Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - F10 år Röd 1

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bälinge IF F11/12 Gul Martin Price 0725718200 Gul/Svart/Gul
Films SK/IFK D-Ö F11/12 Elisabeth Bursell 0735068948 Blå/Blå/Blå
Gimo IF FK Linnea Jansson 0705935594 vit/blå/blå
SK Iron Aron Branteström 0722049134 Blå/Blå/Blå
Söderfors GoIF Matilda Mattsson 0703390811 0703390811 Orange/Svart/Svart
Vattholma IF Anders Strand 0768500666 orange/svart/orange
Östervåla IF Isabell Söderbäck mörkblå/mörkblå/mörkblå
Östhammars SK F11 Johan Lundmark 0735891783 Röd/Vit/Röd
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
(Inst.) Östhammars SK F11 - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Östhammars IP 1
Maj
2021-05-08 11:00 (Inst.) Söderfors GoIF - Östervåla IF Bruksvallen 1
2021-05-08 13:00 (Inst.) Gimo IF FK - Vattholma IF Idrottsgården 2
2021-05-09 10:00 (Inst.) Films SK/IFK D-Ö F11/12 - SK Iron Centrala IP 1
2021-05-09 11:00 (Inst.) Östhammars SK F11 - Bälinge IF F11/12 Gul Östhammars IP 1
2021-05-16 10:00 (Inst.) Bälinge IF F11/12 Gul - Söderfors GoIF Bälinge IP 4
2021-05-16 10:00 (Inst.) Vattholma IF - Östhammars SK F11 Änglavallen 2
2021-05-16 10:00 (Inst.) SK Iron - Östervåla IF Björkvallen 1
2021-05-16 15:00 (Inst.) Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Gimo IF FK Centrala IP 1
2021-05-22 11:00 (Inst.) Söderfors GoIF - Vattholma IF Bruksvallen 1
2021-05-23 13:00 (Inst.) Gimo IF FK - SK Iron Idrottsgården 2
2021-05-23 15:00 (Inst.) Östervåla IF - Bälinge IF F11/12 Gul Lundavallen 1
2021-05-29 10:00 (Inst.) SK Iron - Bälinge IF F11/12 Gul Björkvallen 1
2021-05-30 10:00 (Inst.) Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Söderfors GoIF Centrala IP 1
2021-05-30 10:00 (Inst.) Vattholma IF - Östervåla IF Änglavallen 2
2021-05-30 11:00 (Inst.) Gimo IF FK - Östhammars SK F11 Idrottsgården 2
Juni
2021-06-05 10:00 (Inst.) Bälinge IF F11/12 Gul - Vattholma IF Bälinge IP 4
2021-06-05 16:00 (Inst.) Söderfors GoIF - Gimo IF FK Bruksvallen 1
2021-06-06 13:00 (Inst.) Östhammars SK F11 - SK Iron Östhammars IP 1
2021-06-06 15:00 (Inst.) Östervåla IF - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Lundavallen 1
2021-06-13 10:00 (Inst.) Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Bälinge IF F11/12 Gul Centrala IP 1
2021-06-13 11:00 (Inst.) Gimo IF FK - Östervåla IF Idrottsgården 2
2021-06-13 11:00 (Inst.) Östhammars SK F11 - Söderfors GoIF Östhammars IP 1
2021-06-13 14:30 (Inst.) SK Iron - Vattholma IF Björkvallen 1
2021-06-19 11:00 Söderfors GoIF - SK Iron Bruksvallen 1
2021-06-20 10:00 Bälinge IF F11/12 Gul - Gimo IF FK Bälinge IP 4
2021-06-20 11:30 Vattholma IF - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Änglavallen 2
2021-06-20 13:00 Östervåla IF - Östhammars SK F11 Lundavallen 1
Augusti
2021-08-14 11:00 Östervåla IF - Söderfors GoIF Lundavallen 1
2021-08-15 13:00 SK Iron - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Björkvallen 1
2021-08-16 18:30 Bälinge IF F11/12 Gul - Östhammars SK F11 Bälinge IP 4
2021-08-19 18:00 Östervåla IF - SK Iron Lundavallen 1
2021-08-19 18:15 Vattholma IF - Gimo IF FK Änglavallen 2
2021-08-21 11:00 Söderfors GoIF - Bälinge IF F11/12 Gul Bruksvallen 1
2021-08-22 14:00 Östhammars SK F11 - Vattholma IF Östhammars IP 1
2021-08-22 16:00 Gimo IF FK - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Idrottsgården 2
2021-08-28 10:00 Vattholma IF - Söderfors GoIF Änglavallen 2
2021-08-28 10:00 Bälinge IF F11/12 Gul - Östervåla IF Bälinge IP 4
2021-08-29 10:00 SK Iron - Gimo IF FK Björkvallen 1
2021-08-29 10:00 Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Östhammars SK F11 Centrala IP 1
September
2021-09-02 18:00 Östervåla IF - Vattholma IF Lundavallen 1
2021-09-04 10:00 Bälinge IF F11/12 Gul - SK Iron Bälinge IP 4
2021-09-04 11:00 Söderfors GoIF - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Bruksvallen 1
2021-09-05 11:00 Östhammars SK F11 - Gimo IF FK Östhammars IP 1
2021-09-11 10:00 Vattholma IF - Bälinge IF F11/12 Gul Änglavallen 2
2021-09-12 10:00 SK Iron - Östhammars SK F11 Björkvallen 1
2021-09-12 13:00 Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Östervåla IF Centrala IP 1
2021-09-12 13:30 Gimo IF FK - Söderfors GoIF Idrottsgården 2
2021-09-18 11:00 Söderfors GoIF - Östhammars SK F11 Bruksvallen 1
2021-09-19 11:00 Östervåla IF - Gimo IF FK Lundavallen 1
2021-09-19 12:00 Bälinge IF F11/12 Gul - Films SK/IFK D-Ö F11/12 Bälinge IP 4
2021-09-19 16:30 Vattholma IF - SK Iron Änglavallen 2
2021-09-26 10:00 Films SK/IFK D-Ö F11/12 - Vattholma IF Centrala IP 1
2021-09-26 13:30 SK Iron - Söderfors GoIF Björkvallen 1
2021-09-26 13:30 Gimo IF FK - Bälinge IF F11/12 Gul Idrottsgården 2
2021-09-26 15:30 Östhammars SK F11 - Östervåla IF Östhammars IP 1

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info