Hoppa till sidans innehåll

December 2019


Banbokning December 2019

 Datum

 Bana

kl.
8 -
9.45

kl.
10 -
11.45

kl.
12 -
13.45

kl.
14 -
15.45

kl.
16 -
17.45

kl.
18 -
19.45

kl.
20 -
21.45

1

  Söndag

1

  Lunchc
9.30 - 11.45

      
    Träning

  Träning 

  Träning 

2

              Träning   Träning   Träning

2

 Måndag

1

Lunchc
9.30 - 11.45
   

 

      KM     KM      KM 

2

        KM     KM      KM 

3

 Tisdag

1

     

 

    KM      KM     KM

2

       

   Reserv

    KM     KM

 4

 Onsdag

1

Veteran DM
    
  Reserv

   KCC
 Träning

2

  Reserv

 5

 Torsdag

1

Stenstalidskolan
     9.00 - 14.45 
    
   Reserv     KM     KM

2

   Reserv     KM     KM

 6

 Fredag

1

  Figurspel
10.00 - 11.45
      13.00 - 14.45      
   Bro Svets   

2

     Bro Svets  

7

 Lördag

1

 

    Monica Tiger        

2

             
 8   Söndag

1

  Lunchc
     9.30 - 11.45
   
   

 

    Träning   Träning    Träning

2

      Träning   Träning   Träning
 9  Måndag

1

  Lunchc
   9.30 - 11.45
   

 

 

    KM     KM      KM

2

        KM     Reserv     KM
 10   Tisdag

1

       

    KM  

    KM

    KM

2

           Reserv     KM     KM
11   Onsdag

1

 Lunchc
   9.30 - 11.45  
 
   

     Lag
    21-14

Lag
16 -17
 Reserv 

2

      Reserv   Lag 3-5   Reserv
 12   Torsdag

1

            KM     KM     KM

2

           Reserv     KM     KM
 13    Fredag

1

   Figurspel
10.00 - 11.45
       13.00 - 14.45       
     

2

       
 14   Lördag

1

 

  

 

  Christian Elmström     

2

             
 15    Söndag

1

   Lunchc
       9.30 - 11.45  
   

      Träning   Träning   Träning

2

      Träning   Träning   Träning
 16    Måndag

1

  Lunchc
   9.30 - 11.45  
 

        KM     KM     KM

2

     

Lag
14 -17

    KM  Lag
4 - 6
 17
  Tisdag

1

 

      SFI       13-14.45

      KM     KM     KM

2

          KM     KM     KM
 18    Onsdag 

1

Stenstalidskolan
9.00 - 11.45

    Reserv   Reserv     KM

2

       Reserv      Lag
    4 - 11  
    KM
 19    Torsdag 

1

Stenstalidskolan
9.00 - 11.45   

 

 

   Reserv

     Lag
    17-21
Reserv

2

       Reserv Lag
15-20
   Reserv
 20    Fredag

1

  

 Figurspel
10.00 - 11.45
       13.00 - 14.45      

 

 Kvalspel

 

2

       
 21    Lördag

1

     

 

  D. Berg       

2

             
 22
  Söndag

1

 

      Ungdom      

2

           
 23
  Måndag

1

   Lunchc
   9.30 - 11.45  
 

   J-O Bäck  Olle B.  H.Nyberg  

2

       H.Nyberg  
 24    Tisdag

1

Julafton

2

 25    Onsdag

1

  Roger
Carlsson
         

2

           
 26    Torsdag

1

 

 Monica Palmer Leif J.-On Tee         Anders Karlsson  

2

                        
 27    Fredag

1

    Demo
Curling
     

2

         
 28    Lördag

1

   
     

 

 

2

             
 29 

  Söndag

1

  Lunchc
     9.30 - 11.45  
  
      Träning   Träning   Träning

2

      Träning   Träning   Träning
30    Måndag

1

  Lunchc
     9.30 - 11.45  
  
         
2          
31   Tisdag 1      

 

     
2              




Uppdaterad: 12 SEP 2018 17:58 Skribent: Lars-Erik Green

logo

 Team Sportia

Facebook

Postadress:
Kristinehamns CC - Curling
Bo Hassel, Romelvägen 46
68152 Kristinehamn

Kontakt:
Tel: +46705132609
E-post: This is a mailto link

Se all info