Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 5 Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Enviken/Sundborn Caroline Knutes 0706880228 Grön/Grön/Svart
Falu BS FK Annelie Wiklund 0705205998 Blå/Blå/Blå
Gustafs GoIF Röd Mathias Ewaldsson 0703136039 Röd/Röd/Röd
IF Tunabro Vit Daniel Landberg 0703738086 Blå/Blå/Blå
Korsnäs IF FK Johan Sparring 0707250778 Gul/Svart/Svart/Gul
Kvarnsvedens IK Vit Linda Andrén Eriksson 0703002467 Blå/Blå/Blå
Slätta SK Gul Tim Karlsson 0702461555 Gul/Svart/Svarta
Slätta SK Svart Tim Karlsson 0702461555 Gul/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Januari
Kvarnsvedens IK Vit - Slätta SK Gul Kvarnsvedens IP
Maj
2021-05-04 18:00 (Inst.) Enviken/Sundborn - Korsnäs IF FK Rönnvallen
2021-05-05 Falu BS FK - Slätta SK Svart Kopparvallen B 7-manna
2021-05-05 17:00 IF Tunabro Vit - Gustafs GoIF Röd Gyllevallen
2021-05-05 18:00 Gustafs GoIF Röd - Kvarnsvedens IK Vit Slättgärdet 2
2021-05-09 09:30 Slätta SK Gul - Falu BS FK Slätta IP Konstgräs
2021-05-09 10:00 Korsnäs IF FK - IF Tunabro Vit Lindvallen Konstgräs
2021-05-09 11:30 Slätta SK Svart - Enviken/Sundborn Slätta IP Konstgräs
2021-05-10 18:00 Gustafs GoIF Röd - Falu BS FK Slättgärdet 2
2021-05-15 11:00 Slätta SK Svart - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
2021-05-16 11:30 Enviken/Sundborn - Slätta SK Gul Rönnvallen
2021-05-16 15:30 Kvarnsvedens IK Vit - IF Tunabro Vit Kvarnsvedens IP
2021-05-22 11:00 Gustafs GoIF Röd - Enviken/Sundborn Slättgärdet 2
2021-05-23 Slätta SK Gul - Slätta SK Svart Bågskytteplan
2021-05-23 13:00 IF Tunabro Vit - Falu BS FK Gyllevallen
2021-05-23 14:00 Korsnäs IF FK - Kvarnsvedens IK Vit Lindvallen Konstgräs
2021-05-30 10:15 Falu BS FK - Kvarnsvedens IK Vit Kopparvallen B 7-manna
2021-05-30 11:30 Enviken/Sundborn - IF Tunabro Vit Rönnvallen
2021-05-30 18:15 Slätta SK Gul - Korsnäs IF FK Slätta IP Konstgräs
2021-05-30 18:15 Slätta SK Svart - Gustafs GoIF Röd Slätta IP Konstgräs
Juni
2021-06-05 11:00 Gustafs GoIF Röd - Slätta SK Gul Slättgärdet 2
2021-06-06 12:00 Korsnäs IF FK - Falu BS FK Lindvallen Konstgräs
2021-06-06 13:00 IF Tunabro Vit - Slätta SK Svart Gyllevallen
2021-06-06 17:00 Kvarnsvedens IK Vit - Enviken/Sundborn Kvarnsvedens IP
2021-06-12 11:00 Gustafs GoIF Röd - Korsnäs IF FK Slättgärdet 2
2021-06-12 11:00 Slätta SK Svart - Kvarnsvedens IK Vit Slätta IP Konstgräs
2021-06-12 13:00 Slätta SK Gul - IF Tunabro Vit Slätta IP Konstgräs
2021-06-13 11:30 Enviken/Sundborn - Falu BS FK Rönnvallen
Augusti
2021-08-08 12:00 Korsnäs IF FK - Gustafs GoIF Röd Lindvallen Konstgräs
2021-08-08 13:00 IF Tunabro Vit - Slätta SK Gul Gyllevallen
2021-08-08 17:30 Kvarnsvedens IK Vit - Slätta SK Svart Kvarnsvedens IP
2021-08-15 10:00 Slätta SK Svart - IF Tunabro Vit Slätta IP Konstgräs
2021-08-15 11:15 Falu BS FK - Korsnäs IF FK Kopparvallen B 7-manna
2021-08-15 11:30 Enviken/Sundborn - Kvarnsvedens IK Vit
2021-08-15 12:00 Slätta SK Gul - Gustafs GoIF Röd Slätta IP Konstgräs
2021-08-22 10:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK Gul Lindvallen Konstgräs
2021-08-22 11:00 Gustafs GoIF Röd - Slätta SK Svart Slättgärdet 2
2021-08-22 13:00 IF Tunabro Vit - Enviken/Sundborn Gyllevallen
2021-08-22 16:00 Kvarnsvedens IK Vit - Falu BS FK Kvarnsvedens IP
2021-08-29 11:15 Falu BS FK - IF Tunabro Vit Kopparvallen B 7-manna
2021-08-29 11:30 Enviken/Sundborn - Gustafs GoIF Röd Rönnvallen
2021-08-29 15:00 Kvarnsvedens IK Vit - Korsnäs IF FK Kvarnsvedens IP
2021-08-29 18:45 Slätta SK Svart - Slätta SK Gul Slätta IP Konstgräs
September
2021-09-02 18:00 Korsnäs IF FK - Slätta SK Svart Lindvallen Konstgräs
2021-09-04 10:00 Slätta SK Gul - Enviken/Sundborn Slätta IP Konstgräs
2021-09-04 10:30 Falu BS FK - Gustafs GoIF Röd Kopparvallen B 7-manna
2021-09-05 15:00 IF Tunabro Vit - Kvarnsvedens IK Vit Gyllevallen
2021-09-12 10:15 Falu BS FK - Slätta SK Gul Kopparvallen B 7-manna
2021-09-12 13:00 IF Tunabro Vit - Korsnäs IF FK Gyllevallen
2021-09-12 16:00 Enviken/Sundborn - Slätta SK Svart Rönnvallen
2021-09-12 17:00 Kvarnsvedens IK Vit - Gustafs GoIF Röd Kvarnsvedens IP
2021-09-13 17:45 Slätta SK Gul - Kvarnsvedens IK Vit Dalavallen
2021-09-18 11:00 Gustafs GoIF Röd - IF Tunabro Vit Slättgärdet 2
2021-09-19 12:00 Slätta SK Svart - Falu BS FK Slätta IP Konstgräs
2021-09-19 14:00 Korsnäs IF FK - Enviken/Sundborn Lindvallen Konstgräs
2021-09-26 10:30 Falu BS FK - Enviken/Sundborn Kopparvallen B 7-manna

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info