Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Herr 3 domare

Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2015-02-07 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Akropolis IF (D1H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-07 15:00 Håbo FF (D3H) - Järla IF FK (D4H) Kungsängens IP
2015-02-08 14:00 IK Sirius FK (U19) - Gamla Upsala SK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-10 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Bälinge IF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-11 19:00 Håbo FF (D3H) - Bollstanäs SK (D5H) Håbo Konstgräs
2015-02-12 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Newroz FC (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-14 12:00 Riala GoIF (D4H) - Vallentuna BK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-14 12:00 Enköpings SK FK (D4H) - Sundbybergs IK (D3H) Korsängen Konstgräs
2015-02-14 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - IF VP Uppsala (D6H) Ekebydalen Konstgräs
2015-02-14 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - IK Frej Täby Reservlag Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-14 15:30 Upsala IF (D2H) - Strömsbergs IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-19 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IK Sirius FK U19/21 Lötens IP Konstgräs
2015-02-21 11:00 Upsala IF (D2H) - IK Sirius FK U19/21 Lötens IP Konstgräs
2015-02-21 12:00 Enköpings SK FK (D4H) - Håbo FF (D3H) Korsängen Konstgräs
2015-02-21 13:00 Heby AIF (D4H) - Västerfärnebo AIK (D5H) Tegelvallen
2015-02-21 13:00 Bälinge IF (D4H) - Sunnersta AIF (D5H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-02-21 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - Procyon BK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2015-02-22 14:00 Riala GoIF (D4H) - IK Fyris (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-02-26 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Upsala IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-02-28 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Österängens IP
2015-02-28 13:00 Heby AIF (D4H) - Norrby SK (D4H) Tegelvallen
2015-02-28 13:00 Bälinge IF (D4H) - Vaksala SK (D5H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-02-28 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Älta IF (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-01 12:15 (Inst.) Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-03 20:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IFK Uppsala (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 12:00 Upsala IF (D2H) - Sala FF (D3H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 14:00 BKV Norrtälje (D2H) - Södertälje FK (D1H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-07 14:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Enskede IK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-07 15:00 IFK Uppsala (D4H) - Vaksala SK (D5H) Österängens IP
2015-03-07 16:00 Riala GoIF (D4H) - Sundbybergs IK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-08 16:00 Håbo FF (D3H) - Bele Barkarby FF (D3H) Håbo Konstgräs
2015-03-08 16:00 (Inst.) Enköpings IS (D4H) - IK Fyris (D4H) Korsängen Konstgräs
2015-03-11 19:30 (Inst.) IFK Uppsala (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-14 13:00 Håbo FF (D3H) - Kista Galaxy FC (D4H) Håbo Konstgräs
2015-03-14 13:00 Heby AIF (D4H) - Västerås BK 30 (D3H) Tegelvallen
2015-03-14 16:00 Gimo IF FK (D5H) - Bälinge IF (D4H) Gimo Konstgräs
2015-03-17 19:30 Gamla Upsala SK (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-03-17 19:30 IFK Uppsala (D4H) - Upsala IF (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-18 19:00 Håbo FF (D3H) - Täby FK (D3H) Håbo Konstgräs
2015-03-21 11:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Bollstanäs SK (D5H) Österängens IP
2015-03-21 14:00 (Inst.) BKV Norrtälje (D2H) - Konyaspor KIF (D2H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-21 14:00 (Inst.) Gimo IF FK (D5H) - IF VP Uppsala (D3H) Gimo Konstgräs
2015-03-21 15:15 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Stockholm (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-21 16:00 Strömsbergs IF (D2H) - Sala FF (D3H) Länsförsäkringar Arena
2015-03-22 12:00 Riala GoIF (D4H) - Danderyds SK (D4H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-03-24 19:30 (Inst.) Gamla Upsala SK (D2H) - Sala FF (D3H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-03-24 19:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - Vaksala SK (D5H) Sävja IP
2015-03-28 11:00 Rasbo IK (D5H) - Riala GoIF (D4H) Årsta IP
2015-03-28 11:45 Gamla Upsala SK (D2H) - Selånger FK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-03-28 12:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - IK Rex (D5H) Österängens IP
2015-03-28 13:00 Bälinge IF (D4H) - Långholmen FC (D4H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-03-28 13:00 Vaksala SK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Årsta IP
2015-03-28 14:00 Strömsbergs IF (D2H) - Ekerö IK (D2H) Länsförsäkringar Arena
2015-03-28 15:00 IFK Uppsala (D4H) - IF VP Uppsala (D3H) Årsta IP
2015-03-28 15:00 Unik FK (D4H) - Procyon BK (D5H) Valsätra Konstgräs
2015-03-28 16:00 Upsala IF (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Österängens IP
2015-03-29 14:00 IK Fyris (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-03 12:00 BKV Norrtälje (D2H) - Täby FK (D3H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-04-03 15:00 Enköpings IS (D4H) - Norrby SK (D4H) Korsängen Konstgräs
2015-04-04 12:00 (Inst.) IFK Uppsala (D4H) - IFK Vaxholm (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-04-04 14:00 Heby AIF (D4H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Tegelvallen
2015-04-04 15:00 Upsala IF (D2H) - Söderhamns FF (D2H) Österängens IP
2015-04-05 14:00 IK Fyris (D4H) - IK Huge (D4H) Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-06 10:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Vaksala SK (D5H) Årsta IP
2015-04-06 12:00 Karlholms GoIF (D5H) - Brynäs IF FK (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-06 13:15 Gamla Upsala SK (D2H) - Ekerö IK (D2H) Lötens IP Konstgräs
2015-04-06 14:30 Unik FK (D4H) - FC Arlanda (D5H) Valsätra Konstgräs
2015-04-07 20:00 Brottby SK (D5H) - Riala GoIF (D4H) Vallentuna IP 2
2015-04-09 19:30 Uppsala-Kurd FK (D3H) - IF VP Uppsala (D3H) Sävja IP
2015-04-11 13:00 Heby AIF (D4H) - IFK Västerås FK (D4H) Tegelvallen
2015-04-11 14:00 (Inst.) Uppsala-Kurd FK (D3H) - Srbija FF (D3H) Sävja IP
2015-04-12 19:30 (Inst.) IK Sirius FK U17 - Unik FK (D4H) Österängens IP
2015-04-18 10:00 Riala GoIF (D4H) - Rådmansö SK (D5H) Norrtälje Sportcentrum konstgräs
2015-04-18 11:00 Heby AIF (D4H) - Enköpings SK FK (D4H) Tegelvallen
2015-04-18 12:00 Karlholms GoIF (D5H) - Hedesunda IF (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-18 12:00 Gamla Upsala SK 2 (D4H) - Vattholma IF (D5H) Österängens IP
2015-04-18 13:00 IF VP Uppsala (D3H) - Vaksala SK (D5H) Ekebydalen Konstgräs
2015-04-18 13:00 Bälinge IF (D4H) - Procyon BK (D5H) Ärentunaskolans Konstgräs
2015-04-18 14:00 Månkarbo IF (D5H) - IK Hinden (D6H) Länsförsäkringar Arena
2015-04-18 15:00 (Inst.) Unik FK (D4H) - Sala FF (D3H) Valsätra Konstgräs
2015-04-18 16:00 (Inst.) Håbo FF (D3H) - Norrby SK (D4H) Håbo Konstgräs
2015-04-18 16:00 Enköpings IS (D4H) - Brottby SK (D5H) Korsängen Konstgräs
2015-04-19 14:00 IK Fyris (D4H) - Vakant Stenhagens IP Konstgräs
2015-04-19 16:00 Månkarbo IF (D5H) - Brynäs IF FK (D4H) Länsförsäkringar Arena
2015-07-17 18:30 Strömsbergs IF (D2H) - Söderhamns FF (D2H) Strömsbergs IP , Heden
2015-07-20 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - Uppsala-Kurd FK (D3H) Gamlis IP
2015-07-21 18:45 Strömsbergs IF (D2H) - Hofors AIF (D3H) Strömsbergs IP , Heden
2015-07-22 20:00 Upsala IF (D2H) - Täby FK (D3H) Österängens IP
2015-07-24 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - IFK Aspudden (D2H) Gamlis IP
2015-07-26 17:00 Procyon BK (D5H) - IF VP Uppsala (D3H) Österängens IP
2015-07-28 19:00 (Inst.) Riala GoIF (D4H) - Rådmansö SK (D5H) Lundbyvallen
2015-07-29 19:00 Vaksala SK (D5H) - Gamla Upsala SK 2 (D4H) Årsta IP
2015-07-30 19:00 Skuttunge SK (D5H) - Månkarbo IF (D5H) Movallen
2015-11-21 13:00 Skuttunge SK (D5H) - Rimbo IF (D4H) Lötens IP Konstgräs
2015-12-08 19:00 IK Sirius FK (U19) - Gamla Upsala SK (D2H) Österängens IP
2015-12-10 19:00 Gamla Upsala SK (D2H) - IF VP Uppsala (D3H) Österängens IP

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info