Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Div 1 Norra Svealand, dam 2021

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Juni
2021-06-05 12:00 Gamla Upsala SK - Gefle IF FF 2 - 0 100 Gamlis IP
2021-06-05 13:00 Skutskärs IF FK - Sandvikens IF 0 - 3 Skutskärs IP
2021-06-05 15:00 Västerås BK 30 - Avesta AIK 8 - 1 97 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-06-05 15:00 Vaksala SK - Täby FK 2 - 6 100 Årsta IP Konstgräs
2021-06-05 15:00 IFK Västerås FK - Selånger SK Fotboll 5 - 6 Iver Arena
2021-06-05 15:00 Kvarnsvedens IK - Rimbo IF 2 - 2 200 Ljungbergsplanen
2021-06-12 12:00 Avesta AIK - Gamla Upsala SK 0 - 6 78 Avestavallen Konstgräs
2021-06-12 12:30 Gefle IF FF - Kvarnsvedens IK 1 - 1 100 Gavlevallen
2021-06-12 14:00 Täby FK - Skutskärs IF FK 9 - 1 54 Tibblevallen (Täby SC 2)
2021-06-12 15:00 Västerås BK 30 - Sandvikens IF 1 - 2 98 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-06-13 13:00 Rimbo IF - IFK Västerås FK 4 - 3 100 IP Arkadien 1
2021-06-13 14:00 Selånger SK Fotboll - Vaksala SK 0 - 2 75 Selånger IP
2021-06-19 13:00 Gamla Upsala SK - Västerås BK 30 2 - 1 Gamlis IP
2021-06-19 13:00 Sandvikens IF - Täby FK 5 - 1 Jernvallens Arena
2021-06-19 13:00 Skutskärs IF FK - Selånger SK Fotboll 3 - 2 60 Skutskärs IP
2021-06-19 15:00 IFK Västerås FK - Gefle IF FF 1 - 4 60 Iver Arena
2021-06-19 15:00 Kvarnsvedens IK - Avesta AIK 7 - 0 97 Ljungbergsplanen
2021-06-20 14:00 Vaksala SK - Rimbo IF 5 - 3 82 Årsta IP Konstgräs
2021-06-23 19:00 Kvarnsvedens IK - Täby FK 0 - 4 65 Ljungbergsplanen
2021-06-23 20:00 Västerås BK 30 - Rimbo IF 2 - 1 75 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-06-24 20:00 Gamla Upsala SK - Selånger SK Fotboll 4 - 1 Studenternas
2021-06-27 13:00 Avesta AIK - Gefle IF FF 0 - 5 50 Avestavallen Konstgräs
2021-06-27 13:30 Vaksala SK - Sandvikens IF 0 - 4 125 Årsta IP Konstgräs
2021-06-27 15:30 IFK Västerås FK - Skutskärs IF FK 2 - 6 Iver Arena
2021-06-30 19:00 Skutskärs IF FK - Gefle IF FF 1 - 1 Skutskärs IP
2021-06-30 19:00 Vaksala SK - Avesta AIK 4 - 0 82 Årsta IP Konstgräs
2021-06-30 19:00 Kvarnsvedens IK - Gamla Upsala SK 0 - 2 90 Ljungbergsplanen
2021-06-30 19:00 Sandvikens IF - Selånger SK Fotboll 3 - 0 159 Jernvallens Arena
2021-06-30 19:30 Täby FK - Rimbo IF 0 - 0 55 Tibblevallen (Täby SC 2)
2021-06-30 19:30 IFK Västerås FK - Västerås BK 30 0 - 4 278 Iver Arena
Juli
2021-07-03 12:30 Gefle IF FF - Vaksala SK 0 - 1 84 Gavlevallen
2021-07-03 13:00 Avesta AIK - IFK Västerås FK 1 - 5 Avestavallen Konstgräs
2021-07-03 13:00 Rimbo IF - Skutskärs IF FK 2 - 3 IP Arkadien 1
2021-07-03 14:00 Sandvikens IF - Gamla Upsala SK 0 - 1 200 Jernvallens Arena
2021-07-03 14:00 Selånger SK Fotboll - Täby FK 1 - 3 85 Selånger IP
2021-07-03 15:00 Västerås BK 30 - Kvarnsvedens IK 5 - 3 99 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-07-31 13:00 Skutskärs IF FK - Rimbo IF 2 - 0 76 Skutskärs IP
2021-07-31 14:00 Vaksala SK - Gefle IF FF 1 - 2 100 Årsta IP Konstgräs
2021-07-31 15:00 IFK Västerås FK - Avesta AIK 3 - 1 50 Iver Arena
2021-07-31 16:15 Kvarnsvedens IK - Västerås BK 30 1 - 0 185 Ljungbergsplanen
Augusti
2021-08-01 13:45 Gamla Upsala SK - Sandvikens IF 0 - 1 85 Studenternas
2021-08-01 14:00 Täby FK - Selånger SK Fotboll 1 - 1 100 Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-08-04 19:00 Gamla Upsala SK - Kvarnsvedens IK 5 - 1 84 Gamlis IP
2021-08-04 19:00 Västerås BK 30 - IFK Västerås FK 8 - 0 235 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-08-04 19:00 Selånger SK Fotboll - Sandvikens IF 0 - 2 71 Selånger IP
2021-08-04 19:30 Avesta AIK - Vaksala SK 0 - 0 Avestavallen Konstgräs
2021-08-04 19:30 Rimbo IF - Täby FK 2 - 7 125 IP Arkadien 1
2021-08-04 20:00 Gefle IF FF - Skutskärs IF FK 1 - 0 240 Gavlevallen
2021-08-07 12:00 Sandvikens IF - Kvarnsvedens IK 0 - 1 Jernvallens Arena
2021-08-07 13:00 Skutskärs IF FK - Avesta AIK 7 - 0 38 Skutskärs IP
2021-08-07 14:00 Selånger SK Fotboll - Rimbo IF 1 - 0 58 Selånger IP
2021-08-07 14:00 Täby FK - Gefle IF FF 4 - 2 30 Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-08-07 15:00 Vaksala SK - Västerås BK 30 3 - 6 43 Årsta IP Konstgräs
2021-08-07 15:00 IFK Västerås FK - Gamla Upsala SK 0 - 6 40 Iver Arena
2021-08-12 19:00 Gamla Upsala SK - Vaksala SK 5 - 0 150 Gamlis IP
2021-08-14 12:00 Avesta AIK - Täby FK 0 - 7 30 Avestavallen Konstgräs
2021-08-14 13:00 Gefle IF FF - Selånger SK Fotboll 3 - 0 50 Gavlevallen
2021-08-14 13:00 Rimbo IF - Sandvikens IF 1 - 3 80 IP Arkadien 1
2021-08-14 15:00 Västerås BK 30 - Skutskärs IF FK 5 - 2 167 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-08-14 16:15 Kvarnsvedens IK - IFK Västerås FK 3 - 0 167 Ljungbergsplanen
2021-08-21 13:00 Rimbo IF - Gefle IF FF 0 - 1 64 IP Arkadien 1
2021-08-21 13:00 Skutskärs IF FK - Gamla Upsala SK 0 - 4 93 Skutskärs IP
2021-08-21 14:00 Selånger SK Fotboll - Avesta AIK 6 - 2 Timrå IP Konstgräs
2021-08-21 15:00 Vaksala SK - Kvarnsvedens IK 0 - 1 65 Årsta IP Konstgräs
2021-08-21 16:45 Täby FK - Västerås BK 30 1 - 0 200 Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-08-22 15:00 Sandvikens IF - IFK Västerås FK 6 - 0 149 Jernvallens Arena
2021-08-28 12:00 Avesta AIK - Rimbo IF 0 - 3 27 Avestavallen Konstgräs
2021-08-28 13:00 Gamla Upsala SK - Täby FK 2 - 1 80 Gamlis IP
2021-08-28 14:30 Gefle IF FF - Sandvikens IF 1 - 2 214 Gavlevallen
2021-08-28 15:00 Västerås BK 30 - Selånger SK Fotboll 6 - 0 145 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-08-28 16:15 Kvarnsvedens IK - Skutskärs IF FK 6 - 0 150 Ljungbergsplanen
2021-08-29 15:30 IFK Västerås FK - Vaksala SK 1 - 0 60 Iver Arena
September
2021-09-04 13:00 Gefle IF FF - Avesta AIK 7 - 0 50 Gavlevallen
2021-09-04 13:00 Rimbo IF - Västerås BK 30 2 - 2 134 IP Arkadien 1
2021-09-04 13:00 Skutskärs IF FK - IFK Västerås FK 4 - 1 43 Skutskärs IP
2021-09-04 14:00 Täby FK - Kvarnsvedens IK 0 - 2 50 Tibblevallen (Täby SC 2)
2021-09-04 15:00 Sandvikens IF - Vaksala SK 4 - 1 Jernvallens Arena
2021-09-05 14:00 Selånger SK Fotboll - Gamla Upsala SK 0 - 7 36 Selånger IP
2021-09-11 12:00 Avesta AIK - Sandvikens IF 0 - 7 Avestavallen Konstgräs
2021-09-11 13:00 Gamla Upsala SK - Rimbo IF 5 - 0 50 Gamlis IP
2021-09-11 15:00 Västerås BK 30 - Gefle IF FF 1 - 0 65 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-09-11 15:00 Vaksala SK - Skutskärs IF FK 1 - 0 Årsta IP Konstgräs
2021-09-12 14:00 Kvarnsvedens IK - Selånger SK Fotboll 2 - 2 140 Ljungbergsplanen
2021-09-12 16:00 IFK Västerås FK - Täby FK 0 - 2 50 Iver Arena
2021-09-18 13:00 Gefle IF FF - Gamla Upsala SK 0 - 4 86 Gavlevallen
2021-09-18 14:00 Rimbo IF - Kvarnsvedens IK 1 - 1 68 IP Arkadien 1
2021-09-18 14:00 Selånger SK Fotboll - IFK Västerås FK 0 - 0 47 Selånger IP
2021-09-18 16:00 Täby FK - Vaksala SK 2 - 0 80 Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-09-19 13:00 Sandvikens IF - Skutskärs IF FK 1 - 2 Jernvallen A-planen
2021-09-25 13:00 Gamla Upsala SK - Avesta AIK 7 - 0 73 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-09-25 13:00 Skutskärs IF FK - Täby FK 2 - 3 200 Skutskärs IP
2021-09-25 15:00 Sandvikens IF - Västerås BK 30 3 - 2 103 Jernvallen A-planen
2021-09-25 15:00 Vaksala SK - Selånger SK Fotboll 0 - 1 81 Årsta IP Konstgräs
2021-09-25 16:15 Kvarnsvedens IK - Gefle IF FF 2 - 0 163 Ljungbergsplanen
2021-09-26 16:00 IFK Västerås FK - Rimbo IF 2 - 3 97 Iver Arena
Oktober
2021-10-03 14:00 Västerås BK 30 - Gamla Upsala SK 0 - 7 105 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-10-03 14:00 Avesta AIK - Kvarnsvedens IK 0 - 7 50 Avestavallen Konstgräs
2021-10-03 14:00 Rimbo IF - Vaksala SK 1 - 1 103 IP Arkadien 1
2021-10-03 14:00 Selånger SK Fotboll - Skutskärs IF FK 3 - 3 Timrå IP Konstgräs
2021-10-03 14:00 Täby FK - Sandvikens IF 3 - 1 105 Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-10-03 16:00 Gefle IF FF - IFK Västerås FK 3 - 1 56 Gavlevallen
2021-10-09 13:00 Skutskärs IF FK - Vaksala SK 5 - 0 58 Skutskärs IP
2021-10-09 14:00 Rimbo IF - Gamla Upsala SK 0 - 3 50 IP Arkadien 1
2021-10-09 16:00 Gefle IF FF - Västerås BK 30 0 - 3 32 Gavlevallen
2021-10-10 14:00 Selånger SK Fotboll - Kvarnsvedens IK 0 - 3 43 NP3 Arena
2021-10-10 14:00 Täby FK - IFK Västerås FK 2 - 0 60 Tibblevallen (Täby SC 2)
2021-10-10 14:00 Sandvikens IF - Avesta AIK 10 - 0 Jernvallens Arena
2021-10-13 19:00 Avesta AIK - Västerås BK 30 0 - 12 Avestavallen Konstgräs
2021-10-16 12:00 Avesta AIK - Skutskärs IF FK 1 - 2 Avestavallen Konstgräs
2021-10-16 13:00 Gefle IF FF - Täby FK 0 - 2 50 Gavlevallen
2021-10-16 14:00 Rimbo IF - Selånger SK Fotboll 4 - 0 IP Arkadien 1
2021-10-16 15:00 Kvarnsvedens IK - Sandvikens IF 2 - 1 125 Ljungbergsplanen
2021-10-17 15:00 Gamla Upsala SK - IFK Västerås FK 8 - 0 89 Studenternas
2021-10-17 17:00 Västerås BK 30 - Vaksala SK 2 - 0 143 Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-10-23 15:30 IFK Västerås FK - Kvarnsvedens IK Iver Arena
2021-10-23 17:00 Skutskärs IF FK - Västerås BK 30 Gavlevallen
2021-10-24 14:00 Selånger SK Fotboll - Gefle IF FF Timrå IP Konstgräs
2021-10-24 14:00 Täby FK - Avesta AIK Tibblevallen (Täby SC 1)
2021-10-24 14:00 Vaksala SK - Gamla Upsala SK Årsta IP Konstgräs
2021-10-24 14:00 Sandvikens IF - Rimbo IF Jernvallens Arena
2021-10-30 13:00 Gamla Upsala SK - Skutskärs IF FK Lötens IP Konstgräs
2021-10-30 13:00 Avesta AIK - Selånger SK Fotboll Avestavallen Konstgräs
2021-10-30 13:00 Gefle IF FF - Rimbo IF Gavlevallen
2021-10-30 15:00 Västerås BK 30 - Täby FK Ringvallen 2 (konstgräs)
2021-10-31 15:00 Kvarnsvedens IK - Vaksala SK Ljungbergsplanen
2021-10-31 15:30 IFK Västerås FK - Sandvikens IF Iver Arena
November
2021-11-07 14:00 Rimbo IF - Avesta AIK Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-11-07 14:00 Selånger SK Fotboll - Västerås BK 30 NP3 Arena
2021-11-07 14:00 Täby FK - Gamla Upsala SK Tibblevallen (Täby SC 2)
2021-11-07 14:00 Skutskärs IF FK - Kvarnsvedens IK Sörby IP Konstgräs
2021-11-07 14:00 Vaksala SK - IFK Västerås FK Årsta IP Konstgräs
2021-11-07 14:00 Sandvikens IF - Gefle IF FF Jernvallens Arena

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info