Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Svenska Cupen, Damer

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2002-04-01 15:00 Myckleby IK - IF Norvalla
2002-04-05 18:30 Torslanda IK - Göta BK
2002-04-14 15:00 Onsala BK - Floda BoIF
2002-04-14 16:00 IFK Fjärås - Vallens IF
2002-04-16 18:30 Hällesåkers IF - Rölanda IF Hällesåker 1 Gräs
2002-04-16 19:00 IFK Hässleholm - Lörby IF 3 Österås IP C-plan
2002-04-17 18:00 Näsets SK - Tölö IF
2002-04-17 19:00 Herrestads AIF - Jitex DFF
Omgång 2
2002-04-28 19:00 Lira BK - Öjeby IF
2002-05-01 12:00 Torslanda IK - Vallens IF
2002-05-01 12:00 Skara FC - Husqvarna FF
2002-05-01 13:00 Helsingborgs DFF - Husie IF
2002-05-01 13:00 Bergsjö IF - Ope IF
2002-05-01 13:00 Långsele AIF - Krokom/Dvärsätt IF
2002-05-01 14:00 Glommens IF - Ovesholms IF
2002-05-01 14:00 Älmhults IF - IK Zenith
2002-05-01 14:00 Tyresö FF - Gideonsbergs IF Tyresövallen 1
2002-05-01 14:00 Selånger FK - IF Team Hudik Selånger IP
2002-05-01 14:00 Torpshammars IF - Hägglunds IoFK 2
2002-05-01 14:00 Domsjö IF lag 1 - Sundsvalls DFF
2002-05-01 14:00 IFK Strömsund - Molidens IK
2002-05-01 14:00 Trångfors IF - Piteå IF Trångfors IP
2002-05-01 14:00 Burträsk FF - Svensby SK Norrvalla
2002-05-01 14:00 Hornskrokens IF - Nysätra IF
2002-05-01 15:00 Lörby IF 3 - Växjö FF
2002-05-01 15:00 Romelanda UF - Lindome GIF
2002-05-01 15:00 IFK Valla - Falköpings KIK
2002-05-01 15:00 Örebro SK Ungdom - IFK Nyköping
2002-05-01 15:00 Rödsle BK - IF Eksjö Fotboll
2002-05-01 15:00 Hässelby SK - Huddinge IF Hässelby IP 1
2002-05-01 15:00 IF Brommapojkarna - Enskede IK Ängby IP
2002-05-01 15:00 Bele Barkarby IF - IK Tun
2002-05-01 15:00 Börje SK - Skå IK
2002-05-01 15:00 Västerås BK 30 - Frövi IK
2002-05-01 15:00 Trönö IK - Söråkers FF
2002-05-01 15:00 Åzö DFF - Essviks AIF
2002-05-01 15:00 Vallsta IF - Arnäs IF
2002-05-01 16:00 Onsala BK - Skoftebyns IF
2002-05-01 16:00 Rölanda IF - IF Norvalla
2002-05-01 16:00 Ulvåkers IF - Karlslunds IF DFF Åbrovallen 7-manna
2002-05-01 16:00 Norsborgs FF - Hargs BK Brunna IP 1
2002-05-01 16:00 Fanna BK - Klintehamns IK
2002-05-01 16:00 Tuna/Ekeby BK - IFK Täby
2002-05-01 16:00 Strömsbro IF - Kvarnsvedens IK
2002-05-01 17:00 Näsets SK - Jitex DFF
2002-05-01 17:00 Fågelsta AIF - Glanshammars IF
2002-05-01 17:00 Västanfors - IFK Gävle
2002-05-01 18:00 Östervåla IF - AIK
2002-05-01 18:00 IFK Viksjö - Rågsveds IF
Omgång 3
2002-05-08 19:00 Ovesholms IF - Husie IF
2002-05-15 18:00 Krokom/Dvärsätt IF - Arnäs IF
2002-05-15 18:30 Lörby IF 3 - Rödsle BK
2002-05-15 19:00 Vallens IF - Lindome GIF
2002-05-15 19:00 IF Norvalla - IK Zenith Norvalla IP
2002-05-15 19:00 Skoftebyns IF - Jitex DFF
2002-05-15 19:00 Husqvarna FF - Falköpings KIK Vapenvallen
2002-05-15 19:00 IK Tun - Karlslunds IF DFF
2002-05-15 19:00 Glanshammars IF - Tuna/Ekeby BK
2002-05-15 19:00 IFK Nyköping - Enskede IK
2002-05-15 19:00 Kvarnsvedens IK - IFK Gävle
2002-05-15 19:00 Fanna BK - Skå IK
2002-05-15 19:00 Västerås BK 30 - IFK Viksjö
2002-05-15 19:00 Hägglunds IoFK 2 - Essviks AIF
2002-05-15 19:00 Molidens IK - Domsjö IF lag 1
2002-05-15 19:00 Svensby SK - Piteå IF
2002-05-15 19:30 Norsborgs FF - AIK Brunna IP 1
2002-05-15 19:30 Bergsjö IF - IF Team Hudik
2002-05-15 19:30 Nysätra IF - Lira BK
2002-05-15 20:00 Hässelby SK - Tyresö FF Hässelby IP 1
Omgång 4
2002-05-29 19:00 Lörby IF 3 - Malmö FF Lörby Park
2002-05-29 19:00 Glanshammars IF - Falköpings KIK
2002-05-29 19:00 Karlslunds IF DFF - Djurgården/Älvsjö Örnsro IP
2002-05-29 19:00 IFK Viksjö - Älvsjö AIK FF Viksjövallen 1
2002-05-29 19:00 Skå IK - AIK
2002-05-29 19:00 Tyresö FF - Hammarby IF DFF Tyresövallen 1
2002-05-29 19:00 IF Team Hudik - Bälinge IF Glysisvallen
2002-05-29 19:00 Arnäs IF - Domsjö IF lag 1 HumanResurs Arena A 11
2002-05-29 19:00 Piteå IF - Alviks IK
2002-05-29 19:00 Lira BK - Sunnanå SK
2002-05-29 19:30 Lindome GIF - Husie IF Lindevi IP 1 Konstgräs
2002-05-29 19:30 Skoftebyns IF - Mallbackens IF Nysätra IP
2002-05-30 19:30 Enskede IK - BK Kenty DFF
2002-06-16 00:00 IK Zenith - Kopparbergs/L IF
2002-07-30 19:00 Hägglunds IoFK 2 - Umeå IK
Omgång 5
2002-08-07 18:30 Husie IF - Malmö FF
2002-08-07 18:30 Falköpings KIK - Kopparbergs/L IF
2002-08-07 19:00 IFK Gävle - Bälinge IF Brynäsvallen
2002-08-07 19:00 Skå IK - Älvsjö AIK FF
2002-08-07 19:00 Sunnanå SK - Alviks IK Sörvalla IP
2002-08-07 19:00 Karlslunds IF DFF - Mallbackens IF
2002-08-07 19:00 BK Kenty DFF - Hammarby IF DFF
2002-08-07 19:00 Domsjö IF lag 1 - Umeå IK
Omgång 6
2002-09-04 18:00 Hammarby IF DFF - Kopparbergs/L IF Hammarby IP
2002-09-04 18:30 Karlslunds IF DFF - Sunnanå SK Felaktig arena
2002-09-04 18:30 Umeå IK - Bälinge IF
2002-09-04 19:00 Älvsjö AIK FF - Malmö FF Älvsjö IP 1
Omgång 7
2002-09-18 18:30 Karlslunds IF DFF - Kopparbergs/L IF Felaktig arena
2002-09-18 19:00 Älvsjö AIK FF - Umeå IK Älvsjö IP 1
Omgång 8
2002-11-09 12:30 Umeå IK - Kopparbergs/L IF Råsunda

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info