Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Sortera spelprogram på:

Spelprogram - Junior 19 Flickor

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-24 20:00 150075004 Segeltorps IF - Älta IF 0 - 0 Segeltorps IP 1
2019-04-27 16:00 150075007 Djurgårdens IF FF - Sollentuna FK 1 - 1 Östermalms IP 1
2019-04-27 17:00 150075003 Västerås BK 30 - Stuvsta IF 2 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-04-28 18:00 150075002 IF Brommapojkarna - Upsala IF 0 - 1 Grimsta IP 2
Maj
2019-05-03 20:00 150075012 Hammarby IF FF - FC Djursholm 6 - 3 Hammarby IP 1
2019-05-04 11:30 150075015 Upsala IF - Västerås BK 30 1 - 4 Ekebyvallen IP 1
2019-05-05 18:00 150075009 AIK FF - IF Brommapojkarna 3 - 1 Skytteholms IP 2
2019-05-05 18:00 150075014 Stuvsta IF - Segeltorps IF 0 - 1 Stuvsta IP 1
2019-05-11 16:00 150075018 Västerås BK 30 - AIK FF 2 - 3 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-11 16:00 150075022 Djurgårdens IF FF - Hammarby IF FF 1 - 0 Östermalms IP 1
2019-05-12 11:00 150075024 Enskede IK - Sollentuna FK 0 - 0 Enskede IP 1
2019-05-12 14:00 150075021 FC Djursholm - Älta IF 3 - 2 Djursholms IP 2
2019-05-12 18:15 150075019 Segeltorps IF - Upsala IF 2 - 1 Segeltorps IP 1
2019-05-15 20:00 150075030 Stuvsta IF - FC Djursholm 1 - 0 Stuvsta IP 1
2019-05-19 18:00 150075025 AIK FF - Segeltorps IF 5 - 1 Skytteholms IP 2
2019-05-19 18:00 150075029 Älta IF - Djurgårdens IF FF 2 - 1 Älta IP 1
2019-05-24 19:00 150075039 Enskede IK - Hammarby IF FF 1 - 4 Enskede IP 1
2019-05-25 15:00 150075043 Västerås BK 30 - Segeltorps IF 5 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-26 14:00 150075036 FC Djursholm - Upsala IF 4 - 1 Djursholms IP 2
2019-05-26 16:00 150075055 Sollentuna FK - Älta IF 2 - 0 Norrvikens IP 1
2019-05-31 20:00 150075044 Hammarby IF FF - Sollentuna FK 5 - 1 Hammarby IP 1
Juni
2019-06-01 11:30 150075047 Upsala IF - Djurgårdens IF FF 0 - 2 Ekebyvallen IP 1
2019-06-02 18:00 150075045 Älta IF - Enskede IK 2 - 2 Älta IP 1
2019-06-06 19:00 150075054 Enskede IK - Stuvsta IF 0 - 2 Stuvsta IP 1
2019-06-08 10:00 150075051 FC Djursholm - IF Brommapojkarna 1 - 0 Djursholms IP 2
2019-06-09 13:00 150075052 Djurgårdens IF FF - AIK FF 2 - 3 Bosön 3
2019-06-12 20:00 150075062 Stuvsta IF - Sollentuna FK 3 - 1 Stuvsta IP 1
2019-06-14 20:00 150075058 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF 0 - 1 Grimsta IP 2
2019-06-15 12:00 150075059 Västerås BK 30 - FC Djursholm 0 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-16 15:10 150075063 Upsala IF - Enskede IK 0 - 3 Ekebyvallen IP 1
Augusti
2019-08-14 20:00 150075078 Stuvsta IF - Hammarby IF FF 0 - 6 Stuvsta IP 1
2019-08-17 16:00 150075067 Djurgårdens IF FF - Västerås BK 30 1 - 4 Östermalms IP 1
2019-08-18 14:00 150075066 FC Djursholm - Segeltorps IF 9 - 1 Djursholms IP 2
2019-08-18 16:00 150075070 Sollentuna FK - Upsala IF 1 - 2 Norrvikens IP 1
2019-08-18 20:00 150075072 Hammarby IF FF - Älta IF 8 - 1 Hammarby IP 1
2019-08-21 20:00 150075076 Segeltorps IF - Djurgårdens IF FF 3 - 3 Segeltorps IP 1
2019-08-23 20:00 150075074 IF Brommapojkarna - Enskede IK 1 - 2 Grimsta IP 2
2019-08-25 18:00 150075073 AIK FF - Sollentuna FK 1 - 2 Skytteholms IP 2
2019-08-27 19:15 150075037 Djurgårdens IF FF - Stuvsta IF 6 - 0 Stuvsta IP 1
2019-08-30 20:00 150075034 Segeltorps IF - IF Brommapojkarna 1 - 5 Blackeberg BP 1
2019-08-30 20:00 150075087 Hammarby IF FF - Upsala IF 8 - 0 Hammarby IP 1
2019-08-31 16:00 150075084 Enskede IK - Västerås BK 30 1 - 3 Enskede IP 2
September
2019-09-04 20:00 150075092 Segeltorps IF - Enskede IK 2 - 5 Segeltorps IP 1
2019-09-07 12:00 150075091 Västerås BK 30 - Sollentuna FK 4 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-08 16:00 150075095 Upsala IF - Älta IF 2 - 3 Ekebyvallen IP 1
2019-09-08 18:00 150075089 AIK FF - Hammarby IF FF 0 - 5 Skytteholms IP 2
2019-09-13 20:00 150075102 Hammarby IF FF - IF Brommapojkarna 9 - 1 Hammarby IP 1
2019-09-15 16:00 150075100 Sollentuna FK - Segeltorps IF 1 - 2 Norrvikens IP 1
2019-09-18 20:00 150075105 AIK FF - Stuvsta IF 1 - 1 Visättra IP 1
2019-09-20 19:00 150075107 Västerås BK 30 - Hammarby IF FF 5 - 2 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-22 14:00 150075110 FC Djursholm - Enskede IK 0 - 2 Djursholms IP 2
2019-09-22 18:00 150075106 IF Brommapojkarna - Älta IF 5 - 1 Grimsta IP 2
2019-09-25 20:00 150075119 Stuvsta IF - IF Brommapojkarna 2 - 2 Stuvsta IP 1
2019-09-27 20:00 150075117 Hammarby IF FF - Segeltorps IF WO (3 - 0) Hammarby IP 1
2019-09-28 16:00 150075114 Enskede IK - Djurgårdens IF FF 6 - 3 Enskede IP 2
2019-09-29 11:30 150075120 Upsala IF - AIK FF 2 - 8 Ekebyvallen IP 1
2019-09-29 16:00 150075115 Sollentuna FK - FC Djursholm 3 - 1 Norrvikens IP 1
2019-09-29 18:00 150075118 Älta IF - Västerås BK 30 2 - 4 Älta IP 1
Oktober
2019-10-04 19:15 150075085 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna 4 - 1 Norrvikens IP 1
2019-10-05 10:00 150075069 Enskede IK - AIK FF 1 - 1 Enskede IP 2
2019-10-08 20:00 150075103 Älta IF - AIK FF 1 - 4 Älta IP 1
2019-10-13 17:00 150075088 Älta IF - Stuvsta IF 2 - 0 Älta IP 1
2019-10-13 18:00 150075026 IF Brommapojkarna - Västerås BK 30 0 - 1 Grimsta IP 2
2019-10-14 20:05 150075041 AIK FF - FC Djursholm 3 - 3 Djursholms IP 2
2019-10-16 20:00 150075094 Djurgårdens IF FF - FC Djursholm 4 - 1 Östermalms IP 1
2019-10-19 13:00 150075104 Stuvsta IF - Upsala IF WO (3 - 0) Visättra IP 1

Postadress:
Kvarnsvedens IK - Fotboll
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Besöksadress:
Blomsterstigen 2
78468 Borlänge

Kontakt:
Tel: 0243238995
E-post: This is a mailto link

Se all info