IF Blå Kungaberg
2021-06-13 10:30 Våmbs IF Grön - IFK Hjo Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-06-13 10:30 Våmbs IF Svart - IFK Hjo Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-06-13 11:00 Moholm/Tidan - BK Trix Mogårdsvallen A-plan
2021-06-13 11:00 Igelstorps IK - Skövde AIK Rödvit Igelvallen B
2021-06-13 11:00 IFK Värsås - IFK Skövde FK Vit Värsås IP
2021-06-13 11:00 Norra Fågelås IF - IFK Skövde FK Vitblå Landbyvallen
2021-06-13 11:00 Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga - Råda BK Svart Nya IP Kvänum
2021-06-13 11:00 Gerdskens BK Gul - Holmalunds IF Röd Gerdskenvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hemsjö IF Gul - Hestrafors/Bollebygd Grön Byvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hemsjö IF Svart - Hestrafors/Bollebygd Vit Byvallen C-plan
2021-06-13 11:00 Hössna IF - Hillareds IF Granvalla 5mot5
2021-06-13 11:30 Gerdskens BK Svart - Holmalunds IF Vit Gerdskenvallen C-plan
2021-06-13 12:00 Rydboholms SK - Kinna IF Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-13 13:30 Borås GIF - Dalsjöfors GoIF Vit Sjöbo Arena
2021-06-13 14:00 Horreds IF - Ubbhults IF Gul Eksätersvallen
2021-06-13 15:00 IFK Skövde FK Blå - Skövde AIK Röd Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-13 15:00 IFK Skövde FK Blåvit - Skövde AIK Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-13 15:00 Byttorps IF Grön - Ulricehamns IFK Blå Byttorps IP B
2021-06-13 16:00 Vedums AIS Blå - Vinninga AIF Nordvalla 5-manna
2021-06-13 16:00 Sparsörs AIK Svart - Gånghester/Målsryd Svart Trollevi B
2021-06-13 16:00 Sparsörs AIK Svart - Gånghester/Målsryd Svart Trollevi B
2021-06-13 16:00 Brämhults IK Vit - Sandareds IF Brämhults IP
2021-06-13 17:00 Vedums AIS Röd - IK Gauthiod Nordvalla 5-manna
2021-06-13 17:00 Byttorps IF Vit - Ulricehamns IFK Svart Byttorps IP B
2021-06-13 17:00 Bergdalens IK - Sjömarkens IF Björkängsvallen, Borås
2021-06-13 17:30 Sparsörs AIK Gul - Gånghester/Målsryd Gul Trollevi B
2021-06-13 17:30 Sparsörs AIK Gul - Gånghester/Målsryd Gul Trollevi B
Omgång 6
2021-05-15 11:00 Hemsjö IF Svart - Gerdskens BK Svart Byvallen C-plan
2021-06-16 18:15 Kinna IF Vit - Horreds IF Viskavallen B
2021-06-19 09:00 Holmalunds IF Röd - Alingsås IF FF Vit Östlyckevallen
2021-06-19 09:00 Holmalunds IF Vit - Gerdskens BK Vit Östlyckevallen
2021-06-19 10:00 Ubbhults IF Gul - Hyssna IF Ekåsvallen
2021-06-19 10:00 Dalsjöfors GoIF Grön - Byttorps IF Grön Dalsjöhov
2021-06-19 10:20 Ulricehamns IFK Blå - Tranemo IF Lassalyckan C-plan 2
2021-06-19 10:20 Ulricehamns IFK Svart - Dalstorps IF Lassalyckan C-plan 1
2021-06-19 11:00 Dalsjöfors GoIF Svart - Byttorps IF Vit Dalsjöhov
2021-06-19 11:00 Sandareds IF - Sparsörs AIK Gul Sandevi
2021-06-19 11:30 Ubbhults IF Blå - IFK Örby Ekåsvallen
2021-06-19 11:45 Bergdalens IK - Sparsörs AIK Svart Björkängsvallen, Borås, Gräs
2021-06-19 12:00 Töreboda IK Röd - Våmbs IF Vit Töreshov 5-manna 1
2021-06-19 12:00 Lidköpings FK Röd - Råda BK Svart Ågårdsvallen K
2021-06-19 12:00 Lidköpings FK Svart - Råda BK Vit Ågårdsvallen I
2021-06-19 12:00 Dalsjöfors GoIF Vit - Brämhults IK Vit Dalsjöhov
2021-06-19 13:00 Töreboda IK Vit - Hova IF Töreshov 5-manna 1
2021-06-19 13:00 Lidköpings FK Vit - Vara SK Svart Ågårdsvallen K
2021-06-20 00:00 Gullspångs IF - BK Trix Gullmovallen C-plan
2021-06-20 00:00 Stenstorps IF - Ulvåkers IF Röd Sportvallen B
2021-06-20 00:00 Lödöse Nygård IK - Skepplanda BTK Tingevi
2021-06-20 10:30 Våmbs IF Grön - Skara FC Blå Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 10:30 Våmbs IF Svart - Skara FC Vit Claesborgs Nedre Plan
2021-06-20 10:30 IFK Hjo Blå - IFK Värsås Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-20 10:30 IFK Hjo Vit - Tibro AIK FK Guldkroksvallen Hockeyplan
2021-06-20 11:00 Moholm/Tidan - Norra Fågelås IF Vadsbovallen B-plan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Röd - IFK Tidaholm Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Vit - IFK Tidaholm Vit Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 11:00 Igelstorps IK - IFK Skövde FK Blåvit Igelvallen B
2021-06-20 11:00 Råda BK Grön - Ardala GoIF Rådavallen
2021-06-20 11:00 Råda BK Gul - Jung Kvänum/Edsvära N.Vånga Rådavallen
2021-06-20 11:00 Hemsjö IF Gul - Gerdskens BK Gul Byvallen C-plan
2021-06-20 11:00 Brämhults IK Gul - Alingsås IF FF Grön Brämhults IP
2021-06-20 11:00 Brämhults IK Svart - Alingsås IF FF Svart Brämhults IP
2021-06-20 11:00 Hestrafors/Bollebygd Grön - Sätila SK Bollevi C
2021-06-20 11:00 Hestrafors/Bollebygd Vit - Västra Mark Bollevi C
2021-06-20 11:00 Skene IF - Fritsla IF Vävarevallen
2021-06-20 11:00 Sjömarkens IF - Borås GIF Idrottsgården Konstgräsplan
2021-06-20 11:00 Skövde AIK Rödvit - IFK Skövde FK Blå Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 14:00 Vedums AIS Blå - Mellby IK Nordvalla 5-manna
2021-06-20 14:00 Vara SK Gul - Vinninga AIF Torsvallen E-plan
2021-06-20 14:00 Rydboholms SK - Fristads GoIF Vit Sven Erikssonsvallen
2021-06-20 15:00 IFK Skövde FK Vit - Skultorps IF Gul Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 15:00 IFK Skövde FK Vitblå - Skultorps IF Svart Lillegårdens IP 5 mot 5 - Grytan
2021-06-20 15:00 Vedums AIS Röd - Järpås IS Nordvalla 5-manna
2021-06-20 16:00 Gånghester/Målsryd Svart - Kinna IF Röd Målevi B
2021-06-20 16:00 Sexdrega IF - Hössna IF Ängagärdet
2021-06-20 16:30 Vara SK Gulsvart - IK Gauthiod Torsvallen E-plan
2021-06-20 17:00 Gånghester/Målsryd Gul - Kinna IF Blå Målevi B
2021-06-20 17:00 Hillareds IF - Fristads GoIF Grön Hillevi

Postadress:
Igelstorps IK - Fotboll
Igelvallen
54177 Skövde

Kontakt:
Tel: 0500425065
E-post: kansli@igelstorpsik....

Se all info