Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Dam Div 4 Uppland

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2022-04-23 11:30 170204001 Upsala IF Fotboll 2 - Ullfors IK 2 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2022-04-24 13:15 170204004 Frösunda SK - Sunnersta AIF 2 - 1 Össeby IP Konstgräs
2022-04-24 16:00 170204002 Bälinge IF 2 - Rådmansö SK 1 - 3 Bälinge IP Konstgräs
2022-04-24 16:15 170204003 Östhammars SK - Skuttunge SK 1 - 4 Gimo Konstgräs
2022-04-25 19:30 170204005 Fanna BK - Danmarks IF 1 - 4 Fanna IP B-plan
2022-04-29 19:30 170204008 Skuttunge SK - Frösunda SK 0 - 0 Bälinge IP Konstgräs
2022-04-29 19:30 170204010 Ullfors IK - Danmarks IF 3 - 7 Länsförsäkringar Arena 1
2022-04-29 19:45 170204007 Sunnersta AIF - Fanna BK 3 - 1 Valsätra Konstgräs
Maj
2022-05-02 19:30 170204006 Upsala IF Fotboll 2 - Bälinge IF 2 1 - 0 Ekebydalen IP Konstgräs
2022-05-04 20:00 170204009 Rådmansö SK - Östhammars SK 1 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2022-05-05 20:00 170204011 Bälinge IF 2 - Ullfors IK 0 - 2 Bälinge IP Konstgräs
2022-05-06 19:30 170204015 Danmarks IF - Sunnersta AIF 1 - 1 Årsta IP Konstgräs
2022-05-07 14:00 170204012 Östhammars SK - Upsala IF Fotboll 2 0 - 2 Östhammars IP 1
2022-05-08 12:00 170204013 Frösunda SK - Rådmansö SK 1 - 4 Björkvallen 1
2022-05-09 19:30 170204014 Fanna BK - Skuttunge SK 2 - 2 Fanna IP B-plan
2022-05-13 19:00 170204018 Skuttunge SK - Danmarks IF 1 - 4 Movallen 1
2022-05-13 19:00 170204020 Ullfors IK - Sunnersta AIF 1 - 9 Ringvallen 1
2022-05-15 10:00 170204019 Rådmansö SK - Fanna BK 1 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2022-05-15 11:30 170204016 Frösunda SK - Upsala IF Fotboll 2 1 - 1 Björkvallen 1
2022-05-15 16:00 170204017 Bälinge IF 2 - Östhammars SK 0 - 1 Bälinge IP Konstgräs
2022-05-18 19:00 170204021 Östhammars SK - Ullfors IK 2 - 1 Östhammars IP 1
2022-05-20 19:00 170204024 Danmarks IF - Rådmansö SK 1 - 1 Danelid 1
2022-05-20 19:15 170204025 Sunnersta AIF - Skuttunge SK 5 - 2 Sävja IP Konstgräs
2022-05-22 12:00 170204022 Frösunda SK - Bälinge IF 2 1 - 2 Björkvallen 1
2022-05-23 19:30 170204023 Fanna BK - Upsala IF Fotboll 2 1 - 2 Fanna IP B-plan
2022-05-26 12:00 170204028 Östhammars SK - Frösunda SK 0 - 0 Östhammars IP 1
2022-05-26 13:00 170204027 Bälinge IF 2 - Fanna BK 2 - 2 Bälinge IP 2
2022-05-26 14:00 170204030 Ullfors IK - Skuttunge SK 0 - 6 Ringvallen 1
2022-05-28 11:00 170204029 Rådmansö SK - Sunnersta AIF 2 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2022-05-30 20:00 170204026 Upsala IF Fotboll 2 - Danmarks IF 0 - 2 Ekebyvallen IP 1
Juni
2022-06-02 20:00 170204034 Sunnersta AIF - Upsala IF Fotboll 2 1 - 0 Sävja IP Konstgräs
2022-06-05 12:00 170204031 Frösunda SK - Ullfors IK 4 - 1 Björkvallen 1
2022-06-05 16:00 170204032 Fanna BK - Östhammars SK 2 - 2 Fanna IP B-plan
2022-06-05 17:00 170204033 Danmarks IF - Bälinge IF 2 5 - 2 Danelid 1
2022-06-06 17:00 170204035 Skuttunge SK - Rådmansö SK 1 - 2 Movallen 1
2022-06-08 19:00 170204038 Östhammars SK - Danmarks IF 0 - 5 Östhammars IP 1
2022-06-10 19:00 170204037 Bälinge IF 2 - Sunnersta AIF 1 - 3 Bälinge IP 2
2022-06-12 12:00 170204039 Frösunda SK - Fanna BK 6 - 0 Björkvallen 1
2022-06-12 17:00 170204040 Ullfors IK - Rådmansö SK 1 - 6 Ringvallen 1
2022-06-13 20:00 170204036 Upsala IF Fotboll 2 - Skuttunge SK 4 - 0 Ekebyvallen IP 1
2022-06-17 19:00 170204044 Skuttunge SK - Bälinge IF 2 2 - 0 Movallen 1
2022-06-17 19:30 170204042 Danmarks IF - Frösunda SK 6 - 0 Danelid 1
2022-06-18 13:00 170204041 Fanna BK - Ullfors IK 4 - 1 Fanna IP B-plan
2022-06-19 11:30 170204045 Upsala IF Fotboll 2 - Rådmansö SK 2 - 0 Ekebyvallen IP 1
2022-06-19 16:30 170204043 Sunnersta AIF - Östhammars SK WO (3 - 0) Valsätra Konstgräs
2022-06-21 20:00 170204047 Rådmansö SK - Bälinge IF 2 3 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2022-06-22 19:00 170204046 Ullfors IK - Upsala IF Fotboll 2 0 - 9 Ringvallen 1
2022-06-22 19:00 170204050 Danmarks IF - Fanna BK 2 - 1 Danelid 1
2022-06-22 19:30 170204049 Sunnersta AIF - Frösunda SK 2 - 3 Sävja IP Konstgräs
Juli
2022-07-02 14:00 170204048 Skuttunge SK - Östhammars SK 5 - 0 Movallen 1
Augusti
2022-08-04 19:00 170204051 Bälinge IF 2 - Upsala IF Fotboll 2 0 - 7 Bälinge IP 2
2022-08-05 19:00 170204055 Danmarks IF - Ullfors IK 13 - 1 Danelid 1
2022-08-07 12:00 170204053 Frösunda SK - Skuttunge SK 2 - 3 Björkvallen 1
2022-08-08 19:30 170204052 Fanna BK - Sunnersta AIF 2 - 2 Fanna IP B-plan
2022-08-10 18:45 170204054 Östhammars SK - Rådmansö SK 0 - 2 Östhammars IP 1
2022-08-12 19:00 170204056 Ullfors IK - Bälinge IF 2 8 - 2 Ringvallen 1
2022-08-12 19:00 170204060 Sunnersta AIF - Danmarks IF 0 - 3 Sunnersta IP
2022-08-13 11:00 170204058 Rådmansö SK - Frösunda SK 4 - 3 Rådmansö Schakt Arena 1
2022-08-14 12:00 170204057 Upsala IF Fotboll 2 - Östhammars SK 7 - 0 Ekebyvallen IP 1
2022-08-14 17:00 170204059 Skuttunge SK - Fanna BK 1 - 2 Movallen 1
2022-08-17 18:30 170204062 Östhammars SK - Bälinge IF 2 0 - 4 e.s. Östhammars IP 1
2022-08-20 11:30 170204061 Upsala IF Fotboll 2 - Frösunda SK 0 - 2 Ekebyvallen IP 1
2022-08-20 14:00 170204064 Fanna BK - Rådmansö SK 1 - 2 Fanna IP B-plan
2022-08-21 16:00 170204065 Sunnersta AIF - Ullfors IK 6 - 5 Sunnersta IP
2022-08-21 17:00 170204063 Danmarks IF - Skuttunge SK 3 - 3 Danelid 1
2022-08-26 18:00 170204066 Ullfors IK - Östhammars SK 3 - 2 Ringvallen 1
2022-08-26 18:15 170204070 Skuttunge SK - Sunnersta AIF 4 - 1 Movallen 1
2022-08-27 11:00 170204069 Rådmansö SK - Danmarks IF 0 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2022-08-28 17:00 170204067 Bälinge IF 2 - Frösunda SK 1 - 0 Bälinge IP 2
2022-08-29 19:30 170204068 Upsala IF Fotboll 2 - Fanna BK 2 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
September
2022-09-02 18:00 170204075 Skuttunge SK - Ullfors IK 3 - 2 Movallen 1
2022-09-04 12:00 170204073 Frösunda SK - Östhammars SK 2 - 0 Björkvallen 1
2022-09-04 12:00 170204074 Sunnersta AIF - Rådmansö SK 5 - 3 Sunnersta IP
2022-09-04 17:00 170204071 Danmarks IF - Upsala IF Fotboll 2 2 - 0 Danelid 1
2022-09-05 19:30 170204072 Fanna BK - Bälinge IF 2 6 - 2 Fanna IP B-plan
2022-09-09 19:00 170204078 Bälinge IF 2 - Danmarks IF 0 - 6 Bälinge IP Konstgräs
2022-09-10 11:00 170204080 Rådmansö SK - Skuttunge SK 4 - 1 Rådmansö Schakt Arena 1
2022-09-10 12:00 170204077 Östhammars SK - Fanna BK 1 - 0 Östhammars IP 1
2022-09-11 17:00 170204076 Ullfors IK - Frösunda SK 5 - 2 Ringvallen 1
2022-09-12 19:30 170204079 Upsala IF Fotboll 2 - Sunnersta AIF 4 - 2 Ekebydalen IP Konstgräs
2022-09-17 11:00 170204085 Rådmansö SK - Ullfors IK 11 - 2 Rådmansö Schakt Arena 1
2022-09-17 14:00 170204084 Fanna BK - Frösunda SK 7 - 0 Fanna IP B-plan
2022-09-18 12:00 170204082 Sunnersta AIF - Bälinge IF 2 2 - 2 Sunnersta IP
2022-09-18 16:00 170204081 Skuttunge SK - Upsala IF Fotboll 2 1 - 1 Movallen 1
2022-09-18 17:00 170204083 Danmarks IF - Östhammars SK 2 - 0 Danelid 1
2022-09-25 14:00 170204086 Ullfors IK - Fanna BK 4 - 4 Ringvallen 1
2022-09-25 14:00 170204087 Frösunda SK - Danmarks IF 2 - 3 Björkvallen 1
2022-09-25 14:00 170204088 Östhammars SK - Sunnersta AIF 1 - 2 Östhammars IP 1
2022-09-25 14:00 170204089 Bälinge IF 2 - Skuttunge SK 2 - 1 Bälinge IP 2
2022-09-25 14:00 170204090 Rådmansö SK - Upsala IF Fotboll 2 2 - 0 Rådmansö Schakt Arena 1

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info