Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Flickor 10 Jämtland-Härjedalen

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Brunflo FK Annica Olofsson 0731838083 Gul/Svart/Svart
Frösö IF Rosa Sylvia Nord 0703058404 Rosa/svart/Svart/Svart
Frösö IF Svart Sylvia Nord 0703058404 Rosa/svart/Svart/Svart
IFK Östersund Daniel Alverlind 0738641502 Röd/Vita/Vita
Krokom Dvärsätts IF Andreas Eriksson 0703777876 Grön/Vit/Grön
Näldens IF Madeleine Mellergård 0738373508 Gul/Blå/Blå
Ope IF Blå Caroline Nilsson 0702135444 Vit/Blå/Vit
Ope IF Vit Caroline Nilsson 0702135444 Vit/Blå/Vit
Orrvikens IK Team 11 Gunilla Sparrman 0706970763 Blå/Vit randig/Blå
Ås IF Blå Åsa Lindblad 0702322176 Blå/Blå/Blå
Ås IF Gul Åsa Lindblad 0702322176 Blå/Blå/Blå
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Maj
2021-05-25 17:30 Ope IF Vit - IFK Östersund Odensala Sportfält 7
2021-05-25 19:00 Ope IF Blå - Frösö IF Svart Odensala Sportfält 7
2021-05-27 18:00 Näldens IF - Brunflo FK Tallängen
2021-05-29 10:00 Ås IF Gul - Krokom Dvärsätts IF Norrlunda
2021-05-29 11:30 Ås IF Blå - Orrvikens IK Team 11 Norrlunda
Juni
2021-06-02 17:00 IFK Östersund - Ope IF Blå Lugnvik
2021-06-02 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Ope IF Vit Krokomsviken
2021-06-02 17:30 Brunflo FK - Ås IF Gul Åkreäng Konstgräs
2021-06-05 13:00 Frösö IF Rosa - Näldens IF Länsförsäkringar AC 2
2021-06-05 14:30 Frösö IF Svart - Ås IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2021-06-08 17:30 Ope IF Vit - Brunflo FK Odensala Sportfält 7
2021-06-08 19:00 Ope IF Blå - Krokom Dvärsätts IF Odensala Sportfält 7
2021-06-10 18:30 Orrvikens IK Team 11 - Frösö IF Svart Nysve
2021-06-12 09:30 Ås IF Gul - Frösö IF Rosa Norrlunda
2021-06-12 11:00 Ås IF Blå - IFK Östersund Norrlunda
2021-06-15 17:30 Brunflo FK - Ope IF Blå Åkreäng Konstgräs
2021-06-16 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Ås IF Blå Krokomsviken
2021-06-17 17:00 IFK Östersund - Orrvikens IK Team 11 Hofvallens IP
2021-06-17 18:00 Näldens IF - Ås IF Gul Tallängen
2021-06-19 10:30 Frösö IF Rosa - Ope IF Vit Länsförsäkringar AC 2
2021-06-22 17:30 Ope IF Vit - Näldens IF Odensala Sportfält 7
2021-06-22 18:00 Orrvikens IK Team 11 - Krokom Dvärsätts IF Nysve
2021-06-22 19:00 Ope IF Blå - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 7
2021-06-27 13:00 Ås IF Blå - Brunflo FK Norrlunda
2021-06-27 15:15 Frösö IF Svart - IFK Östersund Länsförsäkringar AC 2
2021-06-30 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Frösö IF Svart Krokomsviken
2021-06-30 17:45 Frösö IF Rosa - Ås IF Blå Lövsta IP
Juli
2021-07-01 17:30 Brunflo FK - Orrvikens IK Team 11 Åkreäng Konstgräs
2021-07-01 18:00 Näldens IF - Ope IF Blå Tallängen
2021-07-04 10:00 Frösö IF Svart - Brunflo FK
2021-07-04 16:00 Ås IF Gul - Ope IF Vit Norrlunda
2021-07-04 17:00 Ås IF Blå - Näldens IF Norrlunda
2021-07-05 18:00 Orrvikens IK Team 11 - Frösö IF Rosa Nysve
2021-07-06 18:30 Ope IF Blå - Ås IF Gul Odensala Sportfält 11
2021-07-06 18:30 IFK Östersund - Krokom Dvärsätts IF Hofvallens IP
Augusti
2021-08-08 11:00 Ås IF Blå - Krokom Dvärsätts IF Nyplan
2021-08-10 18:30 Ope IF Vit - Ope IF Blå Odensala Sportfält 11
2021-08-11 Ås IF Gul - Ås IF Blå
2021-08-11 18:00 Krokom Dvärsätts IF - Ope IF Blå Mickevallen
2021-08-12 18:00 Frösö IF Rosa - Frösö IF Svart Länsförsäkringar AC 2
2021-08-12 18:00 Näldens IF - Orrvikens IK Team 11 Tallängen
2021-08-14 10:00 Brunflo FK - IFK Östersund Åkreäng Konstgräs
2021-08-15 15:00 Frösö IF Svart - Ope IF Vit Länsförsäkringar AC 2
2021-08-18 IFK Östersund - Frösö IF Rosa
2021-08-18 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Brunflo FK Mickevallen
2021-08-19 18:30 Orrvikens IK Team 11 - Ås IF Gul Nysve
2021-08-21 10:00 Frösö IF Svart - Näldens IF Länsförsäkringar AC 2
2021-08-22 16:00 Ås IF Blå - Ope IF Vit Norrlunda
2021-08-24 17:30 Ope IF Vit - Orrvikens IK Team 11 Odensala Sportfält 7
2021-08-26 18:00 Frösö IF Rosa - Krokom Dvärsätts IF Länsförsäkringar AC 2
2021-08-26 18:00 Näldens IF - IFK Östersund Tallängen
2021-08-28 Ope IF Blå - Ås IF Blå Odensala Sportfält 7
2021-08-28 10:00 Ås IF Gul - Frösö IF Svart Norrlunda
2021-08-30 18:30 Orrvikens IK Team 11 - Ope IF Blå Nysve
2021-08-31 17:30 Brunflo FK - Frösö IF Rosa Åkreäng Konstgräs
September
2021-09-01 IFK Östersund - Ås IF Gul
2021-09-01 17:30 Krokom Dvärsätts IF - Näldens IF Mickevallen
2021-09-05 10:00 Frösö IF Svart - Ope IF Blå Länsförsäkringar AC 2
2021-09-05 11:00 Brunflo FK - Näldens IF Åkreäng Konstgräs
2021-09-08 IFK Östersund - Ope IF Vit
2021-09-08 17:00 Krokom Dvärsätts IF - Ås IF Gul Mickevallen
2021-09-08 18:30 Orrvikens IK Team 11 - Ås IF Blå Nysve
2021-09-12 Näldens IF - Frösö IF Rosa Tallängen
2021-09-12 11:00 Ope IF Vit - Krokom Dvärsätts IF Odensala Sportfält 7
2021-09-12 12:30 Ope IF Blå - IFK Östersund Odensala Sportfält 7
2021-09-12 13:00 Ås IF Blå - Frösö IF Svart Norrlunda
2021-09-12 14:00 Ås IF Gul - Brunflo FK Norrlunda
2021-09-18 10:30 Frösö IF Rosa - Ås IF Gul Länsförsäkringar AC 2
2021-09-18 12:00 Frösö IF Svart - Orrvikens IK Team 11
2021-09-19 IFK Östersund - Ås IF Blå
2021-09-19 11:00 Brunflo FK - Ope IF Vit Åkreäng Konstgräs
2021-09-25 11:00 Orrvikens IK Team 11 - IFK Östersund Nysve
2021-09-26 11:00 Ope IF Vit - Frösö IF Rosa Odensala Sportfält 7
2021-09-26 12:30 Ope IF Blå - Brunflo FK Odensala Sportfält 7
2021-09-26 16:00 Ås IF Gul - Näldens IF Norrlunda

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info