Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P10 år Röd 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK 11/12 Jonas Karlsson +46735371473 Röd/gul/svart/svart
BKV Norrtälje P11 Blå Johnny Andersson 08270596 0790664753 Röd/Blå/Röd
Hallsta IK 2 Susanna Vestling 0702169280 Svarta/Vita/Gula
Knutby IF Andreas Pousette 0708684427 Röd, Röd, Röd
Lagga- Långhundra BK P2011 Karin Westholm 0736856363 Svart/Svart/Svart
Rimbo IF P11/12 Blå Andreas Mattsson 0707364544 Blå/Blå/Blå
Roslagsbro IF Röd Sofie Linnéa Elisabet Åberg 0703115330 Röd/Röd/Röd
Rådmansö SK Cecilia Zetterberg Nygren 0705327979 Blå/vit, Vit, Vit
Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Tobias Vidlund 0709415679
Vaksala SK Svart 1 Marcel Ivo Lindström Hren 0702158516 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-01 11:00 (Inst.) Rådmansö SK - Vaksala SK Svart 1 Rådmansö Schakt Arena 2
2021-05-02 10:00 (Inst.) Knutby IF - Hallsta IK 2 Svärdens IP 2
2021-05-02 11:30 (Inst.) Almunge IK 11/12 - Rimbo IF P11/12 Blå Gullhagens IP 1
2021-05-02 15:00 (Inst.) Lagga- Långhundra BK P2011 - Roslagsbro IF Röd Stenevi IP 1
2021-05-02 16:00 (Inst.) BKV Norrtälje P11 Blå - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Norrtälje Sportcentrum 2
2021-05-08 10:30 (Inst.) Vaksala SK Svart 1 - Lagga- Långhundra BK P2011 Årsta IP 6
2021-05-08 12:00 (Inst.) Hallsta IK 2 - Rådmansö SK Hallsta IP Konstgräs
2021-05-09 11:00 (Inst.) Rimbo IF P11/12 Blå - Knutby IF IP Arkadien 2
2021-05-09 11:45 (Inst.) Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Roslagsbro IF Röd Tiundaskolan Konstgräs
2021-05-09 16:00 (Inst.) BKV Norrtälje P11 Blå - Almunge IK 11/12 Norrtälje Sportcentrum 2
2021-05-13 10:00 (Inst.) Almunge IK 11/12 - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Gullhagens IP 1
2021-05-13 10:00 (Inst.) Knutby IF - BKV Norrtälje P11 Blå Svärdens IP 2
2021-05-13 15:00 (Inst.) Lagga- Långhundra BK P2011 - Hallsta IK 2 Furuvallen 1
2021-05-15 11:00 (Inst.) Rådmansö SK - Rimbo IF P11/12 Blå Rådmansö Schakt Arena 2
2021-05-16 10:00 (Inst.) Almunge IK 11/12 - Knutby IF Gullhagens IP 1
2021-05-16 11:00 (Inst.) Rimbo IF P11/12 Blå - Lagga- Långhundra BK P2011 IP Arkadien 2
2021-05-16 12:30 (Inst.) Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Vaksala SK Svart 1 Tiundaskolan Konstgräs
2021-05-16 14:30 (Inst.) Hallsta IK 2 - Roslagsbro IF Röd Hallsta IP Konstgräs
2021-05-16 16:00 (Inst.) BKV Norrtälje P11 Blå - Rådmansö SK Norrtälje Sportcentrum 2
2021-05-22 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Hallsta IK 2 Årsta IP 6
2021-05-22 11:00 Rådmansö SK - Almunge IK 11/12 Rådmansö Schakt Arena 2
2021-05-22 11:00 Roslagsbro IF Röd - Rimbo IF P11/12 Blå Vårlyckan 2
2021-05-23 10:00 Knutby IF - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Svärdens IP 2
2021-05-23 15:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - BKV Norrtälje P11 Blå Stenevi IP 1
2021-05-30 09:30 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Hallsta IK 2 Tiundaskolan Konstgräs
2021-05-30 10:00 Almunge IK 11/12 - Lagga- Långhundra BK P2011 Gullhagens IP 1
2021-05-30 10:00 Knutby IF - Rådmansö SK Svärdens IP 2
2021-05-30 13:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Vaksala SK Svart 1 IP Arkadien 2
2021-05-30 15:30 BKV Norrtälje P11 Blå - Roslagsbro IF Röd Norrtälje Sportcentrum 4
Juni
2021-06-05 10:30 Vaksala SK Svart 1 - BKV Norrtälje P11 Blå Årsta IP 6
2021-06-05 11:00 Rådmansö SK - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Rådmansö Schakt Arena 2
2021-06-05 12:00 Hallsta IK 2 - Rimbo IF P11/12 Blå Hallsta IP Konstgräs
2021-06-06 15:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Knutby IF Furuvallen 1
2021-06-12 11:00 Rådmansö SK - Lagga- Långhundra BK P2011 Rådmansö Schakt Arena 1
2021-06-12 11:45 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Rimbo IF P11/12 Blå Tiundaskolan Konstgräs
2021-06-12 14:00 Almunge IK 11/12 - Vaksala SK Svart 1 Gullhagens IP 1
2021-06-13 10:00 Knutby IF - Roslagsbro IF Röd Svärdens IP 2
2021-06-13 15:30 BKV Norrtälje P11 Blå - Hallsta IK 2 Norrtälje Sportcentrum 4
2021-06-19 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Knutby IF Årsta IP 3
2021-06-19 11:00 Rimbo IF P11/12 Blå - BKV Norrtälje P11 Blå IP Arkadien 2
2021-06-20 10:00 Roslagsbro IF Röd - Rådmansö SK Vårlyckan 2
2021-06-20 12:00 Hallsta IK 2 - Almunge IK 11/12 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-20 15:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Stenevi IP 1
2021-06-27 11:00 Roslagsbro IF Röd - Vaksala SK Svart 1 Vårlyckan 2
Juli
2021-07-04 11:00 Roslagsbro IF Röd - Almunge IK 11/12 Vårlyckan 2
Augusti
2021-08-07 10:00 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - BKV Norrtälje P11 Blå Ekebydalen IP 1
2021-08-07 11:00 Vaksala SK Svart 1 - Rådmansö SK Årsta IP 6
2021-08-07 12:00 Hallsta IK 2 - Knutby IF Hallsta IP Konstgräs
2021-08-08 13:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Almunge IK 11/12 Mullevallen Konstgräs
2021-08-08 14:00 Roslagsbro IF Röd - Lagga- Långhundra BK P2011 Vårlyckan 2
2021-08-14 11:00 Rådmansö SK - Hallsta IK 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2021-08-15 10:00 Almunge IK 11/12 - BKV Norrtälje P11 Blå Gullhagens IP 1
2021-08-15 10:00 Knutby IF - Rimbo IF P11/12 Blå Svärdens IP 2
2021-08-15 11:00 Roslagsbro IF Röd - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Vårlyckan 2
2021-08-17 18:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Vaksala SK Svart 1 Furuvallen 1
2021-08-20 18:30 Vaksala SK Svart 1 - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Årsta IP 2
2021-08-21 10:00 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Almunge IK 11/12 Tiundaskolan Konstgräs
2021-08-21 11:00 Vaksala SK Svart 1 - Roslagsbro IF Röd Årsta IP 3
2021-08-22 12:00 Hallsta IK 2 - Lagga- Långhundra BK P2011 Hallsta IP Konstgräs
2021-08-22 13:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Rådmansö SK IP Arkadien 2
2021-08-22 15:30 BKV Norrtälje P11 Blå - Knutby IF Norrtälje Sportcentrum 4
2021-08-25 18:00 Rådmansö SK - BKV Norrtälje P11 Blå Rådmansö Schakt Arena 1
2021-08-25 18:30 Knutby IF - Almunge IK 11/12 Svärdens IP 2
2021-08-25 19:00 Roslagsbro IF Röd - Hallsta IK 2 Vårlyckan 2
2021-08-26 18:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Rimbo IF P11/12 Blå Stenevi IP 1
2021-08-28 11:30 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Knutby IF Tiundaskolan Konstgräs
2021-08-28 14:00 Hallsta IK 2 - Vaksala SK Svart 1 Hallsta IP Konstgräs
2021-08-29 10:00 Almunge IK 11/12 - Rådmansö SK Gullhagens IP 1
2021-08-29 10:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Roslagsbro IF Röd IP Arkadien 2
2021-08-29 15:30 BKV Norrtälje P11 Blå - Lagga- Långhundra BK P2011 Norrtälje Sportcentrum 4
September
2021-09-04 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Rimbo IF P11/12 Blå Årsta IP 6
2021-09-04 11:00 Rådmansö SK - Knutby IF Rådmansö Schakt Arena 1
2021-09-05 14:00 Roslagsbro IF Röd - BKV Norrtälje P11 Blå Vårlyckan 2
2021-09-05 14:30 Hallsta IK 2 - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart Hallsta IP Konstgräs
2021-09-05 15:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Almunge IK 11/12 Furuvallen 1
2021-09-11 10:00 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Rådmansö SK Ekebydalen IP 1
2021-09-12 10:00 Knutby IF - Lagga- Långhundra BK P2011 Svärdens IP 2
2021-09-12 10:00 Almunge IK 11/12 - Roslagsbro IF Röd Gullhagens IP 1
2021-09-12 13:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Hallsta IK 2 IP Arkadien 2
2021-09-12 15:00 BKV Norrtälje P11 Blå - Vaksala SK Svart 1 Norrtälje Sportcentrum 4
2021-09-18 10:30 Vaksala SK Svart 1 - Almunge IK 11/12 Årsta IP 6
2021-09-19 11:00 Hallsta IK 2 - BKV Norrtälje P11 Blå Hallsta IP Konstgräs
2021-09-19 11:00 Roslagsbro IF Röd - Knutby IF Vårlyckan 2
2021-09-19 11:00 Rimbo IF P11/12 Blå - Upsala IF Fotboll P11 vit/svart IP Arkadien 2
2021-09-19 15:00 Lagga- Långhundra BK P2011 - Rådmansö SK Stenevi IP 1
2021-09-25 11:00 Rådmansö SK - Roslagsbro IF Röd Rådmansö Schakt Arena 1
2021-09-26 10:00 Knutby IF - Vaksala SK Svart 1 Svärdens IP 2
2021-09-26 10:00 Almunge IK 11/12 - Hallsta IK 2 Gullhagens IP 1
2021-09-26 14:15 Upsala IF Fotboll P11 vit/svart - Lagga- Långhundra BK P2011 Tiundaskolan Konstgräs
2021-09-26 15:00 BKV Norrtälje P11 Blå - Rimbo IF P11/12 Blå Norrtälje Sportcentrum 4

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info