Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Statistik - Division 4 Herrar

Välj lag
Statistik
NamnLagMATVARUTVMÅL
MAT = Antal matcher, VAR = Varningar, UTV = Utvisningar, MÅL = Mål
Max Hjalmarsson Dvärsätts BK 9 2 1 7
Emil Moberg Tandsbyns FK 2 2 1 0
André Lindkvist Stuguns BK 8 2 1 3
Andrew Trant Widdicombe Svegs IK 7 2 1 1
Tony Arnqvist Tandsbyns FK 8 1 1 0
Alexander Yngve Tandsbyns FK 8 1 1 0
Simon Kvarnlöf Offerdals IF 5 1 1 1
Linton Ulloa IFK Östersund Ungdom 8 1 1 5
Mishark Zubis Michael Dvärsätts BK 1 1 1 0
Jens Andersson Cosmos 7 0 1 0
Mohsen Ahmadihajikhosh Cosmos 3 0 1 5
Jack Sklenar IFK Strömsund 8 4 0 4
Marcus Boije Stuguns BK 3 3 0 0
Mikke Östling Stuguns BK 2 3 0 0
Jonas Lundqvist Ope IF 8 3 0 0
Henric Schwartz Svegs IK 7 3 0 0
Tobias Lundgren Dvärsätts BK 2 3 0 1
Benjamin Kayankarn Karlsson Alsens IF 6 3 0 0
Rasmus Lindroth IFK Östersund Ungdom 8 3 0 1
Emil Berggren Ope IF 9 3 0 1
Ahmat Moubarak Abdallah Cosmos 7 3 0 0
Rasmus Österström Tandsbyns FK 9 2 0 0
Niclas Schwartz Svegs IK 9 2 0 5
Tom Perman Cosmos 7 2 0 3
Emil Kvarnlöf Offerdals IF 7 2 0 1
Mattias Johansson Alsens IF 4 2 0 0
Johan Andfjäll Dvärsätts BK 9 2 0 1
Erik Johansson Alsens IF 8 2 0 0
Oskar Hernerud Offerdals IF 9 2 0 2
Edvin Johannesson Tandsbyns FK 7 2 0 1
William Woxlin Svegs IK 9 2 0 1
Joel Eriksson Ope IF 9 2 0 9
John Badesire IFK Östersund Ungdom 9 2 0 0
Lukas Jonsson IFK Östersund Ungdom 3 2 0 8
Lucas Mário Johansson Tandsbyns FK 8 2 0 2
Fabian Forsberg Ope IF 9 2 0 2
Max Enfors Ope IF 5 2 0 3
Petrus Mantu Kanga Dvärsätts BK 5 2 0 0
Mahamat Mahamoud Annour Cosmos 9 2 0 0
Bichara Khalil Abderaman Cosmos 9 2 0 0
Joel Hallqvist IFK Strömsund 9 2 0 0
Siem Goitom Kifle Cosmos 9 2 0 1
Joel Dahlqvist Stuguns BK 4 1 0 0
Lars Nilsson Stuguns BK 5 1 0 0
Patrik Kvarnlöf Offerdals IF 9 1 0 0
Fredrik Löfgren Offerdals IF 8 1 0 3
Mattias Edin IFK Strömsund 8 1 0 3
Christoffer Sjöqvist Dvärsätts BK 7 1 0 0
Viktor Lindh Offerdals IF 1 1 0 0
Waldemar Hammarberg Offerdals IF 8 1 0 0
Jerry Arljung IFK Strömsund 6 1 0 1
Olle Andersson Stuguns BK 1 1 0 0
Carl-Philip Strängby IFK Strömsund 9 1 0 2
Joakim Semb Dvärsätts BK 9 1 0 0
Jon Gudmarsson Offerdals IF 1 1 0 1
John Bäckebjörk Offerdals IF 3 1 0 1
Andreas Olofsson Ope IF 8 1 0 0
Linus Malmsten Tandsbyns FK 8 1 0 0
Olov Nylander Tandsbyns FK 6 1 0 0
Krister Rensbo Alsens IF 4 1 0 0
Andreas Hammarberg Offerdals IF 5 1 0 0
Anders Roos Stuguns BK 6 1 0 0
Henrik Johansson Alsens IF 8 1 0 0
Måns Moberg Tandsbyns FK 9 1 0 3
Oskar By Stuguns BK 7 1 0 0
Joakim Starkman Ope IF 5 1 0 0
Billy Gihuri Ope IF 5 1 0 0
Niclas Gabrielsson IFK Östersund Ungdom 5 1 0 6
Samuel Nygren Alsens IF 5 1 0 4
Marcus Nilsson Alsens IF 4 1 0 1
Elis Sylla Sundin Alsens IF 8 1 0 2
Philip Ramsell Svegs IK 1 1 0 1
Erik Lindström Cosmos 1 1 0 0
Kevin Agerberg Alsens IF 4 1 0 0
Adam Åsenlund Alsens IF 6 1 0 0
Tobias Halvarsson Svegs IK 1 1 0 0
Viktor Nilsson Svegs IK 7 1 0 0
Pelle Jonasson Svegs IK 8 1 0 0
Jim Lind IFK Östersund Ungdom 5 1 0 1
Jonathan Nenzén Ope IF 1 1 0 1
Filip Roos Ope IF 9 1 0 0
Benjamin Lundbäck Dvärsätts BK 8 1 0 0
Simon Danielsson Ope IF 7 1 0 0
Edvard Vesterlund IFK Östersund Ungdom 9 1 0 0
Axel Bodén IFK Östersund Ungdom 8 1 0 2
Louison Likita Cosmos 3 1 0 1
Ramadan Mohamed Ali Mahmoud IFK Strömsund 7 1 0 1
Sajad Hosseini IFK Strömsund 6 1 0 0
Roger Isberg Svensson Alsens IF 2 0 0 0
Pär Hägglund Stuguns BK 7 0 0 0
Lars Anders Nilsson Svegs IK 6 0 0 0
Jimmy Granlund Offerdals IF 1 0 0 1
Andreas Jakobsson Stuguns BK 2 0 0 0
Tony Nilsson Stuguns BK 1 0 0 0
Markus Kristensson Tandsbyns FK 7 0 0 0
Tommy Söderberg Stuguns BK 7 0 0 2
Jon Persson Offerdals IF 4 0 0 2
Per Persson Offerdals IF 6 0 0 1
Magnus Theodorsson Svegs IK 5 0 0 0
David Millner Ope IF 1 0 0 1
Jimmy Hernerud Alsens IF 4 0 0 6
Mikael Nilsson Alsens IF 3 0 0 0
Christoffer Fryklund Offerdals IF 9 0 0 3
Robin Fryklund Offerdals IF 6 0 0 1
Karl Hägglund Dvärsätts BK 7 0 0 2
Jonas Andersson Stuguns BK 8 0 0 1
Robert Backström Stuguns BK 9 0 0 1
Christian Larsson IFK Strömsund 1 0 0 1
Marcus Gunnman Alsens IF 6 0 0 0
Mårten Landén Offerdals IF 1 0 0 0
Fredrik Palmäng Esbjörnsson Tandsbyns FK 3 0 0 1
Ian Kindstrand Offerdals IF 5 0 0 0
Peter Hansson IFK Strömsund 9 0 0 0
Robin Karlsson Tandsbyns FK 2 0 0 1
Jonathan Granbacka Alsens IF 1 0 0 2
Felix Persson Dvärsätts BK 8 0 0 4
Serhiy Sulyma Tandsbyns FK 3 0 0 0
Fredrik Andersson Ope IF 1 0 0 0
Jonas Jemtå Dvärsätts BK 2 0 0 0
Mattias Allander Dvärsätts BK 7 0 0 0
Nils Jonson Stuguns BK 9 0 0 1
Love Öien Alsens IF 8 0 0 1
Kenneth Boije Cosmos 9 0 0 0
Carlos Andreas Lundkvist Dvärsätts BK 5 0 0 0
Viktor Malmsten Tandsbyns FK 9 0 0 0
Jon Lund Kempe Stuguns BK 4 0 0 0
Petter Nachmanson Tandsbyns FK 4 0 0 0
Erik Morin IFK Strömsund 1 0 0 0
Niklas Nord Offerdals IF 7 0 0 0
Filip Lindström Ope IF 2 0 0 1
Oskar Stener Svegs IK 2 0 0 1
Gustav Norin IFK Östersund Ungdom 7 0 0 0
Filip Englund Alsens IF 2 0 0 1
Karl Sandelin Stuguns BK 1 0 0 0
Felix Fastesson Ope IF 1 0 0 1
Torsten Winnerblad Dvärsätts BK 6 0 0 0
Zakarias Larsson Alsens IF 5 0 0 0
Mustapha Hamid Cosmos 8 0 0 0
Hampus Lindholm Alsens IF 1 0 0 1
Sebastian Andersson Dvärsätts BK 4 0 0 2
Gabriel Hallquist Stuguns BK 1 0 0 0
Willy Ljungqvist Cosmos 2 0 0 0
Anton Andersson Ope IF 2 0 0 0
Alexander Lundqvist Ope IF 6 0 0 2
Elias Gabrielsson Ope IF 1 0 0 0
Kalle Jakobsson Alsens IF 2 0 0 0
Jesper Persson Svegs IK 9 0 0 3
Alexander Woxlin Svegs IK 9 0 0 2
Filip Finke Ope IF 1 0 0 0
Mohammed Mohammed IFK Strömsund 2 0 0 0
Joel Johansson Tandsbyns FK 6 0 0 1
Oskar Fröberg Dvärsätts BK 3 0 0 0
Isak Wallén Alsens IF 8 0 0 0
William Månström IFK Östersund Ungdom 5 0 0 0
Emil Wickman IFK Östersund Ungdom 5 0 0 0
Hampus Johansson IFK Östersund Ungdom 8 0 0 1
Alfonso Santos Da Cruz Edfeldt Ope IF 5 0 0 0
Erik Tegnhed IFK Östersund Ungdom 1 0 0 2
Edvin Sundelin Ope IF 4 0 0 0
Micael Strandin IFK Östersund Ungdom 2 0 0 0
Calle Kavli Carlsson IFK Strömsund 7 0 0 0
Sigge Lindblad IFK Östersund Ungdom 1 0 0 0
Ted Domander IFK Östersund Ungdom 6 0 0 1
Anders Olsson Offerdals IF 4 0 0 0
Khaled Almasri Stuguns BK 6 0 0 0
Victor Kröjs Svegs IK 2 0 0 0
Axel Lindahl IFK Östersund Ungdom 3 0 0 3
Rasmus Essebrink IFK Östersund Ungdom 5 0 0 0
Joakim Lepistö Stuguns BK 3 0 0 0
Mohamed Xirsi IFK Strömsund 2 0 0 1
Richard Mugabo Dvärsätts BK 4 0 0 0
Abdul Ali Hosseini Svegs IK 1 0 0 0
Suleiman Abdullahi Osman IFK Strömsund 9 0 0 6
Mohammad Abbas Khavari Dvärsätts BK 3 0 0 0
Erik Samuelsson Stuguns BK 3 0 0 0
Morteza Amiri Stuguns BK 2 0 0 1
Mohsen Hussein-Zadeh IFK Östersund Ungdom 1 0 0 0
Abdiqadir Ibrahim Yusuf IFK Strömsund 2 0 0 0
Abdelrazik Haroun Ibrahim Cosmos 3 0 0 0
Mokonen Tekie Tekeste IFK Strömsund 7 0 0 0
Abdallah Youssouf Mahamat Cosmos 8 0 0 2
Hagos Ibrahim Iddris IFK Strömsund 2 0 0 0
Mohammad Yassin Hassan Zada IFK Strömsund 2 0 0 0
Zarif Haidari IFK Strömsund 2 0 0 0
Saleh Abakar Yahya Cosmos 8 0 0 3
David Kajabika Cosmos 2 0 0 0
banK Parinya Charoensuk Cosmos 1 0 0 0
Abdine Saddam Hissein Cosmos 2 0 0 0
Volodymyr Belykh Svegs IK 9 0 0 0
Mohammed Ghassan Kandah Cosmos 1 0 0 0
Joseph Ethan Olaide Madeinlo Svegs IK 7 0 0 5

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info