Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 år Röd 4

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almunge IK P09 Karin Graham 0768323115 Röd/gul/svart/svart
BKV Norrtälje P09 Blå Thomas Tengheden 0739623833 Röd/Blå/Röd
BKV Norrtälje P09 Gul Patrik Forsström Röd/Blå/Röd
FC Arlanda P09 Grön Keren Tshibwabwa 0738993595 Vit/Grön/Vit
Knivsta IK P2009 Svart Louise Bengtsson 0733903352 Vit/svart/vit
Rimbo IF P09 Rickard Nihlén 0705801239 Blå/Blå/Blå
Roslagsbro IF P09 Röd Johan Henningsson 0702613925 Röd/Röd/Röd
Sigtuna IF FK P09 Blå Malin Gillgren Aspehult Blå/Blå/Blå
SK Wigör P09 Malin Cecilia Bonsted 0708630010 Vit/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-02 00:00 (Inst.) BKV Norrtälje P09 Gul - Sigtuna IF FK P09 Blå Norrtälje Sportcentrum 2
2021-05-02 10:00 (Inst.) FC Arlanda P09 Grön - Roslagsbro IF P09 Röd Midgårdsvallen Konstgräs
2021-05-02 14:00 (Inst.) Knivsta IK P2009 Svart - Almunge IK P09 Alsike Konstgräs
2021-05-02 16:00 (Inst.) SK Wigör P09 - BKV Norrtälje P09 Blå Odensala IP 2
2021-05-08 12:00 (Inst.) SK Wigör P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå Odensala IP 2
2021-05-09 09:30 (Inst.) FC Arlanda P09 Grön - BKV Norrtälje P09 Gul Midgårdsvallen Amerikanska Plan
2021-05-09 10:00 (Inst.) Almunge IK P09 - SK Wigör P09 Gullhagens IP 1
2021-05-09 14:00 (Inst.) Roslagsbro IF P09 Röd - Rimbo IF P09 Vårlyckan 2
2021-05-09 17:45 (Inst.) Sigtuna IF FK P09 Blå - Knivsta IK P2009 Svart Ansgarsvallen 7-7 konstgräs
2021-05-13 10:00 (Inst.) BKV Norrtälje P09 Gul - Roslagsbro IF P09 Röd Norrtälje Sportcentrum 4
2021-05-13 11:30 (Inst.) Knivsta IK P2009 Svart - FC Arlanda P09 Grön Alsike Konstgräs
2021-05-13 14:00 (Inst.) Rimbo IF P09 - BKV Norrtälje P09 Blå IP Arkadien 2
2021-05-16 10:00 (Inst.) FC Arlanda P09 Grön - SK Wigör P09 Midgårdsvallen Amerikanska Plan
2021-05-16 10:00 (Inst.) BKV Norrtälje P09 Gul - Knivsta IK P2009 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2021-05-16 12:00 (Inst.) Almunge IK P09 - Rimbo IF P09 Gullhagens IP 1
2021-05-17 18:15 (Inst.) Roslagsbro IF P09 Röd - BKV Norrtälje P09 Blå Vårlyckan 2
2021-05-22 10:00 BKV Norrtälje P09 Blå - Almunge IK P09 Norrtälje Sportcentrum 4
2021-05-22 10:30 Knivsta IK P2009 Svart - Roslagsbro IF P09 Röd Fröängen/Pizzavallen 1
2021-05-22 12:00 SK Wigör P09 - BKV Norrtälje P09 Gul Odensala IP 2
2021-05-23 15:00 Rimbo IF P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå IP Arkadien 2
2021-05-29 10:00 FC Arlanda P09 Grön - Rimbo IF P09 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-05-29 10:30 Knivsta IK P2009 Svart - SK Wigör P09 Fröängen/Pizzavallen 1
2021-05-29 12:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - BKV Norrtälje P09 Blå Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
2021-05-30 16:30 Roslagsbro IF P09 Röd - Almunge IK P09 Vårlyckan 2
Juni
2021-06-05 10:00 BKV Norrtälje P09 Blå - FC Arlanda P09 Grön Norrtälje Sportcentrum 4
2021-06-05 12:00 SK Wigör P09 - Roslagsbro IF P09 Röd Odensala IP 2
2021-06-06 15:30 Rimbo IF P09 - BKV Norrtälje P09 Gul IP Arkadien 2
2021-06-06 17:00 Almunge IK P09 - Sigtuna IF FK P09 Blå Gullhagens IP 1
2021-06-12 10:00 BKV Norrtälje P09 Gul - BKV Norrtälje P09 Blå Norrtälje Sportcentrum 4
2021-06-13 10:00 FC Arlanda P09 Grön - Almunge IK P09 Midgårdsvallen Konstgräs
2021-06-13 11:00 Roslagsbro IF P09 Röd - Sigtuna IF FK P09 Blå Vårlyckan 2
2021-06-13 15:00 Knivsta IK P2009 Svart - Rimbo IF P09 Fröängen/Pizzavallen 1
2021-06-19 10:00 BKV Norrtälje P09 Blå - Knivsta IK P2009 Svart Norrtälje Sportcentrum 4
2021-06-19 11:00 Rimbo IF P09 - SK Wigör P09 IP Arkadien 2
2021-06-19 11:00 Almunge IK P09 - BKV Norrtälje P09 Gul Gullhagens IP 1
2021-06-20 15:45 Sigtuna IF FK P09 Blå - FC Arlanda P09 Grön Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
Augusti
2021-08-07 10:00 Roslagsbro IF P09 Röd - FC Arlanda P09 Grön Vårlyckan 2
2021-08-08 00:00 BKV Norrtälje P09 Blå - SK Wigör P09 Norrtälje IP 1
2021-08-08 12:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - BKV Norrtälje P09 Gul Ansgarsvallen 11-11 övre
2021-08-08 15:00 Almunge IK P09 - Knivsta IK P2009 Svart Gullhagens IP 1
2021-08-14 10:30 Knivsta IK P2009 Svart - Sigtuna IF FK P09 Blå Fröängen/Pizzavallen 1
2021-08-14 11:00 SK Wigör P09 - Almunge IK P09 Odensala IP 2
2021-08-15 00:00 BKV Norrtälje P09 Gul - FC Arlanda P09 Grön Norrtälje Sportcentrum 2
2021-08-15 15:00 Rimbo IF P09 - Roslagsbro IF P09 Röd IP Arkadien 2
2021-08-18 00:00 BKV Norrtälje P09 Blå - Rimbo IF P09 Norrtälje IP 1
2021-08-18 18:30 Roslagsbro IF P09 Röd - BKV Norrtälje P09 Gul Vårlyckan 2
2021-08-20 19:00 FC Arlanda P09 Grön - Knivsta IK P2009 Svart Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
2021-08-21 11:00 SK Wigör P09 - FC Arlanda P09 Grön Odensala IP 2
2021-08-21 12:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - SK Wigör P09 Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
2021-08-22 00:00 BKV Norrtälje P09 Blå - Roslagsbro IF P09 Röd Norrtälje IP 1
2021-08-22 12:30 Knivsta IK P2009 Svart - BKV Norrtälje P09 Gul Fröängen/Pizzavallen 1
2021-08-22 15:00 Rimbo IF P09 - Almunge IK P09 IP Arkadien 2
2021-08-29 00:00 BKV Norrtälje P09 Gul - SK Wigör P09 Norrtälje Sportcentrum 2
2021-08-29 11:00 Roslagsbro IF P09 Röd - Knivsta IK P2009 Svart Vårlyckan 2
2021-08-29 13:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - Rimbo IF P09 Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
2021-08-29 16:00 Almunge IK P09 - BKV Norrtälje P09 Blå Gullhagens IP 1
September
2021-09-04 12:00 SK Wigör P09 - Knivsta IK P2009 Svart Odensala IP 2
2021-09-05 00:00 BKV Norrtälje P09 Blå - Sigtuna IF FK P09 Blå Norrtälje IP 1
2021-09-05 10:00 Almunge IK P09 - Roslagsbro IF P09 Röd Gullhagens IP 1
2021-09-05 15:00 Rimbo IF P09 - FC Arlanda P09 Grön IP Arkadien 2
2021-09-11 14:00 Roslagsbro IF P09 Röd - SK Wigör P09 Vårlyckan 2
2021-09-12 00:00 BKV Norrtälje P09 Gul - Rimbo IF P09 Norrtälje Sportcentrum 2
2021-09-12 10:00 FC Arlanda P09 Grön - BKV Norrtälje P09 Blå Midgårdsvallen Amerikanska Plan
2021-09-12 17:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - Almunge IK P09 Ansgarsvallen 11-11 övre
2021-09-19 00:00 BKV Norrtälje P09 Blå - BKV Norrtälje P09 Gul Norrtälje IP 1
2021-09-19 10:00 Almunge IK P09 - FC Arlanda P09 Grön Gullhagens IP 1
2021-09-19 13:15 Sigtuna IF FK P09 Blå - Roslagsbro IF P09 Röd Ansgarsvallen 11-11 konstgräs
2021-09-19 15:00 Rimbo IF P09 - Knivsta IK P2009 Svart IP Arkadien 2
2021-09-25 10:00 FC Arlanda P09 Grön - Sigtuna IF FK P09 Blå Midgårdsvallen Konstgräs
2021-09-25 11:00 SK Wigör P09 - Rimbo IF P09 Odensala IP 2
2021-09-25 12:30 Knivsta IK P2009 Svart - BKV Norrtälje P09 Blå Fröängen/Pizzavallen 1
2021-09-26 00:00 BKV Norrtälje P09 Gul - Almunge IK P09 Norrtälje Sportcentrum 2

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info