Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - P12 år Röd 7

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Alsike IF P09 Svart Johanna Thyselius Nilsson 0731540091 Gul/Svart/Gula svart rand
Bälinge IF P09 Peter Gustafsson 0761688827 Gul/Svart/Gul
Danmarks IF P09 Vit Peter Westman +46703377537 Röd/vit/röd/röd
Gamla Upsala SK P09 Vit Carl Magnus Lundin Gula/Svarta/Gula
IK Fyris Uppsala 09/10 Mohamed Osman 0700748484 Svart/Svart/Svart
Storvreta IK P09:vit Daniel Palestro 0735356912 Blå/Vit/Blå
Sunnersta AIF P09 Svart Magnus Åkerblom 0704560740 Grön/Svart/Svart/Svart
Unik FK P09 2 Tomaz Hägglund 0733759756 0733759756 röd/blå/röd
Upsala IF Fotboll P09 vit Claes Ladenvall 0702214585
Vaksala SK Gul 2 Malin Lundin 0709974681 Svart/gul randiga/Svart/Gula
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-01 10:00 (Inst.) Storvreta IK P09:vit - Alsike IF P09 Svart Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-01 12:30 (Inst.) Bälinge IF P09 - Vaksala SK Gul 2 Bälinge IP Konstgräs
2021-05-02 (Inst.) Upsala IF Fotboll P09 vit - Gamla Upsala SK P09 Vit
2021-05-02 09:45 (Inst.) Unik FK P09 2 - Danmarks IF P09 Vit Valsätra Konstgräs
2021-05-02 10:15 (Inst.) IK Fyris Uppsala 09/10 - Sunnersta AIF P09 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2021-05-08 10:00 (Inst.) Sunnersta AIF P09 Svart - Bälinge IF P09 Granebergs G7
2021-05-08 10:15 (Inst.) Alsike IF P09 Svart - IK Fyris Uppsala 09/10 Brunnbyvallen 1
2021-05-08 11:30 (Inst.) Gamla Upsala SK P09 Vit - Vaksala SK Gul 2 Yrsa IP 3
2021-05-08 11:45 (Inst.) Upsala IF Fotboll P09 vit - Unik FK P09 2 Ekebydalen IP 1
2021-05-08 13:30 (Inst.) Danmarks IF P09 Vit - Storvreta IK P09:vit Danelid 6
2021-05-13 09:30 (Inst.) Unik FK P09 2 - Gamla Upsala SK P09 Vit Valsätra Konstgräs
2021-05-13 09:30 (Inst.) Vaksala SK Gul 2 - Sunnersta AIF P09 Svart Årsta IP 2
2021-05-13 10:30 (Inst.) IK Fyris Uppsala 09/10 - Danmarks IF P09 Vit Stenhagens IP Konstgräs
2021-05-13 13:00 (Inst.) Bälinge IF P09 - Alsike IF P09 Svart Bälinge IP Konstgräs
2021-05-15 09:00 (Inst.) Alsike IF P09 Svart - Vaksala SK Gul 2 Alsike Konstgräs
2021-05-15 10:00 (Inst.) Storvreta IK P09:vit - Upsala IF Fotboll P09 vit Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-15 11:45 (Inst.) Upsala IF Fotboll P09 vit - IK Fyris Uppsala 09/10 Ekebydalen IP 1
2021-05-16 10:00 (Inst.) Gamla Upsala SK P09 Vit - Sunnersta AIF P09 Svart Yrsa IP 3
2021-05-16 11:15 (Inst.) Unik FK P09 2 - Storvreta IK P09:vit Valsätra Konstgräs
2021-05-16 11:45 (Inst.) Danmarks IF P09 Vit - Bälinge IF P09 Danelid 5
2021-05-22 09:30 Vaksala SK Gul 2 - Danmarks IF P09 Vit Årsta IP 2
2021-05-22 10:00 Storvreta IK P09:vit - Gamla Upsala SK P09 Vit Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-22 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Alsike IF P09 Svart Granebergs G7
2021-05-22 13:30 Bälinge IF P09 - Upsala IF Fotboll P09 vit Bälinge IP 4
2021-05-23 10:00 IK Fyris Uppsala 09/10 - Unik FK P09 2 Stenhagens IP Konstgräs
2021-05-29 10:00 Storvreta IK P09:vit - IK Fyris Uppsala 09/10 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-05-29 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - Alsike IF P09 Svart Yrsa IP 3
2021-05-29 11:15 Unik FK P09 2 - Bälinge IF P09 Valsätra Konstgräs
2021-05-29 11:45 Danmarks IF P09 Vit - Sunnersta AIF P09 Svart Sävja IP Konstgräs
2021-05-29 12:00 Upsala IF Fotboll P09 vit - Vaksala SK Gul 2 Ekebydalen IP Konstgräs
Juni
2021-06-05 09:30 Bälinge IF P09 - Storvreta IK P09:vit Bälinge IP Konstgräs
2021-06-05 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Upsala IF Fotboll P09 vit Granebergs G7
2021-06-05 10:00 Alsike IF P09 Svart - Danmarks IF P09 Vit Alsike Konstgräs
2021-06-05 13:30 Vaksala SK Gul 2 - Unik FK P09 2 Årsta IP 4
2021-06-06 10:00 IK Fyris Uppsala 09/10 - Gamla Upsala SK P09 Vit Stenhagens IP Konstgräs
2021-06-12 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - Danmarks IF P09 Vit Yrsa IP 3
2021-06-12 15:00 Storvreta IK P09:vit - Vaksala SK Gul 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-13 10:00 IK Fyris Uppsala 09/10 - Bälinge IF P09 Stenhagens IP Konstgräs
2021-06-13 11:45 Upsala IF Fotboll P09 vit - Alsike IF P09 Svart Ekebydalen IP 1
2021-06-13 11:45 Unik FK P09 2 - Sunnersta AIF P09 Svart Valsätra Konstgräs
2021-06-19 09:30 Vaksala SK Gul 2 - IK Fyris Uppsala 09/10 Årsta IP Konstgräs
2021-06-19 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Storvreta IK P09:vit Granebergs G7
2021-06-19 11:30 Bälinge IF P09 - Gamla Upsala SK P09 Vit Bälinge IP Konstgräs
2021-06-19 12:00 Alsike IF P09 Svart - Unik FK P09 2 Alsike Konstgräs
2021-06-19 15:15 Danmarks IF P09 Vit - Upsala IF Fotboll P09 vit Danelid 5
Augusti
2021-08-07 Alsike IF P09 Svart - Storvreta IK P09:vit Alsike Konstgräs
2021-08-07 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - Upsala IF Fotboll P09 vit Yrsa IP 3
2021-08-07 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - IK Fyris Uppsala 09/10 Granebergs G7
2021-08-07 14:00 Storvreta IK P09:vit - Danmarks IF P09 Vit Skogsvallens IP 3
2021-08-07 15:15 Danmarks IF P09 Vit - Unik FK P09 2 Danelid 5
2021-08-10 18:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Gamla Upsala SK P09 Vit Granebergs G7
2021-08-10 18:30 Vaksala SK Gul 2 - Bälinge IF P09 Årsta IP 2
2021-08-12 17:45 IK Fyris Uppsala 09/10 - Alsike IF P09 Svart Stenhagens IP Konstgräs
2021-08-15 14:45 Unik FK P09 2 - Upsala IF Fotboll P09 vit Valsätra Konstgräs
2021-08-15 15:00 Bälinge IF P09 - Sunnersta AIF P09 Svart Bälinge IP Konstgräs
2021-08-15 17:00 Vaksala SK Gul 2 - Gamla Upsala SK P09 Vit Årsta IP 2
2021-08-17 17:00 Upsala IF Fotboll P09 vit - Storvreta IK P09:vit Ekebydalen IP 1
2021-08-18 17:30 Gamla Upsala SK P09 Vit - Unik FK P09 2 Yrsa IP 3
2021-08-18 18:40 Alsike IF P09 Svart - Bälinge IF P09 Alsike Konstgräs
2021-08-20 18:00 Danmarks IF P09 Vit - IK Fyris Uppsala 09/10 Danelid 5
2021-08-21 10:00 Storvreta IK P09:vit - Unik FK P09 2 Skogsvallens IP 3
2021-08-21 11:00 Bälinge IF P09 - Danmarks IF P09 Vit Bälinge IP 4
2021-08-22 10:00 IK Fyris Uppsala 09/10 - Upsala IF Fotboll P09 vit Stenhagens IP Konstgräs
2021-08-22 14:30 Vaksala SK Gul 2 - Alsike IF P09 Svart Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-08-24 18:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Vaksala SK Gul 2 Granebergs G7
2021-08-28 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - Storvreta IK P09:vit Yrsa IP 3
2021-08-28 13:30 Danmarks IF P09 Vit - Vaksala SK Gul 2 Danelid 1
2021-08-29 09:45 Unik FK P09 2 - IK Fyris Uppsala 09/10 Valsätra Konstgräs
2021-08-29 09:45 Alsike IF P09 Svart - Sunnersta AIF P09 Svart Alsike Konstgräs
2021-08-29 11:45 Upsala IF Fotboll P09 vit - Bälinge IF P09 Stenhagens IP Konstgräs
September
2021-09-04 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Danmarks IF P09 Vit Granebergs G7
2021-09-04 12:45 Alsike IF P09 Svart - Gamla Upsala SK P09 Vit Alsike Konstgräs
2021-09-05 09:45 IK Fyris Uppsala 09/10 - Storvreta IK P09:vit Stenhagens IP Konstgräs
2021-09-05 10:00 Vaksala SK Gul 2 - Upsala IF Fotboll P09 vit Årsta IP Konstgräs
2021-09-05 14:30 Bälinge IF P09 - Unik FK P09 2 Bälinge IP 4
2021-09-11 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - IK Fyris Uppsala 09/10 Yrsa IP 4
2021-09-11 11:45 Upsala IF Fotboll P09 vit - Sunnersta AIF P09 Svart Ekebydalen IP Konstgräs
2021-09-11 13:30 Danmarks IF P09 Vit - Alsike IF P09 Svart Danelid 5
2021-09-11 14:00 Storvreta IK P09:vit - Bälinge IF P09 Skogsvallens IP 3
2021-09-12 12:45 Unik FK P09 2 - Vaksala SK Gul 2 Valsätra Konstgräs
2021-09-18 10:00 Sunnersta AIF P09 Svart - Unik FK P09 2 Granebergs G7
2021-09-18 10:15 Vaksala SK Gul 2 - Storvreta IK P09:vit Årsta IP Konstgräs
2021-09-18 15:15 Danmarks IF P09 Vit - Gamla Upsala SK P09 Vit Danelid 5
2021-09-19 09:45 Alsike IF P09 Svart - Upsala IF Fotboll P09 vit Alsike Konstgräs
2021-09-19 10:00 Bälinge IF P09 - IK Fyris Uppsala 09/10 Bälinge IP Konstgräs
2021-09-25 10:00 Gamla Upsala SK P09 Vit - Bälinge IF P09 Yrsa IP 3
2021-09-25 10:45 Unik FK P09 2 - Alsike IF P09 Svart Valsätra Konstgräs
2021-09-25 12:00 Storvreta IK P09:vit - Sunnersta AIF P09 Svart Skogsvallens IP 3
2021-09-26 10:00 IK Fyris Uppsala 09/10 - Vaksala SK Gul 2 Stenhagens IP Konstgräs
2021-09-26 11:45 Upsala IF Fotboll P09 vit - Danmarks IF P09 Vit Ekebydalen IP 1

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info