Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 10 - Jämtland-Härjedalen

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Frösö IF Rosa Jan Larsson 0702997535 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF Svart Jan Larsson 0702997535 Rosa/svart/Svart/Svart
Funäsdalens IF Per-Erik Johansson 0703239213 Blå/Blå
IFK Strömsund Flickor 10 Malin Enevåg 0722213659 Blå/Blå
IFK Östersund F2012 F10 Linda Engström 0703629103 Röd/Vita/Vita
Krokom Dvärsätts IF F12/13 Johanna Åsengård 0707731125 Grön/Vit/Grön
Myssjö-Ovikens IF Sandra Andersson 0702132613 Blå/Blå/Blå
Näldens IF Emma Hedlund 0702305456 Gul/Blå/Blå
Ope IF Blå Fredrik Olsson Vit/Blå/Vit
Ope IF Vit Fredrik Olsson Vit/Blå/Vit
Svegs IK F 12 Viktoria Voxlin 0702338313 Röd, Vit, Röd
Ås IF F10 Jerker Snell 0734605136 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2022-05-18 19:00 Frösö IF Rosa - IFK Östersund F2012 F10 Länsförsäkringar AC 2
2022-05-19 Ope IF Vit - Funäsdalens IF Odensala Sportfält 8
2022-05-19 18:00 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Ås IF F10 Mickevallen
2022-05-22 11:00 Svegs IK F 12 - Ope IF Blå Svegs IP
2022-05-26 Ope IF Blå - Näldens IF Odensala Sportfält 8
2022-05-29 13:30 Näldens IF - Funäsdalens IF Tallängen
2022-05-29 16:15 Ås IF F10 - Funäsdalens IF Norrlunda
2022-05-30 18:00 Myssjö-Ovikens IF - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Kejsarvallen IP
2022-05-31 17:00 Ås IF F10 - Frösö IF Rosa Norrlunda
Juni
2022-06-01 18:00 Ope IF Vit - IFK Östersund F2012 F10 Odensala Sportfält 8
2022-06-01 19:00 Frösö IF Rosa - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Länsförsäkringar AC 2
2022-06-02 Ope IF Blå - Myssjö-Ovikens IF Odensala Sportfält 8
2022-06-02 18:00 IFK Strömsund Flickor 10 - Ås IF F10 Strömsvallen B
2022-06-03 13:30 Svegs IK F 12 - Frösö IF Rosa
2022-06-05 10:00 Ope IF Vit - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Odensala Sportfält 8
2022-06-05 12:00 Myssjö-Ovikens IF - IFK Strömsund Flickor 10 Kejsarvallen IP
2022-06-05 12:30 Svegs IK F 12 - Frösö IF Svart Svegs IP
2022-06-07 17:00 Ås IF F10 - Ope IF Vit Norrlunda
2022-06-09 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - IFK Strömsund Flickor 10 Mickevallen
2022-06-09 18:30 Myssjö-Ovikens IF - Frösö IF Rosa Kejsarvallen IP
2022-06-12 11:00 IFK Strömsund Flickor 10 - Frösö IF Svart Strömsvallen B
2022-06-12 11:00 Funäsdalens IF - Ope IF Blå Funäsdalens IP
2022-06-12 12:30 IFK Östersund F2012 F10 - Svegs IK F 12 Odensala Sportfält 11
2022-06-12 13:00 IFK Strömsund Flickor 10 - Frösö IF Rosa Strömsvallen B
2022-06-12 13:00 Funäsdalens IF - Ope IF Vit Funäsdalens IP
2022-06-13 18:00 Näldens IF - IFK Östersund F2012 F10 Tallängen
2022-06-15 19:00 Frösö IF Svart - Näldens IF Länsförsäkringar AC 2
2022-06-16 17:00 Ope IF Blå - Frösö IF Svart Odensala Sportfält 8
2022-06-16 17:00 Ope IF Vit - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 7
2022-06-18 11:00 Funäsdalens IF - Myssjö-Ovikens IF Funäsdalens IP
2022-06-19 11:00 Svegs IK F 12 - Ås IF F10 Svegs IP
2022-06-19 11:30 Frösö IF Svart - Funäsdalens IF Länsförsäkringar AC 2
2022-06-19 12:30 IFK Östersund F2012 F10 - IFK Strömsund Flickor 10 Tallvallen 3
2022-06-19 13:15 Ås IF F10 - Svegs IK F 12
2022-06-19 13:30 Frösö IF Rosa - Funäsdalens IF Länsförsäkringar AC 2
2022-06-21 17:00 Ås IF F10 - Näldens IF Norrlunda
2022-06-22 18:00 Ope IF Vit - Myssjö-Ovikens IF Odensala Sportfält 7
2022-06-22 19:00 Ope IF Blå - Näldens IF Odensala Sportfält 7
2022-06-23 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Svegs IK F 12 Mickevallen
2022-06-23 17:30 IFK Östersund F2012 F10 - Ope IF Blå Tallvallen 3
2022-06-26 10:00 Frösö IF Rosa - Ope IF Vit Länsförsäkringar AC 2
2022-06-26 12:00 Frösö IF Svart - Myssjö-Ovikens IF Länsförsäkringar AC 2
2022-06-29 18:30 Näldens IF - Myssjö-Ovikens IF Tallängen
2022-06-30 Ope IF Blå - Ås IF F10 Odensala Sportfält 8
Juli
2022-07-03 11:00 Svegs IK F 12 - Frösö IF Rosa Svegs IP
2022-07-03 12:00 Näldens IF - IFK Strömsund Flickor 10 Tallängen
2022-07-03 15:30 Näldens IF - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Tallängen
Augusti
2022-08-07 11:00 Myssjö-Ovikens IF - Svegs IK F 12 Kejsarvallen IP
2022-08-10 18:00 Myssjö-Ovikens IF - Ope IF Vit Kejsarvallen IP
2022-08-11 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Ope IF Blå Mickevallen
2022-08-11 17:30 IFK Östersund F2012 F10 - Frösö IF Svart Tallvallen 3
2022-08-14 Ope IF Vit - IFK Strömsund Flickor 10 Odensala Sportfält 8
2022-08-14 IFK Strömsund Flickor 10 - Svegs IK F 12 Strömsvallen B
2022-08-14 Svegs IK F 12 - Ope IF Vit
2022-08-14 10:00 Frösö IF Svart - Ås IF F10 Länsförsäkringar AC 2
2022-08-14 12:00 Frösö IF Rosa - Näldens IF Länsförsäkringar AC 2
2022-08-18 Ope IF Blå - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 8
2022-08-18 17:30 IFK Östersund F2012 F10 - Myssjö-Ovikens IF Tallvallen 3
2022-08-21 09:00 Svegs IK F 12 - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Svegs IP
2022-08-23 17:00 Ås IF F10 - IFK Östersund F2012 F10 Norrlunda
2022-08-24 18:30 IFK Strömsund Flickor 10 - Ope IF Blå Strömsvallen B
2022-08-25 Ope IF Vit - Näldens IF Odensala Sportfält 8
2022-08-25 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Frösö IF Svart Mickevallen
2022-08-27 11:00 Ås IF F10 - Myssjö-Ovikens IF Norrlunda
2022-08-27 12:00 Funäsdalens IF - IFK Östersund F2012 F10 Funäsdalens IP
2022-08-27 15:00 Funäsdalens IF - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Funäsdalens IP
2022-08-28 13:00 Näldens IF - Svegs IK F 12 Tallängen
September
2022-09-01 Ope IF Blå - Frösö IF Svart
2022-09-01 17:30 IFK Östersund F2012 F10 - Krokom Dvärsätts IF F12/13 Tallvallen 3
2022-09-03 15:30 Funäsdalens IF - Frösö IF Svart Länsförsäkringar AC 2
2022-09-04 11:00 Frösö IF Rosa - IFK Strömsund Flickor 10 Länsförsäkringar AC 2
2022-09-04 11:00 Myssjö-Ovikens IF - Funäsdalens IF Kejsarvallen IP
2022-09-04 13:00 Frösö IF Rosa - IFK Strömsund Flickor 10 Länsförsäkringar AC 2
2022-09-04 13:30 Myssjö-Ovikens IF - Funäsdalens IF Kejsarvallen IP
2022-09-08 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Ope IF Vit
2022-09-08 17:30 IFK Östersund F2012 F10 - Näldens IF Tallvallen 3
2022-09-10 11:00 Funäsdalens IF - Svegs IK F 12 Funäsdalens IP
2022-09-11 10:30 Frösö IF Svart - Ope IF Vit Länsförsäkringar AC 2
2022-09-11 12:00 Frösö IF Svart - Ope IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2022-09-12 18:00 Näldens IF - Ås IF F10 Tallängen
2022-09-15 Ope IF Blå - IFK Östersund F2012 F10
2022-09-17 12:00 IFK Strömsund Flickor 10 - Myssjö-Ovikens IF Strömsvallen B
2022-09-18 11:30 Frösö IF Svart - IFK Östersund F2012 F10 Länsförsäkringar AC 2
2022-09-22 Krokom Dvärsätts IF F12/13 - Näldens IF
2022-09-22 IFK Strömsund Flickor 10 - Ope IF Blå
2022-09-22 Ope IF Vit - Ås IF F10

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info