Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - träningmatcher

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bik SK Bik Sportklubb(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Bik Sportklubb F03 Bik Sportklubb(Föreningen) Röd, Röd, Röd
GIF Sundsvall GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GIF Sundsvall U16 GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
GIF Sundsvall U-17 GIF Sundsvall(Föreningen) Blå, Vit, Blå
IF Team Hudik 03 IF Team Hudik(Föreningen) Hemma:Röd, Svart, Röd
IF Älgarna Div 3 IF Älgarna(Föreningen) Grön/vit, Grön, Grön
IFK Timrå IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Timrå F17 IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Timrå U17 IFK Timrå(Föreningen) Vit, blåa, Vit
IFK Östersund U16 IFK Östersund Ungdom(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Järvsö BK 1, Division 4 Herrar 2019 Järvsö BK(Föreningen)
Kovlands IF Herr Kovlands IF(Föreningen) mörkblå/vit, mörkblå, mörkblå
Kubikenborgs IF U17 Kubikenborgs IF(Föreningen) gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Kubikenborgs IF U19 Kubikenborgs IF(Föreningen) gul/svart randig, svarta, gul/svart randig
Njurunda IK Njurunda IK(Föreningen) svart/vit, svarta
Selånger FK F03 Selånger FK(Föreningen) röd-blå randig, marinblå, röda
Sund IF Utveckl. 2 Sund IF(Föreningen) röd, röd, vit
Sundsvalls DFF Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Sundsvalls DFF 2 Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Sundsvalls DFF F-04 Sundsvalls DFF(Föreningen) marinblå, marinblå, marinblå
Ånge IF Ånge IF(Föreningen) Vit, Grön, Vit
Ås IF F17 Ås IF(Föreningen) Blå, Vit, Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-03-17 12:30 Selånger FK F03 - IFK Timrå F17 Västhagen IP
2019-03-20 16:00 GIF Sundsvall U-17 - Kubikenborgs IF U19 NP3 Arena
2019-03-24 12:30 Selånger FK F03 - IF Team Hudik 03 Västhagen IP
2019-03-24 17:30 GIF Sundsvall U16 - Kubikenborgs IF U17 NP3 Arena
2019-03-30 11:00 Sundsvalls DFF 2 - Sundsvalls DFF F-04 Kubikenborgs IP konstgräs
2019-03-30 17:00 GIF Sundsvall - IFK Östersund U16 NP3 Arena
2019-03-31 12:00 Ånge IF - Järvsö BK 1, Division 4 Herrar 2019 Ånge IP
2019-03-31 12:30 Selånger FK F03 - Ås IF F17 Västhagen IP
2019-04-06 10:00 IFK Timrå F17 - Sundsvalls DFF Timrå IP Konstgräs
2019-04-06 14:00 (Inst.) IFK Timrå U17 - Kovlands IF Herr Timrå IP Konstgräs
2019-04-07 12:30 Medelpad - Ångermanland Nya HK Vallen 1
2019-04-07 12:30 Medelpads Fotbollförbund - Ångermanlands Fotbollförbund Nya HK Vallen 2
2019-04-07 15:00 Medelpad - Ångermanland Nya HK Vallen 1
2019-04-07 15:00 Medelpads Fotbollförbund - Ångermanlands Fotbollförbund Nya HK Vallen 2
2019-04-12 19:00 IFK Timrå F17 - Njurunda IK Timrå IP Konstgräs
2019-04-14 12:00 (Inst.) IFK Timrå U17 - Sund IF Utveckl. 2 Timrå IP Konstgräs
2019-04-28 12:00 IFK Timrå U17 - IF Älgarna Div 3 Timrå IP Konstgräs

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info