Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 12 Jämtland-Härjedalen

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brunflo FK Christine Hofverberg 0706767729 Gul/Svart/Svart
Frösö IF Rosa Ingrid Bång +46702994913 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF Svart Ingrid Bång +46702994913 Rosa/svart/Svart/Svart
Hallens SK Johanna Eriksson 0730937102 Röd, Röd, Röd
Hede IK Vemdalen Therese Gunnarsson 0703427929 svart
IFK Östersund Röd Christer Bengtsson 0704384662 Röd/Vita/Vita
IFK Östersund Vit Christer Bengtsson 0704384662 Röd/Vita/Vita
Krokom Dvärsätts IF Malin Ulfsgård 0703078133 Grön/Vit/Grön
Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Mia Eriksson 0706666580 Blå/Blå/Blå
Ope IF 1 Malin Terneblad 0705645549 Vit/Blå/Vit
Ope IF 2 Malin Terneblad 0705645549 Vit/Blå/Vit
Orrvikens IK Ida Eriksson 0702596362 Blå/Vit randig/Blå
Sundsjö IF Lars Laxbäck 0702054149 Röd/Svart/Svart/Röd
Svegs IK Jenny Karlsson 0702167212 Röd/Röd/Röd
Ås IF Emil Jönsson 0703309557 0703309557 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-23 11:00 Ope IF 2 - Hallens SK Torvallens IP 9
2021-05-24 19:15 Frösö IF Svart - Ope IF 1 Länsförsäkringar AC 2
2021-05-25 18:00 Krokom Dvärsätts IF - IFK Östersund Vit Dammplan
2021-05-25 18:30 Sundsjö IF - Frösö IF Rosa Biskopvallen
2021-05-25 18:30 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Ås IF Kejsarvallen IP
2021-05-29 11:00 Hallens SK - Sundsjö IF Hallgärdet 1
2021-05-30 11:00 Hede IK Vemdalen - Frösö IF Svart Hede Camping
2021-05-30 13:00 Ås IF - Ope IF 2 Norrlunda
Juni
2021-06-01 17:15 IFK Östersund Vit - Orrvikens IK Hofvallens IP
2021-06-01 18:00 Krokom Dvärsätts IF - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Dammplan
2021-06-03 19:00 Brunflo FK - IFK Östersund Röd Åkreäng Konstgräs
2021-06-06 11:00 Ope IF 2 - Krokom Dvärsätts IF Bågskytteplan
2021-06-07 18:30 Svegs IK - Hede IK Vemdalen Svegs IP
2021-06-07 19:00 Frösö IF Svart - IFK Östersund Vit Länsförsäkringar AC 2
2021-06-08 17:00 IFK Östersund Röd - Frösö IF Rosa Hofvallens IP
2021-06-08 18:00 Sundsjö IF - Ås IF Biskopvallen
2021-06-08 18:00 Orrvikens IK - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Nysve
2021-06-10 18:30 Hallens SK - Krokom Dvärsätts IF Hallgärdet 1
2021-06-10 19:00 Brunflo FK - Ope IF 1 Åkreäng Konstgräs
2021-06-14 18:00 Orrvikens IK - Ope IF 2 Nysve
2021-06-15 18:00 Krokom Dvärsätts IF - Sundsjö IF Dammplan
2021-06-15 18:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Frösö IF Svart Kejsarvallen IP
2021-06-15 18:30 Ope IF 1 - IFK Östersund Röd Bågskytteplan
2021-06-15 18:30 Hallens SK - Frösö IF Rosa Hallgärdet 1
2021-06-19 12:00 Ope IF 1 - Hede IK Vemdalen Bågskytteplan
2021-06-20 12:00 Svegs IK - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Svegs IP
2021-06-20 15:00 Svegs IK - Krokom Dvärsätts IF Svegs IP
2021-06-21 17:30 Frösö IF Rosa - Ås IF Lövsta IP
2021-06-21 19:00 Frösö IF Svart - Ope IF 2 Länsförsäkringar AC 2
2021-06-22 Sundsjö IF - Orrvikens IK
2021-06-22 17:00 IFK Östersund Röd - Hallens SK Hofvallens IP
2021-06-24 19:00 Brunflo FK - IFK Östersund Vit Åkreäng Konstgräs
2021-06-27 11:00 Hede IK Vemdalen - IFK Östersund Röd Vemvalla
2021-06-27 11:00 Ope IF 2 - Svegs IK Bågskytteplan
2021-06-27 13:00 Hede IK Vemdalen - IFK Östersund Vit Vemvalla
2021-06-27 14:00 Svegs IK - Ope IF 1
2021-06-27 16:00 Ås IF - Hallens SK Norrlunda
2021-06-29 Frösö IF Svart - Sundsjö IF
2021-06-29 17:15 IFK Östersund Vit - Ope IF 1 Hofvallens IP
2021-06-29 18:00 Krokom Dvärsätts IF - Frösö IF Rosa Dammplan
2021-06-29 18:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Brunflo FK Kejsarvallen IP
Juli
2021-07-04 11:00 Ope IF 1 - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Bågskytteplan
2021-07-04 15:00 Svegs IK - Sundsjö IF Svegs IP
2021-07-05 17:30 Frösö IF Rosa - Orrvikens IK Lövsta IP
2021-07-06 17:00 IFK Östersund Röd - Ås IF Hofvallens IP
2021-07-08 19:00 Brunflo FK - Ope IF 2 Åkreäng Konstgräs
Augusti
2021-08-07 16:00 Ås IF - Krokom Dvärsätts IF Norrlunda
2021-08-09 17:30 Frösö IF Rosa - Frösö IF Svart Lövsta IP
2021-08-10 Orrvikens IK - Hallens SK
2021-08-10 Ope IF 2 - Ope IF 1
2021-08-10 Sundsjö IF - Brunflo FK
2021-08-10 17:00 IFK Östersund Vit - IFK Östersund Röd Lugnvik
2021-08-15 11:00 Frösö IF Rosa - Svegs IK Länsförsäkringar AC 2
2021-08-15 12:00 Hede IK Vemdalen - Ope IF 2 Hede Camping
2021-08-15 13:00 Frösö IF Svart - Svegs IK Länsförsäkringar AC 2
2021-08-17 17:00 IFK Östersund Vit - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Lugnvik
2021-08-17 18:30 IFK Östersund Röd - Krokom Dvärsätts IF Lugnvik
2021-08-17 18:30 Hallens SK - Frösö IF Svart Hallgärdet 1
2021-08-17 18:30 Ope IF 1 - Sundsjö IF Bågskytteplan
2021-08-19 17:30 Frösö IF Svart - Ås IF Lövsta IP
2021-08-19 19:00 Frösö IF Rosa - Brunflo FK Lövsta IP
2021-08-21 13:00 Ås IF - Orrvikens IK Norrlunda
2021-08-22 Sundsjö IF - Hede IK Vemdalen
2021-08-22 10:30 Hallens SK - Brunflo FK Hallgärdet 1
2021-08-22 12:30 Svegs IK - Brunflo FK
2021-08-22 14:30 Hallens SK - Svegs IK Hallgärdet 1
2021-08-24 Orrvikens IK - Krokom Dvärsätts IF
2021-08-24 18:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - IFK Östersund Röd Kejsarvallen IP
2021-08-24 18:30 Ope IF 2 - IFK Östersund Vit Bågskytteplan
2021-08-28 Ope IF 1 - Hallens SK
2021-08-28 Ope IF 2 - Sundsjö IF
2021-08-29 11:00 Orrvikens IK - Hede IK Vemdalen Nysve
2021-08-29 13:00 Ås IF - Svegs IK Norrlunda
2021-08-29 14:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Hede IK Vemdalen Kejsarvallen IP
2021-08-31 17:00 IFK Östersund Vit - Sundsjö IF Lugnvik
2021-08-31 18:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Ope IF 2 Kejsarvallen IP
2021-08-31 18:00 Krokom Dvärsätts IF - Frösö IF Svart Dammplan
2021-08-31 18:30 IFK Östersund Röd - Orrvikens IK Lugnvik
September
2021-09-02 18:30 Ope IF 1 - Frösö IF Rosa Bågskytteplan
2021-09-04 Brunflo FK - Hede IK Vemdalen Åkreäng Konstgräs
2021-09-05 10:00 IFK Östersund Röd - Svegs IK Tallvallen 3
2021-09-05 11:00 Hede IK Vemdalen - Frösö IF Rosa Hede Camping
2021-09-05 11:00 Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK - Hallens SK Kejsarvallen IP
2021-09-05 13:00 IFK Östersund Vit - Svegs IK Tallvallen 3
2021-09-07 Orrvikens IK - Frösö IF Svart
2021-09-07 Sundsjö IF - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK
2021-09-07 18:30 Ope IF 2 - IFK Östersund Röd Bågskytteplan
2021-09-09 18:00 Brunflo FK - Ås IF Åkreäng Konstgräs
2021-09-12 11:00 Svegs IK - Orrvikens IK Svegs IP
2021-09-12 12:00 Hede IK Vemdalen - Hallens SK Hede Camping
2021-09-12 16:00 Ås IF - Ope IF 1 Norrlunda
2021-09-14 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Brunflo FK Dammplan
2021-09-14 18:00 IFK Östersund Röd - Frösö IF Svart Odensala Sportfält 11
2021-09-14 18:00 IFK Östersund Vit - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 11
2021-09-19 Sundsjö IF - IFK Östersund Röd
2021-09-19 Hallens SK - IFK Östersund Vit
2021-09-19 09:30 Frösö IF Rosa - Myssjö-Ovikens IF-Bergs IK Länsförsäkringar AC 2
2021-09-19 11:00 Ope IF 1 - Krokom Dvärsätts IF Bågskytteplan
2021-09-19 14:00 Hede IK Vemdalen - Ås IF Vemvalla
2021-09-21 18:00 Brunflo FK - Orrvikens IK Åkreäng Konstgräs
2021-09-26 Orrvikens IK - Ope IF 1
2021-09-26 13:00 Krokom Dvärsätts IF - Hede IK Vemdalen Dammplan
2021-09-26 13:00 Ås IF - IFK Östersund Vit Norrlunda
Oktober
2021-10-03 11:00 Frösö IF Svart - Brunflo FK Länsförsäkringar AC 2
2021-10-03 13:00 Frösö IF Rosa - Ope IF 2 Länsförsäkringar AC 2

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info