Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herr 1 domare

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Almo BK (D7H) Almo BK(Föreningen) grön/svart, svart, gröna
Almo BK/UEIF 2 (D8H) Almo BK(Föreningen) grön/svart, svart, gröna
Almunge IK (D7H) Almunge IK(Föreningen) Röd/gul, svart, svart
Alsike IF (D6H) Alsike IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula svart rand
Alsike IF 2 (D8H) Alsike IF(Föreningen) Gul, Svart, Gula svart rand
Armeniska United FK (D6H) Armeniska United FK(Föreningen) Marinblå, Marinblå, Marinblå
BKV Norrtälje 2 (D5H) BKV Norrtälje(Föreningen) Röd, Blå, Röd
Brottby SK 2 (D6H) Brottby SK(Föreningen) Grön, Grön, Gröna
Bälinge IF (D5H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Bälinge IF 3 (D7H) Bälinge IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Börje SK (D5H) Börje SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Börje SK 2 (D7H) Börje SK(Föreningen) Orange, Blå, Blå
Danmarks IF (D6H) Danmarks IF(Föreningen) Röd/vit, röd, röd
Enköping United FK (D7H) Enköping United FK(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Enköpings IS (D5H) Enköpings IS(Föreningen) Röd, Röd, Röda
Fanna BK 2 (D6H) Fanna BK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Films SK (D6H) Films SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Fjärdhundra SK (D8H) Fjärdhundra SK(Föreningen) Röd, Grön, Vit
FK Sala (D7H) FK Sala(Föreningen) Ljusblå, Svart, Svart
Frösunda SK (D6H) Frösunda SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Funbo IF (D6H) Funbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Gimo IF FK (D6H) Gimo IF FK(Föreningen) Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
Gimo IF FK 2 (D8H) Fredrik Hagstedt 0704003993 0704003993 Vita (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam), Blå (Herr & Dam)
GoIF Kåre 2 (D7H) GoIF Kåre(Föreningen) Blå , Blå, Blå
Grisslehamns SK (D7H) Grisslehamns SK(Föreningen) Röd/svartrandig, Röda, Röda
Gräsö Norrskedika IF (D5H) Gräsö Norrskedika IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Gräsö Norrskedika IF 2 (D7H) Gräsö Norrskedika IF(Föreningen) Vit, Grön, Grön
Hagby IK (D8H) Hagby IK(Föreningen) röd, svart, svart
Hallsta IK (D6H Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Hallsta IK 2 (D7H) Hallsta IK(Föreningen) Svarta, Vita, Gula
Harbo IF (D6H) Harbo IF(Föreningen) Röd/Vit Randig, Röda, Röda
Harg-Östhammar FF (D6H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Harg-Östhammar FF 2 (D7H) Harg-Östhammar FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Heby AIF 2 (D8H) Heby AIF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Håbo FF 2 (D6H) Håbo FF(Föreningen) Röd, Röd, Röd/vit randiga
IF Ferro (D7H) IF Ferro(Föreningen) vit, blå, vit
IF Vesta (D7H) IF Vesta(Föreningen) Blå/vit, Vit, blå
IF VP Uppsala (D5H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IF VP Uppsala 2 (D7H) IF VP Uppsala(Föreningen) Orange, Mörkblå, Mörkblå
IK Apollon (D5H) IK Apollon(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Hinden (D5H) IK Hinden(Föreningen) Vit, Vit, Vit
IK Nordia (D6H) IK Nordia(Föreningen) vit, röd, röd
IK Rex (D6H) IK Rex(Föreningen)
IK Sirius FK P17 IK Sirius FK(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Svart
IS Uppsala Norra ISUN (D6H) IS Uppsala Norra(Föreningen) Grön, Gul, Grön
Johannesbäck FF (D7H) Johannesbäck FF(Föreningen) Grått, Svart, Svart
Järlåsa Vittinge FF (D7H) Järlåsa Vittinge FF(Föreningen)
Karlholms GoIF (D6H) Karlholms GoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Karlholms GoIF 2 (D7H) Karlholms GoIF(Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Knarrbacken FC (D8H) Knarrbacken FC(Föreningen) Mörkblå, Mörkblå, Vita
Knivsta IK (D5H) Knivsta IK(Föreningen) Vit, svart, vit
Knivsta IK 2(D7H) Knivsta IK(Föreningen) Vit, svart, vit
Lohärads IF (D6H) Lohärads IF(Föreningen) röd, blå, röd
Lokomotiv Uppsala FF (D8H) Lokomotiv Uppsala FF (Föreningen) Mörkblå, Vit, Mörkblå
Marma Mehede IF (D7H) Marma Mehede IF(Föreningen) BLÅ, VIT, BLÅ
Morgongåva SK (D6H) Morgongåva SK(Föreningen) Grön-vit randig, Grön, Grön
Norrby SK (D5H) Norrby SK(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Olands FF (D6H) Olands FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Olands FF 2 (D7H) Olands FF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Persien FC (D5H) Persien FC(Föreningen) Vita, Vita, Vita
Riala GoIF (D5H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Riala GoIF 2 (D7H) Riala GoIF(Föreningen) GulSvart, Svart, Svarta
Rimbo IF H (D5H) Rimbo IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Rosersbergs IK 2 (D6H) Rosersbergs IK(Föreningen) Röd, BLÅ, RÖD
Roslagsbro IF (D5H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Roslagsbro IF 2 (D7H) Roslagsbro IF(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Runhällens BoIS (D6H) Runhällens BOIS(Föreningen) VINRÖD, VINRÖD, VINRÖD
Rådmansö SK 2 (D7H) Rådmansö SK(Föreningen) Blå/vit, Vit, Vit
Rånäs IF (D7H) Rånäs IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Rånäs IF 2 (D8H) Rånäs IF(Föreningen) Röd, Vit, Röd
Rö IK (D5H) Rö IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Rö IK 2 (D8H) Rö IK(Föreningen) Svart, Svart, Svart
SK Elvan (D6H) SK Elvan(Föreningen) blå, blå, blå
SK Iron (D6H) SK Iron(Föreningen) Blå, Blå, Blå
SK Wigör (D7H) SK Wigör(Föreningen) Vit, Blå, Blå
SK Wigör 2 (D8H) SK Wigör(Föreningen) Vit, Blå, Blå
Skogsbo-Avesta IF 2 (D6H) Skogsbo-Avesta IF(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skokloster Fotboll IF (D8H) Skokloster Fotboll IF (Föreningen) Svart, Svart, Svart
Skuttunge SK (D5H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Skuttunge SK 2 (D7H) Skuttunge SK(Föreningen) Gul, Svart, Gul
Storvreta IK (D5H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Storvreta IK 2 (D6H) Storvreta IK(Föreningen) Blå, Vit, Blå
Strömsbergs IF 2 (D6H) Strömsbergs IF(Föreningen) Svart, Svart, Svart
Sunnersta AIF (D5H) Per Järdö 0704226000 Grön/Svart, Svart, Svart
Syrianska FF Enköping (D4H) Syrianska FF Enköping(Föreningen) Röda, röd, röd
Söderbykarls IF (D7H) Söderbykarls IF(Föreningen) Blå/vit, Vit, Blå
Tierps IF P16/17 Tierps IF(Föreningen) Röd, Vit, Vit
Tobo/Örbyhus FF (D7H) Tobo/Örbyhus FF(Föreningen) Gul, Svart, Svart
Torpedo Kamrat BK (D7H) Torpedo Kamrat BK(Föreningen) Svart, Röd, Svart
Tärnsjö IF (D7H) Tärnsjö IF(Föreningen) Vit, Vit, Vit
Ullfors IK (D7H) Ullfors IK(Föreningen) Grön, Grön, Grön
Unik FK 2 (D6H) Unik FK(Föreningen) röd, blå, röd
Upplands-Ekeby IF (D6H) Upplands-Ekeby IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Upsala IF Fotboll (D6H) Upsala IF Fotboll(Föreningen)
Upsala IF Fotboll 2 (D8H) Upsala IF Fotboll(Föreningen)
Vassunda IF (D6H) Vassunda IF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Väddö IF (D6H) Väddö IF(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Väddö IF 2 (D8H) Väddö IF(Föreningen) Grön/Svart, svart, Grön
Väsby FF (D6H) Väsby FF(Föreningen) Blå, Blå, Blå
Åkersberga FC (D5H) Åkersberga FC(Föreningen) Blå/Svart randig, Svart, Vit
Ärentuna SK (D6H) Ärentuna SK(Föreningen) Röd, Röd, Röd
Örsundsbro IF (D5H) Örsundsbro IF(Föreningen) röd, blå, röd
Österlövsta FF (D5H) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Österlövsta FF 2 (D7H) Österlövsta FF(Föreningen) blå/svart, svart, blå
Östervåla IF (D7H) Östervåla IF(Föreningen) mörkblå, mörkblå, mörkblå
Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2021-06-02 19:00 179602062 Enköping United FK (D7H) - Syrianska FF Enköping (D4H) 2 - 2 Korsängen A Konstgräs
2021-06-02 19:30 179602022 Rimbo IF H (D5H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 2 Mullevallen Konstgräs
2021-06-02 20:00 179602030 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Väddö IF (D6H) 9 - 0 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-06-02 20:15 179602023 Alsike IF (D6H) - Vassunda IF (D6H) 0 - 0 Alsike Konstgräs
2021-06-03 19:45 179602002 Upsala IF Fotboll (D6H) - Johannesbäck FF (D7H) 0 - 0 Ekebyvallen IP 1
2021-06-03 20:30 179602038 Håbo FF 2 (D6H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 3 - 3 Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-06-05 11:00 179602011 Skuttunge SK (D5H) - SK Iron (D6H) 3 - 1 Movallen 1
2021-06-05 11:00 179602047 Harbo IF (D6H) - Järlåsa Vittinge FF (D7H) 3 - 1 Marmorvallen 1
2021-06-05 12:00 179602005 Väddö IF (D6H) - Riala GoIF (D5H) 1 - 5 Vikingalunden 1
2021-06-05 13:00 179602016 Brottby SK 2 (D6H) - Riala GoIF 2 (D7H) Inst. Össeby IP Konstgräs
2021-06-05 13:00 179602068 Ärentuna SK (D6H) - IF Vesta (D7H) 2 - 1 Ärentuna IP 1
2021-06-05 14:00 179602076 Enköpings IS (D5H) - Håbo FF 2 (D6H) 3 - 1 Enavallen C-plan
2021-06-05 15:00 179602052 Hallsta IK (D6H - Roslagsbro IF (D5H) 3 - 2 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-05 16:00 179602028 Morgongåva SK (D6H) - Runhällens BoIS (D6H) 4 - 0 Ramsjövallen 1
2021-06-05 16:00 179602065 Lokomotiv Uppsala FF (D8H) - Danmarks IF (D6H) 6 - 1 Lötens IP Konstgräs
2021-06-06 11:00 179602071 Harg-Östhammar FF (D6H) - Österlövsta FF (D5H) 0 - 1 Tallarna 1
2021-06-06 12:00 179602041 Roslagsbro IF 2 (D7H) - Lohärads IF (D6H) 2 - 1 Vårlyckan Konstgräs
2021-06-06 13:00 179602063 Söderbykarls IF (D7H) - Grisslehamns SK (D7H) 2 - 1 Grisslehamns IP 1
2021-06-06 14:00 179602009 Gräsö Norrskedika IF (D5H) - Gimo IF FK (D6H) 3 - 2 Norrskedika IP 1
2021-06-06 14:00 179602077 Enköpings IS (D5H) - Enköping United FK (D7H) 1 - 5 Enavallen C-plan
2021-06-06 16:00 179602010 Gimo IF FK 2 (D8H) - Gräsö Norrskedika IF 2 (D7H) 4 - 1 Norrskedika IP 1
2021-06-06 16:00 179602079 Alsike IF (D6H) - SK Wigör (D7H) 3 - 1 Alsike Konstgräs
2021-06-06 18:00 179602015 Frösunda SK (D6H) - Brottby SK 2 (D6H) 3 - 3 Björkvallen 1
2021-06-06 18:30 179602042 Almunge IK (D7H) - Funbo IF (D6H) 0 - 6 Gullhagens IP 1
2021-06-06 20:00 179602012 Johannesbäck FF (D7H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 0 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-07 19:00 179602049 Börje SK (D5H) - IF VP Uppsala (D5H) 2 - 1 Fjälliden 1
2021-06-07 19:00 179602080 Almo BK (D7H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) 5 - 0 Lundaplan 1
2021-06-07 19:30 179602045 Storvreta IK (D5H) - Örsundsbro IF (D5H) 3 - 2 Ärentunaskolans Konstgräs
2021-06-07 20:00 179602088 Armeniska United FK (D6H) - Unik FK 2 (D6H)
2021-06-08 19:00 179602017 Brottby SK 2 (D6H) - GoIF Kåre 2 (D7H) 2 - 1 Össeby IP Konstgräs
2021-06-08 19:00 179602087 Karlholms GoIF (D6H) - IK Rex (D6H) 6 - 1 Rönningen IP 1
2021-06-08 19:00 179602089 SK Wigör 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 3 - 4 Råbergsvallen Naturgräs
2021-06-08 19:30 179602081 Rö IK 2 (D8H) - Rådmansö SK 2 (D7H) 3 - 3 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-09 19:15 179602006 Väddö IF 2 (D8H) - Hallsta IK 2 (D7H) 1 - 2 Vikingalunden 1
2021-06-09 20:00 179602044 Enköping United FK (D7H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 2 Korsängen A Konstgräs
2021-06-10 19:00 179602021 Almo BK (D7H) - Upplands-Ekeby IF (D6H) 2 - 2 Lundaplan 1
2021-06-10 19:45 179602013 Johannesbäck FF (D7H) - Skuttunge SK 2 (D7H) 1 - 0 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-11 19:00 179602014 Ullfors IK (D7H) - Marma Mehede IF (D7H) 8 - 4 Ringvallen 1
2021-06-11 19:00 179602025 Films SK (D6H) - Storvreta IK (D5H) 2 - 2 Björkparken 1
2021-06-11 19:00 179602069 Olands FF (D6H) - Gräsö Norrskedika IF 2 (D7H) 4 - 1 Korsängens IP 1
2021-06-12 11:00 179602031 Skuttunge SK (D5H) - Österlövsta FF (D5H) 5 - 1 Movallen 1
2021-06-12 12:00 179602018 Gimo IF FK (D6H) - Knivsta IK (D5H) 4 - 2 Idrottsgården 1
2021-06-12 13:00 179602033 IK Hinden (D5H) - IK Rex (D6H) 1 - 3 Lännaborg 1
2021-06-12 13:00 179602037 Bälinge IF 3 (D7H) - IF Vesta (D7H) Inst. Bälinge IP Konstgräs
2021-06-12 14:00 179602075 SK Elvan (D6H) - Enköping United FK (D7H) 2 - 1 Lådö IP 1
2021-06-12 15:00 179602072 Harg-Östhammar FF 2 (D7H) - Olands FF 2 (D7H) 3 - 6 Tallarna 1
2021-06-12 15:00 179602093 Runhällens BoIS (D6H) - Morgongåva SK (D6H) 2 - 2 Runavallen 1
2021-06-12 16:00 179602024 Rosersbergs IK 2 (D6H) - Danmarks IF (D6H) 4 - 3 Råbergsvallen Konstgräs
2021-06-13 10:00 179602078 Enköpings IS (D5H) - Fjärdhundra SK (D8H) 2 - 1 Enavallen C-plan
2021-06-13 11:00 179602029 SK Iron (D6H) - Ärentuna SK (D6H) 2 - 1 Björkvallen 1
2021-06-13 11:00 179602082 Österlövsta FF 2 (D7H) - Karlholms GoIF 2 (D7H) 3 - 1 Sätravallen 1
2021-06-13 13:00 179602040 Heby AIF 2 (D8H) - FK Sala (D7H) 3 - 2 Tegelvallen Konstgräs
2021-06-13 14:00 179602035 Bälinge IF (D5H) - Unik FK 2 (D6H) 6 - 0 Bälinge IP 2
2021-06-13 14:00 179602066 Lohärads IF (D6H) - Riala GoIF 2 (D7H) 1 - 2 Björkhaga IP 1
2021-06-13 14:00 179602085 IF VP Uppsala (D5H) - Upsala IF Fotboll (D6H) 3 - 1 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-13 14:00 179602090 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Söderbykarls IF (D7H) Inst. Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-06-13 16:00 179602039 Håbo FF 2 (D6H) - Knarrbacken FC (D8H) 5 - 1 Futurum Konstgräs
2021-06-13 17:00 179602026 Funbo IF (D6H) - IS Uppsala Norra ISUN (D6H) 4 - 0 Vargspåret IP 1
2021-06-13 17:00 179602043 Almunge IK (D7H) - Knivsta IK 2(D7H) 1 - 3 Gullhagens IP 1
2021-06-13 18:00 179602001 IK Apollon (D5H) - Persien FC (D5H) 2 - 1 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-06-13 18:00 179602067 Almo BK/UEIF 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 1 - 6 Lundaplan 1
2021-06-13 18:45 179602053 Hallsta IK (D6H - Harg-Östhammar FF (D6H) 3 - 0 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-13 19:30 179602046 Storvreta IK (D5H) - Johannesbäck FF (D7H) 1 - 3 Skogsvallens IP 1
2021-06-15 19:00 179602091 Upplands-Ekeby IF (D6H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 2 Björnvallen 1
2021-06-15 19:00 179602097 Järlåsa Vittinge FF (D7H) - Östervåla IF (D7H) 1 - 3 Järvallen 1
2021-06-15 19:30 179602059 Alsike IF 2 (D8H) - Upsala IF Fotboll 2 (D8H) 2 - 1 Furuvallen 1
2021-06-16 19:00 179602056 IF Ferro (D7H) - Hallsta IK 2 (D7H) 2 - 3 Malmens IP 1
2021-06-16 19:00 179602057 IK Nordia (D6H) - Skokloster Fotboll IF (D8H) 1 - 2 Skogsvallen 1
2021-06-17 19:00 179602034 IK Hinden (D5H) - Harbo IF (D6H) 6 - 0 Lännaborg 1
2021-06-17 19:00 179602050 Börje SK (D5H) - Knivsta IK (D5H) 5 - 1 Fjälliden 1
2021-06-17 19:00 179602070 Olands FF (D6H) - Rånäs IF (D7H) 0 - 0 Korsängens IP 1
2021-06-17 19:45 179602003 Upsala IF Fotboll (D6H) - Sunnersta AIF (D5H) 0 - 1 Ekebyvallen IP 1
2021-06-18 18:30 179602095 Fjärdhundra SK (D8H) - SK Elvan (D6H) 2 - 5 Lådö IP 1
2021-06-18 19:30 179602074 Storvreta IK 2 (D6H) - IS Uppsala Norra ISUN (D6H) 2 - 1 Skogsvallens IP 1
2021-06-19 11:30 179602096 Rö IK (D5H) - Harg-Östhammar FF (D6H) 4 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-19 12:00 179602101 Grisslehamns SK (D7H) - IF Ferro (D7H) 3 - 0 Grisslehamns IP 1
2021-06-19 12:30 179602036 Bälinge IF (D5H) - Örsundsbro IF (D5H) 0 - 0 Bälinge IP 2
2021-06-19 13:00 179602019 Gimo IF FK (D6H) - IK Rex (D6H) 4 - 0 Idrottsgården 1
2021-06-19 13:00 179602051 Börje SK 2 (D7H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Fjälliden 1
2021-06-19 14:00 179602060 Rö IK 2 (D8H) - Rånäs IF (D7H) 1 - 1 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-06-19 15:00 179602054 Hallsta IK (D6H - Väddö IF (D6H) 1 - 1 Hallsta IP Konstgräs
2021-06-19 15:15 179602020 Gimo IF FK 2 (D8H) - Almo BK/UEIF 2 (D8H) 2 - 2 Idrottsgården 1
2021-06-19 16:00 179602073 Strömsbergs IF 2 (D6H) - Österlövsta FF 2 (D7H) 0 - 4 Hedens IP 1
2021-06-19 16:00 179602084 Knivsta IK 2(D7H) - Knarrbacken FC (D8H) Inst. Engvallen IP 1
2021-06-19 16:30 179602092 Tärnsjö IF (D7H) - Heby AIF 2 (D8H) 1 - 1 Furuvallen 1
2021-06-20 14:00 179602027 Funbo IF (D6H) - SK Iron (D6H) 2 - 2 Vargspåret IP 1
2021-06-20 14:00 179602058 IK Nordia (D6H) - Enköping United FK (D7H) Inst. Skogsvallen 1
2021-06-20 14:00 179602098 Riala GoIF (D5H) - Väsby FF (D6H) 6 - 1 Lundbyvallen 1
2021-06-20 16:00 179602094 Films SK (D6H) - Karlholms GoIF (D6H) Inst. Björkparken 1
2021-06-20 16:30 179602083 SK Wigör (D7H) - Rånäs IF (D7H) Inst. Midgårdsvallen Arena Naturgräs
2021-06-20 17:15 179602086 IF VP Uppsala 2 (D7H) - Torpedo Kamrat BK (D7H) 5 - 3 Ekebydalen IP Konstgräs
2021-06-22 19:00 179602004 Upsala IF Fotboll (D6H) - Knivsta IK (D5H) 2 - 0 Engvallen IP 1
2021-06-22 19:00 179602032 Skuttunge SK (D5H) - SK Iron (D6H) 7 - 3 Movallen 1
2021-06-22 19:15 179602007 Väddö IF 2 (D8H) - Rånäs IF 2 (D8H) 3 - 4 Vikingalunden 1
2021-06-22 20:00 179602099 Riala GoIF (D5H) - Åkersberga FC (D5H) 2 - 1 Lundbyvallen 1
2021-06-28 19:15 179602008 Väddö IF (D6H) - Rånäs IF (D7H) 7 - 0 Vikingalunden 1
2021-07-01 19:00 179602103 Skuttunge SK (D5H) - Harbo IF (D6H) 2 - 2 Movallen 1
2021-07-09 19:00 179602104 Almunge IK (D7H) - Söderbykarls IF (D7H) 6 - 5 Gullhagens IP 1
2021-07-20 19:30 179602115 Heby AIF 2 (D8H) - Norrby SK (D5H) 2 - 0 Tegelvallen Konstgräs
2021-07-20 20:00 179602100 Riala GoIF (D5H) - Hallsta IK (D6H 0 - 2 Lundbyvallen 1
2021-07-21 19:15 179602108 Väddö IF (D6H) - Almo BK (D7H) Inst. Vikingalunden 1
2021-07-22 19:30 179602113 Gimo IF FK 2 (D8H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) Idrottsgården 1
2021-07-24 11:00 179602064 IK Nordia (D6H) - Fjärdhundra SK (D8H) Inst. Skogsvallen 1
2021-07-24 12:00 179602112 Enköpings IS (D5H) - SK Elvan (D6H) 2 - 3 Enavallen C-plan
2021-07-25 14:00 179602109 Runhällens BoIS (D6H) - Skogsbo-Avesta IF 2 (D6H) 2 - 6 Runavallen 1
2021-07-25 18:00 179602055 Hallsta IK (D6H - Rö IK (D5H) 1 - 1 Hallsta IP Konstgräs
2021-07-25 18:00 179602111 Rånäs IF (D7H) - Söderbykarls IF (D7H) 4 - 4 Åbyvallen 1
2021-07-25 20:00 179602102 Johannesbäck FF (D7H) - Armeniska United FK (D6H) 3 - 1 Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-07-26 19:00 179602114 Gimo IF FK (D6H) - Olands FF (D6H) 5 - 1 Idrottsgården 1
2021-07-26 20:00 179602110 Enköping United FK (D7H) - Bälinge IF 3 (D7H) Korsängen A Konstgräs
2021-07-27 19:00 179602061 Rö IK 2 (D8H) - Hallsta IK 2 (D7H) 2 - 5 Bladlunds Måleri Arena 1
2021-07-28 19:30 179602118 BKV Norrtälje 2 (D5H) - Åkersberga FC (D5H) 5 - 3 Norrtälje Sportcentrum Konstgräs
2021-07-29 19:00 179602107 Tobo/Örbyhus FF (D7H) - Tierps IF P16/17 3 - 0 Örbyhus IP 1
2021-07-31 14:00 179602105 SK Elvan (D6H) - FK Sala (D7H) 3 - 1 Lådö IP 1
2021-08-02 19:00 179602116 Östervåla IF (D7H) - Skuttunge SK (D5H) 1 - 3 Lundavallen 1
2021-08-02 20:00 179602106 Enköping United FK (D7H) - Fanna BK 2 (D6H) 3 - 2 Fanna IP B-plan
2021-08-04 19:00 179602048 Harbo IF (D6H) - FK Sala (D7H) 0 - 2 Marmorvallen 1
2021-08-11 19:00 179602117 Gimo IF FK (D6H) - Gräsö Norrskedika IF (D5H) 1 - 3 Idrottsgården 1
2021-10-17 17:30 179602120 Skokloster Fotboll IF (D8H) - Hagby IK (D8H) Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-10-23 15:30 179602119 Skokloster Fotboll IF (D8H) - Tobo/Örbyhus FF (D7H) 6 - 0 Gröna Dalens IP Konstgräs
2021-11-10 20:30 179602121 Johannesbäck FF (D7H) - IF VP Uppsala (D5H) Johannesbäckskolan Konstgräs
2021-11-17 20:30 179602122 Johannesbäck FF (D7H) - Upsala IF Fotboll (D6H) 2 - 3 Johannesbäckskolan Konstgräs

Postadress:
Krokom Dvärsätts IF - Fotboll
Hissmon 2296
83592 Krokom

Kontakt:
Tel: 064061306
Fax: 064061306
E-post: This is a mailto link

Se all info