Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 3 Norra Svealand, herr 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-05 13:00 IK Franke - Sundbybergs IK 1 - 1 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-06-05 13:00 Heby AIF - Viggbyholms IK FF 1 - 3 110 Tegelvallen Konstgräs
2021-06-05 14:00 Uppsala-Kurd FK - Västerås IK 2 - 1 90 Lötens IP Konstgräs
2021-06-05 15:00 Sala FF - Newroz FC 1 - 1 Lärkan (konstgräs)
2021-06-06 16:00 Procyon BK - BKV Norrtälje 0 - 3 100 Stenhagens IP Konstgräs
2021-06-06 18:00 Fanna BK - IFK Uppsala 2 - 6 300 Fanna IP B-plan
2021-06-11 19:30 Fanna BK - BKV Norrtälje 1 - 2 62 Fanna IP B-plan
2021-06-12 13:00 Viggbyholms IK FF - Uppsala-Kurd FK 7 - 0 77 Hägernäs IP 1
2021-06-12 14:00 IFK Uppsala - IK Franke 2 - 1 54 Österängens IP
2021-06-12 14:00 Sundbybergs IK - Sala FF 1 - 0 113 Sundbybergs IP 1
2021-06-12 14:00 Västerås IK - Procyon BK 2 - 1 83 Apalby 1
2021-06-13 19:30 Newroz FC - Heby AIF 3 - 1 73 Bredängs BP 1
2021-06-15 19:30 Fanna BK - Sala FF 0 - 4 120 Fanna IP B-plan
2021-06-19 13:00 IK Franke - Fanna BK 1 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-06-19 13:00 Heby AIF - Sundbybergs IK 0 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2021-06-19 14:00 BKV Norrtälje - Västerås IK 3 - 0 100 Norrtälje IP 1
2021-06-19 15:00 Sala FF - IFK Uppsala 1 - 0 100 Lärkan (konstgräs)
2021-06-19 15:30 Uppsala-Kurd FK - Newroz FC 0 - 1 48 Lötens IP Konstgräs
2021-06-20 16:00 Procyon BK - Viggbyholms IK FF 0 - 3 100 Stenhagens IP Konstgräs
2021-06-23 19:30 Viggbyholms IK FF - BKV Norrtälje 2 - 0 50 Hägernäs IP 1
2021-06-24 19:00 IK Franke - Sala FF 2 - 4 100 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-06-24 19:30 Fanna BK - Heby AIF 4 - 2 50 Fanna IP B-plan
2021-06-24 19:30 Sundbybergs IK - Procyon BK 3 - 0 97 Sundbybergs IP 1
2021-06-26 14:00 IFK Uppsala - Uppsala-Kurd FK 4 - 0 100 Lötens IP Konstgräs
2021-06-27 15:30 Newroz FC - Västerås IK 9 - 2 Bredängs BP 1
Juli
2021-07-03 13:00 Viggbyholms IK FF - Sala FF 3 - 0 78 Hägernäs IP 1
2021-07-03 14:00 Västerås IK - Heby AIF 1 - 0 100 Apalby 1
2021-07-03 14:00 BKV Norrtälje - IFK Uppsala 1 - 2 100 Norrtälje IP 1
2021-07-04 16:00 Procyon BK - Uppsala-Kurd FK 0 - 3 200 Stenhagens IP Konstgräs
2021-07-04 19:30 Newroz FC - IK Franke 4 - 1 98 Bredängs BP 1
2021-07-31 13:00 IK Franke - BKV Norrtälje 1 - 1 55 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-07-31 13:00 IFK Uppsala - Heby AIF 2 - 0 53 Österängens IP
2021-07-31 13:00 Viggbyholms IK FF - Västerås IK 1 - 0 80 Hägernäs IP 1
2021-07-31 14:00 Sundbybergs IK - Uppsala-Kurd FK 4 - 0 141 Sundbybergs IP 1
Augusti
2021-08-01 15:30 Newroz FC - Procyon BK 5 - 1 95 Bredängs BP 1
2021-08-07 13:00 Heby AIF - IFK Uppsala 0 - 5 70 Tegelvallen Konstgräs
2021-08-07 14:00 Västerås IK - Viggbyholms IK FF 2 - 3 50 Apalby 1
2021-08-07 14:00 Uppsala-Kurd FK - Sundbybergs IK 1 - 2 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-08-07 14:00 BKV Norrtälje - IK Franke 0 - 3 73 Norrtälje IP 1
2021-08-07 15:00 Sala FF - Fanna BK 4 - 1 50 Lärkan (konstgräs)
2021-08-07 16:00 Procyon BK - Newroz FC 1 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2021-08-14 13:00 Viggbyholms IK FF - Newroz FC 2 - 3 50 Hägernäs IP 1
2021-08-14 13:00 Heby AIF - IK Franke 1 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2021-08-14 14:00 Västerås IK - Sundbybergs IK 1 - 2 99 Apalby 1
2021-08-14 14:00 BKV Norrtälje - Sala FF 1 - 2 Norrtälje IP 1
2021-08-14 17:00 Uppsala-Kurd FK - Fanna BK 1 - 1 50 Lötens IP Konstgräs
2021-08-15 16:00 Procyon BK - IFK Uppsala 0 - 4 80 Stenhagens IP Konstgräs
2021-08-21 13:00 IK Franke - Uppsala-Kurd FK 9 - 0 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-08-21 14:00 Sundbybergs IK - Viggbyholms IK FF 2 - 1 212 Sundbybergs IP 1
2021-08-21 15:00 Sala FF - Heby AIF 3 - 0 540 Lärkan (konstgräs)
2021-08-22 14:00 IFK Uppsala - Västerås IK 5 - 1 69 Lötens IP Konstgräs
2021-08-22 18:00 Fanna BK - Procyon BK 0 - 2 Fanna IP B-plan
2021-08-22 18:30 Newroz FC - BKV Norrtälje 2 - 1 180 Bredängs BP 1
2021-08-25 19:30 Sundbybergs IK - Fanna BK 2 - 0 78 Sundbybergs IP 1
2021-08-28 13:00 Viggbyholms IK FF - IFK Uppsala 3 - 3 70 Hägernäs IP 1
2021-08-28 14:00 Västerås IK - Fanna BK 2 - 2 97 Apalby 1
2021-08-28 14:00 Uppsala-Kurd FK - Sala FF 1 - 4 Lötens IP Konstgräs
2021-08-28 14:00 BKV Norrtälje - Heby AIF 3 - 0 85 Norrtälje IP 1
2021-08-29 15:30 Newroz FC - Sundbybergs IK 0 - 4 125 Bredängs BP 1
2021-08-29 16:00 Procyon BK - IK Franke 1 - 2 92 Stenhagens IP Konstgräs
September
2021-09-03 19:00 Fanna BK - Viggbyholms IK FF 1 - 2 Fanna IP B-plan
2021-09-04 13:00 IK Franke - Västerås IK 1 - 0 129 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-09-04 13:00 Heby AIF - Uppsala-Kurd FK 0 - 1 53 Tegelvallen Konstgräs
2021-09-04 14:00 Sundbybergs IK - BKV Norrtälje 2 - 3 168 Sundbybergs IP 1
2021-09-04 15:00 Sala FF - Procyon BK 2 - 0 132 Lärkan (konstgräs)
2021-09-05 17:00 IFK Uppsala - Newroz FC 4 - 2 152 Lötens IP Konstgräs
2021-09-11 13:00 Viggbyholms IK FF - IK Franke 3 - 0 59 Hägernäs IP 1
2021-09-11 14:00 Sundbybergs IK - IFK Uppsala 2 - 1 180 Sundbybergs IP 1
2021-09-11 14:00 Västerås IK - Sala FF 0 - 1 68 Apalby 1
2021-09-11 14:00 BKV Norrtälje - Uppsala-Kurd FK 6 - 1 65 Norrtälje IP 1
2021-09-12 15:30 Newroz FC - Fanna BK 3 - 2 125 Bredängs BP 1
2021-09-12 16:00 Procyon BK - Heby AIF 2 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2021-09-18 13:00 IK Franke - Newroz FC 1 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-09-18 13:00 Heby AIF - Västerås IK 2 - 1 123 Tegelvallen Konstgräs
2021-09-18 15:45 Sala FF - Viggbyholms IK FF 0 - 0 107 Tegelvallen Konstgräs
2021-09-18 18:00 Uppsala-Kurd FK - Procyon BK 2 - 2 Lötens IP Konstgräs
2021-09-19 16:00 IFK Uppsala - BKV Norrtälje 3 - 1 68 Lötens IP Konstgräs
2021-09-19 18:00 Fanna BK - Sundbybergs IK 1 - 1 75 Fanna IP B-plan
2021-09-25 13:00 Viggbyholms IK FF - Heby AIF 2 - 1 65 Hägernäs IP 1
2021-09-25 14:00 Sundbybergs IK - IK Franke 3 - 1 188 Sundbybergs IP 1
2021-09-25 14:00 Västerås IK - Uppsala-Kurd FK 2 - 2 Apalby 1
2021-09-25 14:00 BKV Norrtälje - Procyon BK 1 - 2 105 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-09-26 15:30 Newroz FC - Sala FF 1 - 1 110 Bredängs BP 1
2021-09-26 20:00 IFK Uppsala - Fanna BK 5 - 0 91 Lötens IP Konstgräs
Oktober
2021-10-01 19:00 BKV Norrtälje - Fanna BK 2 - 1 60 Norrtälje IP 1
2021-10-02 13:00 IK Franke - IFK Uppsala 1 - 2 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-10-02 13:00 Heby AIF - Newroz FC 0 - 4 72 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-02 15:45 Sala FF - Sundbybergs IK 2 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-02 17:00 Procyon BK - Västerås IK 1 - 0 65 Stenhagens IP Konstgräs
2021-10-03 14:00 Uppsala-Kurd FK - Viggbyholms IK FF 2 - 2 63 Lötens IP Konstgräs
2021-10-09 13:00 Viggbyholms IK FF - Procyon BK 3 - 2 74 Hägernäs IP 1
2021-10-09 14:00 IFK Uppsala - Sala FF 4 - 2 105 Lötens IP Konstgräs
2021-10-09 14:00 Sundbybergs IK - Heby AIF 3 - 1 150 Sundbybergs IP 1
2021-10-09 14:00 Västerås IK - BKV Norrtälje 1 - 3 50 Apalby 1
2021-10-09 15:30 Newroz FC - Uppsala-Kurd FK 4 - 0 100 Bredängs BP 1
2021-10-10 14:00 Fanna BK - IK Franke 2 - 5 82 Fanna IP B-plan
2021-10-16 13:00 Heby AIF - Fanna BK 2 - 2 83 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-16 14:00 Västerås IK - Newroz FC 1 - 3 Iver Arena
2021-10-16 14:00 Procyon BK - Sundbybergs IK 3 - 2 42 Stenhagens IP Konstgräs
2021-10-16 14:00 BKV Norrtälje - Viggbyholms IK FF 1 - 2 147 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-10-16 15:45 Sala FF - IK Franke 0 - 1 35 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-16 17:15 Uppsala-Kurd FK - IFK Uppsala 0 - 4 164 Lötens IP Konstgräs
2021-10-23 13:00 IK Franke - Heby AIF 1 - 2 65 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-10-23 14:00 Sundbybergs IK - Västerås IK 1 - 1 56 Sundbybergs IP 1
2021-10-23 14:00 Sala FF - BKV Norrtälje 0 - 3 35 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-24 16:45 IFK Uppsala - Procyon BK 5 - 0 125 Lötens IP Konstgräs
2021-10-24 18:00 Fanna BK - Uppsala-Kurd FK 3 - 1 53 Fanna IP B-plan
2021-10-24 19:30 Newroz FC - Viggbyholms IK FF 1 - 0 64 Bredängs BP 1
2021-10-30 13:00 Viggbyholms IK FF - Sundbybergs IK 0 - 1 67 Hägernäs IP 2
2021-10-30 13:00 Heby AIF - Sala FF 1 - 1 Tegelvallen Konstgräs
2021-10-30 14:00 BKV Norrtälje - Newroz FC 0 - 2 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-10-31 12:30 Västerås IK - IFK Uppsala 2 - 3 65 Iver Arena
2021-10-31 13:00 Procyon BK - Fanna BK 1 - 2 Stenhagens IP Konstgräs
2021-10-31 17:30 Uppsala-Kurd FK - IK Franke 0 - 4 Lötens IP Konstgräs
November
2021-11-06 13:00 IK Franke - Procyon BK 1 - 0 20 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-11-06 13:00 Heby AIF - BKV Norrtälje 0 - 4 Tegelvallen Konstgräs
2021-11-06 14:00 Sundbybergs IK - Newroz FC 2 - 0 112 Sundbybergs IP 1
2021-11-06 15:45 Sala FF - Uppsala-Kurd FK 1 - 2 28 Tegelvallen Konstgräs
2021-11-07 18:00 Fanna BK - Västerås IK 1 - 3 101 Fanna IP B-plan
2021-11-07 19:45 IFK Uppsala - Viggbyholms IK FF 2 - 0 112 Lötens IP Konstgräs
2021-11-13 13:00 Viggbyholms IK FF - Fanna BK 5 - 0 43 Hägernäs IP 2
2021-11-13 14:00 Newroz FC - IFK Uppsala 2 - 2 50 Bredängs BP 1
2021-11-13 14:00 Västerås IK - IK Franke 1 - 0 107 Iver Arena
2021-11-13 14:00 Procyon BK - Sala FF 0 - 1 Stenhagens IP Konstgräs
2021-11-13 14:00 BKV Norrtälje - Sundbybergs IK 0 - 5 Norrtälje IP 1
2021-11-13 16:00 Uppsala-Kurd FK - Heby AIF 2 - 2 85 Lötens IP Konstgräs
2021-11-20 14:00 IK Franke - Viggbyholms IK FF 2 - 4 Råby IP 3 (konstgräs)
2021-11-20 14:00 Fanna BK - Newroz FC 1 - 0 Fanna IP B-plan
2021-11-20 14:00 IFK Uppsala - Sundbybergs IK 1 - 1 140 Österängens IP
2021-11-20 14:00 Uppsala-Kurd FK - BKV Norrtälje 1 - 6 19 Lötens IP Konstgräs
2021-11-20 14:00 Heby AIF - Procyon BK 1 - 3 40 Tegelvallen Konstgräs
2021-11-20 14:00 Sala FF - Västerås IK 1 - 2 97 Lärkan (konstgräs)

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info