Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor Division 7 Grupp 2

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bjursås IK Ida Kjellberg Grön/Svart/Grön
Bullermyrens IK Jonas Öman 0702452048 Röd/svart/Svart/Svart
Dala-Floda IF Anna-Karin Eljas 0703052906 Gul/Svart /Gul
IFK Rättvik FK Sofia Engblom Olsson Vit, Blå, Blå
Islingby IK Evelina Danielsson 0703658860 Röd/vit/Röd
Kvarnsvedens IK Niklas Wilhelmsson 0707177636 Röd/Röd/Röd
Samuelsdals IF Niclas Johansson 0706521768 Orange/Svart/Orange
Slätta SK Gul Magnus Lennholm 0706601421 Gul/Svart/Svarta
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-02 11:15 Slätta SK Gul - Samuelsdals IF Slätta IP Konstgräs
2021-05-02 13:00 Bjursås IK - IFK Rättvik FK Bjurliden
2021-05-05 18:30 Kvarnsvedens IK - Dala-Floda IF Kvarnsvedens IP
2021-05-09 Samuelsdals IF - Bjursås IK Samuelsdals IP
2021-05-09 11:00 IFK Rättvik FK - Kvarnsvedens IK Hedslund Konstgräs 7-m
2021-05-12 18:00 Bullermyrens IK - Islingby IK Skvalet
2021-05-15 11:00 Bjursås IK - Islingby IK Bjurliden
2021-05-16 10:30 Samuelsdals IF - IFK Rättvik FK Dalavallen
2021-05-16 11:00 Slätta SK Gul - Dala-Floda IF Slätta IP Konstgräs
2021-05-16 11:00 Bullermyrens IK - Kvarnsvedens IK Skvalet
2021-05-22 11:00 Kvarnsvedens IK - Slätta SK Gul Kvarnsvedens IP
2021-05-23 11:00 Dala-Floda IF - Bjursås IK Flodavallen 11
2021-05-23 11:00 IFK Rättvik FK - Bullermyrens IK Hedslund Konstgräs 7-m
2021-05-23 15:00 Islingby IK - Samuelsdals IF Idunvallen
2021-05-29 11:00 Bjursås IK - Kvarnsvedens IK Bjurliden
2021-05-29 11:00 Slätta SK Gul - Bullermyrens IK Slätta IP Konstgräs
2021-05-29 12:00 Islingby IK - IFK Rättvik FK Idunvallen
2021-05-30 15:00 Samuelsdals IF - Dala-Floda IF Samuelsdals IP
Juni
2021-06-05 11:00 Kvarnsvedens IK - Samuelsdals IF Kvarnsvedens IP
2021-06-06 11:00 Bullermyrens IK - Bjursås IK Skvalet
2021-06-06 11:00 Dala-Floda IF - Islingby IK Flodavallen 11
2021-06-06 11:00 IFK Rättvik FK - Slätta SK Gul Hedslund Konstgräs 7-m
2021-06-12 12:00 Islingby IK - Kvarnsvedens IK Idunvallen
2021-06-13 11:00 Samuelsdals IF - Bullermyrens IK Samuelsdals IP
2021-06-13 13:00 Bjursås IK - Slätta SK Gul Bjurliden
2021-06-13 13:00 Dala-Floda IF - IFK Rättvik FK Flodavallen 11
2021-06-15 18:00 Dala-Floda IF - Bullermyrens IK Flodavallen 11
2021-06-19 10:00 Islingby IK - Slätta SK Gul Idunvallen
Augusti
2021-08-08 10:00 Slätta SK Gul - Bjursås IK Slätta IP Konstgräs
2021-08-08 11:00 IFK Rättvik FK - Dala-Floda IF Hedslund Konstgräs 7-m
2021-08-08 15:00 Kvarnsvedens IK - Islingby IK Kvarnsvedens IP
2021-08-14 12:00 Islingby IK - Dala-Floda IF Idunvallen
2021-08-15 11:00 Bjursås IK - Bullermyrens IK Bjurliden
2021-08-15 11:00 Samuelsdals IF - Kvarnsvedens IK Samuelsdals IP
2021-08-15 14:00 Slätta SK Gul - IFK Rättvik FK Slätta IP Konstgräs
2021-08-21 13:00 Kvarnsvedens IK - Bjursås IK Kvarnsvedens IP
2021-08-22 11:00 Bullermyrens IK - Slätta SK Gul Skvalet
2021-08-22 11:00 Dala-Floda IF - Samuelsdals IF Flodavallen 11
2021-08-22 11:00 IFK Rättvik FK - Islingby IK Hedslund Konstgräs 7-m
2021-08-28 13:00 Bjursås IK - Dala-Floda IF Bjurliden
2021-08-29 11:00 Slätta SK Gul - Kvarnsvedens IK Slätta IP Konstgräs
2021-08-29 11:00 Bullermyrens IK - IFK Rättvik FK Skvalet
2021-08-29 15:00 Samuelsdals IF - Islingby IK Samuelsdals IP
September
2021-09-04 10:00 Islingby IK - Bjursås IK Idunvallen
2021-09-04 11:00 Kvarnsvedens IK - Bullermyrens IK Kvarnsvedens IP
2021-09-05 11:00 Dala-Floda IF - Slätta SK Gul Flodavallen 11
2021-09-05 11:00 IFK Rättvik FK - Samuelsdals IF Hedslund Konstgräs 7-m
2021-09-11 11:00 Bjursås IK - Samuelsdals IF Bjurliden
2021-09-11 12:30 Kvarnsvedens IK - IFK Rättvik FK Kvarnsvedens IP
2021-09-12 11:00 Slätta SK Gul - Islingby IK Slätta IP Konstgräs
2021-09-12 11:00 Bullermyrens IK - Dala-Floda IF Skvalet
2021-09-19 11:00 Dala-Floda IF - Kvarnsvedens IK Flodavallen 11
2021-09-19 11:00 Samuelsdals IF - Slätta SK Gul Samuelsdals IP
2021-09-19 11:00 IFK Rättvik FK - Bjursås IK Hedslund Konstgräs 7-m
2021-09-19 14:00 Islingby IK - Bullermyrens IK Idunvallen
2021-09-26 11:00 Bullermyrens IK - Samuelsdals IF Skvalet

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info