Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Svenska Cupen, Damer

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 2
2002-02-13 00:00 Dalhem IF - Tyresö FF
2003-04-09 19:00 Rönninge Salem FF - Vasalund/Essinge IF
2003-04-12 14:00 Hargs BK - Bele Barkarby IF Rosvalla IP KG B
2003-04-12 15:00 Göta BK - Hällesåkers IF
2003-04-12 16:00 Tölö IF - Färjenäs IF
2003-04-13 14:00 Edsbergs IF - P18 IK
2003-04-16 18:30 Ulvåkers IF - Falköpings KIK Åbrovallen 7-manna
2003-04-16 19:00 IK Tun - Huddinge IF
2003-04-17 19:00 Vaksala SK - Rågsveds IF
2003-04-18 13:00 Landsbro IF - Rödsle BK
2003-04-18 15:00 IF Böljan - IFK Värnamo Falkenbergs IP A
2003-04-21 14:00 Älmhults IF - Husie IF Älmekulla
2003-04-21 14:00 ÖSK Söder - Västanfors IF FK Trängens IP
2003-04-21 15:00 Hallands Nations FF - Helsingborgs DFF
2003-04-21 16:00 Veberöds AIF - Ramdala IF
2003-04-21 17:00 Lindome GIF - IFK Valla Lindevi IP 1 Konstgräs
2003-04-23 18:00 Onsala BK - Skoftebyns IF
2003-04-23 19:30 Enskede IK - FC Café Opera Ungdom
2003-04-23 19:30 Brynäs IF/FK 2 - IF Team Hudik
2003-04-26 12:00 Husums IF - Sundsvalls DFF
2003-04-27 13:00 Boda Ore SK - Börje SK
2003-04-27 14:00 Essviks AIF - Delsbo IF
2003-04-27 15:00 Ö DFF/Modo FF - Ersboda SK
2003-04-27 18:00 Korsnäs IF FK A - Ljusne AIK FF Kopparvallen A
2003-04-29 19:00 Hovås/Billdal IF - IFK Fjärås
2003-04-30 17:00 Morön BK - Piteå IF Norrvalla
2003-04-30 18:30 Dala Järna IK - IFK Gävle
2003-05-01 00:00 - - IK Zenith
2003-05-01 11:00 Mariehem SK - Domsjö IF lag 1 Sandåkerns IP
2003-05-01 14:00 Sölvesborgs GoIF 1 - Råå IF
2003-05-01 14:00 Krokom/Dvärsätt IF - Alnö IF
2003-05-01 14:00 Ope IF - Söråkers FF
2003-05-01 14:00 Lira BK 2 - Umeå Södra FF
2003-05-01 14:00 Gällivare SK - Alviks IK
2003-05-01 15:00 Emmaboda IS - IFK Hässleholm
2003-05-01 15:00 IF Eksjö Fotboll - Byttorps IF
2003-05-01 15:00 Floda BOIF - IF Norvalla Flodala IP 1 Gräs
2003-05-01 15:00 Surahammars FK - IF Brommapojkarna Mälarenergi Arena
2003-05-01 15:00 IFK Lidingö FK - Västerås BK 30
2003-05-01 15:00 Hässelby SK - AIK
2003-05-01 15:00 Leksands IF FK A - Gideonsbergs IF
2003-05-01 15:00 Arnäs IF - IFK Strömsund
2003-05-01 16:00 Valinge IF - Näsets SK
2003-05-01 16:00 Skå IK - Roslagsbro IF
2003-05-01 17:00 Kungsbacka IF - Romelanda UF
2003-05-01 17:00 Fanna BK - Norsborgs FF
2003-05-04 12:00 Råda BK - Rölanda IF
Omgång 3
2003-05-18 17:00 IF Norvalla - Skoftebyns IF Norvalla IP
2003-05-19 19:00 Hovås/Billdal IF - Byttorps IF Hovåsvallen 1 Gräs
2003-05-25 15:00 Rödsle BK - IK Tun
2003-05-25 15:00 Enskede IK - Dalhem IF
2003-05-26 19:00 Veberöds AIF - Husie IF
2003-05-26 19:15 Rölanda IF - IK Zenith
2003-05-27 19:00 Västerås BK 30 - Rågsveds IF Ringvallen 2 (konstgräs)
2003-05-27 19:30 Lindome GIF - Tölö IF
2003-05-27 19:30 Råå IF - IFK Värnamo
2003-05-28 19:00 IFK Gävle - IF Team Hudik Brynäsvallen
2003-05-28 19:30 Roslagsbro IF - Vasalund/Essinge IF Vårlyckan Konstgräs
2003-05-29 12:00 P18 IK - Börje SK
2003-05-29 13:30 Fanna BK - AIK
2003-05-29 14:00 Korsnäs IF FK A - ÖSK Söder
2003-05-29 14:00 Alnö IF - Ope IF
2003-05-29 14:00 Essviks AIF - Sundsvalls DFF
2003-05-29 14:00 Domsjö IF lag 1 - Piteå IF
2003-05-29 15:00 Valinge IF - Helsingborgs DFF
2003-05-29 15:00 Hällesåkers IF - Falköpings KIK Hällesåker 1 Gräs
2003-05-29 15:00 Ersboda SK - Alviks IK
2003-05-29 17:00 Kungsbacka IF - IFK Hässleholm
2003-05-29 17:00 Hargs BK - IF Brommapojkarna
2003-05-29 17:00 Arnäs IF - Umeå Södra FF
Omgång 4
2003-06-11 17:00 IF Brommapojkarna - P18 IK Ängby IP
2003-06-11 19:00 IF Norvalla - IK Zenith Norvalla IP
2003-06-12 19:00 Byttorps IF - Kopparbergs/L IF Ramnavallen
2003-06-12 19:30 IK Tun - AIK
2003-06-17 19:00 Husie IF - Stattena IF Husiegårds IP A-plan
2003-06-17 19:00 Alnö IF - Sundsvalls DFF Släda IP
2003-06-17 19:00 Piteå IF - Umeå IK LF Arena
2003-06-17 19:30 Roslagsbro IF - Djurgården/Älvsjö Vårlyckan Konstgräs
2003-06-18 19:00 Helsingborgs DFF - Malmö FF Harlyckans IP 1
2003-06-18 19:00 Lindome GIF - Falköpings KIK Lindevi IP 1 Konstgräs
2003-06-18 19:00 ÖSK Söder - Mallbackens IF
2003-06-18 19:00 Västerås BK 30 - IFK Gävle
2003-06-18 19:00 Dalhem IF - Hammarby IF DFF
2003-06-18 19:00 Alviks IK - Umeå Södra FF Liko Arena
2003-06-27 19:30 Råå IF - IFK Hässleholm
Omgång 5
2003-07-10 19:00 IFK Hässleholm - Malmö FF
2003-07-15 19:00 IFK Gävle - Mallbackens IF Brynäsvallen
2003-07-20 13:00 IK Zenith - Stattena IF Hovgårdsvallen 1 Gräs
2003-07-22 19:00 AIK - Hammarby IF DFF Skytteholms IP 1
2003-07-23 18:30 Falköpings KIK - Kopparbergs/L IF Odenplan A-plan
2003-07-30 17:30 Alviks IK - Djurgården/Älvsjö Liko Arena
2003-07-30 19:00 IF Brommapojkarna - Karlslunds IF DFF Ängby IP
2003-08-05 19:00 Sundsvalls DFF - Umeå IK Idrottsparken
Omgång 6
2003-08-05 19:00 Stattena IF - Malmö FF
2003-08-16 00:00 Umeå IK - Hammarby IF DFF
2003-08-20 18:30 Mallbackens IF - Kopparbergs/L IF
2003-08-27 19:00 Djurgården/Älvsjö - Karlslunds IF DFF Hjorthagens IP
Omgång 7
2003-09-03 19:00 Djurgården/Älvsjö - Umeå IK Älvsjö IP 1
2003-10-22 19:00 Kopparbergs/L IF - Malmö FF Rambergsvallen
Omgång 8
2003-11-01 12:30 Malmö FF - Umeå IK Råsunda

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info